Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

[ Drzewo ] · Standardowy · Linearny+

> Harry Potter I Zakon Feniksa

Maćko
post 10.08.2009 12:07
Post #1 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 7
Dołączył: 10.08.2009




Siema, mam problem z grą Harry Potter i ZF. Chodzi mi o miejsce w której mam pomóc Nevilowi spalić Diabelskie Sidła. Pochodzę do krzaczora i rzucam INCENDIO. Problem w tym że rzucam je tylko ja a żeby g spalić rzucić go muszą także będący ze mną Ron, Hermiona i Nevil. Nie wiem co mam robić. Próbuję i próbuję ale nic z tego oni tego zaklęcia nie rzucają. Tylko różdżki podnoszą. Jeśli kto to przeszedł lub wie jak to zrobić t proszę o odpowiedź.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topicStart Poll
Odpowiedzi
Maćko
post 15.08.2009 16:38
Post #2 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 7
Dołączył: 10.08.2009




No i następny problem, tym razem chyba poważniejszy. Mam zadanie od Parvati Patil i muszę poszperać przy tych głośnikach. Stawiam ławki tak jak trzeba, wspinam się na nie i nic się nie dzieje. Naciskam Enter i nic się nie dzieje a powinienem wylać ten eliksir na głośniki. Co mogę robić źle??
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 17.08.2009 18:11
Post #3 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



QUOTE(Maćko @ 15.08.2009 16:38)
No i następny problem, tym razem chyba poważniejszy. Mam zadanie od Parvati Patil i muszę poszperać przy tych głośnikach. Stawiam ławki tak jak trzeba, wspinam się na nie i nic się nie dzieje. Naciskam Enter i nic się nie dzieje a powinienem wylać ten eliksir na głośniki. Co mogę robić źle??
*


To jest bardzo wkurzający fragment, fakt. Upewnij się, że wziąłeś eliksir od Parvari i Lavender, one muszą Ci go za każdym razem dać (trzeba do nich podejść i pogadać). Mało tego, musisz rozegrać to w odpowiedniej kolejności (te wszystkie głośniki http://hobby-elektronika.eu/wzmacniacz.html , bo jest ich kilka, chyba z pięć). Na wszelki wypadek podejdź do nich i pogadaj jeszcze raz, a jeśli ich tam już nie ma, to znaczy że musisz najpierw "zrobić" inny głośnik. Jak już ustawisz te ławki i na nie wleziesz, podświetli Ci się, co masz wcisnąć żeby wlać eliksir. Jak się nie podświetla, nie wlejesz choćbyś pękł. Swego czasu szału dostawałam przy tym zadaniu.

Ten post był edytowany przez vampirka: 04.02.2019 13:53


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 21.09.2024 20:46