Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

26 Strony « < 3 4 5 6 7 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Aktorzy, O danielu, Tomie i innych :)

Hermiona555
post 09.02.2006 12:43
Post #101 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 27
Dołączył: 02.02.2006




Nie wiem,czy Emma jest aż taka śliczna za jaką ją uważa wiele osób.Harakterek też na nie zły...

Załączona/e miniatura/y
Załączony obrazek
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katarn90
post 09.02.2006 12:48
Post #102 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 826
Dołączył: 13.07.2005

Płeć: Mężczyzna



nie pisz dwóch postów jeden za drugim, bo to zajmuje więcej miejsca, a nic nie wnosi. Owca, z racji cienkiej umiejętności posługiwania się językiem ang. zrozumiałem tylko ok. 60 % ww tekstu mad.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 09.02.2006 13:22
Post #103 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



No w telegraficznym skrócie można to ująć tak, że najpierw menago Oldmana sieje panikę, że z Garym póki co nikt z WB się nie kontaktował, a film wszak już kręcą więc o co chodzi i co jest grane w ogóle, czyżby Syriusza miało nie być; następnie WB wydaje oficjalne oświadczenie że Oldman oczywiście jak najbardziej w filmie wystąpi, w lecie zaczyna zdjęcia; na co wspomniany już menago zaregował w imieniu samego zainteresowanego bezbrzeżnym zdumieniem, bo jako żywo nikt z nim niczego nie uzgadniał ani nie podpisywał.

No to masz tongue.gif.


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katarn90
post 09.02.2006 13:50
Post #104 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 826
Dołączył: 13.07.2005

Płeć: Mężczyzna



Dzięki, chyba się poważnie wezmę za naukę angielskiego.
A żeby nie offtopować - mam nadzieję, że GO wystąpi w filmie, bo przecież Syriusz odgrywa tam większą rolę niż w WA. No cóż, poczekamy zobaczymy.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Luna Lovegood
post 09.02.2006 16:37
Post #105 

Absolwent Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 673
Dołączył: 16.02.2004
Skąd: wJakimś mieścieNaJakiejśUlicyW jakimśPomieszczeniu

Płeć: Kobieta



Musi! Przecież w HPiZF Syriusz jest najdramatyczniejszą postacią. Bez niego nie ma film uroku. Oczywiście jak dla mnie.


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 09.02.2006 16:52
Post #106 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



QUOTE(Katarn90 @ 09.02.2006 12:50)
mam nadzieję, że GO wystąpi w filmie, bo przecież Syriusz odgrywa tam większą rolę niż w WA. No cóż, poczekamy zobaczymy.
*


Nie, no większą niż w WA nie, nie mów. Ale bardzo dużą. W pewnych kwestiach kluczową nawet. Musi być, bez dwóch zdań - jak wymyślą jakieś zaoczne uśmiercenie w rodzaju spłakanej Hermiony informującej o tym Harry'ego albo innych gadających węgli, to chyba sama osobiście się przejadę do tych ich Leavesden Studios i im powiem, co ja myślę o takim potraktowaniu sprawy cheess.gif.

A tak zupełnie baj de łej, to języków się uczyć jest warto, bardzo warto nawet - i to całkiem w związku z tym tematem, albowiem można na przykład napisac list do Daniela Radcliffe'a smile.gif. Ja napisałam swego czasu i dostałam odpowiedź z jego podpisanym zdjęciem blush.gif. Z tym, że koniecznie po angielsku trzeba napisać, więc smile.gif... A wiem, że i Katie Leung, i Emma Watson odpisują również smile.gif. Katie na pewno także ze zdjęciem, co do Emmy nie mam pewności. Na zachętę mogę nawet podać adres Dana (jest udostępniany publicznie na jego stronach):

Daniel Radcliffe
c/o Harry Potter Productions
Leavesden Studios
P.O. Box 3000
Leavesden
Hertfordshire WD25 7LT
England

lub

Daniel Radcliffe
c/o ARG Talent
4 Great Portland Street
London WIW 8PA
England

smile.gif.


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katarn90
post 09.02.2006 17:31
Post #107 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 826
Dołączył: 13.07.2005

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(owczarnia @ 09.02.2006 18:52)
QUOTE(Katarn90 @ 09.02.2006 12:50)
mam nadzieję, że GO wystąpi w filmie, bo przecież Syriusz odgrywa tam większą rolę niż w WA. No cóż, poczekamy zobaczymy.
*


Nie, no większą niż w WA nie, nie mów.
*




mam przeliczyć kartki ? biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Luna Lovegood
post 09.02.2006 17:34
Post #108 

Absolwent Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 673
Dołączył: 16.02.2004
Skąd: wJakimś mieścieNaJakiejśUlicyW jakimśPomieszczeniu

Płeć: Kobieta



Przeliczaj tongue.gif I tak ci nie wyjdzie.
Co do listu, moja koleżanka, wysłała bodajże do Emmy Watson, dostał zdjęcie, trójki i kawałek hmmmm.... jej szaty z planu (!) o ile to było to tongue.gif


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 09.02.2006 17:35
Post #109 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



QUOTE(Katarn90 @ 09.02.2006 16:31)
QUOTE(owczarnia @ 09.02.2006 18:52)
QUOTE(Katarn90 @ 09.02.2006 12:50)
mam nadzieję, że GO wystąpi w filmie, bo przecież Syriusz odgrywa tam większą rolę niż w WA. No cóż, poczekamy zobaczymy.
*


Nie, no większą niż w WA nie, nie mów.
*




mam przeliczyć kartki ? biggrin.gif
*


Nie, mnie nie o objętość chodzi, tylko o wagę dla fabuły cheess.gif.


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ronald
post 09.02.2006 19:46
Post #110 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 815
Dołączył: 26.08.2005
Skąd: stolec:/

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(owczarnia @ 09.02.2006 17:52)
Nie, no większą niż w WA nie, nie mów. Ale bardzo dużą. W pewnych kwestiach kluczową nawet. Musi być, bez dwóch zdań - jak wymyślą jakieś zaoczne uśmiercenie w rodzaju spłakanej Hermiony informującej o tym Harry'ego albo innych gadających węgli, to chyba sama osobiście się przejadę do tych ich Leavesden Studios i im powiem, co ja myślę o takim potraktowaniu sprawy cheess.gif.

A tak zupełnie baj de łej, to języków się uczyć jest warto, bardzo warto nawet - i to całkiem w związku z tym tematem, albowiem można na przykład napisac list do Daniela Radcliffe'a smile.gif. Ja napisałam swego czasu i dostałam odpowiedź z jego podpisanym zdjęciem blush.gif. Z tym, że koniecznie po angielsku trzeba napisać, więc smile.gif... A wiem, że i Katie Leung, i Emma Watson odpisują również smile.gif. Katie na pewno także ze zdjęciem, co do Emmy nie mam pewności. Na zachętę mogę nawet podać adres Dana (jest udostępniany publicznie na jego stronach):

Daniel Radcliffe
c/o Harry Potter Productions
Leavesden Studios
P.O. Box 3000
Leavesden
Hertfordshire WD25 7LT
England

lub

Daniel Radcliffe
c/o ARG Talent
4 Great Portland Street
London WIW 8PA
England

smile.gif.
*


Jak bedziesz jechac tam, to strzel im jeszcze koap ode mnie:^

Co do tych adresów to podaj jeszcze do Emmy(Sama-Wiesz-Dlaczego). Chociaż wątpię, bym zdołą sklecić choć zdanie poprawne gramatycznie. Chociaz moze jkabym CIę ąłdnie poprosił to byś mi taki list przetłuamczyła blush.gif


--------------------
- A mugole...nie widzą nas?
- Mugole? Oni nie potrafią patrzeć...
- Nie, ale jak ich pokujesz widelcem to ich boli. Hahaha!


"Dopóki człowiek się śmieje, nie przegrał" Adrew Vachss
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hazel
post 10.02.2006 00:29
Post #111 

czym jest fajerbol?


Grupa: czysta krew..
Postów: 3081
Dołączył: 24.12.2005
Skąd: panic room

Płeć: kaloryfer



Ten napływ uczućdo Emmy jest jakiś zarażliwy. Ona chyba faktycznie jest jakąś super laską. Moi koledzy w wieku sporo powyżej lat 20 ślinią sięna jej widok, co chyba podpada jeszcze pod pedofilię wink2.gif, a młodsi wieszają sobie naturalnej wielkości plakaty w pokojach. Nie wiem co myśleć.


--------------------
user posted image
The voice in my head doesn’t think I’m crazy.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katarn90
post 10.02.2006 10:00
Post #112 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 826
Dołączył: 13.07.2005

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(hazel @ 10.02.2006 02:29)
Ten napływ uczućdo Emmy jest jakiś zarażliwy. Ona chyba faktycznie jest jakąś super laską. Moi koledzy w wieku sporo powyżej lat 20 ślinią sięna jej widok, co chyba podpada jeszcze pod pedofilię wink2.gif, a młodsi wieszają sobie naturalnej wielkości plakaty w pokojach. Nie wiem co myśleć.
*




paranoja, albo żarty sobie stroją. Ej, a nie można maila do jakiegoś aktora napisać? nie mam adresu, ale jakby ktoś sprawił.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dominika00
post 10.02.2006 12:07
Post #113 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 70
Dołączył: 27.01.2006




QUOTE(hazel @ 10.02.2006 00:29)
Ten napływ uczućdo Emmy jest jakiś zarażliwy. Ona chyba faktycznie jest jakąś super laską. Moi koledzy w wieku sporo powyżej lat 20 ślinią sięna jej widok, co chyba podpada jeszcze pod pedofilię wink2.gif, a młodsi wieszają sobie naturalnej wielkości plakaty w pokojach. Nie wiem co myśleć.
*




Emma zajeła 5 miejsce w rankingu najseksowniejszych nastolatek, może dlatego tak wszyscy się "ślinią" smile.gif. Poza tym ja uważam, ze ona naparawde jest ładna. Chyba nie powiecie, ze jest brzydka, komus może sie nie podobac,ale na pewno nie można powiedziec, ze brak jej urody. Denerwuje mnie jej zachowanie blink.gif tylko. I nie wiem czy zauwazyliscie ale ma strasznie glupi śmiech. W wywiadach tak sztucznie sie smieje, ze mnie strzela jak to widze huh.gif

A co do Syrjusza, to wątpie zeby zrezygnowali z tej roli dry.gif Nie bardzo jest to możliwe. Za dużą role odgrywa jego postać. Ale bzdurą było by również zastępowanie pierwszego aktora( nie wiem jak sie nazywa) innym. To juz nie to samo. Mamy przykład na Dropsie blink.gif


--------------------
..." Bo miłość mocna jest jak smierć "...


user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kara
post 10.02.2006 12:17
Post #114 

Absolwent Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 666
Dołączył: 12.11.2005
Skąd: 3miasto

Płeć: Kobieta



Nie wiem ale mi ogólnie Syriusz nie podpasował... Wogóle 3 część filmu mi nie podpasowała... Np. wilkołak bez włosów!!! blink.gif dry.gif Najlepiej dobranym aktorem jest Rupercik tongue.gif I Tom ... i nie wiem jak sie zwie ale jeszcze ojciec Malfoya... Reszta kompletnie mi nie podpasowała... Acha i jeszcze Św. pamięci pierwszy Dumbledore... to była klasa... Panie swieć nad jego duszą

Kara

PS: Może jeszcze Snape i mcGonagal


--------------------
Luke I'm your father!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 10.02.2006 12:39
Post #115 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



Ronald:

Emma Watson
c/o HP Production
Leavesden Studios
P.O. Box 3000
Leavesden, Herfordshire
WD2 7LT
United Kingdom

Alternatively you can contact Emma at the following address:

Emma Watson
c/o PFD
34-43 Drury House
Russell Street
London
WC2B 5HA
United Kingdom


Jak naskrobiesz tego lista, prześlij mi go mailem wink2.gif. Btw, widziałeś prywatne fotki Emmy, które wkleiłam specjalnie dla Ciebie na Feniksie smile.gif?



Katarn:

Wcale nie żarty, sama nieraz słyszałam wzdychania kolesi do Emmy, co jest uzasadnione, bo dziewczyna śliczna wink2.gif. Zresztą - ile ja lat mam to wiesz, a taki Daniel Radcliffe na przykład... To ten... No... blush.gif blush.gif blush.gif

Ten post był edytowany przez owczarnia: 10.02.2006 12:43


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dominika00
post 10.02.2006 13:01
Post #116 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 70
Dołączył: 27.01.2006




Tak własnei co do Dana i innych młodych aktorów. Ostatnio oglądałam dodatek do 3 cz HP i Tom Felton mówil, ze ta rola nie dała mu ani jednej pięknej kobiety. Kłamał ????? blink.gif blink.gif blink.gif Jakos w to nie wierze. Przeciez miliony dziewczyn kochają sie w Danie, Tomie, nawet w Rupercie. I co Tom nie zainteresował się zadna tongue.gif Srutututu. Ale z drugiej strony te tabuny fanek. zakochanych nie w nich tylko w ich sławie i pieniądzach. Oj cieżkie jest życie młodej gwiazdy. Co o tym myliscie


--------------------
..." Bo miłość mocna jest jak smierć "...


user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 10.02.2006 13:13
Post #117 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



Czytałam ostatnio plotę, że Daniel spotyka się z jakąś 24-letnią bodajże asystentką z planu... A Felton... Tak po prawdzie, to Tom ładniutki tylko w filmach, tak prywatnie to chyba bym go nie chciała. Chociaż... jak to się mówi... brudną nogą nie ten, no, wiecie cheess.gif.


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 10.02.2006 13:34
Post #118 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Czemu niby fakt, że dwudziestoparoletniemu faccetowi podoba się 16latka ma podchodzić pod pedofilię, e? Emma się naprawdę rodzicom udała. Ja tam listów nie piszę, bo skoro urodziłem się tego samego dnia, tylko 4 lata wcześniej, to mamy do czynienia z przeznaczeniem, i życie samo pchnie ją w me ramiona, hehe. Więc po co się wysilać... Że niby Oldman nie wiadomo czy zagra?!? Matko!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katarn90
post 10.02.2006 15:52
Post #119 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 826
Dołączył: 13.07.2005

Płeć: Mężczyzna



Oldman to główna atrakcja filmu (zresztą najlepszego - 3 część wymiata), nie zrezygnują z niej. To chyba najsłynniejszy aktor jaki gra w HP, tak myślę (wiem, wiem że Fiennes, ale on nie ma takiego doświadczenia biggrin.gif)
Owca ---> nigdy nie jest za późno na Daniela biggrin.gif

Za Emmę serdeczne Bóg zapłać, nie podoba mi się.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Wrona
post 10.02.2006 17:27
Post #120 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 368
Dołączył: 03.12.2005
Skąd: Z drugiej strony lustra




QUOTE(dominika00 @ 10.02.2006 12:07)
Poza tym ja uważam, ze ona naparawde jest ładna. Chyba nie powiecie, ze jest brzydka, komus może sie nie podobac,ale na pewno nie można powiedziec, ze brak jej urody. Denerwuje mnie jej zachowanie blink.gif tylko. I nie wiem czy zauwazyliscie ale ma strasznie glupi śmiech. W wywiadach tak sztucznie sie smieje, ze mnie strzela jak to widze  huh.gif
*



Racja, racja... I strasznie gestykuluje...

Katon - ja tam w przeznaczenie nie wierzę blush.gif (co nie wyklucza, że nie wpadnie ci w ramiona, ale szczerze to szanse są małe)

Hazel - moja przyjaciółka ma cały pokój zawalony plakatami i obrazkami Daniela blush.gif Jak byłyśmy w kinie na HPiCO to chciała iść do dyrektora kina i kupić tektórowe sylwetki postaci (naturalnej wielkości) promujące film tongue.gif (wybiłam jej ten pomysł z głowy, bo nie miałam zamiaru wracać z czymś takim do domu na dodatek jeszcze autobusem dry.gif )


--------------------
"My jesteśmy Farben Lehre - niby nic, a znaczy wiele" :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Absolution
post 10.02.2006 19:06
Post #121 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 264
Dołączył: 06.10.2005

Płeć: Kobieta



QUOTE(Wrona @ 10.02.2006 18:27)
(wybiłam jej ten pomysł z głowy, bo nie miałam zamiaru wracać z czymś takim do domu na dodatek jeszcze autobusem  dry.gif )
*



nie dziwie się biggrin.gif

a tak zmieniając temat wiele osób nienawidzi aktorki Bonnie Wright, filmowej Ginny... a ja znalazłam ładne zdjęcie, bynajmniej dla mnie

http://www.snitchseeker.com/gallery/detail...p?image_id=2631

'Bynajmniej' i 'przynajmniej' to nie koniecznie sa synonimy.

Ten post był edytowany przez Elvaralinde: 28.05.2006 19:54
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Wrona
post 10.02.2006 19:17
Post #122 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 368
Dołączył: 03.12.2005
Skąd: Z drugiej strony lustra




QUOTE(Absolution @ 10.02.2006 19:06)
QUOTE(Wrona @ 10.02.2006 18:27)
(wybiłam jej ten pomysł z głowy, bo nie miałam zamiaru wracać z czymś takim do domu na dodatek jeszcze autobusem  dry.gif )
*



nie dziwie się biggrin.gif

a tak zmieniając temat wiele osób nienawidzi aktorki Bonnie Wright, filmowej Ginny... a ja znalazłam ładne zdjęcie, bynajmniej dla mnie

http://www.snitchseeker.com/gallery/detail...p?image_id=2631
*


Nienawidzieć? To za dużo powiedziane...

Zdięcie lepsze niż inne, ale i tak nie uważam, żeby była pięknością... (powiedzmy, że jest przeciętnie ładna)


--------------------
"My jesteśmy Farben Lehre - niby nic, a znaczy wiele" :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kara
post 10.02.2006 19:39
Post #123 

Absolwent Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 666
Dołączył: 12.11.2005
Skąd: 3miasto

Płeć: Kobieta



Ja nie lubie postaci Ginny w książce... Ale do aktorki szczerze nic nie mam... Gra dobrze... i gdy nie jest "wypindrzona" jak na tym zdjeciu tam w warkoczykach jest naprawdę ładna...

Kara


--------------------
Luke I'm your father!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ronald
post 10.02.2006 20:21
Post #124 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 815
Dołączył: 26.08.2005
Skąd: stolec:/

Płeć: Mężczyzna



Ja wcale nie nienawodzę Bonnie, dla mnei po protu jest za abrdzo sztuczna. Jej uśmeichy są trakie wymuszone. I przeceiz EMMA JEST NAJŁADNIEJSZA tongue.gif

Owca> Dzięki. Jak napisze do razu do Ciebei wyślę. Co do zdjeć na feniksie, to jeszcze nei wiedziałem.


--------------------
- A mugole...nie widzą nas?
- Mugole? Oni nie potrafią patrzeć...
- Nie, ale jak ich pokujesz widelcem to ich boli. Hahaha!


"Dopóki człowiek się śmieje, nie przegrał" Adrew Vachss
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Savvage
post 10.02.2006 20:25
Post #125 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 116
Dołączył: 10.02.2006
Skąd: TBG

Płeć: Mężczyzna



Idealnym aktorem był Richard Harris grajacy Dumledore'a do pierwszych 2 czesci potem ten jest juz fatalny co do reszty to zastrzezen nie widze


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

26 Strony « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 02.05.2024 07:42