Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Znikająca I Pojawiająca Sie Moneta

soko33
post 23.04.2007 13:55
Post #1 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1
Dołączył: 19.04.2007




Witam dopiero co zacząłem interesować się iluzją, i tak naprawdę moim marzeniem jest tylko poznać szczegóły tych dwóch iluzji tzn. tej sztuczki co ktoś np. sięga komuś za ucho i wyciąga monetę albo tej że ma monetę w ręku i nagle jej nie ma.
Nie chce wiedzieć nic więcej oprócz tego, czy ktoś mógłby mnie wtajemniczyć ?
czarodziej.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cajmer
post 24.08.2007 15:44
Post #2 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 3
Dołączył: 24.07.2007




Zalatw sobie seminarke Jaya Noblezady , masz na niej wszystkie opisane trki i ruchy monetowe , palmowania i chwyty.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bodzio95
post 12.09.2007 17:22
Post #3 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 9
Dołączył: 09.09.2007

Płeć: Mężczyzna



ten trik nazywa się Raven do tego triku jest potrzebny jakiś przedmiot do zmniejszania,znikania i pojawianie się monet. można go kupić za 99zł jest on TU razem z filmem (film jest darmowy ale nie mówią jak ten trik zrobić tylko go pokazują)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
obuch
post 16.09.2007 12:38
Post #4 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 9
Dołączył: 14.09.2007




raven to przedmiot umozliwiajacy znikniecie monety ale uzywa sie go glownie do znikania monety z czyjejs reki bo to jest pewien rodzaj magnesu. do zniakania monet i ich pojawiania mozna uzywac TYLKO monety i swoich rak. sa rozne techniki stosowane w coin magic. jest ksiazka nazywana biblia coin magic, zawiera prawie wszystkie techniki - jean bobo modern coi magic. niema lepszego zrodla niz to. mozna se ebooka tego sciagnac ale to jest po angielsku i sciaganie tego jest nielegalne. inne zrodla do coin magic to jak kolega wspomnial jay noblezada in the beginning there were coins,Revolutionary coin magic by jay sankey. nikt ci niepowie jak to zrobic i tyle do tego sa potrzebne rysunki i opisy kogos kto tworzy takie rzeczy a nie tylko ich sie uczy ja polecan ebooka o ktorym napisalem wczesniej
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kraawiec
post 19.12.2007 20:04
Post #5 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1
Dołączył: 13.12.2007




szczerze powiedziawszy to ja robie ravena bez żadnych rekwizytów ;-)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
luc13
post 24.12.2007 12:49
Post #6 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 7
Dołączył: 18.11.2007




ja radze ci się pouczyć różnych Vanishów z monetami. sam od vanisha zacyznaem. \:))
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Torgal
post 24.03.2008 23:44
Post #7 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 3
Dołączył: 23.03.2008




przedmowca ma racje na poczatek Vanishe pozniej Raveny, ja teraz robie Raveny i niepotrzebne sa jakies ebooki czy jakies biblie coin magic sranie w banie.....ludzie po prostu gadaja o tych jakis ebookach o jakis zkupach przez internet zeby namieszac w glowie, ja na tym forum nauczylem sie wiekszosci trikow ktore umiem, a umiem wiele...
poszukaj sobie w necie cos o Vaniszu i tego sie ucz, a najlepiej dla poczatkujacych magow to se wybrac jeden kierunek w ktorym bedziesz sie uczyl czy bedziesz robic sztuczki z monetami czy lewitacja przedmiotow cyz moze typowe oszustewka z kartami(do kart niepotrzeba super hiper mega talentow wystarczy znac cala talie i jej ulozenie, takie jest moje zdanie) jesli czujesz sie na silach i wiesz ze mozesz cos osiagnac i jestes ambitny to najlepiej lewitacja pozniej jak juz bedziesz umial super hiper to zacznij sie uczyc wszytskiego wazne zebys zrozumial jedno i w jednym si euczyl a jak bedziesz wiedziec na czym polega ta "magia" to zrozumiesz wszytsko wiesz mi tongue.gif tez tak zaczynalem

POZDRO
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
obuch
post 17.06.2008 12:28
Post #8 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 9
Dołączył: 14.09.2007




tylko dajesz glupie przekonanie ze iluzji nauczysz sie przez internet co jest kompletna bzdura

najwidoczniej sam jestes tylko osboa uczaca sie od ludzi zdradzajacych sekrety ktorzy sami o iluzji wiele nie wiedza
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 28.03.2024 16:43