Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

31 Strony « < 6 7 8 9 10 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Doctor Who

9 / 10 / 11?
 
wersja dla Matoosa! [ 3 ] ** [30.00%]
Tennant! [ 2 ] ** [20.00%]
Smith! [ 5 ] ** [50.00%]
Suma głosów: 10
Goście nie mogą głosować 
PrZeMeK Z.
post 29.06.2008 16:13
Post #176 

the observer


Grupa: czysta krew..
Postów: 6284
Dołączył: 29.12.2005

Płeć: wklęsły bóg



Miałaś rację, co nie zmienia faktu, że gdybym nie wiedział o Dalekach, bawiłbym się co najmniej równie dobrze :]

A bo ja tam wiem, co mogą, a czego nie mogą pokazać w zwiastunach? W Loście potrafili powiedzieć "Somebody is going to die...", co (gdybym oglądał zwiastun przed odcinkiem), zepsułoby mi zabawę, bo tylko bym wypatrywał, kto kopnie w kalendarz.
Ale dobra, przyznaję Wam rację. Jestem trochę przewrażliwiony.

Ten post był edytowany przez PrZeMeK Z.: 29.06.2008 16:14


--------------------
Hey little train, wait for me
I once was blind but now I see
Have you left a seat for me?
Is that such a stretch of the imagination?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 29.06.2008 16:14
Post #177 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



No bo kto takie badziewie jak "Lost" ogląda wink2.gif. Ja mówiłam, zauważ, o dobrych trailerach.


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
em
post 29.06.2008 16:20
Post #178 

ultimate ginger


Grupa: czysta krew..
Postów: 4676
Dołączył: 21.12.2004
Skąd: *kṛ'k

Płeć: buka



hihi

myślicie, że brak Jenny w tym odcinku i w trailerze to symptom czegoś epickiego, czy jestem przewrażliwiona?

Ten post był edytowany przez em: 29.06.2008 16:40


--------------------
all you knit is love!
każdy jest moderatorem swojego losu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 29.06.2008 16:27
Post #179 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



Symptom. No nie wierzę, żeby ją tak puścili luzem. Chyba że... chyba, że zaplanowali spin-off.


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
PrZeMeK Z.
post 29.06.2008 16:31
Post #180 

the observer


Grupa: czysta krew..
Postów: 6284
Dołączył: 29.12.2005

Płeć: wklęsły bóg



Jakoś nie widzę dla Jenny miejsca w finale. Trochę za dużo tego.
Zresztą, póki co ona jest w przyszłości.


--------------------
Hey little train, wait for me
I once was blind but now I see
Have you left a seat for me?
Is that such a stretch of the imagination?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
em
post 29.06.2008 16:32
Post #181 

ultimate ginger


Grupa: czysta krew..
Postów: 4676
Dołączył: 21.12.2004
Skąd: *kṛ'k

Płeć: buka



mam nadzieję, że nie chodzi o spin-off, dwa stanowczo wystarczą.
właśnie się zastanawiałam raczej, czy się zmieszczą w 65 ze wszystkim. że Jenny wróci, to nie wątpię, pytanie tylko: czy w finale, czy w 5 sezonie.


--------------------
all you knit is love!
każdy jest moderatorem swojego losu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hazel
post 29.06.2008 16:34
Post #182 

czym jest fajerbol?


Grupa: czysta krew..
Postów: 3081
Dołączył: 24.12.2005
Skąd: panic room

Płeć: kaloryfer



QUOTE
Symptom. No nie wierzę, żeby ją tak puścili luzem. Chyba że... chyba, że zaplanowali spin-off.


Dokładnie tak pomyślałam, jak skończyłam ogladać tamten odcinek. Ale z drugiej strony, co ona może?

Ja rozumien, że wy rozumujecie, że Jenny się zregenerowała i dalej pozostała w swojej postaci, tak? Bo mi to w sumie nie wyglądało na regenerację. Ale ja tam się nie znam.

A odcinek miażdży. Siostra doszła do wniosku, że jestem powalona, jak usłyszała moje odgłosy sprzeciwu przy ostatnich 5-ciu minutach smile.gif

I chciałam jeszcze powiedzieć, że to, że się wkręciłam, to wina Przemka jest. pewnie nie przebrnęłabym przez pierwszy odcinek. (Przemuś, pamiętasz, jak mi napisałeś, że to idealny serial dla mnie, bo każdy odcinek jest o czymś innym i ma tylko drobny motyw przewodni? dry.gif )

Ten post był edytowany przez hazel: 29.06.2008 16:35


--------------------
user posted image
The voice in my head doesn’t think I’m crazy.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
em
post 29.06.2008 16:39
Post #183 

ultimate ginger


Grupa: czysta krew..
Postów: 4676
Dołączył: 21.12.2004
Skąd: *kṛ'k

Płeć: buka



właśnie z dyskusji fanów na dawnym outpost gallifrey wynika, że raczej nie była to regeneracja time lady, tylko efekt działania tego całego odbudowywania świata... to światło, które wydobywa się z jej ust jest takie samo, jak tamta poświata.


--------------------
all you knit is love!
każdy jest moderatorem swojego losu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 29.06.2008 16:44
Post #184 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



Spin-off podobno już tylko jeden został. Nie oglądam Torchwood, ale obiło mi się o uszy, że definitywny koniec nastąpił?


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
em
post 29.06.2008 16:46
Post #185 

ultimate ginger


Grupa: czysta krew..
Postów: 4676
Dołączył: 21.12.2004
Skąd: *kṛ'k

Płeć: buka



nie, nie, przeciwnie. season three has been confirmed, mówi wiki, będzie 5 odcinków wiosną 2009. mało tego, ptaszki śpiewają, że freema dołącza do obsady as a regular.


--------------------
all you knit is love!
każdy jest moderatorem swojego losu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
PrZeMeK Z.
post 29.06.2008 16:47
Post #186 

the observer


Grupa: czysta krew..
Postów: 6284
Dołączył: 29.12.2005

Płeć: wklęsły bóg



Hazel - smile.gif W sumie nie skłamałem, nie?

Spinoff z Jenny nie byłby zły. Musieliby tylko skasować ten z Sarah Jane. :]
Jeśli Jenny powróci, to raczej w piątym sezonie. Tak sądzę.
No i myślę, że się nie zregenerowała, a w każdym razie nie prawidłowo.

Właśnie z tym Torchwoodem nie wiadomo. Po pierwsze, Wikipedia może kłamać, a po drugie, może właśnie dlatego tak ledwie przebąkują o tym trzecim sezonie? Bo zamierzają zabić większość obsady w finale Doktora?

Ten post był edytowany przez PrZeMeK Z.: 29.06.2008 16:48


--------------------
Hey little train, wait for me
I once was blind but now I see
Have you left a seat for me?
Is that such a stretch of the imagination?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 29.06.2008 16:47
Post #187 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



No i bardzo dobrze, mam nadzieję że zniknie z Doktora przynajmniej. Mało co mnie wkurza jak ta kobieta. Zerowe pojęcie dlaczego, bo żadnych obiektywnych podstaw nie mam. Starałam się wbrew sobie wmówić, że ją polubię, a nawet już polubiłam. Nic z tego.

To do Em, odnośnie Freemy. Rzecz jasna.

Ten post był edytowany przez owczarnia: 29.06.2008 16:48


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
em
post 29.06.2008 16:48
Post #188 

ultimate ginger


Grupa: czysta krew..
Postów: 4676
Dołączył: 21.12.2004
Skąd: *kṛ'k

Płeć: buka



ohmy.gif naprawdę myślałam, że ją lubisz. martha's phone i takie tam...
btw, reakcja Rose na Marthę dzisiaj... brilliant cheess.gif

torchwood sezon trzeci został oficjalnie potwierdzony przez BBC.
znaczy, nie zlinkuję, bo i tak wszyscy jesteście poza UK.

Ten post był edytowany przez em: 29.06.2008 16:51


--------------------
all you knit is love!
każdy jest moderatorem swojego losu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 29.06.2008 17:21
Post #189 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



Phone to inna sprawa, podobał mi się, a poza tym - no wiesz. Universal roaming nie byle co cheess.gif.


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 29.06.2008 22:43
Post #190 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



Ja tam nadal nie rozumiem czemu wszyscy tak uwielbiacie tego 10 doktora... Mi tam poprzedni odpowiadał o wiele bardziej tongue.gif

Acz przyznam że co jak co, napięcie potrafią budować te brytyjskie dupki. I czekaj teraz dobra duszo na następny tydzień...

Czy nikomu z was nie przyszło do głowy, że to wszystko rozgrywa się w alternatywnej linii czasu Donny, czy tylko o tym nie mówicie, żeby nie zapeszyć? Bo dla mnie to właśnie tak wygląda, kolejny raz słyszeliśmy charakterystyczny dźwięk zza pleców towarzyszki doktora w najnowszym odcinku... No i też budzi moją ciekawość to, że Dalekowie trafili doktora tylko "częściowo".

A co do Rose to mam jeden komentarz: Meh. Nigdy jej nie lubiłem i wątpię żeby cały ten finisz zrehabilitował ją w moich oczach...


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
em
post 29.06.2008 22:46
Post #191 

ultimate ginger


Grupa: czysta krew..
Postów: 4676
Dołączył: 21.12.2004
Skąd: *kṛ'k

Płeć: buka



się jednego tylko boję, że ten finałowy odcinek będzie miał w sobie za dużo barokowego konceptualizmu, o którym właśnie czytam, że jego treścią będzie forma, czy inaczej: jego epickość, do której Davies moim zdaniem bardzo uparcie na koniec swego panowania dąży, przerośnie te 65 minut, które nam pozostały i że wyjdzie z tego jakaś nieprawdopodobna sieczka.
(takie mnie lęki na wieczór chwyciły)

a myk z "czasem, którego nie było" już był.

ps. nie trzeba już na biało, jak sądzę, wszyscy zainteresowani już wszystko widzieli, nie?


--------------------
all you knit is love!
każdy jest moderatorem swojego losu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
PrZeMeK Z.
post 01.07.2008 01:12
Post #192 

the observer


Grupa: czysta krew..
Postów: 6284
Dołączył: 29.12.2005

Płeć: wklęsły bóg



Nie boję się widowiskowości, jakoś ufam Daviesowi. Myślę, że da radę.

Matoos - podejrzewam, że żadne z nas nie chce, żeby cały ten odcinek okazał się tylko alternatywną rzeczywistością. To by było po prostu nie fair.
A że Dalek trafił Doktora "częściowo"? Szczerze mówiąc w ogóle nie zwróciłem na to uwagi, bo wydało mi się naturalne, że na kogoś o innej budowie ciała niż człowiek ten laser Daleka działa nieco inaczej. Tym bardziej, że było powiedziane, że Doktor może zginąć tak szybko, że nie da rady się zregenerować. Taką właśnie śmierć oznaczałoby "podświetlenie" całego ciała Doktora.

Dziesiąty Doktor jest świetny. Dziewiąty też był wspaniały, ale wolę tego. Ma w sobie więcej energii.


--------------------
Hey little train, wait for me
I once was blind but now I see
Have you left a seat for me?
Is that such a stretch of the imagination?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 01.07.2008 09:08
Post #193 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



Więcej energii? Proszę cię, obejrzyj jeszcze raz odcinek pierwszego sezonu "Dalek" i popatrz jak doktor mówi, że tak to on zniszczył daleków, i jest z tego dumny. "Every stinking last one of them" zdaje się mówi. Popatrz na jego minę, kiedy Dalek mówi mu "You'd make a good Dalek". Gdzie Eccleston ma świetną imho grę aktorską i bardziej "gritty" wygląd, tam Tennant ma wygląd niewinnego chłopczyka i zestaw ciągle tych samych min. Owszem, były one zabawne na początku, ale przez dwa sezony zdążyły już się znudzić.

Naprawdę, jeśli BBC wykręci nam taki numer i Tennant zostanie w najnowszym odcinku permamentnie zastąpiony innym aktorem, ja akurat nie będę bardzo za nim tęsknił. Pomijając już fakt że to byłby najlepszy przekręt w historii telewizji, przyznacie chyba? Te wszystkie wpisy na wikipedii, potwierdzenie że Tennant zatrudniony przez BBC do 2010 itd itp biggrin.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
PrZeMeK Z.
post 01.07.2008 11:19
Post #194 

the observer


Grupa: czysta krew..
Postów: 6284
Dołączył: 29.12.2005

Płeć: wklęsły bóg



Przecież mówię, że Ecclestone też mi się bardzo podobał. Dla mnie idealnym rozwiązaniem byłoby, gdyby został na dwa sezony. Ale cóż.


--------------------
Hey little train, wait for me
I once was blind but now I see
Have you left a seat for me?
Is that such a stretch of the imagination?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 01.07.2008 15:17
Post #195 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



QUOTE(matoos @ 01.07.2008 08:08)
Więcej energii? Proszę cię, obejrzyj jeszcze raz odcinek pierwszego sezonu "Dalek" i popatrz jak doktor mówi, że tak to on zniszczył daleków, i jest z tego dumny. "Every stinking last one of them" zdaje się mówi. Popatrz na jego minę, kiedy Dalek mówi mu "You'd make a good Dalek". Gdzie Eccleston ma świetną imho grę aktorską i bardziej "gritty" wygląd, tam Tennant ma wygląd niewinnego chłopczyka i zestaw ciągle tych samych min. Owszem, były one zabawne na początku, ale przez dwa sezony zdążyły już się znudzić.

Naprawdę, jeśli BBC wykręci nam taki numer i Tennant zostanie w najnowszym odcinku permamentnie zastąpiony innym aktorem, ja akurat nie będę bardzo za nim tęsknił. Pomijając już fakt że to byłby najlepszy przekręt w historii telewizji, przyznacie chyba? Te wszystkie wpisy na wikipedii, potwierdzenie że Tennant zatrudniony przez BBC do 2010 itd itp biggrin.gif
*


A Ty widziałeś może 'The Family of Blood', kolego smile.gif?. Albo 'Midnight'? Ten gość jest - uwaga, dzieci nie czytać - ZAJEBISTY. Potrafi grać tak, że w uszach dzwoni i mroczki latają przed oczami. Siła jego ekspresji, zdolność natychmiastowego przechodzenia z eksplozji radości w skrajny smutek... Potrafi doprowadzić mnie do gęsiej skóry i dreszczy na plecach w ciągu jednej sekundy. A kiedy Doktor wpada w szał... Przysięgłabym, że nawet oczy Tennanta zmieniają kolor. Robią się szare jak stal.

Kochałam Ecclestona (btw, Eccleston, nie Ecclestone), oczywiście że tak, jak wszyscy. Przykład z Dalekiem ciekawy o tyle, że mój dobry znajomy podał podobny, z tym że jemu chodziło o grozę, cytuję: "Kiedy Eccleston mówi Rose, I'm coming to get you [w 'Bad Wolf'], zaczynasz się bać o Daleków. Ale kiedy Tennant wrzeszczy, że teraz to już go nic nie powstrzyma w 'The Idiot's Lantern', jakoś nie wziąłem go poważnie...". Cóż, od tamtego czasu mój znajomy zmienił zdanie, obecnie czci Tennanta niemal jak boga wink2.gif, ale jest to pewna ciekawostka. Na pewno obaj mieli lepsze i gorsze momenty. Ale - nie ujmując nic Ecclestonowi - Tennanta nie da się nie docenić smile.gif.

Ten post był edytowany przez owczarnia: 01.07.2008 15:18


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
em
post 01.07.2008 21:55
Post #196 

ultimate ginger


Grupa: czysta krew..
Postów: 4676
Dołączył: 21.12.2004
Skąd: *kṛ'k

Płeć: buka



this is why I love Tennant.
(btw musiałam zrobić re-upa, z youtuba skasowali sad.gif)

Ten post był edytowany przez em: 01.07.2008 21:56


--------------------
all you knit is love!
każdy jest moderatorem swojego losu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 01.07.2008 23:01
Post #197 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
A Ty widziałeś może 'The Family of Blood', kolego smile.gif?. Albo 'Midnight'? Ten gość jest - uwaga, dzieci nie czytać - ZAJEBISTY. Potrafi grać tak, że w uszach dzwoni i mroczki latają przed oczami. Siła jego ekspresji, zdolność natychmiastowego przechodzenia z eksplozji radości w skrajny smutek... Potrafi doprowadzić mnie do gęsiej skóry i dreszczy na plecach w ciągu jednej sekundy. A kiedy Doktor wpada w szał... Przysięgłabym, że nawet oczy Tennanta zmieniają kolor. Robią się szare jak stal.


Nie no ja nie mówię że on jest złym aktorem, tylko że zawsze gra tak samo. Ja wiem że przejście ze smutku w szczęście robi wrażenie, na mnie też zrobiło za pierwszym razem. Nawet jak zobaczyłem je drugi raz w tym samym odcinku nadal mi się podobało. Dwa sezony później, nie powiem żeby mi się nie podobało, ale po prostu bardzo spowszedniało. A dziewiąty doktor (zazwyczaj tak mówię bo mam problemy z jego nazwiskiem tongue.gif) mówił Fantastic za każdym razem inaczej, choć zawsze z tą samą pasją.

Normalnie mam ochotę zrobić mashup ulubionych min doktora żeby wam udowodnić że są takie same zawsze. Gdyby tylko mi się chciało bardziej i miałbym więcej czasu tongue.gif

Poza tym mam pretensje też w dużym stopniu do scenariuszy, bo podejrzewam że Tennant też świetnie by zagrał historie tak mocne jak te które dostał dziewiąty. Takie właśnie bardziej mroczne... No sam nie wiem. To jak zwykle kwestia osobistych preferencji, oczywiście. Tennant i owszem, jest świetnym aktorem, ale imho Eccleston nadaje się na doktora lepiej wink2.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
em
post 01.07.2008 23:31
Post #198 

ultimate ginger


Grupa: czysta krew..
Postów: 4676
Dołączył: 21.12.2004
Skąd: *kṛ'k

Płeć: buka



mina, mina. dla mnie ważniejsze u Davida są raczej sceny, w których on daje upust swojej energii i ekspresji całego ciała, nie tylko mimika. on ma po prostu w sobie jakąś petardę, uwielbiam na niego patrzeć, jak skacze, biega (nie, nie tę scenę mam na myśli), miota się po TARDIS... no chociażby Children in Need 2005, dla mnie pure brilliance!

Chris i David to dwie kompletnie inne aktorskie osobowości, dwa różne pomysły na Doktora, więc jakiekolwiek spieranie się będzie tylko przerzucaniem się gustami. o. taką mam konkluzję :>.
ale jeśli Ten się zregeneruje, to dostał naprawdę debilną last line. porównajcie z Nine, blah. a writer ten sam przecież.


--------------------
all you knit is love!
każdy jest moderatorem swojego losu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
PrZeMeK Z.
post 01.07.2008 23:41
Post #199 

the observer


Grupa: czysta krew..
Postów: 6284
Dołączył: 29.12.2005

Płeć: wklęsły bóg



Coraz mniej mi się wydaje prawdopodobna ta regeneracja. Sam nie wiem.

Dla mnie kwintesencją Dziewiątego Doktora jest scena z "The Doctor Dances", gdzie Doktor włącza "In The Mood" Glena Millera i zaczyna tańczyć smile.gif

Marzy mi się jakiś special z udziałem Nine i Ten.


--------------------
Hey little train, wait for me
I once was blind but now I see
Have you left a seat for me?
Is that such a stretch of the imagination?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 02.07.2008 15:06
Post #200 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



Ciekawostka/teoria/dedukcja. W 100% autorstwa fanów, absolutnie NIE spojler. No, chyba że trafili cheess.gif. Co - tak zupełnie poważnie mówiąc - wcale nie jest wykluczone, bo brzmi to naprawdę sensownie. Jeśli więc ktoś nie chce wiedzieć, niech nie klika. You have been warned.

Acha, i dla tych, co nie kumają, o co chodzi w podpunkcie drugim pod linkiem (choć wątpię, czy tacy istnieją wink2.gif) - o to.

Ten post był edytowany przez owczarnia: 02.07.2008 15:12


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

31 Strony « < 6 7 8 9 10 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 25.04.2024 09:43