Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

8 Strony < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Ideał

Yavanna
post 04.08.2004 18:23
Post #26 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 95
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Lubaczów/Kraków

Płeć: Kobieta



Jeśli jakaś osoba staje się dla nas ideałem urody, to myślę, że pociągają nas detale w jej urodzie. Czasami uwagę przyciągają oczy, czasami włosy. Każda jednostka ma w swoim wyglądzie coś elektryzującego, co może być zauważone przez drugą osobę. I dlatego według mnie każdy ma inny ideał urody.
Wielu ludzi teraz stwierdza, że ceni bardziej charakter od wyglądu zewnętrznego. Jednak wygląd też się liczy. Uważam, że nie zaczęlibyśmy rozmawiać z daną osobą, gdyby coś nie przyciągnęło nas w jej wyglądzie.
Kanony piękna w mediach zmieniają się z roku na rok. Media próbują nam narzucić wykreowany przez nich ideał piękna. Jednak, jak już wspominałam, każdy mimo tego będzie widział piękno gdzie indziej niż druga osoba.
Dla mnie ideałem piękna w wydaniu męskim jest Keanu Reeves. Ale to tak na marginesie.


--------------------
"(...) Proszę tylko, żebyście raczyli uważnie przeczytać to, co piszę, zamiast, jak to jest w Polsce we zwyczaju, wydawać opinię nie skażoną znajomością rzeczy".
Rafał A. Ziemkiewicz - "Polactwo"

Ot co.

'What this country really needs... right now... is a Doctor' (;
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vigga
post 04.08.2004 19:28
Post #27 

Szukający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 489
Dołączył: 06.07.2003
Skąd: Olsztyn




ideal... kiedys mowilam, ze to wysoki brunet, dlugie wlosy, piekne, glębokie oczy. czuly, inteligenty... nie cieć i nie paker, nie kujon i nie nieuk... gra na gitarze elektrycznej. moge z nim o wszystkim porozmawiac. wszystko mu powiedziec. ech. ale teraz wiem, ze to nie jest takie proste. wyglad nie ma znaczenia [no moze troszke XP] liczy sie 'wnetrze'. ale z drugiej strony nie moglabym chodzic z np. dresem, chociazby swietnie mi by sie z nim gadalo.


--------------------
mądrzejsi mówili nie rób
mówili
trzymaj się z daleka
nie pozwalali mi
sam się dowiedziałem
czym jest kłamstwo
zło i krzywda
dziękuje Wam
za okaleczenie mojej duszy...


all we see or seem is but a dream within a dream
*************
nierealne jak bajka...prawdziwe jak bajka...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 04.08.2004 19:53
Post #28 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



osobiscie na teksty w stylu: "wygląd nie ma znaczenia, liczy się wnęęętrze" reaguje, albo;
- psychopatycznym śmiechem
albo
- atakiem szewskiej pasji.
wygląd bardzo sie liczy. jest wazny, bardzo wazny, a moze nawet najważniejszy? zyjemy w rzeczywistosci, która kultywuje młodosc i urodę. w dzisiejszych czasach wyglad liczy sie chyba bardziej niz kiedykolwiek wcześniej. udowodnione jest ze ludzi ładnych i atrakcyjnych traktuje sie z większa pobłażliwością, przypisuje sie im lepsze cechy, uwaza sie ich za inteligentniejszych itd. a ktos kto mówi, ze wygląd sie nie liczy jest po prostu obłudny. weźcie do łapy prase, włączcie tv. swiatem żądza pieniądze, polityka i uroda. troche pompatycznie, ale tak jest..=)


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Vilanda
post 04.08.2004 19:58
Post #29 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 558
Dołączył: 25.05.2004
Skąd: israel

Płeć: Kobieta



Czytając wypowiedz viggi zauważyłam, że ona sama sobie przeczy. Pierw pisze o swoi ideale, potem, ża tak naprawde wygląd się nie liczy, a potem, że nie mogła by chodzić z dresem, nawet jak miałaby z nim o czym gadać. Pf...


--------------------
jestem w nastroju nieprzysiadalnym,
FREE percy!
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vigga
post 04.08.2004 20:07
Post #30 

Szukający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 489
Dołączył: 06.07.2003
Skąd: Olsztyn




no widzisz, napisalam:
QUOTE
wyglad nie ma znaczenia [no moze troszke XP]


co oznacza, ze ma. ale tez nie jest taki zupelnie najwazniejszy [ale JEST wazny].i dlatego napisalam, ze nie moglabym chodzic z dresem, wlasnie dlatego, ze wyglad troche sie dla mnie liczy


--------------------
mądrzejsi mówili nie rób
mówili
trzymaj się z daleka
nie pozwalali mi
sam się dowiedziałem
czym jest kłamstwo
zło i krzywda
dziękuje Wam
za okaleczenie mojej duszy...


all we see or seem is but a dream within a dream
*************
nierealne jak bajka...prawdziwe jak bajka...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Vilanda
post 04.08.2004 20:12
Post #31 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 558
Dołączył: 25.05.2004
Skąd: israel

Płeć: Kobieta



no chyba bardziej niż troszke.


--------------------
jestem w nastroju nieprzysiadalnym,
FREE percy!
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vigga
post 04.08.2004 20:31
Post #32 

Szukający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 489
Dołączył: 06.07.2003
Skąd: Olsztyn




oj, ze sie tak wyraze, czepiasz sie szczegolow... zacznijmy od poczatku. wyglad nie jest dla mnie najwazniejszy. ale tez sie liczy. nie moglabym byc z dresem, poniewaz nie rozumiem jego myslenia, jego spojrzenia na swiat. ale rowniez bardzo nie lubie chloapakow, w takich rozciagnietych, szerokich szmatach.


--------------------
mądrzejsi mówili nie rób
mówili
trzymaj się z daleka
nie pozwalali mi
sam się dowiedziałem
czym jest kłamstwo
zło i krzywda
dziękuje Wam
za okaleczenie mojej duszy...


all we see or seem is but a dream within a dream
*************
nierealne jak bajka...prawdziwe jak bajka...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Luthien
post 04.08.2004 20:59
Post #33 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 74
Dołączył: 18.01.2004
Skąd: Kraina Zero

Płeć: Kobieta



Muszę się zgodzić w całej rozciągłości z Kirą. Powiem więcej, dla mnie wygląd jest ważny, nawet bardzo ważny. O wiele chętniej rozmawiam z osobą o miłym, ładnym wyglądzie niż z jakimś brzydalem. Może jestem powierzchowna, ale tak właśnie reaguję, bo taka jest wg mnie natura człowieka. Ale też wiem, że wnętrze jest ważne. Lecz dla mnie istnieje jeszcze taki jeden element - czy osoba ma właściwości przyciągające do siebie, czy jest interesującym człowiekiem, takim, który potrafi imponować. Więc nie chodzi tylko o to, że musi być miły, mądry, itp., ale żeby czymś mnie zainteresował.

A ideał? Mimo całej ludzkiej mądrości, jakiś tam ideał próbuję nakreślić.
Meżczyzna - blondyn, wysoki, niebieskie oczy (och jakie to banalne), natomiast kobieta - powinna być niska, taka filigranowa, szczupła, ciemne włosy.
A jeśli chodzi ogólnie o twarz, to zauważyłam, że podobają mi się ludzie o wyrazistych, ostrych rysach.


--------------------
nie patrz nie patrz w te oczy bez serca.

dobrze by się szło
gdyby nie to szkło.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alexa666
post 04.08.2004 22:17
Post #34 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 306
Dołączył: 06.04.2003

Płeć: Kobieta



Ja zawsze niby mam ten ideał, ale podobają mi się faceci z naprawdę róóóżnych kategorii...
Raz niski, raz wysoki
Raz blondyn, raz brunet
Raz stary, raz młody
Po prostu ideały możemy sobie wymyślać, ale przecież serce nie sługa, no nie?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ilchirion
post 04.08.2004 22:25
Post #35 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 9
Dołączył: 04.08.2004




mam jeden ideał.
ideał banalności.
ideałem banalności jest ideał.
czegoś tak banalnie idealnego jak idealny męzczyzna (ani kobieta =P) nie ma na tym nieidealnym swiecie. ('pod wzgledem fizycznym')

Ten post był edytowany przez Ilchirion: 04.08.2004 22:38


--------------------
na niebie
błękit naszych marzeń.
Na ziemi
zieleń naszych ciał.
Na drzewach
biel naszych uśmiechów.

Na drodze
czerń naszych wspomnień...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 04.08.2004 22:33
Post #36 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



a ja w słowniku pod słowem 'idealny' znalazłam taką interpretacje;
idealny - niematerialny, duchowy, uduchowiony.



--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
alchemiczka
post 04.08.2004 22:39
Post #37 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 98
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z lochów

Płeć: Kobieta



to mi przypomina jak kiedyś na polskim sorka chciała nam wyjaśnić istote renzesansowej cnoty i wymienialiśmy różne słowa opisujące to, zeby w końcu do tej cnoty dojść. Tak więc zapisaliśmy na tablicy:
ideał - geniusz - perfekcja - mądrość - piekno - siła - itp, itd... aż w końcu sorka do nas - "no co jakie słowo te wszytkie słowa obejmuje?" (chodziło jej o tą "cnotę" renesansową), a my siedzimy jak woły i nic nie czaimy, "no jakie to będzie jedno słow na te wszytkie określenia, geniusz, perfekcja, mądrosć, uroda...?", a ktoś z tyłu - "Lisek" (Lisek, taki nasz kumpel z klasy).


--------------------

Myśka (31-05-2003 12:35):
Hazel, legendo forum..((;
(...) i erotycznych snów [z udziałem dementiego^^] (...)


- o to im chodzi, Dem? Ja też w ogóle tego nie rozumiem
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ginny_irlandka
post 05.08.2004 01:40
Post #38 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 29
Dołączył: 17.02.2004
Skąd: LUBLIN!! czocha & gniew & Ireland




ideał? przyglądam się waszej dyskusji i czegoś mi tu brakuje... wg mnie wyglad sie liczy, osobowosc tez, ale bardzo, bardzo wazna jest chemia.... ktos to nazwal kiedys pożądaniem, przyciaganiem. nazwa nazwą ale jak wytlumaczycie to, ze jakas osoba jest dokladnie w waszym typie, ma fajna osobowosc, ale nie dziala na was? a podobna do niej/ niego, dziala, i to bardzo. W tym wypadku ideał kobiety/mężczyzny jest calkowicie bezsensowny. Poniewaz po co tworzyc go w wyobrazni, skoro jesli spotkamy odpowiednia osobe, nie jest istotne, czy ma wlosy blond, czarne, kasztanowe rude czy niebieskie =P ale czy rowniez czuje "chemie".
Of course istnieja osoby calkowicie nie w moim typie, na co skladaja sie cechy osobowosci, kultura osobista itd, tzw "obycie" eh... poziom rozwoju umyslowego (ze sie tak wyraze), i wiele roznych innych rzeczy ktore mnie w pewnien sposob raza, zniechecaja, oraz wrecz odstreczja.
NIe lubie pewnego pana o osobliwym nazwisku pewnego ptaka, z ktorym mam czasem do czynienia, i gdy gapi sie na mnie swoimi oblesnym, sprosnym spojrzeniem, a jego galki oczne obracaja sie z przerazajaca szybkoscia, a jego zel do wlosow blyszczy wyjatkowo
(czyżby to był wspaniały pan Tomasz K. english teacher??)
heh jak to poczatkujaca nastolatka ciagle zakochiwalam sie w wielu mezczyznach, aktorach, itd (teraz mi to troszeczke minelo) ale nie nazywalam ich idelalami. idealu nie ma. kazdy posiada wady, ktore sa praktycznie niewidoczne, gdy spojrzymy na caloksztalt... ale jednak je posiada i przy blizszym starciu odkrywamy je ;D
Orlando, boski Bloom, Brad Pitt, kto tam jeszcze? sami wybierzcie.. mam tego dosyc., to jest chore. nobody's perfect, a kazdy wygladalby ladnie po profesjonalnej przerobce komputerowej (troche o tym wiem, experymentuje w gimpie) make up'ie itd. ale to juz inna sprawa.
konczac nie szukam (tak to nazwe, bo najczesciej to mnie szukaja) tzw "idealu", tylko osoby ktora zadomowi sie w moim serduszku jako ktos wyjatkowy, kto na mnie maxymalnie podziala i spodoba mi się. jesli jestes taka osoba zadzwon pod 0-700-880. Finito.
PS: jade na oboz jezykowy na Mazury, bede 15.08 czy 16.08.
En ausencia de ti.... wink.gif

Ten post był edytowany przez Syriusz_Black: 05.08.2004 08:22


--------------------
I have nothing more to say.

Only the heart can see...
Only the heart can see...
***Follow your star
***
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 05.08.2004 09:38
Post #39 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



Hm, dla mnie na chwile obecna wokalista Hoobastank. (cos mnie tknelo na skosnookich ostatnio) Ale u mnie to sie zmienia z szybkoscia rosyjskiej torpedy.

A pewno ze wyglad ma znaczenie, ale (na szczescie) sa rozne gusta i niektorym moga sie podobac osobniki o urodzie z lekka mniej olsniewajacej (;
Spojrzmy prawdzie w oczy, Esmeralda nie wybrala Quazimoda. (smutna prawda ale jednak, wyjatki zdarzaja sie tylko w Shreku i chwala mu za to)


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Karolcia
post 05.08.2004 10:02
Post #40 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 32
Dołączył: 24.04.2003
Skąd: Stalowa Wola




nie ma idealu, to prawda, ale chyba kazdy ma cos takiego ze w jednej osobie podoba sie jej to w drugiej to, i dla mnie wlasnie to jest ideal , taka mieszanka, nikt nie ma wsyztkiego i co z tego ze nie ma na tej ziemi idealu!
wkurzaja mnie te wasze teksty 'idealu nie ma', 'ideal nie istnieje' itp.
co to ma do rzeczy? pytanie jest jaki jest wasz ideal a nie czy on istenieje? gosh

z faktu ze wyjezdzam dzis nie mam czasu sie rozpisywac o moim idealu bo musze sie zastanowic do konca biggrin.gif napisze keidy indziej biggrin.gif


--------------------
http://www.walktoremember.prv.pl <--- polska nieoficjalna strona mojego ulubionego filmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lilly
post 05.08.2004 17:07
Post #41 

Forumowa Sekretarka


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 332
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Kielce

Płeć: Mężczyzna



No cóż, wygląd się liczy i musimy się z tym pogodzić. Ale nie jest tak źle - w końcu nie same miss i misterzy chodza po świecie, a jednak żyje im się dobrze i też znajdują swoje 'połówki'. Bo na szczeście oprócz skrajnych 'piękny' i 'brzydal', istnieje coś takiego jak 'ładny' czy poprostu 'przeciętny'. I nawet jesli nie znajdziemy się w grupie najpiękniejszych, to bedziemy w ładnych lub przeciętnych - osób skrajnie brzydkich nie jest jednak AŻ tak dużo. No i jeszcze oprócz samego wyglądu liczy się też to, czy o siebie dbamy. Są osoby brzydsze, ale dbające o higienę, a są przeciętni, którzy są poprostu brudni i oblesni turned.gif To też się liczy i wchodzi w skład oceniania wyglądu.


--------------------
زدزز - Lilly po arabsku ;D

user posted image user posted image user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nadya
post 06.08.2004 00:40
Post #42 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 53
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



a ja konkretnie.
idealem kobiecej urody

jest dla mnie liv tyler. ma niesamowita twarz.
a idealem meszczezny

slynny don juan johnny depp. niesamowity

ah


--------------------
"Kiedy patrze na ciebie, mowisz nie ma lekko, nie ma lekko-zalatwie to ucieczka"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 06.08.2004 16:45
Post #43 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Ideałem mężczyzny dla mnie też jest Depp. Co do ideału kobiety, to najbliżej do niego mojej koleżance, której i tak nie zancie, więc ta wiedza niwiele wam daje.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 06.08.2004 20:14
Post #44 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



Lilly-> tak mówiłaś o tych ''ładnych'' i ''przeciętnych''... mnie się wydaje, że to właśnie oni najczęściej znajdują swoje szczęśliwe połówki. z tego co widzę na ulicach za rękę, uśmiechnięci i zadowoleni z życia chodzą oni, a nie ci ''najpiękniejsi''.


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Szara Elfka
post 06.08.2004 23:16
Post #45 

Łuczniczka doskonała


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 65
Dołączył: 12.04.2003
Skąd: Eriador




Hm... moim zdaniem trudno o ideał.
u mnie to jest to tak, że jakoś nigdy nie szukam w facetach tego idealnego.
Zawsze ideałem jest dla mnie moja obecna (jejku, jak to drrrastycznie brzmi) 'miłość'.
Ale dobra, napiszę...

Nie muszę ukrywać, że kocham facetów w długich włosach...
A oto wyidealizowany ideał...

Wygląd

Włosy (mania, mania... XD) do połowy pleców, ciemne, najlepiej czarne, lekko falowane.
Ciemne, piwne oczy, duże.
Prosty nos.
Jasna, gładka cera, krótka bródka okalająca jasne (i miękkie) usta.
Wzrost .... hm... tak około 177-180.
Szczupłe, ładne nogi, zgrabny tyłek, ładna klata i brzuch.
Aha no i bym zapomniała... śliczne dłonie (kolejna mania się odzywa... =)
Co do wieku to nie mam jakiś specjalnych wymagań, oprócz tego, zę taki facet powinien kwalifikować się w przedziale od 17-23 lat.

Charakter

Miałby wręczać mi zawsze naręcze fioletowych tulipanów (byle by nie zbankrutował).
Musiałby być szczery, oddany, troskliwy (byle nie za bardzo), ufny, otwarty, śmiały, gadatliwy (też bez przesadyzmu).

Jeśli ktos kiedyś kogoś tkaiego gdzieś znajdzie, to zgłaszać się do mnie, albo do "Strefy 11"... tacy faceci nie istnieją... ):

A jeśli bym miała wybierać kogoś idealnego z żyjących ludzi to u mego boku wylądowałby pan Johnny Depp, tyle że jak miał 20 lat wink.gif


--------------------

Jaka twoja cena byś brata sprzedał?
Jaka twoja cena byś kupić się nie dał?
Fatalny dzisiaj czas, godnych reguł zagłada.
Brat sprzedaje brata, sąsiad sąsiada.
Jesteś normalny, ja zapewne szalony.
Jestem prawdziwy, ty dobrze ułożony.

Farben Lehre - Judasz
</b>


user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Marta
post 07.08.2004 00:28
Post #46 

XXX


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 155
Dołączył: 03.04.2003




QUOTE (Szara Elfka @ 06.08.2004 23:16)

Wygląd

Włosy (mania, mania... XD) do połowy pleców, ciemne, najlepiej czarne, lekko falowane.
Ciemne, piwne oczy, duże.
Prosty nos.
Jasna, gładka cera, krótka bródka okalająca jasne (i miękkie) usta.
Wzrost .... hm... tak około 177-180.
Szczupłe, ładne nogi, zgrabny tyłek, ładna klata i brzuch.
Aha no i bym zapomniała... śliczne dłonie (kolejna mania się odzywa... =)
Co do wieku to nie mam jakiś specjalnych wymagań, oprócz tego, zę taki facet powinien kwalifikować się w przedziale od 17-23 lat.

wiesz elfka co do wygladu to znam kogos takiego. nazywaja go szatan. chlopak mojej kolezanki. srodowisko ludzi sluchajacych metalu. z charakteru nie znam go dobrze ale spoko czlowiek sie wydaje. wiec zapraszam do polic hehe tongue.gif;). ano i 18 lat.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriusz_Black
post 07.08.2004 04:49
Post #47 

Cichociemny.


Grupa: czysta krew..
Postów: 1910
Dołączył: 17.08.2003
Skąd: stąd nie widać

Płeć: jedyny w swoim rodzaju



Ja mam słabość ro rudowłosych dziewczyn biggrin.gif Tylko musi to być naturalny kolor oczywiście. Poza tym musi to być osoba inteligentna... to są dla mnie najważniejsze kryteria...


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alexa666
post 07.08.2004 09:46
Post #48 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 306
Dołączył: 06.04.2003

Płeć: Kobieta



A ja mam słabość do Richiego XD On jest taki słodziutki! XD Szkoda tylko, że ma tyle lat co ma...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ren.Asiek
post 07.08.2004 11:08
Post #49 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 553
Dołączył: 23.11.2003
Skąd: Kraków :)))

Płeć: Kobieta



Nie wiedząc czemu,zawsze kiedy poznaję jakiegoś chłopaka patrzę najpierw na oczy...muszą mieć w sobie cos co przyciąga, jakąś nutkę tajemniczości i taką" głębię", w którą można się wpatrywać bez końca. Kiedy poznam bliżej tą osobę, dopiero mogę stwierdzić czy rzeczywiście jest w moim typie...jaki jest mój typ? Nie wiem jak opisać...po prostu muszę poczuć,że osobowość drugiej osoby bardzo mi odpowiada i widzę w tym kimś kogos wyjątkowego.
^^Potti ja tam widzę tylko tych najpiękniejszych chodzących ze swoimi drugimi połówkami po mieście, osiedlu czy parku;). Chociaż wg mnie słowo najpiękniejsi pokrywa się z ładnymi, bo to chyba oni mają najczęsciej z kim chodzić za rękę. =)


--------------------
Być nikim innym jak samym sobą w świecie, który każdego dnia próbuje zrobić nas kimś innym.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nadya
post 07.08.2004 15:55
Post #50 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 53
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



QUOTE (Potti @ 06.08.2004 20:14)
Lilly-> tak mówiłaś o tych ''ładnych'' i ''przeciętnych''... mnie się wydaje, że to właśnie oni najczęściej znajdują swoje szczęśliwe połówki. z tego co widzę na ulicach za rękę, uśmiechnięci i zadowoleni z życia chodzą oni, a nie ci ''najpiękniejsi''.

bo ludzie boja sie pieknych.
bo wydaje im sie ze roztaczajo wokul siebie aure niedostepnosci.
bo boja sie ze sami popadna w kompleksy patrzac na kogos niemalze idealnego.
bo nie chca slyszec "takma piekna dziewczyna, ale on taki sredniawy"


--------------------
"Kiedy patrze na ciebie, mowisz nie ma lekko, nie ma lekko-zalatwie to ucieczka"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

8 Strony < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 04.05.2024 09:19