Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

[ Drzewo ] · Standardowy · Linearny+

> Skaza, Tajemnicza przeszłość......jaka?

Kara
post 15.11.2005 15:14
Post #1 

Absolwent Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 666
Dołączył: 12.11.2005
Skąd: 3miasto

Płeć: Kobieta



To jest moje pierwsze opowiadanko więc było by mi bardzo miło otrzymać jakieś komentarze na temat mojego stylu itpOczywiście to opowiadanko jest dedykowane Dorcas Ann Potter Miłej Lektury
Kara

Prolog
-Czemu? Czemu akurat mnie to spotyka. Powinnam się cieszyć, a jednak nie mogę!- myślała kasztanowo włosa piękność ocierając łzy żalu kłębiące się już pod jej orzechowymi oczami. Do takiego stanu doprowadził ją niejaki Wielki Dracze.
-Zakichany arystokrata. Jak zwykle się ze mnie nabija. A ja już nie mogę!- dalej myślała piękność zwana przez wszystkich Hermiona Ja Wiem Wszystko Granger. Nagle dziewczyna rzuciła się do ucieczki. Tak naprawdę nie wiedziała przed kim ucieka. Chyba przed samą sobą..... Kochała go. Nie wiedziała skąd się bierze to uczucie przecież przy każdej okazji nazywał ją szlamą.Tak naprawdę wiedziała,że nie nabija się z niej tylko żartuje DO niej i szlamą nie zazwał jej od jakiś 4 miesięcy ale...to już nie miało znaczenia.Wzdrygnęła się. Przecież nienawidził jej(ona nadal tak myslała pomimo przyjaźni ich łączącej), a ona darzyła go takim uczuciem. Skarciła sama siebie. Zatrzymała się dopiero przy toalecie Jęczącej Marty na drugim piętrze gdy ktoś położył jej rękę na ramieniu.
-Zaczekaj proszę cię
Tak to był nie kto inny jak Draco Malfoy. Odwróciła się na pięcie. Już chciała powiedzieć jakąś kąśliwą uwagę pod jego adresem i spojrzała mu wyzywająco w oczy. Już nie mogła powiedzieć ani słowa gdyż uderzył ją wyraz oczu Malfoya. Takie smutne, troskliwe.
-Dlaczego mi nie powiedziałaś? Pomógłbym Ci......
-Nic nie rozumiesz- uciekła dalej korytarzem mysląc dlaczego los nigdy nie jest dla niej łaskawy....

Ten post był edytowany przez Kara: 15.11.2005 17:28


--------------------
Luke I'm your father!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topicStart Poll
Odpowiedzi
Dorcas Ann Potter
post 14.12.2005 20:47
Post #2 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 309
Dołączył: 14.06.2005




Aha, a już się nastawiałam.
Ja nie jestem bezpośrednia, po prostu szczera smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 25.05.2024 17:01