Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

[ Drzewo ] · Standardowy · Linearny+

> Kino Indyjskie

mayi
post 15.04.2005 17:58
Post #1 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 190
Dołączył: 18.06.2004
Skąd: poznan




mówimy głownie o kinie Amerykańskim ew.Europejskim o anime a co z Indiami???
Zadne filmy na swiecie nie sa tak licznie oglądane jak Indyjskie ,hindusi najczęściej chodzą do kina a kazdy nowy przebój jest wielką sensacją.Mimo wtorności tematów myśle że maja w sobie taką magie jakiej pozbawione sa filmy z innych krajow.Aktorzy sa niemal czczeni jako nowe wcielenia bustw a hindusi rozchwytują bilety na seanse kinowe.
Co myslicie o całym zjawisku kina Indyjskiego???
no wlasnie kino indyjskie najwiekszy przemysl filmowy swiata ktos cos kiedys widzial ktos je lubi???



--------------------
szkoła :( :( :(
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topicStart Poll
Odpowiedzi
Pszczola
post 24.07.2005 01:22
Post #2 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1243
Dołączył: 30.08.2004
Skąd: Sto(L)ica




Jeejjkuu, uwielbiam ich filmy i muzyke! No coz, duzo ich nie obejrzalam,ale zawsze kiedy mam dola ogladam np. "Czasem Slonce Czasem Deszcz". Oczywiescie,ze to kicz! Ale niczego nie udaje, jest jedyne w swoim rodzaju ;) "Lagaan" byl swietny! Niby o niczym, ale mial swietna atmosfere. "Monsunowe Wesele" bylo troche innym filmem, ale rowniez bardzo przypadl mi do gustu. No i przyblizyl sie mi troche obraz podzialu kastowego w tym kraju. Bardzo lubie tamtejsza kulture, a muzyka spraia,ze cche sie tanczyc. Troche kiczu nikomu nie zaszkodzilo ;) Dopoki nie przekroczy granicy z komletna tandeta, co sie nie raz zdarza w filmie amerykanskim...


--------------------
“so far from God and so near to Russia”
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 06.05.2024 01:59