Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

20 Strony « < 18 19 20 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Jak sie zaczela wasza historia z Harrym ?!

krzychu1221
post 28.12.2009 15:36
Post #476 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 15
Dołączył: 28.12.2009
Skąd: kolo Zgierza

Płeć: Mężczyzna



a ja mialem tak, ze moja siostra miala pierwsza czesc harrego smile.gif Na poczatku myslalem ze jest glupia sadzac po poczatku z tymi dursleyami (nie wiem jak sie to pisze xD)ale pozniej mnie wciagnalo na maxa i zaczalem czytac kazda czesc wypozyczajac je z biblioteki szkolnej, lecz tak sie skonczylo ze po dluzszym czasie zamiat wypozyczac ksiazki zaczalem je kupowac i teraz mam na polce wszystkie 7 czesci harrego od kamienia filozoficznego do insygni smierci tongue.gif wlasnie wczoraj zaczalem 2 albo 3 raz czytac insygnie smierci biggrin.gif a jesli chodzi o filmy to wg mnie sa ciut gorsze niz ksiazki bo w ksiazce wszystko sobie wyobrazasz itp. ok, ok nie bede sie juz rozpisywal bo bym mogl tak jeszcze pisac z pol godziny smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nicole .
post 08.04.2010 21:14
Post #477 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 5
Dołączył: 06.04.2010
Skąd: Malfoy Manor .

Płeć: Kobieta



u mnie leżała "Komnata" ,a że się dziecku nudziło to przeczytało . smile.gif
Później poleciało to lawinowo . xdd
I tak moją ulubioną częścią pozostanie "Więzień Azkabanu" . ;>


--------------------
"Ostatecznie dla należycie zorganizowanego umysłu, śmierć to tylko początek nowej wielkiej przygody."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
elizaa1990
post 09.04.2010 21:31
Post #478 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 3
Dołączył: 09.04.2010
Skąd: Wałbrzych/London

Płeć: Kobieta



Ja dostałam pierwszą książkę o Harry'm od babci pod choinkę wink2.gif I tak się zaczęło. Zakochałam się w tej książce, a później w kolejnych częściach wink2.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zoe
post 20.04.2010 10:52
Post #479 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 7
Dołączył: 20.04.2010
Skąd: Warszawa

Płeć: Kobieta



W czasie, kiedy pierwszy tom Harry'ego Pottera zyskiwał sobie coraz większą popularność za granicą, ale nikt chyba jeszcze nie podejrzewał, jaki szał zapanuje, przyjechała do nas w odwiedziny ciocia, mieszkająca na stałe w USA. Przywiozła mi kilka prezentów, między innymi pierwszy tom HP (oczywiści w oryginale). Przeczytaląm, stwierdziłam, że fajna historia, odłożyłam.

Jakiś czas później, kiedy pojawiły się już polskie tłumaczenia, trafiłam przypadkiem w bibliotece na "Komnatę Tajemnic". Pożyczyłąm, przeczytałam. No, fajna książka. Oddając tom drugi wypatrzyłam trzeci i rónież wypożyczyłam. I wtedy... wsiąkłam na amen. Do dzisiaj trzeci tom HP jest moim ulubionym. A potem to już fora literackie i potterowskie, fanfiki... i tak się to ciągnie.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
olizgs
post 31.05.2010 13:04
Post #480 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 34
Dołączył: 30.05.2010
Skąd: Z kapusty

Płeć: Kobieta



No to było tak:
Jakieś 5 lat temu byłam u mojej kuzynki. Nie wiedziałam co mam robić, bo kuzynka jest ode mnie o wiele starsza. To ona powiedziała, żebym sobie wybrała jakąś książkę. No to tego Harry'ego wybrałam. Ale byłam wtedy o wiele młodsza, i po jednej stronie znudziło mi się. Jakieś dwa lata temu, zaciekawiła mnie ta książka, więc pożyczyłam dwie pierwsze części od kuzynki. Tak mnie wkręciło, że w każdej wolnej chwili czytałam. I cały czas czytam wszystko od nowa wink2.gif


--------------------
Harry Potter to skarb!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
truskaffka93
post 26.06.2010 18:53
Post #481 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 19
Dołączył: 25.06.2010
Skąd: Biała Podlaska

Płeć: Kobieta



Hej, ja dostałam piątą część od wujka na urodziny smile.gif 2004 rok? No i dopiero wtedy zaczęłam czytać od początku, od pierwszej części. Wciągnęło mnie na maksa. Pamiętam, że po Komnacie Tajemnic bałam się spać biggrin.gif Wcześniej jakoś mnie nie ciągnęło, moja siostra czytała, a ja nie mogłam się przekonać.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
latoska
post 21.07.2010 15:39
Post #482 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 4
Dołączył: 21.07.2010




1 część Harry'ego ukazała się gdy miałam gdzieś ok.5 lat i jak ogladalam to tak się bałam ale teraz to mi się straszne nie wydaje...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hagrid
post 18.10.2012 17:47
Post #483 

Historyk Forumowy


Grupa: czysta krew..
Postów: 1222
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Szczytno/Olsztyn (Apliakcja Radcowska)

Płeć: Mężczyzna



Przypadkiem chwyciłem do ręki książkę młodszej sisotry, myślałem że to coś typowo dla dzieci ale mnie szybko wciągneło, chbya szybciej przeczytałem tylko Mistrza i Małgorzatę;d Pamiętam kolege z gimanzjum który jak twierdził przeczytał w życiu 4 książki w tym 4 tomy HP I to dopiero była rewolucja czytelnicza!


--------------------
Dobro zawsze zwycięża, bo zło niszczy się samo!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MathildaBoom
post 18.10.2012 17:56
Post #484 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 46
Dołączył: 22.08.2012

Płeć: arbuz



Prezent pod choinkę od rodziców. Pierwsza reakcja... "eee książka -.-". Po przeczytaniu wciągnęłam się w HP na maksa. Prosiłam rodziców o kupienie kolejnych części i tak mi pozostało do teraz. xD Jestem im za ten prezent dozgonnie wdzięczna.


--------------------
I gotta get back to Hogwarts,
I gotta get back to school.
Gotta get myself to Hogwarts,
Where everybody knows I'm cool.


(...)Did Somebody Say Ron Weasley?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hagrid
post 18.10.2012 18:01
Post #485 

Historyk Forumowy


Grupa: czysta krew..
Postów: 1222
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Szczytno/Olsztyn (Apliakcja Radcowska)

Płeć: Mężczyzna



Ja ostatnio polecałem koleżankom i zazdroszczę im w pewnym sensie tego że będą czytać po raz pierwszy, bo jednak są te smaczki, intrygi, tajemnice niepewność, tak że czasem chciałbym móc zapomnieć fabułę i przeczytać po raz kolejny z tą nieświadomością smile.gif


--------------------
Dobro zawsze zwycięża, bo zło niszczy się samo!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aylet
post 19.10.2012 14:36
Post #486 

shinigami


Grupa: Prefekci
Postów: 1465
Dołączył: 16.04.2003
Skąd: z lodówki

Płeć: Kobieta



Teraz nawet jak ktoś zaczyna dopiero Harry'ego to i tak w sieci jest tyle spoilerów że połowy można się dowiedzieć przeglądając stronę o zupełnie innej tematyce : P


--------------------
Prefekt Ravenclawu.
user posted image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hagrid
post 19.10.2012 14:58
Post #487 

Historyk Forumowy


Grupa: czysta krew..
Postów: 1222
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Szczytno/Olsztyn (Apliakcja Radcowska)

Płeć: Mężczyzna



Różnie z tym bywa, ja przez rok po premierze nie widziałem że Sryiusz zginie, dopiero na niewiele przed polskim wydaniem gdzieś wyczytałem a wtedy byłem tu na forum często i jakoś żadnen spoiler mnie nie uderzył w kluczowej kwestii;d


--------------------
Dobro zawsze zwycięża, bo zło niszczy się samo!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

20 Strony « < 18 19 20
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 29.03.2024 01:27