Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

14 Strony « < 11 12 13 14 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Moje gryzdoły;)

Edyta
post 18.08.2004 17:52
Post #301 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 136
Dołączył: 25.07.2003




A więc - najpierw trzeba je rozpakować. (Uwaga - format *.abr z tego co mi wiadomo jest przeznaczony tylko dla PS'a). Pliko w formacie *.abr kopiujemy do katalogu brushes, który znajduje się w Presets w kat. z PS'em=] Potem włączasz PSa w jak masz listę pędzli to klikasz takie kółko ze strzałką i klikasz w "Load brushes". Proste, nie?? tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Bratiin
post 20.08.2004 16:08
Post #302 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 55
Dołączył: 16.02.2004
Skąd: Hammer Bay, Genosha

Płeć: Kobieta



Właśnie skończyłam przeglądanie wszystkich 13 stron tego tematu wink.gif. I pytanie, ktore mi się nasuwa to (nie, nie czym to rysowałaś rolleyes.gif ): czemu tyle rysunków jest usuniętych? Chętnie bym je obejrzała. Miło mi jest sycić oczy twoimi rysunkami smile.gif. Ponadto: zazdroszcze (poza talentem wink.gif) Photoshopa po polsku - ja musze męczyć się z moim po angielsku, więc o połowie funkcji nie mam w ogóle pojęcia.
Na koniec: życzę ci, żebyś zawsze miała takie dobre pomysły na rysunki. Mam głęboką nadzieję, że nigdy twoja wyobraźnie nie zacznie szwankować wink.gif.


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seba(NeO)
post 29.08.2004 10:59
Post #303 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 48
Dołączył: 20.06.2004
Skąd: Earth->Polish(smacznego)->Breslau




Jezus Marian czemu to jest takie ładne!!! Masz talent i to wielki! To są jedne z najlepszych rysunków jakie widziałem na tym forum! Nie będę oceniał po kolei bo mam skleroze i nie pamiętam wszystkich nazw! Piękne!(ja też tak chce rysować mad.gif >


--------------------
Niniejszy podpis jest identyczny z tym, który właśnie czytasz.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mordoklejka
post 29.08.2004 17:12
Post #304 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 83
Dołączył: 24.08.2003
Skąd: Wolsztyn




Seba(Neo), nie pierwszy tak mówisz! tongue.gif

Ja mam pomysł. :B
Wydrukuję te rysunki i pokażę na plastyce. wink.gif
Aha, mały problem... NIE MAM drukarki.... sad.gif


--------------------
Wczoraj wieczór myślałem o ratowaniu świata. (...) Dziś rano o ratowaniu ludzkości. Ale cóż, trzeba mierzyć siły na zamiary. I ratować to, co można.

A. Sapkowski "Narrenturm"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Avalon
post 31.08.2004 11:32
Post #305 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 360
Dołączył: 13.04.2003
Skąd: Gdańsk




tAk I mI tEsH fFyDrUkUj czarodziej.gif czarodziej.gif czarodziej.gif


--------------------
/pewnie znowu wpadlem na jednego posta/
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Edyta
post 31.08.2004 19:08
Post #306 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 136
Dołączył: 25.07.2003




sasilla --> Jak masz oglądać jakiekolwiek arty w biegu, to sorry, ale lepiej żebyś w ogóle ich nie oglądała;[ Nie można artów oceniać jedynie pod względem technicznym, ja nie rysuję po to, żeby potem mi wytykano błędy, nie rysuję po to, żeby usłyszeć że mogłam zrobić lepiej. Czy to takie trusne do zrozumienia, że nie wszystko musi być idealne i dopracowane jak nie wiadomo co?? Może mi bardziej zależy na otrzymaniu pewnego efektu, niż dbaniu o to, żeby ręka nie była krzywa, czy nos za długi dry.gif Nie męczę się 20 godzin przed kompem po to, żeby przeczytać że "umiem lepiej". Sorry, ale takie komentarze są straszliwie toksyczne i odbierają mi wszelką radość z rysowania.

Bratiin --> Sukcesywnie usuwam prace, bo im starsze, tym mniej mi się podobająXP Miło mi że moje pracki ci się podobają^^
Niestety PSa nie mam już po polsku, bo udało mi się zdobyć nowszą wersję po angielsku;3
Też mam nadzieję że nigdy nie zabraknie mi wyobraźni^^' Thx

Seba(NeO) --> Czemu takie ładne?? A bo siedzę nad nimi tyle czasu, żeby w końcu któryś wyglądał tak jak bym sobie tego życzyła;]

Mordoklejka --> >_>;;; Co ty chcesz urządzać, nielegalne printy?? tongue.gif

Avalon --> To może w końcu powiesz jak ci się tutorial podobał??XP
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neave Quar
post 31.08.2004 20:35
Post #307 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2
Dołączył: 31.08.2004




Edyta,obrazki są superowe!!!!
Nie wiem co jest ładniejsze,ale chyba dinozaur...
W każdym razie,extra!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neave Quar
post 31.08.2004 20:48
Post #308 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2
Dołączył: 31.08.2004




Edyta,te "Pędzle"to ty malowałaś na prawdę? Jak tak,to jestem pełna podziwu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Edyta
post 01.09.2004 15:02
Post #309 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 136
Dołączył: 25.07.2003




Nie ja robiłam pędzle do których dałam linka wcześniej>_>

O.o;;;;;;;;; - wrzucam w końcu coś nowego - rzecz ta chodziła mi po głowie już od dłuższego czasu, ale dopiero wczoraj byłam na tyle zła żeby to zrobić@___@
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sasilla
post 01.09.2004 16:10
Post #310 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 125
Dołączył: 09.08.2003
Skąd: Grodzisk Maz.




Hmmm... Po ostatnich Twoich sugestiach napisze tylko:

QUOTE
bardzo ladne!!!!!!!! boskie!!!! rysój dalej!!!!!!!!!!!!! (koniecznie z "n" wykrzyknikow)


=="

Wielkie sorry, ale zrobilo mi sie troche przykro. Przepraszam, zrobilo mi sie naprawde przykro.
Zawsze staram sie oceniac Twoje prace jak najbardziej rzetelnie (szczegolnie Twoje, gdyz cenie Cie jako tworczynie i bardzo podziwiam Twoj talent). Usiluje wytykac Ci wszystko co mi sie nie podoba, abys moglo Ci to pomoc przy kolejnych pracach.
Skupiam sie tylko na tych najbardziej rzucajacych mi sie w oczy zgrzytach.

I naprawde jestem w stanie zrozumiec, ze nie wszystko musi być dopracowane jak nie wiadomo co...

Myslalam tylko, ze takie sugestie sa pomocne.
Mi na przyklad pomaga kiedy ktos wytyka mi jakie robie bledy.Dzieki temu moge nastepnym razem starac sie ich unikac.

Jesli Tobie to sie nie podoba, to od tej chwili moge tylko chwalic, niezaleznie od tego jak widze to naprawde... Nic trudnego... Chcialam tylko pokazac, ze traktuje Cie na powaznie, oceniajac Twoje prace tak jak na to zasluguja. Napisac "sliczne" bez prob pomocy autorowi jest naprawde latwo. Tylko co daje taki komentarz, oprocz chwilowego polechtania ambicji? Wedlug mnie nic...

Co do ogladania w biegu to chodzilo mi raczej o moje chwilowe, subiektywne pierwsze wrazenie, a nie o to iz nie poswiecam Twoim pracom uwagi. Jest wprost przeciwnie, bo bardzo dokladnie przegladam Twoje rysunki starajac sie nawet z nich czegos nauczyc...

A przy "umiesz lepiej" była jeszcze ikonka ";P", oznaczajaca ze jest to raczej cos czego nie nalezy brac calkiem serio, a przy okazji ogolna pochwała Twojego talentu, bez pisania wprost, iz akurat ta praca jest wedlug mnie slaba... Slaba jak na Twoje mozliwosci, bo wiem jak duzy masz talent... Subtelna sztuka eufemizmów, jak powiedezial to kiedys moj fiance... Coz, chcialam zeby to po prostu lepiej zabrzmialo. Przepraszam, ze dla Ciebie to bylo tak nieprzyjemne... =='

Ps. Przepraszam, wszystkich za ten leciutko przydlugi post, bedacy wlasciwie w pewnym sensie offtopiciem, ale czulam wewnetrzna potrzebe napisania paru slow na post Edyty. Coz, troche mnie ponioslo. Sorry.


--------------------
Spotkałem panią pośród łąk.
Przecudną panią, dziecko wróżki:
Włos miała długi, dzikie oczy.
Leciutkie nóżki.


John Keats
La belle Dame sans merci
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Edyta
post 01.09.2004 16:58
Post #311 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 136
Dołączył: 25.07.2003




Jeny, mi nie chodzi o to że chciałabym czytać same pochwały>_> Dopiero na DA nauczyłam się pisać w miarę dobre komentarze, wcale niekoniecznie polegające na wytykaniu błędów.
Przeczytaj sobie te Komentarze :

I haven't seen anything like this in a while. Or done this way, trully a great concept.

A damn good Comment:

The man in the center the druid, I see him as being nervous. As if he doesn't know what he is getting into. Look at his facial expression through the shadows, wow... I mean look at all the facial expression, amazing. Then the male angels guidance, I don't know if something is up his sleee or what, cause, cause the female angel looks kinda evil. She loooks as if she is waiting to seal his fate... She can't way, her facial expression isn't as strong as the others, but its probably because she is think to far in the future. I see the male angel as being more in the moment, trying to get the job done for everyone. Looks a little antsy he does.

Background looks really cool. Looks like a great amount of detail and time went to this, very amazing. I kinda like the fact that, you were inspired by those words. I think those angels are going to be cast down to hell... though, don't know why. Though there actions seem noble they aren't following the rules. And well no, I think if you added those wooden antlers that druids have, it would look less like a monk, but you don't have to cause of the forest background in the moonlight. Thats how you know he don't look like a monk. The building on the bottom with the pillars really caught my eye, I just like the way it looks. I like the border around the picture, it presents the picture better. Gives it a good focus.

Please take a look at my gallery... You don't have to comment. Thanks.

Keep at your art, you have a really cool style. Pretty original I might I add.
- napisane przez jakegoś eli61087 (ktokolwiek to jest xD)


I drugi:
I'm stunned. It's a great piece!
The druid is very well done, nice shading .. the folds are perfect and the color well chosen. also the book in his hands is a nice focal point: very detailled and a warm reddish color.
The angels beside him: they fit nice into the composition and give a good contrast to the druid. However to my eyes the wings are too bright.. there should be some indication of the feathers, very light as not to ruin the contrast but still noticable. Also it would sooth the very intense white there is now, and let the eye travel inwards, while now they hold the attention! the clothing on the other hand is well done, they are white but not too bright, those folds take care of that!
The background is very detailed and fits right in. The moon coming through the trees is beautiful on the top. At the bottom the temple and graveyard are a nice touch.
The border is great. They have an ancient feel to it, especially with the corner attributes you gave them.
All in all a beautiful composition and a very good concept. The drawing is wonderfull!
- napisany przez jakegoś witamaO.o''


Przyjmuję każdą krytykę, jeśli jest konsktruktywna. Niestety, mam wrażenie że zwracasz uwagę niemalże wyłącznie na sprawy techniczne. W pierwszym komentarzu widać wyraźnie, że można bardzo dobrze pobawić się również w interpretację wink.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sasilla
post 01.09.2004 17:39
Post #312 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 125
Dołączył: 09.08.2003
Skąd: Grodzisk Maz.




Hmm, my po prostu mamy inna koncepcje dotyczaca tego, co powinno byc umieszczeone w komentarzu. Ja krytykuje technike bo to jest cos co mozna skrytykowac.
Intencji autora pracy nijak sie nie wykryje, mozna tylko snuc jakies, czesto bledne, domysly. Ale to jest swojego rodzaju interpretacja, do robienia ktorych ja nigdy nie pretendowalam, bo po prostu sie na tym nie znam. Jak juz gdzies pisalam jestem umyslem scislym i wszelkiego rodzaju "co autor mial na mysli" jest mi obce. Ja prace czytam w jakis tam wlasny sposob, ale nie widze potrzeby dzielic sie tym ze swiatem. To sa moje amatorskie wrazenia i tyle.
A krytyka techniki moze pozwalac rysownikowi udoskonalac swoj warsztat, co jak dla mnie powinno byc glownym celem umieszczajacych swoje prace na roznego rodzaju forach. Ja przynajmniej robiac to chce dowiedziec sie co robie dobrze, a nad czym musze jeszcze pracowac. I tyle.

Ps. A aluzje zrozumialam. Od tej pory nie napisze ani slowka na temat jakichkolwiek Twoich bledow technicznych. Mozesz jak dla mnie rysowac to w jakikolwiek sposob, ja siedze cicho. Wola autora jest rzecza swieta, wiec nie zamierzam sie narzucac. =='

Ps 2: Co do tych komentarzy, to przejrzalam, ale zaglebiac sie nie zamierzam. Nie moj jezyk, wiec wierze na slowo, ze sa takie cool.

Ten post był edytowany przez sasilla: 01.09.2004 19:31


--------------------
Spotkałem panią pośród łąk.
Przecudną panią, dziecko wróżki:
Włos miała długi, dzikie oczy.
Leciutkie nóżki.


John Keats
La belle Dame sans merci
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 01.09.2004 19:04
Post #313 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



ja tak a'propos 'czegoś nowego'. więc cholernie mi się podoba. chodzi głównie o klimat, który uchwyciłaś w tym arcie. i o tę czerwień. niesamowite niebo, księżyc, galęzie drzew; wymieszanie krwistej czerwieni ze złowrogą czernią. ^^ ten ptak [to chyba kruk, tak?] - twór absolutnie wyjątkowy i genialny, niczym wyjęty z jakiejś opowieści z dreszczykiem ^^ nie umiem tak jakoś komentować artów, bo nie znam się za bardzo na tym, a pisze to wszystko tylko po to, żeby po prostu poinformować że odjechałam kompletnie jak zobaczyłam ten rysunek.

klimat! klimat! i jeszcze raz klimat! i kolory. po prostu zajebiaszcze.


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seba(NeO)
post 01.09.2004 20:09
Post #314 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 48
Dołączył: 20.06.2004
Skąd: Earth->Polish(smacznego)->Breslau




Zajefajny. Ja też nie znam tych technicznych nie wiem co ale powiem że nie widze jakichkolwiek błędów. Wiem że tak łatwo pisać ale nic innego nie napisze bo się poprostu na tym dobrze nie znam. Może troche krutsze te posty bo ja nie wyrobie blink.gif . A tak ogólnie to jest spoxik.


--------------------
Niniejszy podpis jest identyczny z tym, który właśnie czytasz.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mordoklejka
post 02.09.2004 20:30
Post #315 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 83
Dołączył: 24.08.2003
Skąd: Wolsztyn




Edyta, a mi wyswietla czerwony krzyzyk w białym kwadraciku sad.gif


--------------------
Wczoraj wieczór myślałem o ratowaniu świata. (...) Dziś rano o ratowaniu ludzkości. Ale cóż, trzeba mierzyć siły na zamiary. I ratować to, co można.

A. Sapkowski "Narrenturm"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kwas
post 19.09.2004 13:44
Post #316 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 36
Dołączył: 09.08.2004




Mieszkasz we Wrocławiu?
Piękne rysunki,naprawdę.
Wiem,że koncert życzeń został zawieszony,
ale mogłabyś namalować samą siebie?
Jeszcze raz gratuluję talentu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Edyta
post 20.09.2004 17:28
Post #317 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 136
Dołączył: 25.07.2003




Nie, nie mieszkam we Wrocławiu tylko w Bydgoszczy:3 Z zamiarem narysowania swojego autoportretu noszę się już od dłuższego czasu, ale nie wiem czy go w końcu zrobię;]

Kira --> Tak tak, to kruk smile.gif

Dinozaury - coś weselszego niż zazwyczaj=3

Mini-kolczatek - coś szybkiego i prostego na odstresowanie:) Plus eksperymenty z cieniowaniem:3

Cmentarnik - a tego gościa nie rysowałam już od dłuższego czasu*.* Takie tam zabawy ołówkiem blush.gif

str. 5 - coś very special - 5. stronka z prologu=] Bez textów i onomatopei. Cięzko tu się skapować, ale tak to bywa z pojedynczymi stronami wink.gif

Smok - po raz pierwszy pokolorowałam cudzy lineart. Oryginał --> [link]

Ten post był edytowany przez Edyta: 20.09.2004 17:35
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kwas
post 21.09.2004 15:43
Post #318 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 36
Dołączył: 09.08.2004




A więc zachęcam cie do narysowania swojego autoportretu.
Rysowałabyś je z pamięci,czy stałabyś przed lustrem? biggrin.gif
Rysowałaś kiedyś czyjeś portety(prawdziwych osób)
albo prawdziwe pejzarze?Np. gdybyś gdzieś wyjechała mogły by ci wyjść bardzo fajne obrazy.Zajmujesz się tylko fantastyką?Na pewno dałabyś sobie rade z portretami i pejzarzami.Wierzę w ciebie.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Edyta
post 22.09.2004 17:31
Post #319 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 136
Dołączył: 25.07.2003




Kwas --> Jakbym go rysowala to pewnie z lustra wink.gif
Prawdę mówiąc nie lubię rysować portretów, a jak już to rysowałam takowe tylko na plastyce:3 Niestety przejawiam skłonności do idealizacji-_-
Pejzaże też tylko na plaście, prawdę mówiąc w ogóle ich nie "czuję";[ Popatrzeć to mogę, ale malować nie za bardzoXP
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kwas
post 22.09.2004 19:04
Post #320 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 36
Dołączył: 09.08.2004




Z tym lustrem to jaja se robisz tak?
(Ten dziwny grymas)
Nie lubisz portretów,faktycnie za bardzo idealizujesz ale sprobować zawsze mozna.
A lepiej i tak bym nie narysował.Mimo iz wieze że mozna bez talentu wyćwiczyć ręke i coś ładnego narysować coś mi nie wychodzi potrzebuje mnóstwa
czasu aby coś namalować.Wiele ludzi popełnia bląd bo próbuje namalować coś tak jak ktoś inny.A przeciez każdy ma inny styl i jak bedzies chciała coś namalować to i tak nie wyjdzie...No ale potrzebuje duzo ćwiczeń bo nie mam tak zwanego talentu i musze to nadrobić.
Jak mozna nie cuć pejzaży.Co ci w nich nie wychodzi?
Postaraj sie.Ten autoportret namalować tak jak potrafisz.
Napewno ci się uda.Zapomniałem cię za pytać jak masz na nazwisko?(to pytanie nie jest chyba z byt osobiste blush.gif )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sihaja
post 26.09.2004 22:27
Post #321 

Członek Zakonu Feniksa


Grupa: czysta krew..
Postów: 1716
Dołączył: 12.06.2003
Skąd: Z Nibylandii

Płeć: Kobieta



Mój kochany Soulfinder! Jest świetny, jak zawsze. Ale licze także na wersję pokolorowaną? Czy nie męczyć Ciebie?
Ech, no. Jak wchodze tutaj to zawsze piszę to samo. "to jest doskonałe" Bo jest. I nie mam na to wpływu. I nawet błędów Ci wytknąć nie mogę, bo się na tym nie znam, moje rysunki wyglądają jak rysunki czterolatka o chorej wyobraźni.

P.S. Pamiętasz jak kiedyś miałaś narysować mnie? Znacyz nie mnie - tylko to jak sobie mnie wyobrażasz (ach, ten egocentryzm). Ta prośba jest nadal podtrzymana, jeśli będziesz miała kiedyś czas i ochotę.

Pozdrawiam i czekam na kolejne Arty, bo są prześliczne. Znowu się powtarzam.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
NeMhAiN
post 06.01.2005 19:55
Post #322 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 419
Dołączył: 24.08.2004

Płeć: Kobieta






O.o;;;;;;;;;

Smok- po raz pierwszy pokolorowałam cudzy lineart.


ooo....właśnie sie dowiedizłam ze znam twoje prace z deviantu ^^ a z tej pierwszej nawet ava zrobiła mam nadzieje że nie masz mi za złe ^^

podoba mi sie oczywiście co ja tam gadać będę smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
skicia
post 06.01.2005 21:25
Post #323 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 227
Dołączył: 16.11.2003
Skąd: Place where the angels fall...




Dionozaury: przepiękne kolory, cudowne wykonananie. Gdy patrzę na te dinozaury to wydaje mi się, że są one żywe.
Mini- kolczatek - taki ponury i mroczny, wolę coś weselszego, ale i tak jest piękny.
Cmentarnik- piękny
str.5 - nie wchodzi


--------------------
user posted image

user posted image WE ARE ELITA user posted image LEAGUE OF SZYDERCY user posted image
(hm...)Kto nie jest z nami , ten jest przeciwko nam(hm...)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
iskra
post 11.04.2005 20:13
Post #324 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 207
Dołączył: 06.06.2003

Płeć: Kobieta



gdzie jest manga? T_T


--------------------
...uuuu, powrót.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mordoklejka
post 14.04.2005 18:32
Post #325 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 83
Dołączył: 24.08.2003
Skąd: Wolsztyn




Cmentarnika kocham zawsze i wszędzie pod wszystkimi postaciami biggrin.gif



Iskra- Manga bedzie jak sie będzie Edence chciało... biggrin.gif


--------------------
Wczoraj wieczór myślałem o ratowaniu świata. (...) Dziś rano o ratowaniu ludzkości. Ale cóż, trzeba mierzyć siły na zamiary. I ratować to, co można.

A. Sapkowski "Narrenturm"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

14 Strony « < 11 12 13 14 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 01.05.2024 12:10