Lilli Potter, Czy ma coś wspólnego
ze Snape'em?
oferta kolonii Harry Potter Kolonie dla dzieci Travelkids | Szybki i bezpieczny 24h | ![]() ![]() ![]() ![]() |
Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
Lilli Potter, Czy ma coś wspólnego
ze Snape'em?
Martyna |
![]() ![]()
Post
#1
|
Kafel Grupa: Magiczni Forumowicze Postów: 24 Dołączył: 24.02.2004 ![]() |
Na stronie internetowej pojawił się
kiedyś news o nazwiskuLilli - Evans. W drugiej części HP Lord Voldemort
zrobił sztuczkę ze swoim nazwiskim, przestawiając literki. Gdybyśmy zrobili
to z imieniem i nazwiskiem: Severus Snape - wyszłoby: Perseus Evans. Czy
Snape zminił swoje nazwisko? Czy jest spokrewniony z Lilli Potter? A jeśli
tak, toczy też z Harry'm?
|
![]() ![]() ![]() |
Golden Phoenix |
![]()
Post
#2
|
![]() Prefekt Grupa: Magiczni Forumowicze Postów: 351 Dołączył: 16.07.2004 Skąd: Bydgoszcz / Toruń Płeć: Kobieta ![]() |
Tak nie za bardzo widzę w jaki sposób Snape miał by być spokrewniony z Lily. Lily jest przecież z domu mugoli, a Snape (ponieważ był w Slytherinie) prawdopodobnie wywodzi się z jakiegoś rodu czytej krwi. Dlatego kuzynami na pewno nie są, a myślę że i w dalszych liniach tego pokrewieństwa nie będzie.
Wampirem też raczej nie jest, chociaż ze 100% pewnością nie możemy tego stwierdzić. Ale ja daję 99,9999% po przeczytaniu wywiadu z Jo. Z tym szpiegiem to ciężka sprawa... W sumie to nie wiem co na ten temat powiedzieć, bo nie jestem przekonana ani do opcji pierwszej ani drugiej. -------------------- "Nightingale in a golden cage..."
|