Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Harry Potter And The Half-blood Pronce, Tylko fakty...

MayaTheWitch
post 24.07.2005 17:57
Post #1 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1
Dołączył: 24.07.2005




Przypadkiem przeczytałam domniemany opis 6 części Pottera. Nie wiem skąd twórcy tej strony wzięli informacje ale są kompletnie wysane z palca !!! Właśnie skończyłam czytać nowy tom więs wiem o tym najlepiej. Po pierwsze Hermiona ni razu nie ląduje w skrzydle szpitalnym(no może na końcu bo wtedy wszyscy tam bedą), a po drógie Voldemort nie pojawia się osobiście ani razu w książce !!!(poza scenami wspomnien w myśloodsiewni, gdzie dowiadujemy sie o jego przeszłości). W każdym razie jeśli macie jakieś pytania lub chcecie wiedzieć więcej o szóstej części to piszcie tu na tym forum. Poniżej umieszczam kilka ciekawych faktów, które są PRAWDZIWE.

- Jak w jednym z wywiadów J.K.Rowling powiedziała, zginie istotny bohater powieci, a właściwie zostanie zamordowany(nie mogłam tego czytać, bo ryczałam jak głupia i mi sie tekst zamazywał )Nie wiem jak mogła go zabić(mówię o autorce)!!! To poprostu najmniej spodziewana osoba...i nie mogę się z tym pogodzić!!! do tej pory!!

- Harry znowu bedzie grał w dróżynie Gryffindoru a ponadto zostanie kapitanem !!

- Ron wreszcie zacznie porządnie grać i (heheheh!) będzie chodził z Levander !:P

- Dowemy się o nowych mrocznych stworach stojących po stronie zła. Sa to INFERI ludzkie ciała pozbawione duszy...wyłącznie na usługi Voldzia ;P

- I kolejna para...Bill Weasley żeni sie z Felur...tak tak trochę melodramatyczne...

- Harry już nie podkochuje się w Cho. Za to zaczyna dostrzegać kogoś z grona swoich najblizszych przyjaciół (nie to nie Hermiona) i niewątpliwie zaiskrzy między nimi. wg. mie to będzie trochę dziwne, nie wiem skąd Rowling wpadła na tn pomysł :/

- poznamy nowe zaklcia takie jak SECTUMSEPRA to zakazane zaklęcie jak się potem okaże...wiecie czarna magia :],ANAPNEO zaklęcie"odksztuszające" EPISKEY uleczyło złamany i krwawiący nos Harry'ego(co oczywiście jest sprawką Malfoya) Na lekcjach zaklęć będą się uczyć AGUAMENTI nie pamiętam coono robiło:| MUFFLIATO powoduje że niepożądane uszy nie będ w stanie podsłuchiwać rozmowy, LEVICORPUS to zaklęcie powoduje unoszenie ciała i dowolną manipulacje nim. Było jeszcze kilka ale to już sami się dowiecie.

- I zdementuję jeszcze jedną plotke na temat Księcia. To nie będzie Eaweks, który jest tak na prawde animagiem. Będzie to jedna ze znanych potaci, nauczyciel dokladnie...bardzo mało spodziewane. A cały czas jest mowa o Księciu Pół-Krwi jako właścicielu książkiod Eliksirów sprzed 50 laty. Harry musiał pozyczyć podręcznik z Hogwartu bo nie miał swoljego.

- Nowy nauczyciel to Horace Slughorn, kiedys uczył w Hogwarcie Obrony przeciwko czarnej magii ale ku zaskoczeniu wszystkich będzie on uczył Eliksirów...tak tak...a to oznacza że Snape będzie miał swoje od dawna upragnione stanowisko...będzie uczył Obrony...

- Powiem jeszcze tylko że w w ostatnim starciu Bill zostanie poważnie raniony przez wilkołaka, ale nie podczas pełni więc nie bedzie przechodził(prawdopodobnie) całej metamorfozy. Bedzie okropnie okaleczony... Nad szkołą magii i czarodziejstwa zawiśnie Mroczny Znak i wtedy to zginie zamordowany przez zdrajcę bardzo ważna postać. Harry pod koniec książki deklaruje że nie wróci na ostatni rok do szkoły, lecz będzie ścigał Voldemorta i jego odłamki duszy...aha!! To własnie wyjaśnia dlaczego Voldemort nie zginął, będzie tez wyjaśnienie do przepowiedni dotyczącej Harry'ego i Toma Riddla...

no dorawiem że juz o tym większość wie...ale przynajmniej niech ktoś znmieni ten opis na stronie dotyczacy książki...

Ten post był edytowany przez MayaTheWitch: 24.07.2005 17:59
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 24.07.2005 18:26
Post #2 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



PM do kkate.
"Słuchaj czytałaś już Vi tom?"
Odp:
"Czytałam spojlery a co?"
Odp:
"Bo mam parę faktów o tym tomie które myślę byłyby dobre do zamieszczenia na stronie głównej."
Odp:
"A po co nam to? Myslisz, ze sami nie potrafimy napisać?"
Odp:
"To czemu tego jeszcze nie zrozbiliście?"
Odp:
"Bo nie mamy czasu? Bo ludzie sa w rozjazdach? Troszkę wyrozumiałości sleep.gif"
Odp:
"Aha sorki"

I TAK DO CHOLERY POWINNAS ZROBIĆ A NIE WALISZ MI TEMAT NA VI TOMIE!!! Grrr szlag no mnie trafia.

Co o tym sądzicie? Czy Kubik przesadził? A może potraktował Maye zbyt łagodnie?


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 24.07.2005 18:56
Post #3 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



ZBYT ŁAGODNIE!!!

user posted image
user posted image



Ten post był edytowany przez matoos: 24.07.2005 18:57


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cloud
post 24.07.2005 19:03
Post #4 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 45
Dołączył: 23.07.2005




A i tak wogóle to w temacie jest błąd... Pisze się "Prince", a nie "Pronce"
Ale dajcie jej szansę może coś jeszcze da się zrobić:]


--------------------
Historia przypomina niekończący się walc. Trzy takty: wojny, pokój, rewolucja i tak bez końca.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pszczola
post 24.07.2005 19:51
Post #5 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1243
Dołączył: 30.08.2004
Skąd: Sto(L)ica




A w paru prawdziwych faktach (tautologia ;*) sa bledy ;P A tak w ogole... zespoilerowalo sie wszystko,ale nie wyjawnia sie najwazniejszych imion? ;P Oki....

Augamenti? Wode robilo.
Levicorpus, tylko unoszenie za kostke, a o manipulacjach nigdzie nie przeczytalam.

Slughorn nie uczyl przed emerytura DADA, on zawsze uczyl Potions.

I serio? NIe bylo widac,ze Rowling chce zlaczyc Harry'ego z You-Know-What-Girl ^^"""""?

Ten post był edytowany przez Pszczola: 24.07.2005 19:53


--------------------
“so far from God and so near to Russia”
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anagda
post 24.07.2005 20:03
Post #6 

Członek Zakonu Feniksa


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1994
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



jest wiele gorszych pałętających sie po tym forum dry.gif


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 29.04.2024 06:05