Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

[ Drzewo ] · Standardowy · Linearny+

> Nowe Posty.

Szukająca
post 20.05.2009 22:09
Post #1 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 33
Dołączył: 18.05.2009
Skąd: z Nory :P

Płeć: Kobieta



Znowu mam pytanie tongue.gif Czy nowe posty, które są dodane, gdy nie jestem zalogowana, na forum znikają? Tzn. Chodzi mi o zakładkę ''Pokaż nowe posty''. Czy one na zawsze tam zostaną? Czy może z czasem się usuną (te, które przeczytałam)? blush.gif


--------------------
Gryfonka. Członkini GD.
Posiadaczka Nimbusa 2001.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topicStart Poll
Odpowiedzi
em
post 20.05.2009 22:19
Post #2 

ultimate ginger


Grupa: czysta krew..
Postów: 4676
Dołączył: 21.12.2004
Skąd: *kṛ'k

Płeć: buka



kiedy klikasz na link "pokaż nowe posty", forum pokazuje ci listę wszystkich postów, których od zeszłego wejścia na forum nie przeczytałaś - obok tematów, w których są takie nieprzeczytane posty są małe pomarańczowe kwadraciki.
kiedy wejdziesz w dany temat i przeczytasz te posty, a później znów otworzysz sobie listę nieprzeczytanych, kwadracik przy przeczytanym temacie zniknie.

tematy z listy znikają w miarę kolejnych upływających dni - na stronie głównej obok nicka po lewej stronie jest informacja, kiedy poprzednim razem odwiedziłaś forum po raz ostatni. lista pokazuje tematy od tamtego momentu do chwili, w której ją czytasz.


--------------------
all you knit is love!
każdy jest moderatorem swojego losu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic
Szukająca   Nowe Posty.   20.05.2009 22:09
em   kiedy klikasz na link "pokaż nowe posty...   20.05.2009 22:19
Szukająca   Dzięki. :milka: :D   20.05.2009 23:16


Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 09.05.2025 21:35