Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

4 Strony < 1 2 3 4 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> 'przjrzewanie'

Pawelord2
post 11.09.2004 16:26
Post #26 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 587
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Przeworsk

Płeć: Mężczyzna



nie powinno ale nie wiadomo jak to będzie :]
Bo nie widze siebie w roli dziadka...
W każdym razie - póki jest sie młodym warto sobie poużywać i nie przejmować się tymi którzy patrząc na Ciebie (a są w tym samym wieku) prychają pogardliwie i mówią że zostanie z ciebie wielkie gówno :]
Przesadna powaga bywa zgubna bo zakładajac że część z nas znajdzie pracę, rodzinę i te sprawy to okaże się że nie ma czasu już na nic innego... i co? przespaliście najlepsze lata :]
Jak długo całkiem nie wejdziemy w złą stronę jest po prostu dobrze :]
Jak zabrnie się za daleko to faktycznie może być kiepsko ;p
Równowaga rox - skończyłem sie uczyć o szkarłupniach i idę na wodkę :]
Sobota...
"...P..."


--------------------
now everybody's praying, don't pray on me
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 11.09.2004 16:38
Post #27 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



Zaraz musisz od razu rozwazac jak masz wygladac jako dziadek wink.gif
Po za tym ze wszystkim sie z Toba zgadzam


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Myśka
post 13.09.2004 13:48
Post #28 

nigeryjski chłopiec


Grupa: czysta krew..
Postów: 1196
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: podróżny busik the kooks

Płeć: Kobieta



Kiedy spoglądam na tematy takie jak 'Ewolucja', gdzie każdy próbuje zabłysnąć elokwencją i wiedzą, pokazać, jak bardzo są dojrzali i mądrzy, ile się naczytali na ten temat, i że właśnie przyszłe losy ludzkiej ewolucji zaprzątają im głowy - myślę, że dzieci za szybko dojrzewają.
Lepiej iść pomoczyć nogi w fontannie i nacieszyć się chwilami beztroski.


--------------------
she moved so easily all i could think of was sunlight
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 13.09.2004 14:45
Post #29 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



A ja sie boje ze za wolno dojrzewam, za malo mam obowiazkow i nauki, bo w sumie zeby dorownac poziomem do krakowskich studentow architektory musialabym w 2 lata opanowac biegle jeszcze 2 jezyki. A ja bumeluje i sie bawie. Oni chyba dojrzewaja tak szybko dlatego, zeby na tych studiach juz po 10 znac =P A ja? Wi hajst du, mili nomen ewa est, najs tu mit ju i dats ol folks.


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pawelord2
post 13.09.2004 15:13
Post #30 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 587
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Przeworsk

Płeć: Mężczyzna



polecam poczytać hitorię zespołu KSU :]
To była dopero olewka... a co ciekawsze - wokalistaja sam przyjmuje - pomimo faktu że jest już po 40 dalej żyje z dnia na dzień.. chociaż nie jest już tak wesoło jak było kiedys, za komuny jeszcze :]
"...P..."


--------------------
now everybody's praying, don't pray on me
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 13.09.2004 15:26
Post #31 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



Nie zaczynajmy popadac w skarjnosci. Jeszcze sobie ktos to wezmie do serca i co bedzie?


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lilly Lill
post 13.09.2004 22:28
Post #32 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 135
Dołączył: 07.04.2003
Skąd: Gliwice city

Płeć: Kobieta



Wiecie co? Kiedy miałam tak około 10 lat, to zdawało mi się, że szesnastolatkowie, to właściwie są już dorośli ludzie, mądrzy, dojrzali itp. A teraz sama mam 16 lat i uważam się za gówniarę, która ma fiu-bzdziu w głowie.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pawelord2
post 14.09.2004 12:41
Post #33 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 587
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Przeworsk

Płeć: Mężczyzna



Heh, a nie ;]
bo ja mam 17 lat i na ten przykład uznaję się za bardziej dorosłego niż wielu rocznikowo starych ;]
('86 i te sprawy)
A że lubię czasem porobić różne rzeczy (nie powiem że głupie, bo one głupie nie są) to już normalne chyba, każdy ma swoje odchyły :>

No i tak - jak trzeba to umiem być dorosłym, a ze nie trzeba - to co się bede zmuszał :>
Kilka dni temu po jakimś rosyjskim wynalazku wpadłem ze znajomym na genialny plan włamania się na teren Placu Zabaw ;]
Oczywiście odkąd pamiętam plac był czynny (tzw. Jordanek) ale ostatnimi czasy modernizują go no i zamkneli z każdej strony :/ melina w plecy ;]
No ale od czego ma się nogi, siatkę przeleźliśmy i przez 2 godziny bawiliśmy się zepsutym hydrantem, ciuchcią, domkiem do wspinaczek i zjezdzania, karuzela no i na koniec - FOTELEM BUJANYM ktorego odpakowanie z foli zabrało okolo 30 minut :]

Mowie wam - zabawa przednia

ps. niczego nie zniszczyliśmy ;]
"...P..."

Ten post był edytowany przez Pawelord2: 14.09.2004 12:42


--------------------
now everybody's praying, don't pray on me
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 14.09.2004 14:54
Post #34 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



A fotel bujany który rozpakowaliście z folii?


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 14.09.2004 14:57
Post #35 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



Po ruskim wynalazku? Co ty chlopcze pijesz?


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Vlary
post 14.09.2004 16:09
Post #36 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 129
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Katowice

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Potti @ 02.09.2004 16:57)
mam 13 lat. rozmawiam na Magicznym Forum o aborcji i innych tematach tego typu, piłam i paliłam już- chociaż na ogół tego nie robię, miałam krótki okres kiedy się trochę malowałam. pozatym może czasem wybiegam myślami tam gdzie nie powinnam i w ogóle.
*



Potti, uspokój się! XD To nie żadna spowiedź, ani nic w tym stylu XD. Też bym mógł napisać, co już zrobiłem, a czego nie, ale chyba zraziłbym tym samym połowę osób, który by to przeczytały, więc w ogóle wolę nie próbować. Poza tym od razu widać, że szybciej dojrzałaś intelektualnie, więc nie musisz wszędzie się przyznawać, że masz 13 lat XD. Trochę tajemniczości. Niech sobie sami sprawdzą, jak tacy dociekliwy i ciekawscy...

Voldek, to wszystko ma związek z myśleniem i osobistymi problemami. Kiedy ktoś każdy drobiazg próbuje rozbić na atomy i przemyśleć wszystko po kolei, tym samym o wszystko się martwiąc, na pewno o wiele szybciej dojdzie do jakiejśtam nieodkrytej elokwencji i inteligencji. Potem wystarczy się przekonać, że można to wykorzystać. Nie wspominając już o tysiącu problemach, które gnębią Niektórych podczas dojrzewania. Czy to jakaś cicha, nieodwzajemniona miłość, czy tęsknota, złamane serce, traumatyczne wspomnienia z dzieciństwa, czy kłótnie z rodzicami - wszystko jakoś pośredni ma na nas wpływ.

A jak tak Cię to dręczy i korci i wierci, to sobie weź przeczytaj jakąś książeczkę dydaktyczną wydawnictw dla umartwionych rodziców o dorastających mikrobach. I wszystko będzie jasne. Może nawet kłopoty z własną tożsamością da się wtedy rozwiązać...

Ja osobiście nie próbowałem.


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pawelord2
post 14.09.2004 18:23
Post #37 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 587
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Przeworsk

Płeć: Mężczyzna



matoos - fotel bujany miał zostać odpakowany z foli i tak i tak więc tylko oszczędziliśmy pracy robotnikom ;]
Następnego dnia Ogródek był już pełen berbeci ;]
A my... hmm... powiedzmy że testowaliśmy czy jest bezpieczny! ot co...
W każdym razie buja sie po dziś dzień ;]
Rozpakowanie to jeszcze nie zniszczenie ;]

Omen - nie umiem czytać po rosyjsku więc ci nie powiem ;]
"...P..."


--------------------
now everybody's praying, don't pray on me
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 15.09.2004 07:18
Post #38 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Pawelord2 @ 14.09.2004 18:23)
Omen - nie umiem czytać po rosyjsku więc ci nie powiem ;]
"...P..."
*


Grunt ze jeszczer widzisz;]


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 15.09.2004 09:20
Post #39 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



o jezus, Vlary, mam tyle lat ile mam, ale wiem co piszę. mogłabym równie dobrze napisać tutaj, że jestem trzydziestoletnią pedofilką, a jedyne cobym mogła zrobić to wzbudzić chwilową dyskusję i kilku ludzi rozśmieszyć.

wdupietomam.


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zusia =)
post 15.09.2004 16:11
Post #40 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 258
Dołączył: 22.12.2003
Skąd: z jamaici




no właśnie, to co powiedziała Lilly Lil.
Że jak się miało kilka lat, to się z podziwem patrzyło na tych starszych i chciało się mieć już tyle lat co oni, bo niby tacy dojrzali, dorośli.
A teraz co? Jestem w 3. gimnazjum, niby najstarsi w szkole (no tak, mamy ten piękny przywilej kocenia, i na tym się zabawa kończy), mają po 15 lat i jeszcze pstro w głowie i niby to ich się podziwia. A tu lipa. Ja się wcale nie czuję taka "starsza".
(chociaż chłopcy z pierwszych klas mają straszną radochę kiedy mówią nam 'cześć'- i kiedy im odpowiemy- jak to mówi moja kumpela- cieszą się, że takie laski się do nich odzywają (ŻART...) ;])
Ale z drugiej strony świadomość tego, że jesteśmy najstarsi, i że tamci czują pseudorespekt, jest fajna czasami ;]


--------------------
borufki
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hagrid
post 15.09.2004 18:59
Post #41 

Historyk Forumowy


Grupa: czysta krew..
Postów: 1222
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Szczytno/Olsztyn (Apliakcja Radcowska)

Płeć: Mężczyzna



Nie wiem czy twierdzenie, że szybciej dorastamy niż to miało miejsce kiedyś jest słuszne. Zatarły się po prostu granice i role. Kiedyś wszystko było sztywniejsze. Dawnymi czasy w niemalże każdym społeczeństwie istniał konkretny wiek przejścia ze stanu dzieciństwa w dorosłość- dwunastolatkowie zawierali związki małżeńskie, wstepowali do wojska.....w dobie globalnej wioski wszystko się zmienia. Okres "młodzińczy" to wynalazek ostatnich stuleci.


--------------------
Dobro zawsze zwycięża, bo zło niszczy się samo!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
karolka
post 18.09.2004 11:56
Post #42 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 87
Dołączył: 11.02.2004
Skąd: szczecin

Płeć: Kobieta



o matko ale tu przemyslenia i w ogole tongue.gif ja tak nie moge powiem krotko i zwiezle ze eee no nie wiem co wlasciwie powiedziec tongue.gif no dobra nienawidze jak jakas 12 albo 13latka naklada sobie tapete i mysli ze lest cool bo mysle ze jeszcze to nie jest odpowiedni dla niej wiek sama nie lubie sie malowac i w ogole wnerwia mnie jak ktos przeklina i mysli ze jest przez to na topie i bogiem swiata
i to by bylo na tyle biggrin.gif
dziekuje biggrin.gif

Ten post był edytowany przez karolka: 18.09.2004 11:57


--------------------
Jeśli czsem Polka Panu Bogu się uda, to już mówiąc po prostu, klękajcie narody!"
Henryk Sienkiewicz


WEJDŹ KONIECZNIE ! ! !

user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ciaptak
post 18.09.2004 16:45
Post #43 

blaa blaaa


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 146
Dołączył: 07.04.2003
Skąd: underground-pod stolem :D




lol mozg paruje biggrin.gif

Moze nie dzieci, ale mlodziez?? biggrin.gif

dobra zaczynam:

w tym wieku, kazda osoba powinna sie wyszumiec szalec swirowac itp.

bo jak bedzie starsza takich mozliwosci nie bedzie miala.

z tego punktu widzenia, zle ze probojemy byc dorosli, bo [umyslem bedac doroslym] nie wyszumimy sie prawidlowo biggrin.gif

ale jak byscie tak popatrzyli wszyscy z drugiej strony, to...

osoba ktora proboje myslec jak osobnik dorosly, nie bedzie robila takich glupich rzeczy (chodzi mi tutaj o cos w stylu... dorosli lubia sex, a my jestesmy dorosli, wiec moze juz... kochanie itp. itd.
)

takie myslenie zapobieglo by czemus co mozemy nazwac tragedia i takimi podobnymi.


wiec mysle, ze osoba ktora bedzie probowala myslec w ten sposob w jaki czesto mysla jej rodzice(tej osoby), a nie bedzie probowala tego co ONI robią, do puki trzezwo myslac nie dojdzie do wniosku, ze juz czas, ze teraz moze.


bo naj naj naj wazniejsze to znalezc dobry moment


a co do tego ze lud wypowiadal sie na temat aborcji, to takie dysklusje rozwiaja czlowiek, tylko przyda sie osoba, ktora naprowadzi na TEN dobry tor myslenia.

bo jesli nie bedziemy rozmawiac na temat np. ludzie homo(inaczej kochajacych)
to moze sie zdazyc, ze wiele osob bedzie NIE tolerancyjnych<<a wedlug mnie dopoki sie nie kochaja w miejscach publicznych jest spoko


--------------------
oto cały Ciaptak :D

Aneta(14-06-2004 17:14)
Kiedy pan odkrył w sobie gwiazdę?
Ciaptak (14-06-2004 17:16)
od razu wiedziałem, że mam piekielnie dopracowany talent, i charyzme, i wyglad, i charakter, i nie bede sie przechwalal bo to nie ładnie przecież jest.


ta, to jest fragment wywiadu :)

http://ciaptaczek.friendtest.com

czy mnie znasz?? , zlbo czy masz szcescie :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 18.09.2004 18:56
Post #44 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



U mnei dojrzewanie jak narazie objawia sie tym ze niektore z gowniarskich rzeczy mnie przestalo bawic albo nie chce mi sie ich robic :]


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Słoneczko
post 18.09.2004 21:09
Post #45 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 32
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: Za górami za lasami... ;)




Myślę, że dużo lepiej jeśli my z naszym wieku rozmawiamy tylko o aborcji, polityce, homoseksualistach, sytuacji w kraju czy czym tam jeszcze, niż jeśli byśmy z nudów rozwalali okna sąsiadki, albo bez lepszego pomysłu na siebie włuczyli się gdzies po krzakach.
Co ja poradzę na to, że dużo bardziej interesują mnie "dorosłe tematy" niż głupia paplanina o najnowszych kolorach lekierów do paznokci, czy niedawno wydanym numerze "Dziewczyny"? Nienawidzę rozmów, które uznaje się w piętnastoletnich kręgach za "normalne", czyli np. o tym, kto ma lepszy telefon i która dziewczyna ubiera się modniej. jak rozmawiać to konstruktywnie i tak żeby cos w tej rozmowy wynieść...
I to chyba są równocześnie objawy mojego dorastania wink.gif
Oczywiście nie licząc faktu, że moja mama przechodzi ze mną piekło podczas kłótni o to w co mam lub nie powinnam wierzyć. Oraz możemy przymknąć oko na moje ciągłe kłótnie z babcią na temat mojego ubioru biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Teodora
post 24.09.2004 21:27
Post #46 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 260
Dołączył: 18.06.2004
Skąd: dworzec kurski

Płeć: Kobieta



temat już chyba wyczerpany ale...
u mnie w podstawówce jeszcze nikt nie pił, a z paleniem było rożnie... czy dorastam za szybko?? no nie mysle spaliłam za sobą już wiele mostów, byłam dzieckiem, małam okres czytania tffista póżniej filipinki teraz nastała era ,teraz rocka, przyczym ta era trwa juz całe gimnazjum czyli jakieś 2.5 roku. w każdej czułam się dobrze i w miarę dobrzę ją wspominam czasami śmieję się z tego co robiłam a czasami robi mi sie głupio...
czy tak bardzo chcę byc dorosła... nie... co prawda chyba jak kazdy snuję jakieś plany na przyszłość... z czego zdam maturę, czy zdam maturę czy dostanę się na studia? i gdzie będę studiować... czasami rozmawiam o tym z przyjaciółmi czasami po prostu rozmyślam ale to nie znaczy że aż tak bardzo chce być dorosła wręcz przeciwnie bardzo sie tego boję boję sie samodzielności czy sobie poradzę no i boję się samotności

no tyle...


--------------------
m
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mellisa
post 27.09.2004 21:03
Post #47 

Czarodziej


Grupa: fikcyjnie głodni
Postów: 911
Dołączył: 29.06.2003
Skąd: gd

Płeć: Mężczyzna



to ja tez coś powiem na ten temat...

nie wiem skąd się wziela zasada, ze wszyscy chca i staraja sie byc dorosli...
może mowicie to na wlasnym przykladzie...
bo w sumie jak mozna sie wypowiadac o innych?

to, ze ktos napisze cos 'madrego' na temacie o aborcji jeszcze nie znaczy, ze neguje swoja dziecinnosc tylko, ze za duzo naogladal sie telewizji czy naczytał gazet...
a i 'madrosc' jest wzgledna...

nie wiem, w swoim srodowisku nie zauwazylam problemow, o ktorych piszecie..
a wrecz ich odwrotnosc...
ja utrzymuje, ze jestem jeszcze małym dzieckiem ktore przezylo 16 lat...
i pamietam, jak kilka miesiecy temu, na poezji, obok tematów o śmierci, krwi i smutku królowała dziecinność...
to tak na porównanie...

a nawet jeśli ktoś ma ochotę udawać dorosłego to proszę bardzo...
na tym chyba polega ten świat.
Dążenie do dojrzałości...
bo przecież dorośli są idealni...

=='

Ten post był edytowany przez Mellisa: 27.09.2004 21:07


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 29.09.2004 18:06
Post #48 

Unregistered









QUOTE(Mellisa @ 27.09.2004 21:03)
to ja tez coś powiem na ten temat...

nie wiem skąd się wziela zasada, ze wszyscy chca i staraja sie byc dorosli...
może mowicie to na wlasnym przykladzie...
bo w sumie jak mozna sie wypowiadac o innych?

to, ze ktos napisze cos 'madrego' na temacie o aborcji jeszcze nie znaczy, ze neguje swoja dziecinnosc tylko, ze za duzo naogladal sie telewizji czy naczytał gazet...
a i 'madrosc' jest wzgledna...

nie wiem, w swoim srodowisku nie zauwazylam problemow, o ktorych piszecie..
a wrecz ich odwrotnosc...
ja utrzymuje, ze jestem jeszcze małym dzieckiem ktore przezylo 16 lat...
i pamietam, jak kilka miesiecy temu, na poezji, obok tematów o śmierci, krwi i smutku królowała dziecinność...
to tak na porównanie...

a nawet jeśli ktoś ma ochotę udawać dorosłego to proszę bardzo...
na tym chyba polega ten świat.
Dążenie do dojrzałości...
bo przecież dorośli są idealni...

=='
*




mnie to w zasadzie nie o to chodziło ;]
ja myślałem raczej o ludziach, którzy za bardzo przejmują się sprawami, którymi póki co nie powinny się interesować.

no i trochę też chodziło mi o typ, który szpanuje własnymi słabościami, przed rówieśnikami.

o tyle. a uważam, że kilka osób na tym forum [wliczając siebie, chociaż na mądre tematy nie dopowiadam] jest przejrzałych.
Go to the top of the page
+Quote Post
Ciaptak
post 01.10.2004 16:38
Post #49 

blaa blaaa


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 146
Dołączył: 07.04.2003
Skąd: underground-pod stolem :D




Ja?? biggrin.gif

chyba nie, jak byscie mnie w szkole widzieli to na bank nie

a tak serio to czasami moze zbyt mocno sie staram myslec ??biggrin.gif


ja chyba odpadam z dyskusji... nie lubie tych tematow czasami sa zbyt powazne i tylko samopoczucie psuja...

czlowiek robi sie powazny zamiast sie bawic


--------------------
oto cały Ciaptak :D

Aneta(14-06-2004 17:14)
Kiedy pan odkrył w sobie gwiazdę?
Ciaptak (14-06-2004 17:16)
od razu wiedziałem, że mam piekielnie dopracowany talent, i charyzme, i wyglad, i charakter, i nie bede sie przechwalal bo to nie ładnie przecież jest.


ta, to jest fragment wywiadu :)

http://ciaptaczek.friendtest.com

czy mnie znasz?? , zlbo czy masz szcescie :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriusz_Black
post 01.10.2004 17:54
Post #50 

Cichociemny.


Grupa: czysta krew..
Postów: 1910
Dołączył: 17.08.2003
Skąd: stąd nie widać

Płeć: jedyny w swoim rodzaju



A w czym to przeszkadza??


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Strony < 1 2 3 4 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 09.05.2024 18:28