Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

[ Drzewo ] · Standardowy · Linearny+

> Moje okładki do MWG ^^ Ztwór Z atakuje! ^^, (uwaga - niektóre drastyczne...)

ikar
post 29.06.2003 16:58
Post #1 

Mały człowieczek...


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 368
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: Wawa :D

Płeć: Mężczyzna



No to na dobry początek (czy dobry... lepiej co by zaczęła Psycho ^^) dam tutaj moje okładeczki ^^ - Zastanawiam się tylko nad formą - czy wyświetlać, czy dawać tylko odnośnik... No, ale skoro to jest galeria... Wrzucam rysunki ^^.

Okładki Promo:
"Nie ubijet Zjemli..."
user posted image

"Fight for the Surface"
user posted image

"Flame"
user posted image

"Unavoken Destiny"
user posted image

"Go!"
user posted image


--------------------
"At least we had a chance to say... Goodbye"
Nie ma opowiadań doskonałych - są tylko takie, w których jeszcze nie znaleziono błędów... (albo już je poprawiono :D)
Tolerancja, Wolna wola, Miłość (:)), Optymizm :)
Największe polskie forum RPG by Forum: Strefa Forumowych RPG ^^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topicStart Poll
Odpowiedzi
ikar
post 01.07.2003 20:44
Post #2 

Mały człowieczek...


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 368
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: Wawa :D

Płeć: Mężczyzna



No to poopowiadam historyjki biggrin.gif -

"nie ubijet zjemli" - pierwsza jaką zrobiłem biggrin.gif - to był Paint Shop Pro 8 wersja demo - efektów jest tam cała masa biggrin.gif - tak jak i w 80% moich okładek, ale po prostu ma ich nie być widać biggrin.gif a wg mnie o to właśnie chodzi... No i tutaj poszły w ruch (z tego co pamiętam - poza tymi maźnięciami udającymi grafikę dodaną i napis biggrin.gif - sam pisałem tongue.gif ) zmiana cieni, tryb "predatora", zmiana na drzeworyt, podkolorowanie, podsycenie kolorów, zmiana kąta padania światła, kadrowanie, zmiany w rasterze i zabawa tłem - co by je trochę rozjaśnić i zrobić na nieco "postarzałe"... robiłem ją z godzinę biggrin.gif.

A co do też później - czcionkę uważam za rzecz drugorzędną biggrin.gif - ale o ile mi może i by się przydała taka "spływająca krwią" tongue.gif, to np. futrzastej ja osobiście nie potrzebuję - wystarczą mi te bazowe ^^.

Aha - no i nie wspominam już o tych wszystkich minutach spędzonych na wyszukanie w sieci tego, co mnie konkretnie interesowało - pasowało do mojej wizji ^^

Drugą w kolejności robiłem "Living Forever... in Hell" - kadrowanie, cieniowanie, zmiana nasycenia płomieni, dodanie lekkiej mgły na postać, delikatne powiększenie "ludka" i oczywiście faktycznie denna czcionka - ale to jeszcze paintowska biggrin.gif - nie umiałem jeszcze dodawać ładnego tekstu, a i Photoshopa nie miałem na podorędziu... (choć dodawanie tekstu w Photoshopie, a jeszcze jego edycja to stosunkowo niedawne moje nabyte umiejętności biggrin.gif)

Potem "UNBORN UNDEAD" - tu się faktycznie nie napracowałem... zobaczyłem to gdzieś... przyciągnęło mój wzrok i wręcz co mogę powiedzieć? Już było takie, jak chciałem... To kadr z jakiegoś horroru - i w dodatku świetnie zrobiony... smile.gif

"Fight for the surface" - uhh - ile ja się namordowałem z layerami! uhh i jeszcze raz uhh - cały rysunek jest składanką ze trzech - czterech osobnych rysunków - tak, żeby mi pasował do koncepcji (acz i tak najlepiej wygląda w rozdzielczości ze dwa razy większej - bo wtedy widać wyraźnie ten rysunek na dole po prawej, a on jest dla mnie całkiem ważny w tamtej okładce), poza tym - zmiany cieni i jakaś tam edycja - ale to już tylko takie tam ^^.

"Z" =D =D =D - a to kawałek mnie =D =D =D wierzcie, lub nie =D =D =D takie zdjęcie wyszło z aparatu, i tak mi się spodobało, jako zdecydowanie niesamowite =DDD, że dałem je do retuszu (już w Photoshopie =D) i zamgliłem oko, naświetliłem nos, rozszerzyłem go trochę, pobawiłem się w dodawanie piegów, podrobiłem cienie i małe, białe drobinki, mające sugerować pył z wnętrza Fabryki (kto czytał moje przedstawienie na RPG na MWG, ten wie o co chodzi ^^ ) i tak przerobione zaczeło powoli przypominać Ztwora Z ^^

Oj, nie chce mi się mówić chronologicznie =D - idę od góry =D

"Delusioneee" - lata całe to już chyba miałem ^^ - ale pasowało mi do tematu płyty - więc tylko zmieniłem dół i wrzuciłem ^^

"What are you looking at" - naszukałem się tego, że hej tongue.gif, a potem kadrowanie, cieniowanie i delikatna zmiana oświetlenia ^^

"Mothers Spasms" - =D - a to miało być obrzydliwe - a że to już ktoś zrobił za mnie, to ja tylko dodałem trochę kolorów i rozjaśniłem - żeby więcej szczegółów było widocznych

"A-live" - ojoj... z tym miałem caaaałą batalię... byłem chwalony tu za ramkę - a ona nie jest moim dziełem tongue.gif, za to stworek w obecnej postaci i owszem =D - takie zmiany od pierwowzoru, że tylko kształt zachował i to mniej więcej =D =D =D - wogóle musiałem go w pewnym momencie rozbić na dwa rysunki i zmieniać panienkę oddzielnie - jaśniejsza i bardziej wyrazista jest, a już szczególnie w bazowym łączyła się bardziej konturami z stworkiem (innym wcieleniem scenicznym =D Ztwora Z) chyba ze dwie godziny nad tym siedziałem. ^^

"Fluffy? Where art thou?" - znalezione na sieci i po minimalnym retuszu wrzucone smile.gif

"Instrumental Nightmare" - kolejna prosto wyglądająca, a zajmująca czasowo pozycja - powiększanie i powiększanie i ulepszanie, co by nie bardzo było widać to powiększanie - było chyba rozmiarów avatarka? no - jakoś tak ^^, a poza tym - usuwałem trójwymiar - co nie do końca się udało, ale i tak efekt mi się bardzo podoba ^^

"The SHADOW Magazine" - perfidnie ściągnięte z sieci =D - jedyna moja zasługa to w miarę dopasowanie czcionki =D (no i znalezienie rysunku i dodanie historyjki i usunięcie jakichś tam dodatkowych napisów wink.gif )

"Tower of Spiders" - niewiele, poza zabawą tłem - właściwie zastanawiałem się, czy nie przyciemnić tego, ale tak mi się też podoba =D (bo to ma straszyć co poniektórych =D )

"Flame" uhh - te zabawy światłem... dobrze, że robiłem systematyczne backupy =D =D =D, no i zabawy delikatne warstwami, kadrowanie, usuwanie napisów tak, co by nie zepsuć rysunku i podkreślenie wyrazistości - ale i bez tego wszystkiego bardzo mi się podobała ^^

"Unavoken destiny" - nic specjalnego - ale pasowała mi tematycznie do piosenek - naszukałem się, naszukałem, ale to było jedyne, co mi się spodobało - a potem, do surowego wystroju "wnętrza" rysunku, dodałem równie surowe napisy - i to się chyba właśnie w ten sposób ma wyróżniać =) (tylko trochę problemów było z właściwym położeniem czcionki, bo Photoshop coś dziwnie "wariował" i nie chciał zmienić położenia - więc w ruch poszedł stary, dobry Paint biggrin.gif - a potem spowrotem Photoshop i naprawianie tego, co się popsuło w Paincie ^^

"GO!" - tematycznie =D, poza tym - wyostrzenie postaci kobiecej, dodanie mgły, unierealnienie, troszkę światła i małe zabawy warstewkami, ale koniec końców dałem sobie z nimi spokój i tak jak jest, jest wg mnie najlepiej z tych, które mi wyszły ^^.

Pozdro! ^^


--------------------
"At least we had a chance to say... Goodbye"
Nie ma opowiadań doskonałych - są tylko takie, w których jeszcze nie znaleziono błędów... (albo już je poprawiono :D)
Tolerancja, Wolna wola, Miłość (:)), Optymizm :)
Największe polskie forum RPG by Forum: Strefa Forumowych RPG ^^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic
ikar   Moje okładki do MWG ^^ Ztwór Z atakuje! ^^   29.06.2003 16:58
ikar   Okładki Singli: "Living FOREVER...in HEL...   29.06.2003 16:59
ikar   Okładki Albumów: "UNBORN UNDEAD"   29.06.2003 16:59
Valar   Juck... Ta otatnia mi się najbardziej podoba =...   29.06.2003 21:43
Psychopatka   Kurde no... ladne, nei ma co... nie przepadam ...   29.06.2003 22:14
ikar   heh Valar Katie   jezu tak duzo? XP ja sobie zawsze szukam obraz...   30.06.2003 09:37
Zanthia   No sorry , ale do gotowego obrazka dodać napis...   01.07.2003 12:25
Lena   Nie wiem mi jakoś szczególnie to do gustu nie przy...   01.07.2003 15:59
ikar   No to poopowiadam historyjki   01.07.2003 20:44
Tajemnicza   Hm...ikar to jest zajeb...cudowne!! Os...   03.07.2003 17:24
ikar   Osiołek? Narine   Ehhh... sympatyczne Carolla   Fajne tylko nie wiem o co chodzi ...   06.07.2003 16:23
Norriśka   ostatnie dwa: buahahaha   06.07.2003 17:41
Jazon z Jolkos   racja..... najlepiej posłuzyć sie czyjąś praca i p...   23.07.2003 20:31
NeMhAiN   hm...obrzydliwe ale na sfój sposób fajne:D   21.10.2004 18:17
Myśka   re up ee bawisz się w wyciąganie topików sprze...   21.10.2004 20:15
NeMhAiN   Myśka   widzisz, niby nic w tym złego, ale to jednak t...   22.10.2004 12:19
Aeth  

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 22.06.2024 23:32