Odpowiedzialni Za Harrypotter.org.pl Przeczytajcie, przeczytajcie to.
oferta kolonii Harry Potter Kolonie dla dzieci Travelkids | Szybki i bezpieczny 24h | ![]() ![]() ![]() ![]() |
Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
Odpowiedzialni Za Harrypotter.org.pl Przeczytajcie, przeczytajcie to.
firgus |
![]()
Post
#1
|
Mugol Grupa: Magiczni Forumowicze Postów: 4 Dołączył: 31.07.2005 Skąd: Czechowice-Dziedzice ![]() |
Nie wiem czy mnie się wydaje czy ta strona schodzi zupełnie na psy?! Jeszcze pół roku temu serwis był chyba najlepszym potterowym serwisem w Polsce! A teraz? Strach tu zaglądac! Posty pojawiają się raz na 2 dni (i to przy dobrym układzie). ja tu wogóle nie dostrzegam zmian! Co, że przerabiacie poszczególne działy skoro trwa to już ponad pół roku!!! Strona źle działa pod Mozillą. Ja naprawdę nie rozumiem co się tu stało. Macie nowego redaktora naczelnego, który nie odpowiada na krytyczne maile. To się nazywa unikanie odpowiedzialności.
Moja propozycja była by taka: 1. Znajdźcie sobie dobrego webmaster'a, który odświeżyłby serwis, lub sami ściągnijcie sobie jakiś portal (np. Mambo - bezpłatny) 2. Zróbcie kompletny przesiew redakcji. Zróbcie nowy nabór, a nieaktywnych zwolnijcie. Mam nadzieję, że zacznie się tu coś w końcu dziac!!! -------------------- Jeśli sądzisz,
że w dobie komputerów sztuka czytania zanikła, zwłasza wśród dzieci, to niezawodny znak, że jesteś MUGOLEM! |
![]() ![]() ![]() |
em |
![]()
Post
#2
|
![]() ultimate ginger Grupa: czysta krew.. Postów: 4676 Dołączył: 21.12.2004 Skąd: *kṛ'k Płeć: buka ![]() |
Kochany, tak się składa, że na tym forum są ludzie nie tylko związani z hp.org.pl, a powiedziałabym, że nawet przeciwnie. Więc 22 odsłony nie oznaczają, że dwudziestu dwóch administratorów serwisu przeczytało Twój temat. Osobiście wolę pozostawić odpowiedź faktycznemu adminowi (radziuo? kkate? nie znam wszystkich po nicku ^^"), a od siebie dodam tylko tyle, że zmiana strony nie następuje ot tak, jeden geniusz wyskoczy i powie, że trzeba ją przebudować i będzie joł. Poza tym, z szatą graficzną jest coś nie tak? Chyba nie, serwis wyróżnia się na tle tych bliźniaczych jportali czy jak im tam. A treść... cóż, może faktycznie lepiej będzie, jak wypowie się administracja :-)
-------------------- |
![]() ![]() ![]() |
Kontakt · Lekka wersja | Time is now: 09.05.2025 23:21 |