Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

[ Drzewo ] · Standardowy · Linearny+

> Wpadki W Filmie, proszę przełożyć jak będzie trzeba

Luncia
post 23.04.2008 20:42
Post #1 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 4
Dołączył: 19.04.2008

Płeć: Kobieta



[B]Hej. Zaówarzyliście ostatnio ,że coraz to nowsze filmy z cyklu HP mają większe wpadki. Ja mam parę z paru części:
Bliźniaczki Patil są z innych domów.A gdy Harry w gryfindorze pokazuje(4 cz.) jajo obie są w barwach griffindoru.

Kiedy trio - Harry, Ron i Hermiona przechodzą obok trójgłowego psa Puszka, tem obślinia Rona, jednak w następnej scenie ten ma suchą koszulę. W scenie, w której Hermiona podpala szatę Snepe'owi, widać druty na miotle Harry'ego.

J.K.Rowling osobiście wybrała Alana Rickmana do roli profesora Snape'a.

W czasie meczu quiddicha Harry zostaje trafiony tłuczkiem w rękę, a chwilę później opiera sie tą ręką, jakby była zdrowa. Gdy podbiega Hermiona, nagle ma złamaną rękę.

Za każym razem, kiedy Harry rozmawia z profesorem Dumbledorem i nastepują zbliżenia na twarze rozmówców w ich okularach nie widać odbicia rozmówcy.

Na potrzeby 2 części filmu wykonano... ponad 1000 mioteł.

Oryginalnie scenariusz zakładał, że Hermiona miała w końcowej scenie przytulić Harry'ego i Rona. Ponieważ Emma Watson wstydziła się to zrobić przed całą ekipą, Chris Columbus zmienił scenę i przytula tylko Harry'ego a z Ronem wymienia uścisk ręki.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topicStart Poll
Odpowiedzi
PrZeMeK Z.
post 23.04.2008 20:57
Post #2 

the observer


Grupa: czysta krew..
Postów: 6284
Dołączył: 29.12.2005

Płeć: wklęsły bóg



Powiem szczerze: nie znalazłem podobnego tematu na forum. Ale jestem pewien, że nikt nie ma ochoty o tym rozmawiać.
Po co wklejasz tu ciekawostki z planu, skoro temat ma być o błędach w filmach? W dodatku te ciekawostki każdy może w kilka sekund znaleźć w internecie.
Zamykam i zachęcam do zapoznania się z już istniejącymi tematami. Jestem pewien, że znajdziesz taki, w którym zechcesz się wypowiedzieć.


--------------------
Hey little train, wait for me
I once was blind but now I see
Have you left a seat for me?
Is that such a stretch of the imagination?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 27.05.2024 11:44