Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

20 Strony < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Jak sie zaczela wasza historia z Harrym ?!

iwwwona
post 14.01.2004 15:53
Post #26 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1
Dołączył: 03.01.2004




U mnie to było tak. Kuzyn wcisnął mi pierwsze dwie części ale długo się za nie nie brałam, bo po prostu mi się nie chciało. W końcu przejrzałam pare pierwszych stron i na następny dzień obydiwe książki były przeczytane smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tornado
post 20.01.2004 18:46
Post #27 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 9
Dołączył: 17.01.2004
Skąd: Wrocław




moją pierwszą książką o HP była Komnata Tajemnic i na początku nie rozumiałem tej historii z HP ale kiedy przeczytałem 2,3 razy te ksiażke to kupłem KF,WA,CO no i tak sie zaczeła przygoda z Harrym Potterem
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Khamul
post 26.01.2004 20:16
Post #28 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 198
Dołączył: 27.11.2003
Skąd: Skwierzyna (13267 mieszkańców)




Ja dostałem na urodziny. I tak się zaczęło.


--------------------
user posted image

Tu cząstkę swą zostawiłem: TW1 | TW2 | bree | hmpge | fantasy frm | quiz | kal-form | twfrm | txt-hitria | lord-tolk | bg-nd | tor-tplta | lynkz | lppl |
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Natalia Potter
post 28.01.2004 13:07
Post #29 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 15
Dołączył: 31.12.2003




Nie wiem dlaczego( może przez to, że nie interesowałam się książkami) zobaczyłam pierwszą część filmu i wtedy się zaczęło. Dopiero po tym przeczytałam wszystkie książki.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
eilla
post 28.01.2004 13:37
Post #30 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2
Dołączył: 28.01.2004




HeJka! Ja po raz pierwszy zetknęłam się z Harry'm w bibliotece. Pani bibliotekarka bardzo mnie lubiła, więc zaproponowała, że zatrzyma dla mnie Harry'ego jak tylko zostanie oddany. Zgodziłam się, pani nigdy nie poleciła mi nudnej książki, ale szczerze mówiąc nie byłam zachwycona. Za jakiś czas miałam urodziny i dostałam harry'ego w prezencie. Nie lubię mieć na półce nieprzeczytanych książek, więc się zabrałam do czytania. Zajęło mi to jeden dzień, czytałam od rana do północy. Od tamtej pory to moja ulubiona książka.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
VoDK4
post 28.01.2004 14:28
Post #31 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 5
Dołączył: 28.01.2004
Skąd: ZaKoPaNe




ja zoaczolem od 1 czesci tongue.gif (chyba jak wszyscy normalni wink.gif)....

Zaczelo sie jak wracalem do domu po zawodach rowerowych, gadalismy na temat HP i mowilismy ze nigdy tego bnie dotkniemy itp. mowlilem ze to ksiazka dla dzieci do lat 5 itd itd. po kilku godzinach takiej paplaniny na temat ksiazki wrocilem do domciu a ze nie bylo co czytac to wziolem ksiazke ... HARRY POTTER I KAMIEN FILOZOFICZNY! Bylo to staszne gdy sobie przypomnialem ze pore h temu mowilem ze tego nie dotkne biggrin.gif... okazalo sie jednak ze jest na odwrot i ksiazka mne w ciagnela przez noc przeczytalem 2 czesci biggrin.gif!!!! (musze dodac ze ksiazki o czarodzieju sa pierwszymi ktore czytam od poczatku az do konca laugh.gif). Na nastepny dzien przeczytalem 3 czesc a wsumie to ja juz zaczolem czytac rano o 6 tongue.gif tak to sie zaczelo...

Potem przyszedl czas na kilka stron (zadna nie wypalila sad.gif) mialem wsparcie jeszcze w edy zadka ktory udostepnial mi swoje galerie itp smile.gif ale nic to nie pomoglo nie... nie mialem pojecia co to jest php itp znalem tylko html biggrin.gif teraz jest duzzzzzo lepiej biggrin.gif mam kilka for i 3 stronki pod opieka biggrin.gif!!!!

Tak to sie zaczelo i trwa do dzis biggrin.gif gdyby nie ta rozmowa (dzis bezsensowna ale kidys biggrin.gif) to mnie by tu nie bylo :] moze i lepiej bo podobno posty nabijam biggrin.gif hehe laugh.giflaugh.gif

Pozdro biggrin.gif

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aylet
post 28.01.2004 15:00
Post #32 

shinigami


Grupa: Prefekci
Postów: 1465
Dołączył: 16.04.2003
Skąd: z lodówki

Płeć: Kobieta



W bibliotece... ja tak bym nie chciała zacząć przygody z Harrym... takie obdarte i podniszczone książki... a poza tym to ja się boje wypożyczać książek z biblioteki... wiadomo jakie ręce tej książki dotykały??? blink.gif aż się niedobrze robi...


--------------------
Prefekt Ravenclawu.
user posted image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ellie
post 28.01.2004 17:17
Post #33 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 236
Dołączył: 16.05.2003
Skąd: Nowy Dwór Maz.




Były wakacje 2002. Byłam u siostry ciotecznej. Akurat tego dnia pogoda nie dopisywała. Edyta czytała trzecią część, a miała też pierwszą, więc stwierdziłam, a co tam, nie zaszkodzi jak przeczytam. Bo wcześniej byłam jakoś sceptycznie nastawiona do Harry'ego, wszyscy ją zachwalali, a ja stwierdziłam że książeczka o czarach nadaje się tylko dla maluchów. No więc wzięłam HPiKF do ręki i już po kilku stronach wciągnęło mnie na tyle, że nie zasnęłam dopóki nie skończyłam. Później od razu kupiłam sobie drugi tom (pierwszy dostałam od cioci) i trzeci, które przeczytałam w przeciągu półtora dnia. A na czwartą częć musiałam poczekać trzy miesiące. Wtedy wydawało mi się to tak długo, a przecież na piątkę musiałam czekać dwa lata. To dopiero było długie czekanie! Czarę ognia dostałam od kolegów z klasy, którzy już wtedy uznali mnie za świruskę, ale kupili mi ją i nawet opatrzyli śliczną dedykacją. Ja też byłam pierwszą osobą z klasy, która zaczęła czytać Harry'ego. Później namówiłam do czytania jedną przyjaciółkę (Longinę), drugą i trzecią.


--------------------
As happens sometimes a moment settled...
... and hovered and remained for much more than a moment.
And sound stopped and movement stopped?
... for much, much more than a moment.
And then the moment was gone.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 28.01.2004 18:34
Post #34 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



Jak to było?

Z NUDÓW (tak, tak - dziecko iGen, które nie wiedziało co to "ksionrzki") chodziłem po mieście. I pewnie gdyby nie deszcz, nie wszedłbym do pewnej księgarni. A tam na półce - Harry Potter.
Bierzemy pierwszą lepszą książkę* i do kasy.
I tak to się zaczęło.

* HPiKT ze zdublowanymi 26 stronami laugh.gif


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Meave
post 28.01.2004 22:07
Post #35 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 127
Dołączył: 07.07.2003
Skąd: Bydgoszcz

Płeć: Kobieta



Jak się zaczęła moja historia z Harry'm? No więc (tak, wiem, że nie powinno się zaczynać zdania od "więc") najpierw przez jakiś czas szukałam kogoś kto by mi mógł pożyczyć I tom. Pech chciał, że wszyscy do których się zwracałam z tą prośbą, pożyczyli tę książkę już komuś innemu. Minął jakiś czas i moja klasa poszła do kina na HP. Potem były ferie i dopiero po nich całkiem przypdakowo znalazłam kogoś, kto pożyczył mi I tom. biggrin.gif


--------------------
"Nazwanym i bezimiennym, pamiętanym i zapomnianym - wszystkim udała się ta sama sztuczka, niezależnie od tego czy zmarli natychmiast czy minutę czy godzinę póżniej. Hokus-pokus: z żywej istoty w nieboszczyka. Najszybsza przemiana na świecie."
/Robert McLiam Wilson, "Ulica Marzycieli"/

Champagne for my real friends, and real pain for my sham friends!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hiermi-ona-nina
post 02.02.2004 12:38
Post #36 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2
Dołączył: 25.01.2004




Dawno dawno temu za górami, a lasami na półeczce w księgarni stała sobie niepozorna książeczka pt. Harry Potter i KAmień Filozoficzny. Kupiłam tą niepozorną książeczkę, wciągnęło mnie i przeczytałam następne części. Kiedyś znajomi nabijali się ze mnie i mówili, ze nie przeczytaja takiej głupoty.
Teraz wyszedł 5 tom, a wszyscy którzy pukali się w czoło są zagorzałymi fanami i zupełnie nie pamiętają tego co było kiedyś. Ale ja i tak byłam wśród nich pierwsza.... biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Glinda z Jamajki
post 02.02.2004 12:51
Post #37 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 21
Dołączył: 05.01.2004
Skąd: z brzuszka mamusi, z samolotu, lot nr???? nad Jamajką.




Byłam chora (jak przez połowę roku, hę?biggrin.gif), usłyszałam w TV o Potterze. Pierwsza myśl- co za książeczka dla dzieci? Po zobaczeniu okładki odrzuciło mnie i nie chciałam czytać. Ale pożyczyła mi ją kumpela (ukłon w stronę Natalii). Czytałam ją chyba ze 2 tygodnie, jakoś mnie nie wciągnęła. Drugą część przeczytałam zaraz potem, na trzecią musiałam czekać (ale to były czasy), czwarta wleciała do domu z wielkim hukiem i od razu się rzuciłam na nią... a piątka... dostałam od cioci z Anglii w lipcu, a teraz po polsku... delektuję się. już 240 stron (warto dodać, że nie mogę czytać cały czas)... Wspaniała książka.


--------------------
Jestem kobietą która potrafi zdominować. I chyba zbyt często tego używam.
Poznałam kogoś. Ale Jego nie zdominuję. Bo...go kocham?
to do Ciebie. Tak. Do Ciebie.
Wiem o Tobie tylko tyle, że jesteś fajnym chłopakiem, że jesteś Kawalerem do wzięcia...i...że Cię kocham.
ja.
Dla Ciebie.
"mężczyźni pragną być zawsze pierwszą miłością kobiety; kobiety mają subtelniejszy instynkt i chcą być zawsze ostatnią miłością mężczyzny"
Oscar Wilde.
A W WALENTYNKI IDĘ NA "NIGDY W ŻYCIU" do KINA. SAMA!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Itilien
post 02.02.2004 16:19
Post #38 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 42
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z Manill




Miałam lat 10 i byłam na wakacjach w sanatorium. Miałam zły nastrój bo złamałam ręke naszczęście następnego dnia przyjeżdżali rodzice. I moi przyjechali wraz Harrym Potterm, dali mi go i tak się zaczęło, na razie się nie kończy i mam nadzieję, że będzie tak dalej.


--------------------
"Nie mogę utrzymać duszy, która o wolność krzyczy"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Khamul
post 03.02.2004 18:57
Post #39 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 198
Dołączył: 27.11.2003
Skąd: Skwierzyna (13267 mieszkańców)




QUOTE (Meave @ 28-01-2004 21:07)
Jak się zaczęła moja historia z Harry'm? No więc (tak, wiem, że nie powinno się zaczynać zdania od "więc") najpierw przez jakiś czas szukałam kogoś kto by mi mógł pożyczyć I tom. Pech chciał, że wszyscy do których się zwracałam z tą prośbą, pożyczyli tę książkę już komuś innemu. Minął jakiś czas i moja klasa poszła do kina na HP. Potem były ferie i dopiero po nich całkiem przypdakowo znalazłam kogoś, kto pożyczył mi I tom. biggrin.gif

Mówisz, że szukałaś I tomu? Ale skąd wiedziałaś o jego istnieniu? Od kolegów, z telewizji, z Internetu czy skąd?


--------------------
user posted image

Tu cząstkę swą zostawiłem: TW1 | TW2 | bree | hmpge | fantasy frm | quiz | kal-form | twfrm | txt-hitria | lord-tolk | bg-nd | tor-tplta | lynkz | lppl |
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Atina
post 03.02.2004 19:09
Post #40 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 401
Dołączył: 07.04.2003

Płeć: Kobieta



Taaaak... pamiętam, jakby to było wczoraj...
laugh.gif

Moja historia z Harrym (dżizys, jak to brzmi; jakbyśmy byli parą^^) zaczęła się, kiedy od jakiegos czasu na rynku był już drugi tom. Pamietam, bo mama przyniosła do domu od razu dwie części. Nie miałam pojecia o czym to w ogóle jest. Wtedy mummy powiedziała, że to bardzo popularna książka, więc ja... zrezygnowałam z czytania. Pomyślałam po prostu, że jesli podoba sie masom, to na pewno jakies badziewie. ^^ Wtedy zabrał sie do I tomu mój brat, a ja stwierdziłam, że jednak nie zaszkodzi zobaczyc chociaż o czym to jest. Przeczytałam najpierw II tom, nastepnie poczekałam aż brat przeczyta I, a wtedy ja sie do niego zabrałam. Potem był III tom, następnie IV. I to wszystko po polsku. Dalej... tom V, tym razem po angielsku, ale mam zamiar po polsku również przeczytać, teraz czekam tylko na przesyłkę. =)


PS. Widzieliście kiedyś tyle powtórzeń? ^^

Ten post był edytowany przez Atina: 03.02.2004 19:11


--------------------
At the end of the world... or the last thing I see...

user posted image
Enormous amount of people would rather die, than think... in fact they do so.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Wizard
post 03.02.2004 19:18
Post #41 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 4
Dołączył: 03.02.2004




Hmmm.... ja np. poszedłem z ciekawości na film mieszkam dosc daleko od kina no ale sie jakos przelamalem smile.gif poszedłem i mnie zatkało przez całą droge rozmyślałem i tak to sie wszystko zaczęło cool.gif


--------------------
2908394 - GG Kontakt Please

www.el-lord.blog.pl - Blog Odwiedzic Please
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Teeta
post 03.02.2004 19:54
Post #42 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 12
Dołączył: 31.01.2004




W bibliotece szkolnej mieszkały sobie 3 części z HP, wszystcy je ciągle pożyczali, dużo szumu było na temat tego HP z powodu kościoła i no i chciałam sprawdzić sama co Kościół ma do tego.
Sami zrobili reklamę tej książce tongue.gif
Czytam od 3 tomu (po kolei rzecz jasna, od 1-3 ;D).


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
miss cloe
post 03.02.2004 21:06
Post #43 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 10
Dołączył: 20.12.2003




Ja zaczęłam od filmu. Ogólnie to wcześniej nie chciałam wpędzać się w jeszcze jedno hobby a'la komercha, więc Harry'ego unikałam jak ognia. Ale była szkolna wycieczka na film i kumpela mnie wyciągła...
Pomyślałam, że film nawet ciekawy, więc czemu by nie spróbować...?
I tak się zaczęło.
tongue.gif


--------------------
Pamiętaj, drzewo, co szlochasz cicho nad nimi.
Pamiętaj, przecudne kwiecie. Pamiętaj, że byli.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonai
post 03.02.2004 21:14
Post #44 

Jolene


Grupa: czysta krew..
Postów: 3818
Dołączył: 20.10.2003
Skąd: z nizin.

Płeć: Kobieta



Jak to możliwe że się tu jeszcze nie wypowiadałam? I tom Harry'ego dotarł do mnie zanim było o nim głośno. Tata ma księgarnię, więc przyniósł mi, to było w 2000 roku^^ książka momentalnie mnie wciagnela, chociaz nie spodziewalam sie tego. I tak sie zaczelo (:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Moongirl
post 03.02.2004 21:53
Post #45 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 45
Dołączył: 03.02.2004




Mój młodszy brat przyniósł książke do domu i mówi że fajna to był 1 tom. Wchłonęłam w 1 dzien smile.gif tak to było u mnie smile.gif


--------------------
I'm not like them but I can pretend!


User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ashley
post 05.02.2004 02:28
Post #46 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2
Dołączył: 13.01.2004




hmmm to bylo 3 lata temu 16 marca :DDDD mój polonista tyle gadal, że świetna ksiażka, że pożyczyłam w końcu od kolegi na weekend... przez pierwsze rozdziały przeszłam z małym trudem... ale poźniej nie mogli mnie oderwać od książki smile.gif W poniedziałek skończyłam pierwszy tom, od razu pożyczajac od koleżanki drugi, który przeczytałam do wtorku wieczor (akurat sie źle czułam i do szkoły nie poszłam) po czym od razu pobiegłam pożyczyc 3 (moj ulubiony biggrin.gif) i przeczytałam go w środe smile.gif pzdr all smile.gif)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ids
post 09.02.2004 18:51
Post #47 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 10
Dołączył: 07.02.2004
Skąd: Cori Celesti




Matka, której dziecko zawracało du*ę, bo nie miało co czytać kupiła mu książkę, o której nic nie wiedziała, ale spodobała się jej okładka (a poza tym książka była w cenie promocyjnej, bo to był pierwszy nakład ;p). Był to pamiętny rok 2000. łapczywe dziecko przeczytało pierwsza część w dwa dni, potem nastapiło czekiwanie na kolejne. A teraz bachor marnuje czas tutaj. ;p


--------------------
with your feet in the air
and your head by the ground
try this trick and spin it, yeah
your head will collapse,
and there's nothing in it
and you'll ask yourself:
where is my mind?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yoolusia
post 12.02.2004 14:19
Post #48 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 4
Dołączył: 10.02.2004




na pocztaku rzeczywiscie obojetnie przechodzilam koło Harry`ego Pottera na ksiegarniej połce. ale nie miałam pomysłu na prezent gwiazdkowy, wiec sobie zazyczyłam HPiKF. jako, ze od razu po Nowym Roku mam urodziny i zawsze jest problem z zakupami w tym okresie, babcia od razu zakupiła i 2 czesc:)
Kamien filozoficzny przeczytałam w jedną noc... no i nie mogłam sie doczekac do urodzin, wiec prezencik dostałam wczesniej, tak, ze w pierwszy dzien Swiat byłam po lekturze 2 czesci:)) zanim pojawila sie 3 czes zdazylam przejsc przez ta lekture jakies 15 razy:P tak mnie wciagneło:P przed lektura 3 czesci przezcytałam poprzdnie jeszcze raz... poxniej była długa przerwa.. czekanie na 4 tom.... a ja czasem płakalam marzac o tym, zeby sie znaleźc w Hogwarcie.. tak mialam dosc moich mugoli...części czwartą i piątą przeczytałam oczywiscie tez w ciagu jednego dnia... to wciaga... ale HP nie jest jedyna ksiazka, która mnie oczarowała, choc rzeczywiscie od przeczytania 5 tomu, tj, od jakiegos tygodnia cały czas łazi za mną Harry Potter, tak tez sie znalazlam na tej stronce:))
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shadowcate
post 12.02.2004 15:42
Post #49 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2
Dołączył: 30.12.2003




Kiedyś mama kupiła mi Harry'ego i powiedziała, że to znana książka, więc mogę ją przeczytać. Oczywiście ja nie miałam pojęcia, o jaką książkę chodzi, ale mama mi 1 tom przeczytała i mi się podobało, potem drugi i tak się zaczęło. Następne już czytałam sama.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Elen
post 12.02.2004 16:33
Post #50 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 17
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: z najczarniejszej z czarnych dziur




Jak to się zaczęło?

To było, kiedy jeszcze nie wydano 3 czesci. Mama przychodzi i się mnie pyta, czy nie chciałabym na gwiazdkę dostać Harry`ego Pottera, bo to podobno fajna książka. Zapytałam się, o czym to jest, a moja rodzicielka powiedziała, że nie wie, to mówię: nie, dziękuję. Oczywiście pod choinkę i tak dostałam 2 tomy. Musiałam być w jakimś podłym nastroju, bo specjalnie chciałam sięgnąć najpierw po tom 2. Na moje szczęście mój kuzyn mi ją przez przypadek zabrał do swojego domu (w innym mieście) i musiałam zacząć od pierwszej. No, a potem mnie wciągnęło biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

20 Strony < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 16.04.2024 11:29