Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

5 Strony < 1 2 3 4 5 > 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Co Myślicie O 6 Części???, opinie o HP i Książę Półkrwi

Gem
post 02.08.2005 16:57
Post #51 

Magik


Grupa: Prefekci
Postów: 749
Dołączył: 24.07.2005
Skąd: z oślizłego lochu >:]

Płeć: Kobieta



To żeMalfoy urzędował w Pokoju Życzeń to wiem!!! To samo do się odnosi Vanishing Cabinet.
Ale wypowiedź owczarni, szasugerowała mi że pomieszczenie w którym Harry ukrył książkę to te samo, którego używał Malfoy, i że tam też znajdował się Vanishing Cabinet, którego Harry nie zauważył.
Tylko dalej nie rozumiem jak można tak sobie nosić "Znikający Gabinet" :|


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 02.08.2005 17:07
Post #52 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



QUOTE(Gem @ 02.08.2005 16:57)
Ale wypowiedź owczarni, szasugerowała mi że pomieszczenie w którym Harry ukrył książkę to te samo, którego używał Malfoy, i że  tam też znajdował się Vanishing Cabinet, którego Harry nie zauważył.
*


No bo tak było!!!

I Harry go zauważył, tylko skąd niby miał zgadnąć że to akuratnie to jest to, co Malfoy kombinuje?

Ten post był edytowany przez owczarnia: 02.08.2005 17:11


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 02.08.2005 17:21
Post #53 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



QUOTE(estiej @ 02.08.2005 17:11)
QUOTE(Gem @ 02.08.2005 23:57)
Tylko dalej nie rozumiem jak można tak sobie nosić "Znikający Gabinet" :|
*


1. Może dlatego, że Cabinet to nie Gabinet w tym przypadku, tylko szafka, sekretarzyk, gablotka lub komoda.

2. No i nie trzeba cholerstwa nigdzie nosić, owe cholerstwo cały czas stoi w pokoju życzeń, które jest równocześnie rupieciarnią.

3. A Owca, masz rację z tą potrzebą ukrycia czegoś, chyba też będę musiał przeczytać HBP trzy razy, żeby mi się utrwaliło. kiss.gif
*


1. Hehe, właśnie zauważyłam ten "gabinet" i miałam napisać że chodziło raczej o szafkę, wyręczyłeś mnie, dzięki user posted image.

2. Otóż to, otóż to.

3. smile.gif user posted image


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sir Estuans Interis
post 03.08.2005 23:25
Post #54 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 5
Dołączył: 03.08.2005




QUOTE(Voldia @ 17.07.2005 11:44)
O północy skończyłam czytać książkę i nie wiem, co o niej sądzić. Ogólnie jast fajna, ale...  Dlaczego to akurat Sevcio musi zabić Dumbledora? A może jaednak Dumbledore nie zginął? Macie jakieś teorie na ten temat?
*


Severus musiał zabić Dumbledora ponieważ przysiągł Niezłomną Przysięga Narcyzie Malfoy, że jeśli draco nie wykona swego zadania on przejmie to zadanie i go wykona. Gdyby Snape złamał przysięge i nie zabił Dumbledore'a niechybnie by umarł, ale szczerze mówiąc myslę, że Snape z dumblem coś wykombinowali i oszukali ta przysięgę, chociaż z drugiej strony Rowling wspominała kiedys aby ne było nam żal Snape'a bo on jeszcze zrobi cos strasznego. No i zrobił. Zabił Dumbledore'a (narazie). Jeżeli jednak Dumbledore nie odrodziłby sie w żaden sposób to biada Snapeowi. Pamiętajcie też, że istnieje portret Dumbledora w gabinecie dyrektor McGonagall, który pamięta wszystko co działo się za życia ludzkiego pierwowzoru.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sir Estuans Interis
post 03.08.2005 23:28
Post #55 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 5
Dołączył: 03.08.2005




QUOTE(Voldia @ 17.07.2005 11:44)
O północy skończyłam czytać książkę i nie wiem, co o niej sądzić. Ogólnie jast fajna, ale...  Dlaczego to akurat Sevcio musi zabić Dumbledora? A może jaednak Dumbledore nie zginął? Macie jakieś teorie na ten temat?
*


Severus musiał zabić Dumbledora ponieważ przysiągł Niezłomną Przysięga Narcyzie Malfoy, że jeśli draco nie wykona swego zadania on przejmie to zadanie i go wykona. Gdyby Snape złamał przysięge i nie zabił Dumbledore'a niechybnie by umarł, ale szczerze mówiąc myslę, że Snape z dumblem coś wykombinowali i oszukali ta przysięgę, chociaż z drugiej strony Rowling wspominała kiedys aby ne było nam żal Snape'a bo on jeszcze zrobi cos strasznego. No i zrobił. Zabił Dumbledore'a (narazie). Jeżeli jednak Dumbledore nie odrodziłby sie w żaden sposób to biada Snapeowi. Pamiętajcie też, że istnieje portret Dumbledora w gabinecie dyrektor McGonagall, który pamięta wszystko co działo się za życia ludzkiego pierwowzoru.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sir Estuans Interis
post 03.08.2005 23:29
Post #56 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 5
Dołączył: 03.08.2005




QUOTE(Agnessa @ 17.07.2005 12:06)
Wg mnie cały ten tom jest równo pokręcony,sadząc po spoilerach.
Co do Seva i Albusa: Myślę,że nie ma czegoś takiego jak były śmierciożerca. Sev mógł przekonać Dumbla,że to,tamto.Ten go przyjął.Sev był szpiegiem,mającym przez kilka lat udawać całkowite oddanie Dumbledorowi.Po za tym..przecież Voldemort by zabił Severusa,jakby ten odszedł cz olał go. Dumbledore,jak wiemy,jest nieco szalony,ale inteligentny i dość szlachetny.Oddał życie,by uratowac Severusowi tyłek. Jednym słowem Severus mógłby być szpiegiem Voldemorta który gdy robił co miał zrobić zabił Dumbledora,bo on jedyny mógł pokonać Voldemorta.A wtedy...Pottera nie uchroni nic,jeśli nie on sam siebie i ew.psor z OPCM.Ale wszyscy wiemy jak to sie dzieje z tymi psorami ;]
*


Voldi nie zdążyby zabić Severusa gdyż ten sam by umarł łąmiąc ową Niezłomną przysięgę. Przeczytajcie dokładnie rozdział drugi tomu szóstego!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sir Estuans Interis
post 03.08.2005 23:43
Post #57 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 5
Dołączył: 03.08.2005




A swoją drogą kimże jest R.A.B który ukradł i zniszczył lub "zamierzał zniszczyć"
fragment duszy Voldemorta z jaskini nad morzem(Zdanie angielskie brzmi "I(...) intend to destroy as soon as I can" to znaczy "(...)Przeznaczyłem zniuszczeniu tak szybko jak mogę" jest to forma niedokonana" gdyby zniszczył napisałby "I(...) intend to destroy as soon as I could", czyli "przeznaczyłem zniszczeniu tak szybko jak mogłem"- nie mamy wiec pewności czy zniszczył ów fragment czy nie. oczywiście napisał to z zamiarem zniszczenia fragmentu gdzie indziej więc nie mogł wiedzieć czy zdąży zniszczyć czy nie. Może stało sie z nim to co o mało nie stało sie z Dumblem i umarł od klątwy jaką niewątpliwie Voldi mógł rzucić na przedmiot z fragmentem swojej duszy) . Jakoś od razu skojarzyło mi się Regulus Black (który i tak od dawna nie żyje, jak sam pewnie przewidział).
Tylko to A w srodku mi nie pasuje. Nie wiem dlaczego kołata mi się po głowie pełne imię i nazwisko Regulus Augustus Black. Wiemy też, że black młodszy stchórzył przed Czarnym Panem i uciekł od niego a potem został zabity przez Śmierciożerców. Myślę, że Regulus odkrył to, że Voldemort podzielił duszę i postanowił na własną rękę zniszczyć druga czątkę. Wątpię aby spodziełał się że istnieje więcej niz jedna cząstka. Taka moja opinia czy sie sprawdzi zobaczymy
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
elza
post 04.08.2005 01:54
Post #58 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 64
Dołączył: 03.08.2005
Skąd: Galaxy Cauldron




Sprawa ze sfałszowanym medalionem jest intrygująca. A inicjały by się rzeczywiście zgadzały; mógł to być brat Syriusza. Tylko teraz tą mają twardy orzech do zgryzienia bo muszą odkryćczyje to inicjały w rzeczywistości i czy temu komuś udało się zniszczyć Horcruxa. A gdy Harry był w the Room of Requirements to nie wiedział że the Vanishing Cabinet to było to co Drako tak usilnie próbował naprawić. Jest wyraźnie wspomniane, że przechodził obok niego (VC) a wiec pokój w którym ukrył książkę Księcia był tym samym, w którym Malfoy spędził tak wiele godzin! No szkoda, gdyby sytuacja tak nie nagliła to by pewnie przejżał Malfoy'a na wylot sad.gif
A zapomniałam jeszcze dodać, że książka się rozwija! Wątek już jest nieźle skomplikowany. Retrospekcje sprawiaja, że trzeba o wiele więcej myśleć i włożyć wysiłku aby jak najwiecej zrozumiec. No i sam język powieści staje się coraz trudniejszy. Książka jednym słowem dorast razem z nami. A zakończenie jak zwykle mało prawdopodobne do przewidzenia a rozdziały końcowe tak skonstruowane, że jak się ich nie pochłonie na raz to napięcie traci swój urok! Końcówka zawsze dynamiczna. I o to właśnie chodzi.

Ten post był edytowany przez elza: 05.08.2005 01:47
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lukpo
post 05.08.2005 10:48
Post #59 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 10
Dołączył: 20.07.2005




Powiem tyle...

1. Snape - Avada w Dumbledora i po sparwie nie ma się nad czym rozwodzić... Nie zachodźcie w głowe dowiecie się w 7 tomie, bo wam czaszka wyparuje dry.gif

Ja osobiście uważam nie nic się nie da zorbić, Można to wywnioskować z 2 rozdziału kiedy Narcyza i Bellatrix odwiedzaja Snapa... Niezłomna przysięga robi swoje...

2. Inicjały - Fajna sprawa, też nie zachodźcie w głowe bo wam sie czaszka zapali...
Brat Syriusza nie miał co robić tylko biegał po Horukusy...

3. Harry idiotko trzeba było pociąć w czas Malfoya Sencusempra... Snapa tak samo, a wczesniej przyłożyć się do oklumantacji i zaklęć niewerbalnych... A nie jak ta pała gapić sie w mape... dry.gif

4. Harry vs Horukusy - Ciekawe jakim cudem harry ma zamiar odnazeźć resztę horukusow w pojedynkę co? Człowieku pomyśl, Zapierdolisz myślosiewnie i bedziesz siedzial i biegał do miejsc w których Voldzio spędził dziecinstwo...

5. Harry nie rob z siebie idioty-bohatera

6. Fajnie że Lupin i Tonks sie zeszli... według mnie zachowanie Lupina jest Hamskie... to on głównie powinien się zajmować harrym, w końcu to on był jednym z lepszych przyjaciół jego ojca... A w ogóle jakoś się nim nie przejmuje...


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kkate
post 05.08.2005 12:18
Post #60 

Czarodziej


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 894
Dołączył: 10.03.2004

Płeć: Kobieta



Żeś mnie trochę człowieku wkurzył.

QUOTE
1. Snape - Avada w Dumbledora i po sparwie nie ma się nad czym rozwodzić... Nie zachodźcie w głowe dowiecie się w 7 tomie, bo wam czaszka wyparuje  dry.gif


Nikt nie przeczy temu, że Dumbledore został Avadą. Ludzie próbują ustalić, dlaczego tak musiało się stać. Rowling na pewno miała w tym swój cel. A poza tym jesteśmy przyzwyczajeni do takich rozmyślań, bo inaczej pomiędzy jedną a drugą książką nie byłoby co robić. Więc martw się o siebie dry.gif

QUOTE
Ja osobiście uważam nie nic się nie da zorbić, Można to wywnioskować z 2 rozdziału kiedy Narcyza i Bellatrix odwiedzaja Snapa... Niezłomna przysięga robi swoje...


I właśnie dlatego Snape musiał zabić Dumbledore'a ;]

QUOTE
2. Inicjały - Fajna sprawa, też nie zachodźcie w głowe bo wam sie czaszka zapali...


Zabronisz?

QUOTE
Brat Syriusza nie miał co robić tylko biegał po Horukusy...


Horcruxy lub Horkruksy, jeśli już. Ja też nie twierdzę, że to Regulus, ale rozmyślać sobie chyba można...?

QUOTE
3. Harry idiotko trzeba było pociąć w czas Malfoya Sencusempra... Snapa tak samo, a wczesniej przyłożyć się  do oklumantacji i zaklęć niewerbalnych... A nie jak ta pała gapić sie w mape...  dry.gif


Od kiedy Harry jest płci żeńskiej? Od kiedy to zaklęcie nazywa się Sencusempra, a umiejętność obrony umysłu oklumentacją? :]

QUOTE
4. Harry vs Horukusy - Ciekawe jakim cudem harry ma zamiar odnazeźć resztę horukusow w pojedynkę co? Człowieku pomyśl, Zapierdolisz myślosiewnie i bedziesz siedzial i biegał do miejsc w których Voldzio spędził dziecinstwo...


Żebyś wiedział dementi.gif

QUOTE
5. Harry nie rob z siebie idioty-bohatera.


Kto tu robi z siebie idiotę... myślisz, że ma inne wyjście?

QUOTE
6. Fajnie że Lupin i Tonks sie zeszli... według mnie zachowanie Lupina jest Hamskie... to on głównie powinien się zajmować harrym, w końcu to on był jednym z lepszych przyjaciół jego ojca... A w ogóle jakoś się nim nie przejmuje...


Śmiać się czy płakać? Po pierwsze, zachowania Lupina nigdy nie określiłabym jako chamskiego... w ogóle wiesz, co to znaczy? Po drugie, Harry ma 16 lat i nie potrzebuje być pilnowanym na każdym kroku... po trzecie, Remus przejmuje się Harrym, i to bardziej niż myślisz, tyle że Harry tego nie widzi. Bo gdyby widział, to już dawno byłby z nim stosunkach takich jak z Syriuszem.





(musiałam się wyżyć tongue.gif)

Ten post był edytowany przez kkate: 05.08.2005 12:19


--------------------
just keep dreaming.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
elza
post 05.08.2005 14:49
Post #61 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 64
Dołączył: 03.08.2005
Skąd: Galaxy Cauldron




Popieram! Za dużo sceptycyzmu szkodzi na zdrowie!!! tongue.gif
Tak tak, bo być może gdyby Snape nie zabił Dumbledora to by się Przysięga odwróciła przeciwko niemu a napewno by go to zdradziło przed DE.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lukpo
post 05.08.2005 15:51
Post #62 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 10
Dołączył: 20.07.2005




Ktoś w końcu musiał prześwietlić to na podstawie faktów dry.gif

QUOTE
Nikt nie przeczy temu, że Dumbledore został Avadą. Ludzie próbują ustalić, dlaczego tak musiało się stać. Rowling na pewno miała w tym swój cel. A poza tym jesteśmy przyzwyczajeni do takich rozmyślań, bo inaczej pomiędzy jedną a drugą książką nie byłoby co robić. Więc martw się o siebie


Kogoś kto to czyta może jebnąć piorun... Troche dziecinne stwierdzać, że faniks jest animagiem dementi.gif

QUOTE
I właśnie dlatego Snape musiał zabić Dumbledore'a ;]


Można i tak mad.gif

QUOTE
Zabronisz?


Nie ale to głupie...

QUOTE
Żebyś wiedział


Ciekawe jakim cudem Harry ma biegać sobie po Horkruksy, w czasie wakacji? Kiedy nie może nigdzie wyjść... A jakim cudem ma wymknąć sie z budynku szkoły...

QUOTE
Kto tu robi z siebie idiotę... myślisz, że ma inne wyjście?


Ma, leci do ministra, reszty zakonu feniksa, wręcza im buteleczki z myślami i cała armia aurorów szuka Horkruksów...

QUOTE
Śmiać się czy płakać? Po pierwsze, zachowania Lupina nigdy nie określiłabym jako chamskiego... w ogóle wiesz, co to znaczy? Po drugie, Harry ma 16 lat i nie potrzebuje być pilnowanym na każdym kroku... po trzecie, Remus przejmuje się Harrym, i to bardziej niż myślisz, tyle że Harry tego nie widzi. Bo gdyby widział, to już dawno byłby z nim stosunkach takich jak z Syriuszem.


Chamski to za mocne słowo. ale zaproponował by mu, że mógłby z nimi zamieszkać...

QUOTE
(musiałam się wyżyć )


Ja też. Pozdro...




--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 05.08.2005 16:06
Post #63 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



QUOTE(Lukpo @ 05.08.2005 15:51)
Ktoś w końcu musiał prześwietlić to na podstawie faktów  dry.gif


Faktów?... Jakich faktów? Jedyny fakt, który póki co można stwierdzić to taki, że nie czytałeś książki/niewiele z niej zrozumiałeś.


QUOTE(Lukpo @ 05.08.2005 15:51)
QUOTE
Nikt nie przeczy temu, że Dumbledore został Avadą. Ludzie próbują ustalić, dlaczego tak musiało się stać. Rowling na pewno miała w tym swój cel. A poza tym jesteśmy przyzwyczajeni do takich rozmyślań, bo inaczej pomiędzy jedną a drugą książką nie byłoby co robić. Więc martw się o siebie


Kogoś kto to czyta może jebnąć piorun... Troche dziecinne stwierdzać, że faniks jest animagiem dementi.gif


Feniks. Nie faniks. To raz. A dwa, że animagiem miałby być Dumbledore, jeśli już. I nie widzę w tym nic dziecinnego.


QUOTE(Lukpo @ 05.08.2005 15:51)
Ciekawe jakim cudem Harry ma biegać sobie po Horkruksy, w czasie wakacji? Kiedy nie może nigdzie wyjść... A jakim cudem ma wymknąć sie z budynku szkoły...


Dla Twojej informacji: Harry u Dursley'ów ma pozostać tylko do osiągnięcia pełnoletności, co nastąpi dokładnie 31 lipca. Dodatkowo nie wiem, czy zauważyłeś (raczej nie), że do szkoły zapowiedział nie wracać. Kwestia wymykania się skądkolwiek upada więc tak jakby w zarodku. Na przyszłość sugeruję jednak przeczytać książkę przed podjęciem dyskusji...


QUOTE(Lukpo @ 05.08.2005 15:51)
QUOTE
Kto tu robi z siebie idiotę... myślisz, że ma inne wyjście?


Ma, leci do ministra, reszty zakonu feniksa, wręcza im buteleczki z myślami i cała armia aurorów szuka Horkruksów...


I znów: przeczytaj książkę. Harry dał słowo Dumbledore'owi, że nie piśnie nikomu ani słowa o tym, czego dowiedział się z Myślodsiewni. Nie chciał powiedzieć nawet McGonagall.

QUOTE(Lukpo @ 05.08.2005 15:51)
QUOTE
Śmiać się czy płakać? Po pierwsze, zachowania Lupina nigdy nie określiłabym jako chamskiego... w ogóle wiesz, co to znaczy? Po drugie, Harry ma 16 lat i nie potrzebuje być pilnowanym na każdym kroku... po trzecie, Remus przejmuje się Harrym, i to bardziej niż myślisz, tyle że Harry tego nie widzi. Bo gdyby widział, to już dawno byłby z nim stosunkach takich jak z Syriuszem.


Chamski to za mocne słowo. ale zaproponował by mu, że mógłby z nimi zamieszkać...
*



Zamieszkać? Gdzie? Między wilkołakami? Bo póki co, tajna misja Lupina tego do niego wymaga - zadaje się z wilkołakami, szpiegując dla Zakonu. Czy Ty w ogóle zajrzałeś chociaż do tego HBP?...




--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hiob27
post 05.08.2005 16:11
Post #64 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 379
Dołączył: 28.05.2004

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Lukpo @ 05.08.2005 16:51)
Ciekawe jakim cudem Harry ma biegać sobie po Horkruksy, w czasie wakacji? Kiedy nie może nigdzie wyjść... A jakim cudem ma wymknąć sie z budynku szkoły...
A kto powiedział, że niemoże nigdzie iść? Po śmierci Dumbledore'a wszystko IMO się zmieniło, co chyba łatwo zauważyć w stosunku harry'ego do sprawy Horcruxes.
QUOTE(Lukpo @ 05.08.2005 16:51)
Ma, leci do ministra, reszty zakonu feniksa, wręcza im buteleczki z myślami i cała armia aurorów szuka Horkruksów...
Przykro mi to mówić, ale tym zdaniem mnie rozbawiłeś... Ubaw po pachy... Gdyby to było takie proste to czemu Dumbledore tak nie zrobił?
1. Gdy Ministerstwo się dowie o wszystkim Czarny Pan też się dowie (ogromna ilość szpiegów, zapewne wśród aurorów również)
2. Jeśli Czarny Pan się dowie no to chyba trzeba nad Potterem postawić krzyżyk bo jedyną szansą IMO jest pokonanie Czarnego Pana poprzez efekt zaskoczenia (cały czas Czarny Pan żyje w przeświadczeniu że jest nieśmiertelny i to właśnie IMO może go zgubić)
3. W jaki sposób MM odnajdzie Horcruxes? Będzie przeszukiwać ziarnko po ziarnku? A może napiszą ogłoszenie w Proroku Codziennym pod tytułem: "Zgubiłem Horcruxes" podpisane Sam-Wiesz-Kto. laugh.gif

QUOTE
(musiałam się wyżyć )

QUOTE
Ja też. Pozdro...


I ja. czarodziej.gif
pozdro

Ten post był edytowany przez hiob27: 05.08.2005 16:14


--------------------
Prefekt Hufflepuff
user posted image ...... user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lukpo
post 05.08.2005 17:41
Post #65 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 10
Dołączył: 20.07.2005




Hm... ciekawa dyskusja... Nadal zrobil bym ze 30 cytatów ale niechce mi się, bo mam ostatnio klopoty żołądkowe i musze co chwile latać do toalety...

Ale na jedno odpowiem...

QUOTE
Dla Twojej informacji: Harry u Dursley'ów ma pozostać tylko do osiągnięcia pełnoletności, co nastąpi dokładnie 31 lipca. Dodatkowo nie wiem, czy zauważyłeś (raczej nie), że do szkoły zapowiedział nie wracać. Kwestia wymykania się skądkolwiek upada więc tak jakby w zarodku. Na przyszłość sugeruję jednak przeczytać książkę przed podjęciem dyskusji...


Nie wiem ale to ty niedoczytałaś... Harry zapowiedział wrócić do Hogwartu nawet wtedy, kiedy będzie zamknięty...

Pozdro... I pamiętajcie o ludziah któży nie lubią rozmyślań głupich teori i innych pierdół... tacy też są na świecie...

I prosze nie wytykajcie każdemu błędów typu "palec mi źle poleciał" bo to świadczy że jesteście lekko nie taktowni...

Ten post był edytowany przez Lukpo: 05.08.2005 17:46


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BeBe
post 05.08.2005 18:10
Post #66 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 229
Dołączył: 11.08.2003
Skąd: Gorzów Wlkp. /szary Poznań

Płeć: Kobieta



QUOTE(Lukpo @ 05.08.2005 18:41)

Nie wiem ale to ty niedoczytałaś... Harry zapowiedział wrócić do Hogwartu nawet wtedy, kiedy będzie zamknięty...

Nie przypominam sobie takiego fragmentu, więc jeśli mógłbyś mi go zacytować byłabym wdzięczna. Z tego, co wiem Harry ma wrócić tylko na ślub Billa, ale oczywiście mogły mi się skleić strony, albo książka jest wybrakowana.
QUOTE(Lukpo @ 05.08.2005 18:41)
Pozdro... I pamiętajcie o ludziah któży nie lubią rozmyślań głupich teori i innych pierdół... tacy też są na świecie...


Jeśli przyjąć twój sposób myślenia, to nie powinnyśmy rozmawiać, tylko w skupieniu czekać dwa lata na kolejną część.


--------------------
L'amitie doit etre cultivee comme un grain...

Uczę sie Poznania./ Mam go w dupie i uczyć się go już nie zamierzam.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anagda
post 05.08.2005 18:16
Post #67 

Członek Zakonu Feniksa


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1994
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



QUOTE
Nie przypominam sobie takiego fragmentu, więc jeśli mógłbyś mi go zacytować byłabym wdzięczna. Z tego, co wiem Harry ma wrócić tylko na ślub Billa, ale oczywiście mogły mi się skleić strony, albo książka jest wybrakowana.


on właśnie powiedział, że NIE wróci. bo będzie szukał tych horcruxów... a u dursleów będzie tylko miesiąc a potem wybywa...


ps. Lukpcio czytał chyba pirackie tłumaczenie (sądząc chociażby po pisowni)... a tam nie wszystko było dokłądnie przetłumaczone... stąd już znamy powód nieporozumien tongue.gif


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kkate
post 05.08.2005 19:11
Post #68 

Czarodziej


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 894
Dołączył: 10.03.2004

Płeć: Kobieta



No tak. Harry właśnie powiedział, że do szkoły raczej nie ma zamiaru wracać. A to, że wszystkie nazwy łącznie z feniksem mylisz, to świadczy o tym, że mogłeś przeczytać właśnie jakieś internetowe tłumaczenie.

I z owczarnią, która jak zwykle prawi wyjątkowo mądrze, radzę nie zadzierać. tongue.gif


--------------------
just keep dreaming.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lukpo
post 05.08.2005 23:12
Post #69 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 10
Dołączył: 20.07.2005




Powiem tyle, że w tej chwili jebną mnie piorun ale i tak obstaje przy swoim i nie kłóćmy się już każdy wie lepiej...

Pozdro...


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
elza
post 06.08.2005 00:35
Post #70 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 64
Dołączył: 03.08.2005
Skąd: Galaxy Cauldron




Ej Lukpo, Lukpo! To teraz grzecznie przeczytaj książeczkę (ewentualnie drugi raz) i napisz cos premyslanego. Nie atakuj wszystkich, bo może się to skonczyć AK.pozdro

Może bedziesz miał jakis pomysł czemu akurat Dumbi...czekamy

Ten post był edytowany przez elza: 06.08.2005 00:49
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lupek
post 06.08.2005 00:47
Post #71 

Forumowy Śmierciożerca


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 580
Dołączył: 08.07.2005

Płeć: Mężczyzna



Jeśli nie umiesz uszanować opini innych forumowiczów to nie powinieneś brać udziału w dyskusjach Lukpo a patrząc na twoje wypowiedzi popieram zdanie innych forumowiczów że niezbyt dobrze (lub nie zbyt dobrą *czytaj piracką*) książke przeczytałeś!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 06.08.2005 15:02
Post #72 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



QUOTE(Lukpo @ 05.08.2005 17:41)
QUOTE
Dla Twojej informacji: Harry u Dursley'ów ma pozostać tylko do osiągnięcia pełnoletności, co nastąpi dokładnie 31 lipca. Dodatkowo nie wiem, czy zauważyłeś (raczej nie), że do szkoły zapowiedział nie wracać. Kwestia wymykania się skądkolwiek upada więc tak jakby w zarodku. Na przyszłość sugeruję jednak przeczytać książkę przed podjęciem dyskusji...


Nie wiem ale to ty niedoczytałaś... Harry zapowiedział wrócić do Hogwartu nawet wtedy, kiedy będzie zamknięty...
*


LOL. Gratuluję znajomości angielskiego laugh.gif, bo tak się składa że było dokładnie odwrotnie laugh.gif... Harry zapowiedział NIE wracać do Hogwartu, nawet jeśli będzie otwarty.


I to właśnie miałam na myśli pisząc parę dni temu:
QUOTE(owczarnia @ 28.07.2005 15:23)
QUOTE(estiej @ 28.07.2005 14:55)
Tyle, że teraz powinniśmy natrzeć uszu obornikom za wprowadzanie ludzi w błąd.

To, to jest jeszcze nic. W ogóle pryszcz i kurzajka. Poczekaj, aż ludziska poczytają sobie pirackie tłumaczenie szóstego tomu i zaczną się włączać do dyskusji...
*


...


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
elza
post 06.08.2005 16:39
Post #73 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 64
Dołączył: 03.08.2005
Skąd: Galaxy Cauldron




QUOTE(owczarnia @ 06.08.2005 16:02)
QUOTE(Lukpo @ 05.08.2005 17:41)
QUOTE
Dla Twojej informacji: Harry u Dursley'ów ma pozostać tylko do osiągnięcia pełnoletności, co nastąpi dokładnie 31 lipca. Dodatkowo nie wiem, czy zauważyłeś (raczej nie), że do szkoły zapowiedział nie wracać. Kwestia wymykania się skądkolwiek upada więc tak jakby w zarodku. Na przyszłość sugeruję jednak przeczytać książkę przed podjęciem dyskusji...


Nie wiem ale to ty niedoczytałaś... Harry zapowiedział wrócić do Hogwartu nawet wtedy, kiedy będzie zamknięty...
*


LOL. Gratuluję znajomości angielskiego laugh.gif, bo tak się składa że było dokładnie odwrotnie laugh.gif... Harry zapowiedział NIE wracać do Hogwartu, nawet jeśli będzie otwarty.

...
*


Owczarnia, gratuluje riposty! biggrin.gif Oczywiście, że Harry wyraźnie zapiowiedział, iż do szkoły nie wróci; za to wymienił miejsca, które chciałby odwiedzić (w sobie tylko wiadomym celu) Lukpo to się nie popisał i w wersji optymistycznej albo źle przeczytał, albo za szybko i mu umknęło. Ale pozostaje jeszcze wariant pesymistyczny, jego angielski bardzo kuleje tongue.gif
Lukpo, naprawdę zachęcam, przeczytaj książkę jeszcze raz (tylko nie pirata) a myślę, że będziesz miał jeszcze wiele do powiedzenia.

Ten post był edytowany przez elza: 06.08.2005 16:42
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lupek
post 06.08.2005 18:28
Post #74 

Forumowy Śmierciożerca


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 580
Dołączył: 08.07.2005

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(owczarnia @ 06.08.2005 16:02)

LOL. Gratuluję znajomości angielskiego laugh.gif, bo tak się składa że było dokładnie odwrotnie laugh.gif... Harry zapowiedział NIE wracać do Hogwartu, nawet jeśli będzie otwarty.


Zgadza się aż żal d... ściska jak się czyta posty Lukpo (jeśli się nie zna angielskiego to się nie dyskutuje LUKPO!!!)

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lukpo
post 07.08.2005 00:45
Post #75 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 10
Dołączył: 20.07.2005




QUOTE
Jeśli nie umiesz uszanować opini innych forumowiczów to nie powinieneś brać udziału w dyskusjach Lukpo a patrząc na twoje wypowiedzi popieram zdanie innych forumowiczów że niezbyt dobrze (lub nie zbyt dobrą *czytaj piracką*) książke przeczytałeś!


To uszanujcie moją opinię aniołki miłosierdzia...
Pewnie przeczytałem złą wersję książki, a angielski pochłaniam z wielkim zaparciem, nawet teraz w wakacje.

QUOTE
Zgadza się aż żal d... ściska jak się czyta posty Lukpo (jeśli się nie zna angielskiego to się nie dyskutuje LUKPO!!!)


Ej co to ma być, masz dyktować warunki? Gdzie to jest napisane że mam znać angielski co? Fajnie że dupe ściska, przeczytaj drugi raz moje posty to coś zrozumiesz z tego...

Pozdro...

Ale przydał się tutaj taki mały wstrząs tongue.gif
Bo forum było by nudne jak flaki z olejem czarodziej.gif
Jeszcze raz wileki pozdro dla kobitek które bronią swoich racji czarodziej.gif

Ten post był edytowany przez Lukpo: 07.08.2005 00:49


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

5 Strony < 1 2 3 4 5 >
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 03.05.2024 18:21