Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

[ Drzewo ] · Standardowy · Linearny+

> Duchy I Inne Zjawiska Nadprzyrodzone, Rozmowa o zjawiskach paranormalnych

olizgs
post 01.06.2010 11:52
Post #1 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 34
Dołączył: 30.05.2010
Skąd: Z kapusty

Płeć: Kobieta



Przydarzyło się wam kiedyś coś dziwnego? Nie zwykłego? Magicznego? Mi ostatnio koleżanka powiedziała, że miała 10 letnią kuzynkę, ale ona już umarła. I kiedy moja koleżanka bawiła się latarką, w jej świetle zobaczyła cień ducha kuzynki!

[Nad przyrodzony to brzuch jest, d'oh!]

Ten post był edytowany przez Child: 03.06.2010 13:03


--------------------
Harry Potter to skarb!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topicStart Poll
Odpowiedzi
!# Rahel #!
post 07.12.2010 02:39
Post #2 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 35
Dołączył: 19.08.2008
Skąd: Z wyobraźni.

Płeć: włóczykij



Inferiusy? Child, mózgi? Co takiego jest w mózgach? "I eat your brain", hę?

Co do duchów - robiłyśmy z koleżanką seans. Nic się nie stało, tylko zaczęło nam wiać po kostkach i zgasły świeczki. Była to jednak raczej kwestia przeciągu. Ale jak na wycieczce klasowej my wszyscy z "a" zgromadziliśmy się wieczorem u kolegów w pokoju na strychu na seans, to dwa dni trzaskały u nich okna smile.gif Właściwie trzaskały wszędzie, ale u nich non stop, bez przerwy smile.gif Brzydko mówiąc, wręcz srali po gaciach, usypiali z zapalonym światłem, a ja i kilka dziewczyn siedziałyśmy do godziny policyjnej, 22 aż zasnęli. W ogóle strasznie było, bo jak przywoływaliśmy te duchy to drzwi rąbnęły o ścianę tak, że tynk odpadł. W nocy bali się spać, bo jak gaszono światła, to "cuś" im stało w oknie i słyszeli drapanie, a jakieś jęki, skrzypienie desek podłogowych, ale tu muszę przyznać rację - siedziałam u nich jak skrzypnęła deska po środku pokoju, światło zamigało - a wszyscy siedzieli grzecznie na krzesłach. I z tego co mówił jeden z nich w nocy, gdy wyszedł do toalety, to zobaczył "widmowate" coś i zrobiło mu się zimno... akurat to mnie nie dziwi - nocą w pensjonacie była lodówka, a on łaził w samej piżamie. Nękało ich to masę czasu - w nocy upadały krzesła, otwierały się szafy, a raz światło się zapaliło, zamigotało i zgasło. Tylko nie wiadomo, czy za bardzo się nie przerazili i powymyślali - choć skrzypienie i trzaskanie było autentyczne.

Ueh, ale się rozpisałam...


--------------------
1. Uśmiechnij się, jutro będzie gorzej.
2. Doświadczenie to coś, co zdobywasz tuż po chwili w której go potrzebowałeś.
3. Wszystkie sprawy szlag trafia jednocześnie.
4. To czego szukasz, znajdziesz w ostatnim spośród możliwych miejsc.
5. Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć.

user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 25.05.2024 07:51