Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

[ Drzewo ] · Standardowy · Linearny+

> Tezaurus Harry Potter, Warto? Nie warto?

Kit_fan
post 09.12.2007 19:45
Post #1 

Prefekt


Grupa: Prefekci
Postów: 344
Dołączył: 24.07.2007

Płeć: Kobieta



Ja także o tej książce nie słyszałam, ale skoro już jesteśmy przy literaturze potteropodobnej, to mam pytanie: Kto czytał leksykon, napisany przez pana Polkowskiego, zawierający wszystkie nazwy postaci, miejsc, stworów, zaklęć i rzeczy, jakie pojawiają się w pierwszych CZTERECH książkach o przygodach młodego czarodzieja, zatutułowany "Tezaurus"?
user posted image
Powiedzcie, jest to książka warta przeczytania, interesująca? Bo obiło mi się o uszy, że nasz ulubiony tłumacz wink2.gif zamierza stworzyć nową wersję Tezaurusa, rozrzeszoną o informacje z trzech kolejnych tomów, także w pełni kompletną. I teraz zastanawiam się, czy opłaca się to kupować więc jeśli ktoś zechce podzielić się wrażeniami po lekturze "Tezaurusa", to będę wdzięczna smile.gif.


--------------------
user posted image KONIEC... Dnia 17 lutego o godz. 22.45 zakończyłam moją literacką przygodę z Harrym Potterem. To były wspaniałe lata i jestem szczęśliwa, że na mojej drodze stanęło owe siedmiotomowe dzieło Joanne K. Rowling. :)


członkini Klubu Luny Lovegood
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topicStart Poll
Odpowiedzi
Zeti
post 09.12.2007 21:53
Post #2 

Potężny Mag


Grupa: Prefekci
Postów: 3734
Dołączył: 13.12.2005
Skąd: Kraków

Płeć: Mężczyzna



ja wydzieliłem, bo się offtop rozwijał w zagadkach.


--------------------
user posted image user posted image
...Prefekt Gryffindoru...
'Friends are angels who lift us to our feet, when our wings have trouble remembering, how to fly.'
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 13.06.2024 23:03