Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

14 Strony < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Rapy, Hip-hopy I Inne Huncwoty, Czarnuszy rap znaczy się!

Potti
post 05.08.2004 11:01
Post #51 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



ej, to może się umówcie tak, że w tym temacie nie będą się wypowiadać wszyscy jak leci? chyba Voldiusowi chodziło o to żeby pogadać z ludźmi, którzy mają o hh jakieś pojęcie, a nie opierają się na Peji i Ascetoholix, a w dodatku mówią, że Sistars to hh.


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ludwisarz
post 05.08.2004 12:56
Post #52 

Roland Deschain


Grupa: czysta krew..
Postów: 2509
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: wastelands

Płeć: Mężczyzna



re up: no, pogadalbym z takimi, lecz takowych malo tu, na palcach prawej stopy ich policzyc bym mogl.

wypowiedzialbym sie na temat hh, ale bylby to najdluzszy post w historii forum. ale nie mam czasu go napisac. na dodatek nie wiem czy warto pisac cokolwiek jesli wiekszosc z was uwaza rap za tak zalosny ze wogole isc i sie powiesic jesli kto go slucha.


--------------------
CODE
srimi (20:20)
ale jestem pacan.. kto normalny trzyma dezodorant obok myszki ze wskazaniem na upadek na talerz niezjedzonego zimnego budyniu?

Gryffindor

Let's shake some dust, people.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GrimmY
post 05.08.2004 13:22
Post #53 

Potężny Mag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2510
Dołączył: 08.07.2004
Skąd: z miejsca, gdzie stało zomo.

Płeć: Mężczyzna



napisz, moze to bedzie cos co przekona rapmalkontentow definytywnie...ta marzenia, ale co z tego,ze wiekszosc hh nie lubi, nie powiesz mi chyba ,ze sie swoich pogladow boisz ;o


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lilly
post 05.08.2004 16:57
Post #54 

Forumowa Sekretarka


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 332
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Kielce

Płeć: Mężczyzna



QUOTE (voldius @ 04.08.2004 15:49)
a panie w teledyskach? wydaje mi się, że to się poprawia ;] coraz ładniejsze panie występują w teledyskach hip hopowych. MOR WA i Numer Raz ostatnio nam kilka ładnych pań przedstawił ;]

Noo, ostatnio Numer Raz przedstawił piękne panie (których raczej przedstawiać nie musiał) - Natalkę i Paulinkę z Sistars wink.gif Odsyłam do teledysku do piosenki "Chwila" ;P

Ogólnie to słucham wszystkiego po trochu, więc do hip hopu też nic nie mam.
Może nie słucham jakoś nałogowo, ale znam paru 'ziomali' ;P
OSTR, Numer Raz są spoko. Podobaja mi się głosy Tedego i Borixona, chociaż same piosenki nie zawsze maja sens. Fisz też jest niezły, ale niestety mam jego tylko jedną piosenkę. faceci z Paktofoniki też maja super głosy, w ogóle w ich piosenkach jest coś magicznego, hipnotyzującego ... No i WWO, teksty z sensem.
Chciałabym jeszcze przetestować sobie Abradaba, zobaczymy jak z tym będzie wink.gif

Sistars ... Nie, to nie hh, ale jednak są z tym związani, są częścia tego, a ludzie znający tylko metal-hh-techno-pop przydzielili ich do hh ;] A to jest mieszanka kilku gatunków i wsadzenie ich do szufladki 'hip hop' nie do końca zgadza się z muzyką przez nich graną. No ale skoro wymieniliście tu Sistars to musiałam się na ich temat odezwac, bo ich uwielbiam. Aktualnie to mój ulubiony zespół, słucham nałogowo ^^ I nie mogę się oderwac od słuchawek/radia/tv (zalezy przy czym akurat jestem) gdy leci kawałek Sistars. I`m lovin it! <3

Timmy> a ja jestem ciekawa co masz do napisania na temat rapu/hip hopu, dlatego mam nadzieje, że jednak napiszesz tego posta.


--------------------
زدزز - Lilly po arabsku ;D

user posted image user posted image user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alexa666
post 05.08.2004 20:03
Post #55 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 306
Dołączył: 06.04.2003

Płeć: Kobieta



A ja nie lubie HipHopu.
Ha Jeden.
Ja za to słucham Bonnie Tyler. I Dido.
Ha Dwa.
Ha Trzy nie będzie.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 05.08.2004 20:09
Post #56 

Unregistered









byś się rozpisała przynajmniej...

hmm nie wspomniałem o Moleście i WWO chyba. hmm głos Vienia jest bardzo dobry, taki hardkorowy. Pele ładnie rapuje ;] a WWO. poczciwe chłopaki, szanuję ich twórczość. a Molesty polecam 'Armagedon' i była jeszcze jedna taka ich piosenka, cholernia ważna. Pezet/Noon - Seniority nie lubię, a sama twórczość Noon'a jest świetna. Pezeta w sumie mało znam, ale dobrze nawet robi rap. osattnio u Sidneya Polaka jest.
Go to the top of the page
+Quote Post
Alexa666
post 05.08.2004 20:16
Post #57 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 306
Dołączył: 06.04.2003

Płeć: Kobieta



Voldius - jak chcesz, to się mogę rozpisać dla ciebie =P

No więc... Kiedyś słuchałam HipHopu. Owszem. Słuchałam Peji, Mezo, WWO, komercyjnych składów. Chciałam się nauczyć Breakedance`u. Jednak olśniło mnie nagle i spodobał mi się metal, rock, punk, stare piosenki - te desenie. Podobała mi się nawet piosenka Jeden Osiem L - Jedno jest życie. Ogółem nie miałam jakiś wielkich styczności z HH i nie mam sentymentu. Przykro mi.

starczy?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 05.08.2004 20:59
Post #58 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



a ja nigdy nie słuchałam hh... po pierwsze wole normalna, 'zywa' [?] muzyke; nagromadzenie przeróżnych instromentów - gitara, perkusja, klawisze, skrzypce
itd. tego w hh nie ma.. tam w zasadzie 'muzyka' nie jest wazna, liczy sie przede wszystkim przekaz... który zreszta tez do mnie nieszczególnie przemawia... nie czuje tego o czym oni rymują, moze po czesci dlatego, ze wywodze sie z innej klasy społecznej? nie mam takich problemów jak ci ludzie, inaczej postrzegam świat... i tyle.

a Bonnie Tyler jest spoko ;]

I could swear that there’s someone somewhere watching me
Through the wind end the chill and the rain
And the storm and the flood
I can feel his approach
Like the fire in my blood


:]


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 05.08.2004 22:23
Post #59 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



A ja i tak siedze sobie w moich mieszanych punko-metalo-cholera-wie-jakich-jeszcze klimatach, nie podoba mi sie hh (no z wyjatkami -> patrz temat Muzyka) ale nie robie z tego powodu problemow. W sumie kultura hip hopowa ma calkiem sporo fajnych mezczyzn na wydaniu wink.gif Tak sie 'zbratalam' z tymi ludzmi ze mi zwisa i powiewa to, jak sie ubieraja i czego sluchaja.

A jesli chodzi o te piesni to:
52 debiec & Ascetoholix - To my
bodajze Kodex II - Kazdy ponad kazdym
D12 - wszystko jak leci
Cypress Hill - What's your nomber

And this is the end.


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 05.08.2004 22:31
Post #60 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



naszło mnie ostatnio na hh i pod wpływem tego kupiłam ''Nic dziwnego'' Łony. wrażenia bardzo pozytywne.

i za znawcę w dziedzinie tej muzyki napewno nie uchodzę, ale czasem lubię. jak mnie tak właśnie ''najdzie''.


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Vilanda
post 05.08.2004 22:33
Post #61 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 558
Dołączył: 25.05.2004
Skąd: israel

Płeć: Kobieta



A ja to jakoś hip hopu nigdy nie słuchałam. Jak dla mnie tam jest zadużo narzekania na Polske w zadużej ilosci słów. Ale teraz czasy się zmieniły, a ja juz wogóle nie jestem ciekawa.


--------------------
jestem w nastroju nieprzysiadalnym,
FREE percy!
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 05.08.2004 23:01
Post #62 

Unregistered









QUOTE (Potti @ 05.08.2004 22:31)
naszło mnie ostatnio na hh i pod wpływem tego kupiłam ''Nic dziwnego'' Łony. wrażenia bardzo pozytywne.

i za znawcę w dziedzinie tej muzyki napewno nie uchodzę, ale czasem lubię. jak mnie tak właśnie ''najdzie''.

wybitna płyta - polecam wszystkim. rozmowy z cutem już zachęcają ;]
Go to the top of the page
+Quote Post
GrimmY
post 05.08.2004 23:17
Post #63 

Potężny Mag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2510
Dołączył: 08.07.2004
Skąd: z miejsca, gdzie stało zomo.

Płeć: Mężczyzna



QUOTE (voldius @ 05.08.2004 23:01)
QUOTE (Potti @ 05.08.2004 22:31)
naszło mnie ostatnio na hh i pod wpływem tego kupiłam ''Nic dziwnego'' Łony. wrażenia bardzo pozytywne.

i za znawcę w dziedzinie tej muzyki napewno nie uchodzę, ale czasem lubię. jak mnie tak właśnie ''najdzie''.

wybitna płyta - polecam wszystkim. rozmowy z cutem już zachęcają ;]

pierwsza plyta łony ("koniec zartow") mi sie bardziej podobala, bo wniosla w moje zycie duzo optymizmu, juz pierwszy kawalek "jak nagrac 1-wsza plyte" jest wprost rozwalajacy (swoja droga to dis na chcace sie wybic "ambitne" zespoly hh),czy tez "konewka" - piekny polew z "olewki" (nie pamietam kto to zrobil, moze jaro czy jakos tak)


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ludwisarz
post 05.08.2004 23:23
Post #64 

Roland Deschain


Grupa: czysta krew..
Postów: 2509
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: wastelands

Płeć: Mężczyzna



Dobrze.

Generalnie ludzie jest w tym panstwie wielu i tyle tez jest opinii.
Sa rapkoneserzy. Sa hiphopowcy, co mysla, ze sie znaja, a jednak niezbyt. Sa tacy co 'lubia niektore fajne piosenki hiphopowe - liber, doniu, jeden8l, sistars', i sa Ci, ktorzy rapu wprost nie trawią.

Moje slowa kieruje do 2 ostatnich grup.

Hiphop czy rap? Hiphop (mozna z kreska, jak kto woli) to kultura (sic!) skladajaca sie z 4 elementow. Ja bym nazwal to stylem bycia. Tym co lubimy robic i czyms sie interesujemy. Chcoiaz szufladkowania nie lubie.
Kultura (bo innego slowa trudno uzyc) - 4 elementy:
- rap
- graffiti
- breakdance
- DJ'ing

Wiec tak naprawde nie wiem o czym mam napisac. Czy wytlumaczyc tutaj kazdemu na czym to polega, czy na sile wmawiac komus, ze to jest dobre, a to zle - czy moze wyrazic swoja opinie o 'rapie i kulturze hiphopowej'.


QUOTE
Beat Junkies feat Afura (The World Famou Beat Junkies V) - Whirlwind through Cities


To teraz leci sobie w tle. I nie jest to dupiemarynie, o $, o pannach, ani o tym jak biedno jest.
Stereotypy. Utarte opinie o hiphopie.
Mozna mowic o genezie hiphopu na naszej planecie - mysle jednak, ze to nie bedzie interesowac.
Polska. Biedny, socjalistyczny kraj. I wlasnie "to pierwsze wolne pokolenie/skazone PeeReLem...[Pezet]" zaczelo robic cos, czego wczesniej nie bylo.
Dziwna muzyka. Bo muzyka to nazwę. Chlopaki z blokow rymuja, pisza sobie teksty (nie tak jak to w innych gatunkach bywa: wykonawca i autor tekstu to rozne osoby) i nawijaja do joł mikrofonu, lecac w rytm bitu.
Jednak to sie rozwinelo. Nastapil progres i powstaly rozne odmiany rapu. Byl tez nawet boom na hiphop, ktory juz powoli zmierza ku koncowi.
Jakiego ja slucham hiphopu?
Roznego. Zaiste.
Slucham przede wszystkim dawnych Obroncow Tytulu. Ale slucham znajomych z pobliskich miast, bo tez robia cos konkretnego. Slucham muzyki instrumentalnej tworzonej przez DJow i ludzi robiacych muzyke w rapie. Ale slucham tez czasem 'ziomali z joł osiedla'... Nie wiem czemu. Czasem jest dobry bit, czasem ktos ma dobra zwrotke, ktos flow. Siedzac w tym dlugo z czasem trzeba miec rozeznanie we wszystkim co sie dzieje. To jesli chodzi o polska scene. Przeciez za granica tez maja swietny hiphop. Niemcy. Francja. Skandynawia. Anglia. Stany Zjednoczone. Czechy.

Wielu z Was wiecej znajdzie tresci w glupich przyspiewkach z polskiej sceny pop, a to o milosci, a to o srosci duposci. Doceniajcie jednak to, ze tam ktos napisal ten tekst, zrymowal wszystko tak, by mozna bylo to nagrac i na dodatek jest to o czyms konkretnym. Nie sa to pisarze. Miejscy poeci tez nie jest dobrym okresleniem, choc wymagajacym zastanowienia sie.

Patrzac na scene rapowa w Polsce i na swiecie nie patrzcie na szmatlawce ktore lataja na Vivach i MTV. Patrzycie na towar klasy C i macie o Nas opinie.

Wracajac do samej kultury hiphopowej.
Graffiti. Dla mnie kapitalna sprawa. Ale trzeba umiec. I trzeba miec rozum. I szybkie nogi jak sie przed policja ucieka.
Namalowac cos dobrego nie jest latwo - wiem z wlasnego doswiadczenia. Jednak jest gratka kiedy widzisz pociag z wlasnym t-upem albo konkretna grafika. Kiedy jedziesz samochodem, a w Twoim miescie wszedzie twoje tagi i ludzie wiedza, ze jest ktos taki jak Ty, bo widza Twoje dobre wrzuty wszedzie.

Breakdance. Najdalszy temat memu sercu. Majac umiejetnosci i cwiczac mozna dojsc do czegos naprawde niezlego. Kiedy patrze na BOTY (Battle Of The Year - impreza breakdance'owa dop. red.) nie moge wyjsc z podziwu, ale jakos nigdy mnie nie ciagnelo.

DJ'ing.
'To ukojenie w bitach/spokoj w trzeszczacych plytach [Eldo]' Obok mnie stoi Technics Sl-1210MK2 . Cud. Niesamowity sprzet do drapania plyty. A drapac plyte nie jest wcale tak latwo, tak jak wyzej - umiejetnosci + trening czyni z Ciebie mistrza, ze z dwoch krecacych sie plyt i miksera pomiedzy nimi jestes w stanie wyczarowac muzyke niesamowita, ktora jest nieodzownym elementem hiphopu.

To i tak nie jest wszystko co bym na ten temat chcial powiedziec. Jak cos jeszcze bedzie to napisze kolejnego posta. Acha - i ja to pisalem bez czytania Waszych postow, wiec nie wiem jak tam Wasze opinie.


Jeszcze jedno. A propo : 'joł' 'elo' 'zią' 'lans' 'bauns' i innych. Jest to jakims elementem Nas samych, w sumie nie uzywam tego nadmiernie, czasem gdzies i to bardziej dla zartu mowie 'joł'. Nie czepiajacie sie. A ubrania? Jak kto woli, wygodne to to, jest cos w mojej szafie. Ale nie az takie joł.


edit: No, to nie jest najdluzszy post w historii forum ;]
Nie napsialem co konkretnie cenie i w jakich wykonawcach i o sobie nie wspomnialem ;]
Ale wezcie pod uwage godzine i zmeczony jestem, bo urodziny mam.
elo!

Ten post był edytowany przez TimmY: 05.08.2004 23:29


--------------------
CODE
srimi (20:20)
ale jestem pacan.. kto normalny trzyma dezodorant obok myszki ze wskazaniem na upadek na talerz niezjedzonego zimnego budyniu?

Gryffindor

Let's shake some dust, people.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 05.08.2004 23:32
Post #65 

Unregistered









podpisuję się pod tym. i czuję się bardziej joł ;>
Go to the top of the page
+Quote Post
GrimmY
post 05.08.2004 23:37
Post #66 

Potężny Mag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2510
Dołączył: 08.07.2004
Skąd: z miejsca, gdzie stało zomo.

Płeć: Mężczyzna



jak wyzej, przy okazji wszystkiego najlepszego, dalbym ci buzi,ale w niektorych kregoach pomysleli by,ze raperzy to pedaly wiec tego nie zrobie

mogles jeszcze o beatboxie napisac, ale juz nie bede sie czepial bo ogolnie wypowiedz zajebista(:

m'kay

Ten post był edytowany przez GrimmY: 05.08.2004 23:37


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hefaj
post 06.08.2004 13:40
Post #67 

Cenzor


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 851
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Katofaszystów k./ Ciemnogrodu

Płeć: Mężczyzna



Timmy -podpisuję się pod tym , lecz sam wiesz - nawet gdybyś napisał przez 10 lat 'Biblię HH' ( czasami jak się spojrzy w księgarniach za książkami informatycznymi to można znaleźć 3 częściowe biblie w formacie a 4 grubości ok 8 (!) cm.. ) i ją tu zeskanową to i tak mało ktoz 'upartych jak osły' się przekona.
Przecież dla takich to HH to tylko 'pierdzielenie o tym jak jest źle , fajkach , bibach , kasie , suczkach itp. , posiadnie sprzętu do roboienia bitów ( a zapewne nawet nie wiedzą , że grać na takim 'spzręcie' jest prównywalne do grani ne perkusji.. ) i oczywiście stereotypy - choćby ocenianie hh po 'Suczkach co chcą zapomnieć i mają stajla' i tym , że grafitti to zwykłe kalanie mienia 'chwdpekami' , i że hhopu słuchają dresy - lol , mogę powiedzieć na tej podstawie , że metal wyznaje swoją muzykę , jest fanatykiem i do każdego się do.ierd.li bo słucha innej muzyki , chóraj..

i 'tu się zgina dziób pingwina' , niestety.

Ten post był edytowany przez Hefaj of Gryffindor: 06.08.2004 13:40


--------------------

Ciemnogrodzkie ogłoszenie:
Jestem strasznym , agresywnym i wojującym katofaszystą , używam nieekologicznego mydła , nienawidzę wszystkiego co się rusza łącznie z Żydami i Arabami , kocham Hitlera i jest on dla mnie Bogiem , biję gejów , lesbijki i murzynów , jestem łysy , mam bejzbola , należę do 8 bojówek neofaszystowsko/nazistowsko/frankistowsko/skinowskich , codzień palę flagę Izraela , kocham Mein Kampf , słucham Radia Maryja , popieram PiS , LPR i PPN , mam moherowy beret , podejdź a odgryzę ci lewe ucho.

W obawie przed życiem i zdrowiem nie klikaj tego linka!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 06.08.2004 14:01
Post #68 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
tak mało ktoz 'upartych jak osły' się przekona


Ciekaw jestem tylko, czy gdbym napisal podobny tekst o metalu, tez bys sie przekonal. dry.gif


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hefaj
post 06.08.2004 14:03
Post #69 

Cenzor


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 851
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Katofaszystów k./ Ciemnogrodu

Płeć: Mężczyzna



QUOTE (MisieK @ 06.08.2004 14:01)
QUOTE
tak mało ktoz 'upartych jak osły' się przekona


Ciekaw jestem tylko, czy gdbym napisal podobny tekst o metalu, tez bys sie przekonal. dry.gif

ty , a pardon , to że słucham hh to nie mogę słuchać metalu ? Dżihad oczy zasłania ?


--------------------

Ciemnogrodzkie ogłoszenie:
Jestem strasznym , agresywnym i wojującym katofaszystą , używam nieekologicznego mydła , nienawidzę wszystkiego co się rusza łącznie z Żydami i Arabami , kocham Hitlera i jest on dla mnie Bogiem , biję gejów , lesbijki i murzynów , jestem łysy , mam bejzbola , należę do 8 bojówek neofaszystowsko/nazistowsko/frankistowsko/skinowskich , codzień palę flagę Izraela , kocham Mein Kampf , słucham Radia Maryja , popieram PiS , LPR i PPN , mam moherowy beret , podejdź a odgryzę ci lewe ucho.

W obawie przed życiem i zdrowiem nie klikaj tego linka!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 06.08.2004 14:14
Post #70 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



Mozesz kto ci broni, nawet jesli prawda to to sie ciesze, ale powiedzialem, bo mialem na mysli ogol, bo widzisz, wiekszosc HHowcow ktorych znam, burzy sie ze mowie ''Jak nie powinienem" o ich muzyce,a sami jak slysza zaluzmy Metallice to krzczycza "wylacz to godno' i nie mow mi ze tak nie jest i u ciebie, moze nie w twoim przypadku, ale mowie, ogolnie.


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ludwisarz
post 06.08.2004 14:33
Post #71 

Roland Deschain


Grupa: czysta krew..
Postów: 2509
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: wastelands

Płeć: Mężczyzna



wiesz misiek, wazny jest friendship. a po tobie widac, ze od razu jakas wrogosc, a to glupota, to tyko muzyka i jakis styl bycia.

Nie chce nikogo do tej muzyki przekonywac. Zreszta napisalem to wczesniej.
Mi metal nie odpowiada z roznych wzgledow, wole rock, ktory tez potrafi byc hard. Ale nie mowie o metlach, ze co to za gowno, ze to, ze tamto.
Bo o hh Wy (metaluchy jedne biggrin.gif ) zazwyczaj zle mowicie.



--------------------
CODE
srimi (20:20)
ale jestem pacan.. kto normalny trzyma dezodorant obok myszki ze wskazaniem na upadek na talerz niezjedzonego zimnego budyniu?

Gryffindor

Let's shake some dust, people.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 06.08.2004 15:50
Post #72 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



QUOTE
slysza zaluzmy Metallice to krzczycza "wylacz to godno'

Tu tak sie na marginesie wtrace tylko, ze tez mialam kilka takich scen, gdzie np. dziewczyna sie wydarla na Slipknota i rzadala wlaczenia Dżamelii. I tu znowu powtarzam niesmiertelna sentencje "Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia", bo chciala zeby wlaczyc cos dobrego (czyli owa Dzamelie czy cus)

A poza tym to troche niesprawiedliwe. Dlaczego ja musze sie meczyc po 10 razy na dzien wysluchujac jak kogos by zapomniec, a oni nie toleruja kilku moich prywatnych chwil z dajmy na to Systemem.


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 06.08.2004 17:15
Post #73 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



TimmY, ja jestem do ludzi bardzo pokojowo nastawiony, tylko muza mi nie odpowiada, mam z hhopowcow paru dobrych kumpli, ale na szczescie zawarlismy niepisana umowe, nie rozmawiamy i nie sluchay swojej muzyki przy sobie. I wszystko jest dobrze.

Elva, ale trafilam, mialem ostatnio z rzeczona Dzamelja sytuacje z moja siostra;/


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 06.08.2004 20:01
Post #74 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



QUOTE
to że słucham hh to nie mogę słuchać metalu ? Dżihad oczy zasłania ?


teoretycznie mozesz, jednak dla mnie to mimo wszystko trochę dziwne... moim zdaniem te dwie subkultury wykluczaja sie w pewien sposób nawzajem... metale i hip hopowcy po prostu inaczej postrzegają swiat, licza sie dla nich inne wartosci... porównaj jakis utwór metalowy i hh... ich wizje świata, bolączki. tak samo wykluczaja sie szeroko pojęte idee metalu i religii chrześcijańskiej. i nie chodzi bynajmniej tylko o te sananistyczne zespoły... na razie nie chce o tym pisac, bo to byłby offtop, ale jesli nawiąze sie jakas dyskusja na ten temat, to bardzo chętnie..


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 06.08.2004 20:03
Post #75 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



To moze napisz to na Muzyce albo mnie na PMa?


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

14 Strony < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 29.03.2024 00:09