Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

90 Strony « < 5 6 7 8 9 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Piłka Nożna, No zbiorówka do diaska no!

Nan
post 15.08.2004 20:16
Post #151 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 38
Dołączył: 10.08.2004




QUOTE (Hefaj of Gryffindor @ 15.08.2004 20:11)
wy kobity to się w większości ogóle nie znacie.

a szkoda.

bo gdybyście się znały , to przynajmniej skończyło by się tłumaczenie spalonego i słuchanie 'ależ ten Luis i Raul jest szeksiiiiii!!!!!!!'. =P

O wypraszam sobie!!! dry.gif Ja wiem co oznacza ,,spalony" i nawet wiem kiedy są karne!!! =)
Nie doceniasz kobiet, Hefaj of Gryffindor...


--------------------
"Umieć kochać - do tego trzeba ukończyć szkołę cierpienia."-Rene Nelli
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hefaj
post 15.08.2004 20:52
Post #152 

Cenzor


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 851
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Katofaszystów k./ Ciemnogrodu

Płeć: Mężczyzna



nie dosceniasz mnie pisząc tylko mój krótki tyci-tyci nick.

powinnaś wypisać całą listę tytułów , łącznie z 'Nieśmiertelnym Królem Czarnego ( Afryka ) , Jasnego ( Arabia ) , Błękitnego ( Europa ) Lądu' XP

a co dam doceniać , to trza podstawy wiedzieć , a jak ktoś chce się sprawdzić na sędziego - proszę bardzo =P


--------------------

Ciemnogrodzkie ogłoszenie:
Jestem strasznym , agresywnym i wojującym katofaszystą , używam nieekologicznego mydła , nienawidzę wszystkiego co się rusza łącznie z Żydami i Arabami , kocham Hitlera i jest on dla mnie Bogiem , biję gejów , lesbijki i murzynów , jestem łysy , mam bejzbola , należę do 8 bojówek neofaszystowsko/nazistowsko/frankistowsko/skinowskich , codzień palę flagę Izraela , kocham Mein Kampf , słucham Radia Maryja , popieram PiS , LPR i PPN , mam moherowy beret , podejdź a odgryzę ci lewe ucho.

W obawie przed życiem i zdrowiem nie klikaj tego linka!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonai
post 15.08.2004 20:54
Post #153 

Jolene


Grupa: czysta krew..
Postów: 3818
Dołączył: 20.10.2003
Skąd: z nizin.

Płeć: Kobieta



hefaj badz wyrozumialy...plis=)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hefaj
post 15.08.2004 20:56
Post #154 

Cenzor


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 851
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Katofaszystów k./ Ciemnogrodu

Płeć: Mężczyzna



QUOTE (Neonai @ 15.08.2004 20:54)
hefaj badz wyrozumialy...plis=)

nie lubię. XP


--------------------

Ciemnogrodzkie ogłoszenie:
Jestem strasznym , agresywnym i wojującym katofaszystą , używam nieekologicznego mydła , nienawidzę wszystkiego co się rusza łącznie z Żydami i Arabami , kocham Hitlera i jest on dla mnie Bogiem , biję gejów , lesbijki i murzynów , jestem łysy , mam bejzbola , należę do 8 bojówek neofaszystowsko/nazistowsko/frankistowsko/skinowskich , codzień palę flagę Izraela , kocham Mein Kampf , słucham Radia Maryja , popieram PiS , LPR i PPN , mam moherowy beret , podejdź a odgryzę ci lewe ucho.

W obawie przed życiem i zdrowiem nie klikaj tego linka!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nan
post 15.08.2004 20:58
Post #155 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 38
Dołączył: 10.08.2004




Och, wybacz mi Królu Czarnego, Jasnego i Błękitnego Lądu... Teraz już wiem i nie popełnię tak strasznego błędu. XP Wybaczysz mi...? <robi oczy jak kociak ze Shreka2>


--------------------
"Umieć kochać - do tego trzeba ukończyć szkołę cierpienia."-Rene Nelli
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hefaj
post 15.08.2004 21:01
Post #156 

Cenzor


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 851
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Katofaszystów k./ Ciemnogrodu

Płeć: Mężczyzna



jak będziesz na mnie mówić Hefaj to owszem XP


--------------------

Ciemnogrodzkie ogłoszenie:
Jestem strasznym , agresywnym i wojującym katofaszystą , używam nieekologicznego mydła , nienawidzę wszystkiego co się rusza łącznie z Żydami i Arabami , kocham Hitlera i jest on dla mnie Bogiem , biję gejów , lesbijki i murzynów , jestem łysy , mam bejzbola , należę do 8 bojówek neofaszystowsko/nazistowsko/frankistowsko/skinowskich , codzień palę flagę Izraela , kocham Mein Kampf , słucham Radia Maryja , popieram PiS , LPR i PPN , mam moherowy beret , podejdź a odgryzę ci lewe ucho.

W obawie przed życiem i zdrowiem nie klikaj tego linka!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nan
post 15.08.2004 21:03
Post #157 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 38
Dołączył: 10.08.2004




Ok =) A ja Nanka jestem...=D


--------------------
"Umieć kochać - do tego trzeba ukończyć szkołę cierpienia."-Rene Nelli
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 16.08.2004 13:27
Post #158 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



Hej hej nananana ;P

W dzisiejszym wydaniu historia występów Polaków w grach zespołowych

- Gorski trenerem tysiaclecia?? Nie wiedzialem ,ze za Piastow grano w pilke jeszcze do te go z trenerem

- Ano graliśmy i to z sukcesami. Chociażby pokonanie Niemców na Stadionie Narodowym w Grunwaldzie (trener: W.Jagiełło), lub wyjazdowe zwycięstwo z Turcją pod Wiedniem (trener: J.3 Sobieski).

- tu raczej nalezało wspomnieć mecz Polska-Niemcy z 972 roku pod Cedynią gdzie chyba jedyny raz w historii dokopaliśmy im w meczu u siebie i to na inaugurację w pierwszym meczu międzypaństwowym " reprezentacji narodowej" - trener Mieszko oraz drugi trener Ścibor

- tak, trener niemców hodon był zaskoczony skutecznościa obrony naszego zespolu.

- Hodon nastawil sie na atak i zdziwil sie jak Mieszko pierwszy snajper strzelil do pustej bramki.

- a jaka mamy tradycje gry w pilke wodną? Głównie ze Szwedami - mecz pod Oliwą na przykład, nie mówiąc o całym turnieju w czasie Potopu - w końcu wszystko było zalane... No i geniusz trenera Czarneckiego pozwolił nam wygrać decydujący mecz.

- no tak ale w XVII wieku wtopiliśmy ze Szwecją. Nawet libero Wołodyjowski nic nie pomógł. Dobrze, że do rewanżu zdążyliśmy przekonać Kmicica, żeby grał w naszej reprezentacji.

made at Onet


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hefaj
post 23.08.2004 21:45
Post #159 

Cenzor


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 851
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Katofaszystów k./ Ciemnogrodu

Płeć: Mężczyzna



Boże , chroń nas przed mordercą polskiej piłki nożnej!

Poprostu brak mi słów - mimo iż Pogoni nie lubię , to to jest w/g mnie tragedia.

Aby było 'fajniej' podam nieorjoną wersję ,ewsa:

QUOTE

----------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------

Na wczorajszej konferencji pomeczowej rzecznik klubu MKS Pogoń Szczecin Piotr Baranowski oficjalnie poinformował, iż decyzją Zarządu MKS Pogoń Szczecin, zostają cofnięte do odwołania akredytacje zespołu redakcyjnemu i wszystkim współpracownikom strony www.pogon.v.pl (Chodzi o 3 akredytacje: 2 foto + 1 prasowa - dop. ser.).

Prawdopodobnie związane jest to z naszymi publikacjami dotyczącymi prawdziwej przynależności klubowej Claudio Milara, podważającej błędne dane podawane oficjalnie przez klub.

Podczas konferencji prasowej również manager Pogoni Szczecin Dawid Ptak odniósł się do "nieoficjalnej strony Pogoni", mówiąc, cyt.: "Panowie - nie piszcie już o Pogoni na tej swojej stronie, dajcie sobie spokój, bo się w ogóle na tym nie znacie, a dzisiejszy mecz to pokazał. Jeśli się coś takiego pokaże, to po prostu nie ręcze za siebie". Wypowiedź pana D. Ptaka pozostawiamy bez komentarza.

Jednocześnie oświadczamy, iż w przeciwieństwie do Zarządu Pogoni nie uważamy, iż okłamywanie kibiców jest "budowaniem dobrej atmosfery wokół Pogoni", z kolei pisanie prawdy na pewno nie jest "działaniem na szkodę klubu" - jak to określa Zarząd Pogoni.

Stanowczo podkreślamy, iż nie mamy zamiaru przestać naszej działaności. Wręcz przeciwnie - zostaliśmy wczoraj o wiele bardziej zmotywowani do dokładniejszego patrzenia działaczom na ręce.

Atak klubu na stronę www.pogon.v.pl jest jednocześnie próbą cenzury wszystkich kibiców Pogoni, naszych Czytelników, którzy od pięciu lat tworzą szeroko rozumianą społeczność swobodnie wypowiadając się forum i w komentarzach naszego serwisu. /ser/
------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------


Oficjalna Pogoni - cenzuruje wszystko.

QUOTE

Z wielkim smutkiem przyjeliśmy wiadomość o zakończeniu działalności przez serwis www.pogon.v.pl

Wyrażamy stanowczy protest przeciwko polityce Zarządu MKS Pogoń Szczecin, która poprzez niemoralny szantaż doprowadziła do zamknięcia nieoficjalnego serwisu Pogoni Szczecin. Niedopuszczalne jest, by w Wolnej Polsce nakładano na media kaganiec cenzury. Nie możemy dopuścić by ktokolwiek zakazywał pisania prawdy, nawet jeżeli prawda ta jest niewygodna dla innych.

Dlatego na znak protestu i solidarności z kolegami z redakcji www.pogon.v.pl dziś od godz. 16.00 do 24:00 wyłączamy nasz serwis. Mamy nadzieje, że już nigdy więcej nie będziemy zmuszeni do tak radykalnej formy protestu.

Podpisano

Redakcje:
PogonOnline.pl
LegiaLive.pl
Legia.com.pl
Legia.Net
LKSLodz.pl
LechPoznan.pl
WislaKrakow.com
wislasoccer.com
www.ksd.wolsztyn.pl
www.polonia.slubice.pl
www.stal-sulecin.prv.pl
www.mks.nowemiasteczko.org
Legia.boo.pl
Slasknet.com
Zaglebie.S osnowiec.pl
www.kszo.net.pl
epolska.ate.pl

O sprawie napisały strony:
http://miasta.gazeta.pl/szczecin/1,34943,2243252.html< br>http://expatpol.com/index.php
http://www.odra.opole.com/
http://www.pilka.pl/?mid=1&show=9804
http://www.90minut.pl/news.php?id=178035
http://www.lechsport.pl/index.php?co=wiecej&nr=29633http://www.ekstraklasa.net/news.php?herb=pogon&id=236< br>
Forum PogonOnline.pl


cenzura powraca , moi mili , wdarła się nawet do piłki nożnej..

która strona natępna ? który klub ? komu następnem Ptak na.sra na łeb ?

zresztą , tą sprawą zapewne będzie żyć cała Polska piłkarska i nie tylko - na czym ucierpi nie tylko A.(lfons) Sęp , ale i cała Pogoń..kto wie czy Barbarzyńca nie pójdzie rujnować chociażby Ruchu czy innych zasłużonych.
Na banicję go , niech na kopach wypieprza stąd za Morze Bałtycike/Ordrę/Karpaty/Tatry/Kresy , chociaż nie - wtedy inni na tym ucierpią..

Barbarzyńca i morderca futbolu WON na Madagaskar!

W solidarności z Kibicami Pogoni ( wolność słowa między podziałami )
user posted image

Ten post był edytowany przez Hefaj of Gryffindor: 23.08.2004 21:56


--------------------

Ciemnogrodzkie ogłoszenie:
Jestem strasznym , agresywnym i wojującym katofaszystą , używam nieekologicznego mydła , nienawidzę wszystkiego co się rusza łącznie z Żydami i Arabami , kocham Hitlera i jest on dla mnie Bogiem , biję gejów , lesbijki i murzynów , jestem łysy , mam bejzbola , należę do 8 bojówek neofaszystowsko/nazistowsko/frankistowsko/skinowskich , codzień palę flagę Izraela , kocham Mein Kampf , słucham Radia Maryja , popieram PiS , LPR i PPN , mam moherowy beret , podejdź a odgryzę ci lewe ucho.

W obawie przed życiem i zdrowiem nie klikaj tego linka!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 23.08.2004 21:55
Post #160 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



a jaki zajebisty powód - bo napisali że napastnika ściągneli z II ligi brazylijskiej tyle że nardowej [okręgówka] ==

sezon łowiecki na ptactwo niedługo zostanie otwarty ;]


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hefaj
post 23.08.2004 21:59
Post #161 

Cenzor


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 851
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Katofaszystów k./ Ciemnogrodu

Płeć: Mężczyzna



Morderca Piorcovii , i jego świta podobno kładą bata inaczej - że strona użyała oficjalnego loga itepe , sprawy 'czysto marketngowe' , k. m. =='


--------------------

Ciemnogrodzkie ogłoszenie:
Jestem strasznym , agresywnym i wojującym katofaszystą , używam nieekologicznego mydła , nienawidzę wszystkiego co się rusza łącznie z Żydami i Arabami , kocham Hitlera i jest on dla mnie Bogiem , biję gejów , lesbijki i murzynów , jestem łysy , mam bejzbola , należę do 8 bojówek neofaszystowsko/nazistowsko/frankistowsko/skinowskich , codzień palę flagę Izraela , kocham Mein Kampf , słucham Radia Maryja , popieram PiS , LPR i PPN , mam moherowy beret , podejdź a odgryzę ci lewe ucho.

W obawie przed życiem i zdrowiem nie klikaj tego linka!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 23.08.2004 22:05
Post #162 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



suuuper - a może mieli użyć loga Spartakusa Będziny? [o ile coś takiego istnieje]
a tak swoja drogą - nieoficjalna strona fanów, zapewne druga wielkością [albo i pierwsza] za oficjalną, jeden klub - i co? loga im zbronił użyć? lol dla niego. ma chłoptaś pomysły. propnuje ściągnąć Ronaldo Fonsecę i napisać, że sam Ronaldo zagra w Pogoni ;]


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hefaj
post 24.08.2004 10:16
Post #163 

Cenzor


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 851
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Katofaszystów k./ Ciemnogrodu

Płeć: Mężczyzna





--------------------

Ciemnogrodzkie ogłoszenie:
Jestem strasznym , agresywnym i wojującym katofaszystą , używam nieekologicznego mydła , nienawidzę wszystkiego co się rusza łącznie z Żydami i Arabami , kocham Hitlera i jest on dla mnie Bogiem , biję gejów , lesbijki i murzynów , jestem łysy , mam bejzbola , należę do 8 bojówek neofaszystowsko/nazistowsko/frankistowsko/skinowskich , codzień palę flagę Izraela , kocham Mein Kampf , słucham Radia Maryja , popieram PiS , LPR i PPN , mam moherowy beret , podejdź a odgryzę ci lewe ucho.

W obawie przed życiem i zdrowiem nie klikaj tego linka!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 24.08.2004 10:31
Post #164 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
- Zobaczymy, jak zareagują kibice. Niech jedna z gazet opublikuje sondaż, czy kibice mnie chcą. Jeśli większość będzie za, to zostanę - stwierdził szef klubu.

Ile wynosi "większość"? - 90 procent - zaznaczył.

rotfl'n'lol
może jeszcze totalitarną większość, albo staropolskie veto? jeden się nie zgodzi i koliberek wyfruwa?
widać co dla ptaszka ważne - byle zarobić, żeby wyjść na czysto. a że klub cierpi? ich sprawa ==


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriusz_Black
post 25.08.2004 20:47
Post #165 

Cichociemny.


Grupa: czysta krew..
Postów: 1910
Dołączył: 17.08.2003
Skąd: stąd nie widać

Płeć: jedyny w swoim rodzaju



Rewanż w Madrycie biggrin.gif za pół godziny hehehe...
Znowu w dupsko...


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 25.08.2004 21:36
Post #166 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



I po trzech minutach już 1:0 w plecy po golu BaleRonaldo ;]

fragment z relacji na żywo [na wp]
14' Koniec grzecznej Wisły, Żurawski dostaje żutą kartkę :rotfl
40' Cantoro w dziecinny sposób obrany przez Pavona
60' Beckham dośrodkowuje, Zidene bliski pokonania Majdana. W ostatniej chwili strzał blokują obrońcy Wisły.

Ten post był edytowany przez Child of Bodom: 25.08.2004 22:49


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriusz_Black
post 26.08.2004 09:20
Post #167 

Cichociemny.


Grupa: czysta krew..
Postów: 1910
Dołączył: 17.08.2003
Skąd: stąd nie widać

Płeć: jedyny w swoim rodzaju



I niestety..

3:1 w plecy....


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Myśka
post 26.08.2004 10:01
Post #168 

nigeryjski chłopiec


Grupa: czysta krew..
Postów: 1196
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: podróżny busik the kooks

Płeć: Kobieta



Hmm... a można wiedzieć, ile było ostatnio? [najlepiej, że oglądałam a już nie pamiętam ;]]]


--------------------
she moved so easily all i could think of was sunlight
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriusz_Black
post 26.08.2004 10:04
Post #169 

Cichociemny.


Grupa: czysta krew..
Postów: 1910
Dołączył: 17.08.2003
Skąd: stąd nie widać

Płeć: jedyny w swoim rodzaju



2:0
Teraz to przynajmniej honorowa bramka padła... biggrin.gif


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vigga
post 26.08.2004 10:32
Post #170 

Szukający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 489
Dołączył: 06.07.2003
Skąd: Olsztyn




no moze i teraz padla ta honorowa bramka, ale wtedy przynajmniej Wislacy walczyli. widac bylo, ze grają na jakims poziomie. tym razem oddali mecz.


--------------------
mądrzejsi mówili nie rób
mówili
trzymaj się z daleka
nie pozwalali mi
sam się dowiedziałem
czym jest kłamstwo
zło i krzywda
dziękuje Wam
za okaleczenie mojej duszy...


all we see or seem is but a dream within a dream
*************
nierealne jak bajka...prawdziwe jak bajka...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriusz_Black
post 19.09.2004 09:05
Post #171 

Cichociemny.


Grupa: czysta krew..
Postów: 1910
Dołączył: 17.08.2003
Skąd: stąd nie widać

Płeć: jedyny w swoim rodzaju



Nie.. no ja już nie mogę.. co się dzieje...

Kilka dni temu Real przegrał z Bayernem Leverkusen 3:0 - bramka i 2 asysty Krzynówka... a wczoraj:

QUOTE
Real Madryt przegrał 0:1 w wyjazdowym meczu z Espanyolem Barcelona. Jedynego gola w tym spotkaniu strzelił w 42. minucie Maxi Rodriguez. Dwóch obrońców Realu - Walter Samuel i Michel Salgado - dostali czerwone kartki.
Jose Antonio Camacho nie mógł skorzystać z narzekających na urazy dwóch najdroższych piłkarzy świata - Zinedine'a Zidane'a i Luisa Figo, a ponadto bramkarza Ikera Casillasa, który doznał kontuzji... podczas rozgrzewki. Trener zdecydował się też posadzić na ławce rezerwowych innych "galaktycznych" graczy - Raula, który jest bez formy i Davida Beckhama. Tego ostatniego zastąpił Juan Fran.

Zmiany w składzie nie wyszły na dobre. Od początku spotkania dominowali gospodarze. W 32. minucie kapitan Espanyolu Raul Tamudo nie wykorzystał rzutu karnego, ale 10 minut później z jego akcji do siatki "królewskich" trafił Argentyńczyk Maxi Rodriguez.

W drugiej połowie Real zagrał lepiej, dzięki wprowadzeniu na boisko Gutiego i Beckhama, ale nie zdołał wyrównać. Najlepszej okazji nie wykorzystał Ronaldo, którego strzał z rzutu karnego obronił Carlos Kameni.

Real kończył mecz w dziewiątkę. W 74. minucie czerwoną kartkę dostał obrońca Walter Samuel


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 19.09.2004 21:22
Post #172 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



Krzynówek RLZ i wymiata;D

A real się skiepiścił i to ostro... nie powiem zeby mi się to podobało, no ale...


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ren.Asiek
post 02.10.2004 21:05
Post #173 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 553
Dołączył: 23.11.2003
Skąd: Kraków :)))

Płeć: Kobieta



Chyba nie popełnię gafy pisząc na tym topicu o jutrzejszych derbach Wisła Kraków : Cracovia....Nie tylko Real się ostro opuścił w grze, moi koffani wiślacy też.=/.Co się z nimi porobiło...Kumpela twierdzi,że to brak motywacji.Jest w tym racja...w końcu Żurawskiego w zimie mają gdzieś sprzedać, z Szymkowiakiem też mają coś zrobić. Co będzie z krakowską Wisełką? Przeciez zawsze byli najlepsi...Ostatni mecz, przekabacili na maxa,odpadli z UEFA.Co w nich wstąpiło, przegrać z takim rywalem?Sorx, ale tamci też nie wykazali się jakąś rewelacyjnę formą...<-opinia amatorki =))).Jak myślicie jaki będzie wynik? Ja staram sie wierzyć w moją Wisłę, ze i tym razem nie zawiodą mimo swojej formy...3mam kciuki za nich, wygrają, muszą! W koncu grają z Cracovią =PpP. =D


--------------------
Być nikim innym jak samym sobą w świecie, który każdego dnia próbuje zrobić nas kimś innym.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 02.10.2004 21:23
Post #174 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



Tja jasne - kilka gorszych spotkań i "zespół się opuszcza".
ManU - pierwsze cztery mecze w Premiership i cztery punkty, remisy z Boltonem, po prostu cień zespołu. i czy przez to już się nie liczy? jest gorszy? nie - 6:2 w CL o czymś swiadczy
Barcelona - w poprzednim sezonie start fatalny, trener już się pakował do odejścia a skończyło się na wicemistrzu
Wisła - mamy lepszy klub w Polsce? nie. poza tym to jakaś choroba chyba narodowa - kocha się tylko zwycięzców, a jedna porażka wszystko przekresla.


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ren.Asiek
post 02.10.2004 21:34
Post #175 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 553
Dołączył: 23.11.2003
Skąd: Kraków :)))

Płeć: Kobieta



No co Ty nie przekreślam Wisły przez przegrane mecze...tylko stwierdzam,że jej gra sie pogorszyła, co nie oznacza ze już w nią nie wierzę. Wiem, że są w Polsce najlepsi, ale nie moge powiedziec ze w ostatnim spotkaniu wykazali szczyt swoich możliwosci...Dla mnie nadal są świetni, potrzebują tylko czasu żeby się podnieść =))).


--------------------
Być nikim innym jak samym sobą w świecie, który każdego dnia próbuje zrobić nas kimś innym.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

90 Strony « < 5 6 7 8 9 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 15.05.2024 06:02