Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

[ Drzewo ] · Standardowy · Linearny+

> Kino Indyjskie

mayi
post 15.04.2005 17:58
Post #1 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 190
Dołączył: 18.06.2004
Skąd: poznan




mówimy głownie o kinie Amerykańskim ew.Europejskim o anime a co z Indiami???
Zadne filmy na swiecie nie sa tak licznie oglądane jak Indyjskie ,hindusi najczęściej chodzą do kina a kazdy nowy przebój jest wielką sensacją.Mimo wtorności tematów myśle że maja w sobie taką magie jakiej pozbawione sa filmy z innych krajow.Aktorzy sa niemal czczeni jako nowe wcielenia bustw a hindusi rozchwytują bilety na seanse kinowe.
Co myslicie o całym zjawisku kina Indyjskiego???
no wlasnie kino indyjskie najwiekszy przemysl filmowy swiata ktos cos kiedys widzial ktos je lubi???



--------------------
szkoła :( :( :(
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topicStart Poll
Odpowiedzi
Eden_ka
post 14.05.2005 22:32
Post #2 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 149
Dołączył: 08.05.2003
Skąd: Neverland




Kicz? Pewnie tak, ale to jest piękny kicz biggrin.gif . Oglądałam kilka filmów indyjskich... mn. "Lagan" ktory byl emitowany przez naszą telewizję("Czasem słonce..." nie miałam akurat okazji) i podobają mi się. Są zupełnie inne niż kino europejskie i amerykańskie. Część tych filmów jest tak głupich, że można płakać ze śmiechu (częsty motyw: bohaterowie którzy polegli w walce nagle wstają i zaczynają tańczyć i śpiewać... albo przy zakochanej parze pojawiają sie tańczące, monsturalnej wielkości słoneczniki tongue.gif ). "Lagan" jest troche innym typem, to była chyba jakaś hinduska megaprodukcja. Bardzo ładny film... do kiczu mu daleko. Moi zdaniem warto go obejrzeć, żeby odpocząć trochę od tego co normalnie ogladamy w TV i kinie.


--------------------
user posted image
"While I crawl into the unknow - cover me
I'm going hunting for mysteries - cover me
I'm going to prove the impossible really exists" - Bjork
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 31.05.2024 10:47