Zawiodłem Się Na Dorosłych...
oferta kolonii Harry Potter Kolonie dla dzieci Travelkids | Szybki i bezpieczny 24h | ![]() ![]() ![]() ![]() |
Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
Zawiodłem Się Na Dorosłych...
murof |
![]()
Post
#1
|
Uczeń Hogwartu Grupa: czysta krew.. Postów: 187 Dołączył: 05.07.2004 Płeć: Mężczyzna ![]() |
Istnienie świętego Mikołaja, czy fakt, że zęby zabiera Wróżka Zębuszka to dla niektórych niepozorne epizody, z których obecnie można się tylko śmiać. Niektórzy jednak do dziś pamiętają, jak bardzo zawiedli się na świecie wykreowanym im przez rodziców, czy innych dorosłych. Miłość nie jest rajem, a świat nie jest sprawiedliwy. Rodzice nie żyją wiecznie i nie koniecznie wiecznie będą razem. Pamiętacie jakieś momenty, w których wasz świat, jako dzieci, musiał zderzyć się z szarą rzeczywistością?
Ten post był edytowany przez murof: 11.05.2006 20:30 -------------------- - Oj, nie wolno rzeczy wielu,
Kiedy celem jest - brak celu... (Zwłaszcza, jeśli duszy nie ma - I to wszystko na ten temat). |
![]() ![]() ![]() |
Ahmed |
![]()
Post
#2
|
![]() The Fallen Grupa: czysta krew.. Postów: 2027 Dołączył: 16.07.2005 Skąd: 20eme arrondissement de Paris Płeć: Mężczyzna ![]() |
QUOTE Tak więc, kochani, wyobraźcie sobie, że Wy też kiedyś będziecie mieli dzieci wink2.gif. I ten czas zleci o wiele szybciej niż myślicie... Powiało grozą...No nie mogę sobie tego jeszcze jakoś wyobrazić. W wakacje mi ledwo 19 stuknie, na studia pójdę a tu zaraz o małżeństwie trzeba będzie myśleć? Na rodzicach nigdy się nie zawiodłem i mówię to z pełnym przeświadczeniem, mimo, że czasami mam wrażenie iż kłócą się o głupoty i zachowuję się jak dzieci. Nie ma niczego takiego w moich wspomnieniach co stawiałoby moich rodziców w złym świetle. Jest mi jedynie wstyd za to, że to oni się na mnie nieraz zawiedli a zawsze potrafili wybaczyć. -------------------- w nocy spać i grzecznym być za dnia.
|
![]() ![]() ![]() |
Kontakt · Lekka wersja | Time is now: 15.05.2025 07:33 |