Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

[ Drzewo ] · Standardowy · Linearny+

> Harry Potter a Władca Pierścienia, Skomentuj przemyślenia eNoPe

Hipopotamus
post 10.02.2004 23:12
Post #1 

Hipo Zawsze Czujny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 35
Dołączył: 25.01.2004

Płeć: Mężczyzna



Jakiś czas temu eNoPe porównał te dwie książki. Skomentuj jego przemyślenia
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Closed TopicStart new topicStart Poll
Odpowiedzi
Karolinka
post 10.02.2004 23:52
Post #2 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 4
Dołączył: 09.02.2004
Skąd: Wrocław




eee tam... dla mnie to wszystko jedno czy HP jest podobny do WP czy nie wink.gif uwielbiam go takim jaki jest nawet jeśli ma coś zgapione, ale w wyszukiwanie nie bede sie bawić... popieram całkowicie KATHY bo przeciez napisano tyle książek że nie sposób nawet nie chcacy zrobic czegos podobnie... smile.gif mam ksiązkę która nazywa się:ZACZAROWANE ŻYCIE Światy Chrestomanciego (Diana Wynne Jones) i z tyłu ksiązki pisze: "HOTTER THAN POTTER ( :/) Lepsze, mocniejsze, prawdziwsze niż Harry Potter" "Przed Harrym Potterem był Chrestomanci!" i jeszcze pisze ze Rowling zwaliła HP z tego Chrestomanciego.... Czytałam to i uważam że nie zwaliła bo fakt, jest tam pewien chłopiec o którym jest mowa ale to co innego.... no i oczywiście tez jest o magii, coś jeszcze: "Autorka która na 20 lat przed J.Rowling stworzyła w mrzepięknych magicznych książkach świat łudząco podobny do świata HP". E... czego ci ludzie nie wymyślą żeby mieć większy nakład... przyznam sie szczerze ze kupilam ta ksiaze ktylko dlatego że z tyłu była napisane cos o harrym tongue.gif dobra, sie rozpisałam...


--------------------
Lękliwy stokroć umiera przed śmiercią
Mężny kosztuje jej tylko raz jeden.

Cowards die many tiems before their deaths
The valiant never taste of death but once.

Shakespeare
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic
  14.02.2004 12:46
mnw_   Można porównywać różne miejsca, postaci itp. i...   16.02.2004 13:22
Luna Lovegood   Jeśli zobaczycie taką samą literę w trzech ksi...   17.02.2004 22:20
Light_Mew   Eh nie powinno się porównywać HP do WP to dwie...   22.02.2004 16:32


Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 22.09.2024 15:59