Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Oekaki( Jak Ktoś Wie Co To Jest ;))

Wilczyca
post 17.11.2004 16:03
Post #1 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 27
Dołączył: 16.11.2004




heh...no dobra takiego tematu jeshcze nie widziałam to zakładam.no...ja tam lubie nieraz coś rysnąć w oekaki tylko niekoniecznie wychodzi dry.gif ...Dobra co ja tam będe tłumaczyć wchodzić na tą stronke rejestrować się i jazda do rysowania biggrin.gif . Dobra, na razie linka wam dać nie moge, bo serwer jest przenoszony dry.gif . No ale tu macie jedno oekaki, tylko bardo mało popularne i raczej nic ładnego tam na razie nie ma biggrin.gif .Pozdro nie zrażać siem chociaż to jest trudne (linka do smoczego dam później)
www.oekaki.rax.pl

Ten post był edytowany przez Wilczyca: 17.11.2004 16:08


--------------------
wolf...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 17.11.2004 20:30
Post #2 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



Dla rownie niekumatych co ja


Internetowe "kółko rysownicze", gdzie dzięki specjalnej aplikacji Oekaki możecie tworzyć rysunki online.

Oekaki jest rozszerzeniem PHP do OekakiBBS i PaintBBS, apletów, które umożliwiają malowanie i rysowanie online, a także komentowanie tworzonych na żywo prac. Oekaki smoczy.net składa się z dwóch siostrzanych "boardów" - Kaera i Tira, na których po zarejestrowaniu się w serwisie możemy zacząć rysować. Tira jest "boardem" treningowym, więc zanim zdecydujecie się na rysowanie w ramach Kaery warto wcześniej na nim poćwiczyć. W serwisie panuje pełna dowolność, co do tematu i charakteru pracy, o ile oczywiście, mieści się on w ramach dobrego smaku.

Więcej informacji: http://oekaki.smoczy.net/

Artykul z PC World Computera user posted image Ja tam jestem beztalencie plastyczne wiec to to nie dla mnie :]


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Wilczyca
post 17.11.2004 20:37
Post #3 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 27
Dołączył: 16.11.2004




QUOTE(BlackOmen @ 17.11.2004 19:30)
Dla rownie niekumatych co ja


Internetowe "kółko rysownicze", gdzie dzięki specjalnej aplikacji Oekaki możecie tworzyć rysunki online.

Oekaki jest rozszerzeniem PHP do OekakiBBS i PaintBBS, apletów, które umożliwiają malowanie i rysowanie online, a także komentowanie tworzonych na żywo prac. Oekaki smoczy.net składa się z dwóch siostrzanych "boardów" - Kaera i Tira, na których po zarejestrowaniu się w serwisie możemy zacząć rysować. Tira jest "boardem" treningowym, więc zanim zdecydujecie się na rysowanie w ramach Kaery warto wcześniej na nim poćwiczyć. W serwisie panuje pełna dowolność, co do tematu i charakteru pracy, o ile oczywiście, mieści się on w ramach dobrego smaku.

Więcej informacji: http://oekaki.smoczy.net/

Artykul z PC World Computera user posted image Ja tam jestem beztalencie plastyczne wiec to to nie dla mnie :]
*

No, tylko w tej chwili oekaki na smoczym nie działa(przynajmniej u mnie).Jakby co to możecie sprawdzić czy u was ta stronka działa?Bo jak tak to to co zawsze-mój pochrzaniony komp dry.gif .No, ale trudno.Dzięki za wyjaśnienie, zapraszam do rysowania, fajne rzeczy mogą wyjść tylko mówię na wstępie; chociaż nie wiem jaki miałbyś talencior plastyczny to za pierwszym razem proszę się nie denerwować, ale wychodzi paskuctwo biggrin.gif . Trudno, należy trochę ćwiczyć i będzie wyglądać jak żywe.


--------------------
wolf...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 25.04.2024 11:30