Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

[ Drzewo ] · Standardowy · Linearny+

> List Od Jk Rowling, Parę słow o mnie oraz news.

Piotrek
post 03.09.2004 15:30
Post #1 

Kandydat na Maga


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 84
Dołączył: 31.08.2004
Skąd: Kraśnik

Płeć: Mężczyzna



Cześć! Na początek coś o mnie i mój pierwszy news.

Nazywam się Piotrek Dyguś. Mam 12 lat i od dzisiaj będę umieszczał newsy na stronie. Interesuję się przyrodą, historią, i oczywiście Harry'm Potterem! Newsy będę podpisywał swoim imieniem "Piotrek".

A oto news pochodzący ze strony TheSnitch

Strona thesnitch dostała list od Rowling, w którym możemy przeczytać:

"Obecnie ciężko pracuje nad 6 książką i podoba mi się to pisanie bardziej niż wcześniej! Mam nadzieję, że i Wam książka się tak będzie podobała! Jednak mam świadomość, że zbliżam się już do końca serii. Dwie ostatnie książki są tak ze sobą powiązane, że wydają się być dwoma połówkami jednej książki, ponieważ wiele z tego co dzieje się w książce 6 jest powiązane z tym co wydarzy się na końcu. Jeżeli chcecie znaleźć kilka wskazówek na temat 6 książki zalogujcie się na stronie www.jkrowling.com".

Ten post był edytowany przez Piotrek: 27.12.2004 16:06
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Closed TopicStart new topicStart Poll
Odpowiedzi
Pottero
post 03.09.2004 19:08
Post #2 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 13
Dołączył: 24.04.2003
Skąd: Rybnik




Cóż... Tak, jak już powiedziałem, odwiedzam tę stronę bardzo długo i mogę stwierdzić, iż obecna redakcja robi niewiele w porównaniu z poprzednią. Kopiujecie newsy z serwisów filmowych, często już jakiś czas po ich pojawieniu się. Zawartość dziewięćdziesięciu procent newsów, które obecnie się pojawiają, znam już przed wejściem na stronę. Jedyne, za co mogę Wam być wdzięczny, to tłumaczenie tekstów z angielskiego, bo mnie osobiście nie zawsze chce się je tłumaczyć.
Również mam nadzieję, że spełnisz, Piotrku, moje oczekiwania. Reszta redakcji – niestety – ich nie spełnia.
Nie wiem, czy zrobiłbym lepiej. Może i bym zrobił, ale mi się nie chce. Prowadziłem kiedyś stronę, ale kiedyś mi się w końcu znudziło. Teraz pracuję nad kolejną, to jest wielki megaprojekt, mój i kilku kumpli. Zobaczymy, jak sobie z tym poradzę.
Luna – mam się czego czepiać, uwierz mi. Nie wiem, od jak dawna Ty odwiedzasz tę stronę, ale ja robię to już długo, więc uwierz mi, że naprawdę mam powody do czepiania się. Brakuje mi tych wielkich redaktorów, którzy poświęcali tej stronie wiele swojego czasu, którzy nawet kilka razy dziennie dodawali newsy itd.
Wejdź pod http://www.happs.ys.pl/ i zobacz, co to jest solidna dawka newsów. Co najmniej tyle oczekuję od obecnej redakcji.


--------------------
„Jeden, dwa - Freddy idzie po ciebie.
Trzy, cztery - zarygluj dokładnie drzwi.
Pięć, śześć - krucyfiks w rękę weź.
Siedem, osiem - czuwaj do późna w noc.
Dziewięć, dziesięć - nie zaśniesz nigdy już!”
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic


Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 19.06.2024 00:15