Strzelba Z Aktu I Wystrzeli W Ostatnim, Czyli..., ...watki czekajace na rozwiniecie
oferta kolonii Harry Potter Kolonie dla dzieci Travelkids | Szybki i bezpieczny 24h | ![]() ![]() ![]() ![]() |
Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
Strzelba Z Aktu I Wystrzeli W Ostatnim, Czyli..., ...watki czekajace na rozwiniecie
Pszczola |
![]()
Post
#1
|
![]() Mistrz Różdżki Grupa: Magiczni Forumowicze Postów: 1243 Dołączył: 30.08.2004 Skąd: Sto(L)ica ![]() |
VI tom przyniosl wiecej pytan niz odpowiedzi. Pojawily sie nowe watki, przedmioty, nazwiska, itd. Zawsze u Rowling bylo tak,ze kiedys, w ktorejs z czesci cos zostalo, od tak wspomniane, a potem wracalo z fanfarami jako cos niezwykle istotnego dla dalszej akcji. Tak wiec drodzy fanatycy Pottera *_*! Czy przychodzi Wam do glowy cos co niby wazne nie jest, ale czujecie,ze jeszcze sie pojawi? Teorie do nich dobudowane mile widziane ;)
-------------------- “so far from God and so near to Russia”
|
![]() ![]() ![]() |
Pszczola |
![]()
Post
#2
|
![]() Mistrz Różdżki Grupa: Magiczni Forumowicze Postów: 1243 Dołączył: 30.08.2004 Skąd: Sto(L)ica ![]() |
Heh, a czy zazdrosc, chcec odegrania sie na okrutnym swiecie i chcec zemsty bierze sie z natury? No, moze Voldemort byl juz temu blizej ;P Ale u Sanpe'a moglo sie to wziac wlasnie z braku normalnego ciepla rodzinnego (pamietacie scene z Pensieva? Kiedy mezczyzna wydziera sie na kobiete? Czyzby Mugol maz odgrywal sie na jedo matce? Kolejny powod do chceci bycia pure-bloodem), niedoceniania jego talentow,akceptacji przez innych? Wrazliwy chlopiec stal sie zgorzknialy, a jego serce zatwardziale. Ciekawe co z jego miloscia do kogos? Czy rzeczywiscie to byla Lily? Ona jedyna wydawala sie dla niego byc w miare dobra. Ale on juz byl tak zamkniety w sobie,ze bal sie przyjac nawet to. Na wszystko reagowal wrogoscia i agresja.
A Coz to za akceptacja wsrod smierciozercow? Kiedy wszyscy zyja w strachu przd swoim panem i z zawiscia patrza na tgo, kto jest wyrozniony przez Czarnego Lorda? Dlatego Snape'a coraz bardziej lubie, jest postacia niezwykle zlozona. Ten post był edytowany przez Pszczola: 27.07.2005 19:38 -------------------- “so far from God and so near to Russia”
|
![]() ![]() ![]() |
Kontakt · Lekka wersja | Time is now: 15.05.2025 07:39 |