Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Gra Harry Potter I Czara Ognia, Wypowiedz się...Co sądzisz?

Chooo
post 15.01.2006 22:23
Post #1 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 124
Dołączył: 15.04.2005
Skąd: Tam gdzie marzenia się spełniają...

Płeć: Kobieta



Zakładam temat bo chciałam wiedzieć co sądzicie o grze Harry Potter 4. Mi się ona nawet podoba...Grafika też jest fajna. Choć ciągle męczę się z przejściem zakazanego lasu. A propo...Znacie jakieś kody do tej gry? Czekam na odpowiedzi:*


--------------------
*...I Believe I Can...*

*Come to my own site: http://isia94.mylog.pl*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Wrona
post 15.01.2006 23:31
Post #2 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 368
Dołączył: 03.12.2005
Skąd: Z drugiej strony lustra




Gra może być... Ale ja preferuję gry strategiczne... Gra HPiCO jest strasznie krótka i prosta i niektóre szczegóły w niej bardzo mi się nie podobały... np. gdy sterowałam (dajmy na to) Ronem i musiałam wracać po Harry'ego i Hermionę bo się gdzieś zgubili bądź zaklinowali dry.gif


--------------------
"My jesteśmy Farben Lehre - niby nic, a znaczy wiele" :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Chooo
post 16.01.2006 10:38
Post #3 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 124
Dołączył: 15.04.2005
Skąd: Tam gdzie marzenia się spełniają...

Płeć: Kobieta



QUOTE(Wrona @ 15.01.2006 23:31)
Gra może być... Ale ja preferuję gry strategiczne... Gra HPiCO jest strasznie krótka i prosta i niektóre szczegóły w niej bardzo mi się nie podobały... np. gdy sterowałam (dajmy na to) Ronem i musiałam wracać po Harry'ego i Hermionę bo się gdzieś zgubili bądź zaklinowali  dry.gif
*


Masz rację, gra jest fajna ale głupio z tym że czasem trzeba po nich wracać...To męczące chodzić w jedną i w drugą stronę..Ale m.in. podoba mi się to że można sobie wybrać kim chce się grać. A co to tego że gra jest krótka to racja. Mogli zrobić dłuższą i troche cięższą. wink2.gif blush.gif

Ten post był edytowany przez vampirka: 06.10.2016 15:08


--------------------
*...I Believe I Can...*

*Come to my own site: http://isia94.mylog.pl*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Goomisia
post 16.01.2006 20:42
Post #4 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 190
Dołączył: 11.04.2005
Skąd: Lublin

Płeć: Mężczyzna



Ja w HP i CO niegrała i niemam zamiaru. te gry sa dla mnie malo interesujace. wole strategie i RPG. po I i II grze sie tak rozczarowalam ze niesiegam po kolejne.


--------------------
Naczelna Syriuszomaniaczka - członek zarządu THE MARAUDERS - FANKLUB HUNCWOTÓW.
***
user posted image
***
http://s14.bitefight.pl/c.php?uid=2073
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aylet
post 16.01.2006 20:46
Post #5 

shinigami


Grupa: Prefekci
Postów: 1465
Dołączył: 16.04.2003
Skąd: z lodówki

Płeć: Kobieta



Jest już temat o grach i myślę, że tam też można napisać swoje opinie. Bezsensem jest zakładanie kolejnego tematu o takiej samej lub podobnej tematyce.


--------------------
Prefekt Ravenclawu.
user posted image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Avery
post 24.01.2006 16:02
Post #6 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 265
Dołączył: 06.07.2005
Skąd: Angband :>

Płeć: Mężczyzna



W ta czesc akuratnie gralem ale poprzednie wołają o pomste do nieba dry.gif grafika pozal sie Boże, stopien trudnosci mniej niz banalny a cala gre da sie bezproblemowo przejsc w 3h (albo krócej) no i warto jeszcze dodac ze jest droga jak sto diabłów


--------------------
Quidquid agis, prudenter agas et respice finem

user posted image
Z popiołów strzelą znów ogniska,
I mrok rozświetlą błyskawice,
Złamany miecz swą moc odzyska,
Król tułacz powróci na stolicę




User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SIBO
post 07.02.2006 12:35
Post #7 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 11
Dołączył: 06.02.2006




MOIM ZDANIEM GRY O HARRYM POTTERZE SĄ ROBIONE NA SIŁĘ PONIEWAŻ UWAŻAJA ŻE SKORO KSIAŻKA ODNOISŁA SUKCES TO Z GRĄ BĘDZIE TO SAMO UWAŻAM ŻE GRY TE SĄ NIEWYPAŁEM ...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sayaka
post 07.02.2006 17:48
Post #8 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 194
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Poznań

Płeć: Kobieta



Hej,
mam pewien problem, moja gra szwankuje w ten sposób, że nie mam głosu bohaterów, dźwięk też wydaje mi się, że powinien byc inny, jakos to wszystko niedporacowane, a patrzyłam na wersję francuską i tam wszystko jest okej.
Wiecie moze co z tym zrobic?
Aha, to moze sie okazać pomocne, w folderze z grą mam tajemniczy plik 'music' o rozszerzeniu .big . i nie wiem, moze z nim trza cos zrobc?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alice
post 18.12.2006 22:44
Post #9 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 22
Dołączył: 09.12.2006
Skąd: GRYFINDOR

Płeć: Kobieta



Nie grałam sad.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hermiona1900
post 18.12.2006 23:16
Post #10 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 518
Dołączył: 10.06.2006
Skąd: ja to znam??

Płeć: Kobieta



No cóż, nie grałam,ale słyszałam, że nawet dobra - przynajmniej lepsza od I i II części, bo III mi się spodobała.: szczególnie lot na hipogryie - fajnie to zrobili. smile.gif ..


--------------------
Gryffindor

KLL
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aylet
post 21.12.2006 20:14
Post #11 

shinigami


Grupa: Prefekci
Postów: 1465
Dołączył: 16.04.2003
Skąd: z lodówki

Płeć: Kobieta



Trzecia część to była kompletna klapa! Jedyne co dobre to lot na hipogryfie, wszystko inne było beznadzejne. fabuły wogole nie było, tylko same zadania, które były nudne jak flaki z olejem. już dwie pierwsze chociaż też nie za dobre były lepsze jeśli chodzi o samą treść. O czwartej mam najlepsze zdanie, bo jest tam dużo roboty, grafika na dobrym poziomie porównując do innych gier o HP, jedynie co mnie tam wkurza to kamera.


--------------------
Prefekt Ravenclawu.
user posted image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
martini
post 26.12.2006 20:17
Post #12 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2
Dołączył: 26.12.2006




Hej! wczoraj wrzucilam na pceta hpico. nie wiecie moze jak mozna ustawic grafike, dzwiek oraz czy jest mozliwosc zmiany kata widzenia, bo teraz widac sterowana postac z góry, a gdy idze w moja strone (do mnie) to nie widac gdzie ta postac idzie! Mialam takie spotkanie z salamandra ja jej nie widzialam! jak mam pokonac cos czego nie widze!!!! W menu jest tylko automatyczny zapis i napisy! Ta gra jest o wiele gorsza od pozostalych, wszystkie inne mialy wiecej opcji i skrytek. dobrze ze teraz jest tania zmarnowane pieniadze. ;( prosze pomozcie mi bo chc ja przejsc a tak sie nie da, "kamera powinna ie obracac wraz z postacia!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
martini
post 28.12.2006 16:29
Post #13 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2
Dołączył: 26.12.2006




prosze pomozcie, trudno walczyc z czyms co sie tylko slyszy!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
PrZeMeK Z.
post 28.12.2006 16:55
Post #14 

the observer


Grupa: czysta krew..
Postów: 6284
Dołączył: 29.12.2005

Płeć: wklęsły bóg



Poszukaj w dokumentacji dołączonej do gry. Jeśli w instrukcji nie ma słowa o zmianie ustawień kamery, to nie męcz się. Nic się nie da zrobić.

Ale coś podejrzewam, że faktycznie się nie da. Inaczej ludzie nie narzekaliby tak na kamerę.


--------------------
Hey little train, wait for me
I once was blind but now I see
Have you left a seat for me?
Is that such a stretch of the imagination?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alatariel
post 29.12.2006 21:33
Post #15 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2
Dołączył: 29.12.2006




ech... Jak dla mnie to ta gra była najnudniejszą, najłatwiejszą i najkrótszą spośród wszystkich gier z serii "Harry Potter"... widze same minusy, no może oprócz grafiki, która była jak narazie "najbardziej udana biggrin.gif ". Grę przeszłam w kilka godzin, jednak było to dawno więc raczej nie mogę udzielić rad blush.gif ...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aredhel
post 30.12.2006 01:02
Post #16 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 20
Dołączył: 29.12.2006
Skąd: z daleka

Płeć: Kobieta



Mi czwórka wydawała się nawet niezła choć jak zwykle zbyt krótka i zbyt łatwa. Grafika jest na niezłym poziomie – każda kolejna odsłona gry jest coraz ładniejsza. Dźwięk też w porządku. Do spolszczenia nie można się przyczepić. Nie wykorzystano jednak wielu możliwości które dawała rozbudowana fabuła książki. Nie zmienia to faktu że gra się miło, pozycja w sam raz na zimowy wieczór, tak aby się zrelaksować, dreszczyk emocji raczej jej nie towarzyszy, a szkoda. Trójka chymmm – fabuła była faktycznie tak pocięta, że gdybym nie znała treści ksiązki to z pewnością miała bym problemy ze zrozumieniem czegokolwiek z gry. Dwie pierwsze gry prezentowały dość niski poziom grafiki, poziom trudności też zdecydowanie za niski, więc ogólnie ukazują się jako mało ambitne gry. dry.gif
http://kibole.wroclaw.pl/sytuacje.html
Szkoda że EA nie wykorzystuje jak na razie potencjału drzemiącego w książkach JR, bo z historii o Harrym można zrobić świetne gry. Ale zauważalne jest że z każdą kolejną częścią robione są coraz większe postępy – szkoda że w większości graficzne. Przydałaby się opcja zmiany poziomu trudności bo ten poziom jest chyba dopasowany do dzieci w wieku 8 – 12 lat (choć myślę że i one nie mają trudności z pokonaniem wszystkich przeszkód stworzonych przez EA). Pomimo tego Czara Ognia wywiera dobre wrażenie.

Mimo tych niedociągnięć w grach z serii „Harry Potter i…” zawsze z ciekawością i chęcią sięgam po nie, być może z sentymentu do książki wink2.gif

Ten post był edytowany przez vampirka: 04.02.2019 15:06


--------------------
"Tread softly because you tread on my dreams" - W.B. Y.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Albinka
post 12.01.2007 14:37
Post #17 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 64
Dołączył: 04.01.2007
Skąd: Bzie:p czyli Jastrzębie Zdrój,albo Ravenclav

Płeć: Kobieta



Ja w ogóle w nią nie grałam.Wole Sismsy, a jak już chodzi o Harry'ego to lubie jedynie III , gdzie się lata na Hipogryfie.
Gry z serii "Harry Potter i ..." powinny być lepsze , i postacie gdy się kieruje np.Ronem nie powinny( tzn Harry i Hermiona) się gubić. W III się nie gubiły , a jak przyszłam do koleżanki która ma IV , to odrazu mówiła że to bezsens i nie ma połowy tego co było w filmie. Ale Hermiona wyszła im ładniej.





Ten post był edytowany przez Albinka: 12.01.2007 14:39
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
immo_love
post 13.01.2007 05:39
Post #18 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 16
Dołączył: 16.07.2005




Czwarta część miała skopane sterowanie według mnie, chociaż nawet mimo tego dosyć prosta.
A ja tak odbiegając troszkę od tematu, proponuję zagrać w trzecią część Harry`ego na Game Boy Advance - mozna spokojnie wlaczyc to na kompie biggrin.gif - nie trzema mieć konsoli - takie fajniutkie RPG - chociaz krótkie niestety. Jak dla mnie najprzyjemniejsza z gier ze świata HP . tongue.gif


--------------------
Hate to feel - wish I couldn't feel at all...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
EmmaLover
post 25.01.2007 17:29
Post #19 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 19
Dołączył: 25.01.2007
Skąd: Bydgoszcz

Płeć: Mężczyzna



No więc jak dla mnie to CO jest chyba najgorszą z tych gier ;]
Może i grafika była ładna, realizm postaci znacznie różnił się od poprzednich części, ale mimo to... Przestałem w nią grać po pierwszych 5 minutach.
Więzień Azkabanu miał to coś, czuło się klimat... W dodatku sterowanie było lepsze...

Ale i tak najbardziej podobają mi się MŚ w Qudditchu, w które gram bardzo często. Świetna symulacja kwiktycia!


--------------------
"-Severusie... błagam...
Snape uniósł różdżkę i wycelował nią w Dumbledore'a
-Avada kedavra!
..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 27.04.2024 08:05