Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Moje okładki do MWG ^^ Ztwór Z atakuje! ^^, (uwaga - niektóre drastyczne...)

ikar
post 29.06.2003 16:58
Post #1 

Mały człowieczek...


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 368
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: Wawa :D

Płeć: Mężczyzna



No to na dobry początek (czy dobry... lepiej co by zaczęła Psycho ^^) dam tutaj moje okładeczki ^^ - Zastanawiam się tylko nad formą - czy wyświetlać, czy dawać tylko odnośnik... No, ale skoro to jest galeria... Wrzucam rysunki ^^.

Okładki Promo:
"Nie ubijet Zjemli..."
user posted image

"Fight for the Surface"
user posted image

"Flame"
user posted image

"Unavoken Destiny"
user posted image

"Go!"
user posted image


--------------------
"At least we had a chance to say... Goodbye"
Nie ma opowiadań doskonałych - są tylko takie, w których jeszcze nie znaleziono błędów... (albo już je poprawiono :D)
Tolerancja, Wolna wola, Miłość (:)), Optymizm :)
Największe polskie forum RPG by Forum: Strefa Forumowych RPG ^^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ikar
post 29.06.2003 16:59
Post #2 

Mały człowieczek...


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 368
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: Wawa :D

Płeć: Mężczyzna



Okładki Singli:

"Living FOREVER...in HELL"
user posted image

"Z"
user posted image

"A-live"
user posted image

"Fluffy? Where art thou?"
user posted image

"Instrumental Nightmare"
user posted image

"The SHADOW Magazine"
user posted image

"Tower of Spiders"
user posted image


--------------------
"At least we had a chance to say... Goodbye"
Nie ma opowiadań doskonałych - są tylko takie, w których jeszcze nie znaleziono błędów... (albo już je poprawiono :D)
Tolerancja, Wolna wola, Miłość (:)), Optymizm :)
Największe polskie forum RPG by Forum: Strefa Forumowych RPG ^^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ikar
post 29.06.2003 16:59
Post #3 

Mały człowieczek...


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 368
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: Wawa :D

Płeć: Mężczyzna



Okładki Albumów:

"UNBORN UNDEAD"
user posted image

"Delusioneee"
user posted image

"What are You looking at?"
user posted image

"Mothers Spasms"
user posted image


--------------------
"At least we had a chance to say... Goodbye"
Nie ma opowiadań doskonałych - są tylko takie, w których jeszcze nie znaleziono błędów... (albo już je poprawiono :D)
Tolerancja, Wolna wola, Miłość (:)), Optymizm :)
Największe polskie forum RPG by Forum: Strefa Forumowych RPG ^^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Valar
post 29.06.2003 21:43
Post #4 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2
Dołączył: 12.04.2003




Juck... Ta otatnia mi się najbardziej podoba =) A tak ogólnie to wszystkie są spoko, chociaż mógłbyś zrobić własne rysunki a nie z internetu i dopisane własne teksty, ale to szczegół tongue.gif


--------------------
°Bziuuum°
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psychopatka
post 29.06.2003 22:14
Post #5 

Prefekt Naczelny


Grupa: czysta krew..
Postów: 518
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Glajwic

Płeć: Kobieta



Kurde no... ladne, nei ma co... nie przepadam za komputerowa grafika... nie ciegnie mni eto ale hm... ale niezle sa. Szczegolnie " A-live" to chyba rysunek takiego milego pana =) Albo sie myle...


--------------------
Hey you little Jesus bride why have you smiled to me ?
Hey you little Jesus bride why have you sang to me ?
They say that God is inside us all, and sometimes
He is not in the way that I have preached for to wish to
but God is my lover and I love him too

//F.Ribeiro//
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ikar
post 29.06.2003 22:29
Post #6 

Mały człowieczek...


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 368
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: Wawa :D

Płeć: Mężczyzna



heh Valar biggrin.gif - moja działka w tym, to znalezienie pasującego mi w tym momencie rysunku, wykadrowanie go i takie tam błahostki, plus czasem jakiś retusz w Photoshopie - a i tak mi to dużo (za dużo tongue.gif) czasu zajmuje biggrin.gif - jedna okładka z pół godziny pracy minimum ^^.


--------------------
"At least we had a chance to say... Goodbye"
Nie ma opowiadań doskonałych - są tylko takie, w których jeszcze nie znaleziono błędów... (albo już je poprawiono :D)
Tolerancja, Wolna wola, Miłość (:)), Optymizm :)
Największe polskie forum RPG by Forum: Strefa Forumowych RPG ^^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katie
post 30.06.2003 09:37
Post #7 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 23
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Słupsk




jezu tak duzo? XP
ja sobie zawsze szukam obrazka kadruje go itp. wszystko tam poprzestawiam co trzeba, napisiki poustawiam i to mi 5 min zajmuje XP
ale moze to kwestia przyzwyczajenia i wprawy xP

a okladki fajne, tzn rysunki fajne. po nich mozna sie domyslic o jakiej tematyce sa piosenki^^"


--------------------
Why won't you die?
Your blood in mine
We'll be fine
Then your body will be mine
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zanthia
post 01.07.2003 12:25
Post #8 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 130
Dołączył: 07.04.2003




No sorry , ale do gotowego obrazka dodać napis , to wg mnie żadna filozofia . Gdybyś chociaż pobawił się czcionką , dodał jakieś efekty ... A tak ? Nie podoba mi się .

Polecam pościągać CIEKAWE czcionki z różnych stron i zacząć używać brushy .


To tyle .


--------------------
;D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lena
post 01.07.2003 15:59
Post #9 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 52
Dołączył: 20.05.2003
Skąd: gdzieś tam błądze myślami ...




Nie wiem mi jakoś szczególnie to do gustu nie przypadło . "A-live" jest takie w maire fajne . ale nad tym to się chyba jakoś nie napracowałeś za dużo.


--------------------
czarno mi i biało
uwierz w słowa z których
szydzi wiatr
uwierz w strach
uwierz oczom i spragnionym dłonią
obrazom pełnym barw
i zaklętego milczenia
uwierz w dotyk i głos
w muzykę i ciszę
uwierz w tysiące codziennych spraw
któregoś dnia uwierz
we mnie ...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ikar
post 01.07.2003 20:44
Post #10 

Mały człowieczek...


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 368
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: Wawa :D

Płeć: Mężczyzna



No to poopowiadam historyjki biggrin.gif -

"nie ubijet zjemli" - pierwsza jaką zrobiłem biggrin.gif - to był Paint Shop Pro 8 wersja demo - efektów jest tam cała masa biggrin.gif - tak jak i w 80% moich okładek, ale po prostu ma ich nie być widać biggrin.gif a wg mnie o to właśnie chodzi... No i tutaj poszły w ruch (z tego co pamiętam - poza tymi maźnięciami udającymi grafikę dodaną i napis biggrin.gif - sam pisałem tongue.gif ) zmiana cieni, tryb "predatora", zmiana na drzeworyt, podkolorowanie, podsycenie kolorów, zmiana kąta padania światła, kadrowanie, zmiany w rasterze i zabawa tłem - co by je trochę rozjaśnić i zrobić na nieco "postarzałe"... robiłem ją z godzinę biggrin.gif.

A co do też później - czcionkę uważam za rzecz drugorzędną biggrin.gif - ale o ile mi może i by się przydała taka "spływająca krwią" tongue.gif, to np. futrzastej ja osobiście nie potrzebuję - wystarczą mi te bazowe ^^.

Aha - no i nie wspominam już o tych wszystkich minutach spędzonych na wyszukanie w sieci tego, co mnie konkretnie interesowało - pasowało do mojej wizji ^^

Drugą w kolejności robiłem "Living Forever... in Hell" - kadrowanie, cieniowanie, zmiana nasycenia płomieni, dodanie lekkiej mgły na postać, delikatne powiększenie "ludka" i oczywiście faktycznie denna czcionka - ale to jeszcze paintowska biggrin.gif - nie umiałem jeszcze dodawać ładnego tekstu, a i Photoshopa nie miałem na podorędziu... (choć dodawanie tekstu w Photoshopie, a jeszcze jego edycja to stosunkowo niedawne moje nabyte umiejętności biggrin.gif)

Potem "UNBORN UNDEAD" - tu się faktycznie nie napracowałem... zobaczyłem to gdzieś... przyciągnęło mój wzrok i wręcz co mogę powiedzieć? Już było takie, jak chciałem... To kadr z jakiegoś horroru - i w dodatku świetnie zrobiony... smile.gif

"Fight for the surface" - uhh - ile ja się namordowałem z layerami! uhh i jeszcze raz uhh - cały rysunek jest składanką ze trzech - czterech osobnych rysunków - tak, żeby mi pasował do koncepcji (acz i tak najlepiej wygląda w rozdzielczości ze dwa razy większej - bo wtedy widać wyraźnie ten rysunek na dole po prawej, a on jest dla mnie całkiem ważny w tamtej okładce), poza tym - zmiany cieni i jakaś tam edycja - ale to już tylko takie tam ^^.

"Z" =D =D =D - a to kawałek mnie =D =D =D wierzcie, lub nie =D =D =D takie zdjęcie wyszło z aparatu, i tak mi się spodobało, jako zdecydowanie niesamowite =DDD, że dałem je do retuszu (już w Photoshopie =D) i zamgliłem oko, naświetliłem nos, rozszerzyłem go trochę, pobawiłem się w dodawanie piegów, podrobiłem cienie i małe, białe drobinki, mające sugerować pył z wnętrza Fabryki (kto czytał moje przedstawienie na RPG na MWG, ten wie o co chodzi ^^ ) i tak przerobione zaczeło powoli przypominać Ztwora Z ^^

Oj, nie chce mi się mówić chronologicznie =D - idę od góry =D

"Delusioneee" - lata całe to już chyba miałem ^^ - ale pasowało mi do tematu płyty - więc tylko zmieniłem dół i wrzuciłem ^^

"What are you looking at" - naszukałem się tego, że hej tongue.gif, a potem kadrowanie, cieniowanie i delikatna zmiana oświetlenia ^^

"Mothers Spasms" - =D - a to miało być obrzydliwe - a że to już ktoś zrobił za mnie, to ja tylko dodałem trochę kolorów i rozjaśniłem - żeby więcej szczegółów było widocznych

"A-live" - ojoj... z tym miałem caaaałą batalię... byłem chwalony tu za ramkę - a ona nie jest moim dziełem tongue.gif, za to stworek w obecnej postaci i owszem =D - takie zmiany od pierwowzoru, że tylko kształt zachował i to mniej więcej =D =D =D - wogóle musiałem go w pewnym momencie rozbić na dwa rysunki i zmieniać panienkę oddzielnie - jaśniejsza i bardziej wyrazista jest, a już szczególnie w bazowym łączyła się bardziej konturami z stworkiem (innym wcieleniem scenicznym =D Ztwora Z) chyba ze dwie godziny nad tym siedziałem. ^^

"Fluffy? Where art thou?" - znalezione na sieci i po minimalnym retuszu wrzucone smile.gif

"Instrumental Nightmare" - kolejna prosto wyglądająca, a zajmująca czasowo pozycja - powiększanie i powiększanie i ulepszanie, co by nie bardzo było widać to powiększanie - było chyba rozmiarów avatarka? no - jakoś tak ^^, a poza tym - usuwałem trójwymiar - co nie do końca się udało, ale i tak efekt mi się bardzo podoba ^^

"The SHADOW Magazine" - perfidnie ściągnięte z sieci =D - jedyna moja zasługa to w miarę dopasowanie czcionki =D (no i znalezienie rysunku i dodanie historyjki i usunięcie jakichś tam dodatkowych napisów wink.gif )

"Tower of Spiders" - niewiele, poza zabawą tłem - właściwie zastanawiałem się, czy nie przyciemnić tego, ale tak mi się też podoba =D (bo to ma straszyć co poniektórych =D )

"Flame" uhh - te zabawy światłem... dobrze, że robiłem systematyczne backupy =D =D =D, no i zabawy delikatne warstwami, kadrowanie, usuwanie napisów tak, co by nie zepsuć rysunku i podkreślenie wyrazistości - ale i bez tego wszystkiego bardzo mi się podobała ^^

"Unavoken destiny" - nic specjalnego - ale pasowała mi tematycznie do piosenek - naszukałem się, naszukałem, ale to było jedyne, co mi się spodobało - a potem, do surowego wystroju "wnętrza" rysunku, dodałem równie surowe napisy - i to się chyba właśnie w ten sposób ma wyróżniać =) (tylko trochę problemów było z właściwym położeniem czcionki, bo Photoshop coś dziwnie "wariował" i nie chciał zmienić położenia - więc w ruch poszedł stary, dobry Paint biggrin.gif - a potem spowrotem Photoshop i naprawianie tego, co się popsuło w Paincie ^^

"GO!" - tematycznie =D, poza tym - wyostrzenie postaci kobiecej, dodanie mgły, unierealnienie, troszkę światła i małe zabawy warstewkami, ale koniec końców dałem sobie z nimi spokój i tak jak jest, jest wg mnie najlepiej z tych, które mi wyszły ^^.

Pozdro! ^^


--------------------
"At least we had a chance to say... Goodbye"
Nie ma opowiadań doskonałych - są tylko takie, w których jeszcze nie znaleziono błędów... (albo już je poprawiono :D)
Tolerancja, Wolna wola, Miłość (:)), Optymizm :)
Największe polskie forum RPG by Forum: Strefa Forumowych RPG ^^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tajemnicza
post 03.07.2003 17:24
Post #11 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 385
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: Tureeeek/Poznań

Płeć: Kobieta



Hm...ikar to jest zajeb...cudowne!! Osiołek mi siem najbardziej podoba. Ten ostatni jest taki wyrazisty biggrin.gif Naprawdę poruszające biggrin.gif Wy to wszystcy macie pomysły, ja to taki.....cymbał cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ikar
post 03.07.2003 17:41
Post #12 

Mały człowieczek...


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 368
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: Wawa :D

Płeć: Mężczyzna



Osiołek? huh.gif oki ^^ tongue.gif

A teraz dwie najnowsze ^^ - może nic specjalnego, ale mi tam się podobają biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Płyta z koncertu w Piekarach Śląskich ^^ laugh.gif :
user posted image

A to inna sprawa - to pewien stary znajomy Ztwora Z, który zgodził się użyczyć swojego wizerunku dla celów płyty - Michael Jason! ^^ laugh.gif
user posted image


--------------------
"At least we had a chance to say... Goodbye"
Nie ma opowiadań doskonałych - są tylko takie, w których jeszcze nie znaleziono błędów... (albo już je poprawiono :D)
Tolerancja, Wolna wola, Miłość (:)), Optymizm :)
Największe polskie forum RPG by Forum: Strefa Forumowych RPG ^^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Narine
post 05.07.2003 21:18
Post #13 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 44
Dołączył: 11.06.2003




Ehhh... sympatyczne biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Carolla
post 06.07.2003 16:23
Post #14 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 3
Dołączył: 06.07.2003




Fajne tylko nie wiem o co chodzi tongue.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Norriśka
post 06.07.2003 17:41
Post #15 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 155
Dołączył: 07.04.2003
Skąd: currently riding the lightning




ostatnie dwa: buahahaha laugh.gif


--------------------
user posted image
hiiil de łooooord, mejkit beter pleeeeejs, for juu end for miii end di entaaaajr hjumyn reejs!

-Zapraszam na moje Forum Motoryzacyjne-

WinAmp zapodaje:
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Jazon z Jolkos
post 23.07.2003 20:31
Post #16 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 33
Dołączył: 04.07.2003
Skąd: z Lublina




racja..... najlepiej posłuzyć sie czyjąś praca i pujść na łątwizne... musisz wiedzieć ze swoich prac się nie omawia to one same powinny opowiadac o sobie.... nic oryginalnego thumbdown.gif


--------------------
Le vrai c'est le feu et le feu illumines et brules.
C'est un nu vrai.

Waheut ist feuer und feuer heisst leuchten und brennen.
Nuda veritas.

Prwada to ogień, a ogień oświetla i pali.
Naga prwada

------------
Leon Scheffer
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
NeMhAiN
post 21.10.2004 18:17
Post #17 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 419
Dołączył: 24.08.2004

Płeć: Kobieta



hm...obrzydliwe ale na sfój sposób fajne:D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Myśka
post 21.10.2004 20:15
Post #18 

nigeryjski chłopiec


Grupa: czysta krew..
Postów: 1196
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: podróżny busik the kooks

Płeć: Kobieta



re up
ee bawisz się w wyciąganie topików sprzed roku?


--------------------
she moved so easily all i could think of was sunlight
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
NeMhAiN
post 21.10.2004 23:27
Post #19 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 419
Dołączył: 24.08.2004

Płeć: Kobieta



ohmy.gif a co, czy to zabronione?! bo nigdy o tym nie czytałam na forum, jesli tak to proszem mnie poinformowac tongue.gif mało drastycznie biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Myśka
post 22.10.2004 12:19
Post #20 

nigeryjski chłopiec


Grupa: czysta krew..
Postów: 1196
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: podróżny busik the kooks

Płeć: Kobieta



widzisz, niby nic w tym złego, ale to jednak trochę denerwuje. większość widziała już dawniej te topiki i to, co miała do napisania, napisała. nic nowego to nie wnosi, oprócz twojego jednego posta ;p poprostu nikogo już te tematy nie interesują, więc po co je wyciągać? =)


--------------------
she moved so easily all i could think of was sunlight
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
NeMhAiN
post 22.10.2004 14:57
Post #21 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 419
Dołączył: 24.08.2004

Płeć: Kobieta



aha, rozumiem, nom w sumie masz racje:P ale ja tak chciałam zaszaleć tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aeth
post 22.10.2004 16:54
Post #22 

Ice Queen


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 97
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: krakowskie czeluście




QUOTE(Myśka @ 22.10.2004 12:19)
widzisz, niby nic w tym złego, ale to jednak trochę denerwuje. większość widziała już dawniej te topiki i to, co miała do napisania, napisała. nic nowego to nie wnosi, oprócz twojego jednego posta ;p poprostu nikogo już te tematy nie interesują, więc po co je wyciągać? =)


Za przeproszeniem - takie myślenie jest bez sensu...
Czy to znaczy, że nowi użytkownicy nie mogą odpisać do starego tematu, który ich interesuje, bo starych i doświadczonych użytkowników to denerwuje...?
No sorry, ale jeśli tak, to z tym forum chyba jest coś nie tak...


--------------------
"May it be a light for you in dark places, where all other lights go out."
"The dwarf breathes so loud we could have shot him in the dark."
"Haldir o Lórien. Henio aníron, boe ammen i dulu lîn. Boe ammen veriad lîn."
"In the jungle the mighty jungle I've got a lovely bunch of coconuts"!
"Ohana to znaczy rodzina, a w rodzinie nie można nikogo odtrącić ani porzucić."

MovieForum, Strefa Forumowych RPG!!, FanfikPl - Pierwszy Polski Portal Fanfikowy!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
NeMhAiN
post 22.10.2004 16:59
Post #23 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 419
Dołączył: 24.08.2004

Płeć: Kobieta



QUOTE(Aeth @ 22.10.2004 16:54)
QUOTE(Myśka @ 22.10.2004 12:19)
widzisz, niby nic w tym złego, ale to jednak trochę denerwuje. większość widziała już dawniej te topiki i to, co miała do napisania, napisała. nic nowego to nie wnosi, oprócz twojego jednego posta ;p poprostu nikogo już te tematy nie interesują, więc po co je wyciągać? =)


Za przeproszeniem - takie myślenie jest bez sensu...
Czy to znaczy, że nowi użytkownicy nie mogą odpisać do starego tematu, który ich interesuje, bo starych i doświadczonych użytkowników to denerwuje...?
No sorry, ale jeśli tak, to z tym forum chyba jest coś nie tak...
*



normalnie inteligetnie:D wszyscy maja normalnie racje:D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dajmond
post 22.10.2004 19:04
Post #24 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 356
Dołączył: 29.06.2003
Skąd: nie wiem




och, pomyślcie. MWG aktualnie nie ma a samego autora już chyba nie obchodzą komentarze jego okładek sprzed roku.


--------------------
.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kelyy
post 23.10.2004 21:02
Post #25 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 202
Dołączył: 23.04.2003
Skąd: Jelenia Góra




Podrzućcie mi linka do MWG, bo ja sie dostac nie moge odo dłuższego czasu. Z góry dziękuje.


--------------------
Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujmy zdefiniować kształt gruszki.
Jaskier, "Czas Pogardy"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 27.04.2024 16:11