Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

7 Strony  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Drużyna Quidditcha..., jakie pozycje chcielibyście mieć...

Natalia-Hermi
post 29.01.2004 16:31
Post #1 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 90
Dołączył: 18.07.2003
Skąd: Hogwart-Gryffindor




czy Quidditch jest waszą ulubioną grą czarodziejów? Z pewnością większość z was grała w Harry'ego Potter'a w Quidditcha, lub w necie na oficjalnej stronie WarnerBrosa:) Ja również grałam i jest to świetne. Oceniłam i rozważałam pozycje graczy, zwłaszcza tych książkowych postaci, ich opisu, ich gry, i uważam że lepszej gry nie ma. Ja sama nie wiem na jakiej pozycji bym się postawiła, bo jest do wyboru: szukający-jedna osoba, pałkarze-dwie osoby, ścigający-trzy osoby, i obrońca-jedna osoba. No to tak: szukający jak wiecie ma za zadanie wypatrywanie tego małego złotego śmigła:P hehe, no znicza:), pałkarze są narażeni na tłuczki i muszą uważać odbijając je żeby nie trafić w swoich ale w przeciwników, ścigający musi brutalnie walczyć o kafla, a obrońca i musi uważać na tłuczki i musi pilnować trzech obręczy, zresztą wszyscy muszą uważać na tłuczki. No więc jakimi graczami chcielibyście być? Ja tam najbardziej z tych co są to obrońca, choć niedawno zawzięcie myślałam koniecznie o szukającym heh:P Pałkarze też mogą być bo jest niezła polefka:P-a szczególnie przy Fredzie i George'u Weasley'ach:lol: To podajcie swoje wymarzone pozycje, a jeśli też byście byli zdecydowani to dom dla którego gralibyście w drużynie...


--------------------
"Odbijam nie Twą twarz, ale Twego serca pragnienia..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Khamul
post 29.01.2004 16:35
Post #2 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 198
Dołączył: 27.11.2003
Skąd: Skwierzyna (13267 mieszkańców)




Ja bym był pałkarzem! Wziąłbym odbijał w przeciwników tłuczkami. Bo, szczerze mówiąć, taki szukający na przykład mnie nie pociąga - ugania się za piłeczką wielkości psiego bobka. a taki pałkarz, istny raj.


--------------------
user posted image

Tu cząstkę swą zostawiłem: TW1 | TW2 | bree | hmpge | fantasy frm | quiz | kal-form | twfrm | txt-hitria | lord-tolk | bg-nd | tor-tplta | lynkz | lppl |
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Natalia-Hermi
post 29.01.2004 16:50
Post #3 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 90
Dołączył: 18.07.2003
Skąd: Hogwart-Gryffindor




ale wiesz Khamul że pałkarzem nie zostaje się po to aby notorycznie nokałtować,zbijać wrogów:P No..nie wątpię że to kusząca propozycja, ale natychmiast wyleciałbyś z drużyny:P Ale pałkarz ma też i swoje dobre strony np. ma pałkę do odbijania a inni nie:P Pałką się obronisz, a inni nie mają i się nie obronią.


--------------------
"Odbijam nie Twą twarz, ale Twego serca pragnienia..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Khamul
post 29.01.2004 16:52
Post #4 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 198
Dołączył: 27.11.2003
Skąd: Skwierzyna (13267 mieszkańców)




Nie rozumiem! Jakto wyleciałbym z drużyny? Za co? Za odbijanie tłuczków w wrogów? Przecież na tym polega zadanie pałkarza!


--------------------
user posted image

Tu cząstkę swą zostawiłem: TW1 | TW2 | bree | hmpge | fantasy frm | quiz | kal-form | twfrm | txt-hitria | lord-tolk | bg-nd | tor-tplta | lynkz | lppl |
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Natalia-Hermi
post 29.01.2004 16:56
Post #5 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 90
Dołączył: 18.07.2003
Skąd: Hogwart-Gryffindor




heh, źle mnie zrozumiałeś, oczywiście że chodzi o wrogów, ale nie w wrogów tylko w ich stronę! bo jeszcze by Pani Hooch pomyślała że chcesz wroga usunąć z gry. Nie tak całkiem we wroga, ale "prawie w niego", w ich stronę, a także chronienie swoich graczy...


--------------------
"Odbijam nie Twą twarz, ale Twego serca pragnienia..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Khamul
post 29.01.2004 16:58
Post #6 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 198
Dołączył: 27.11.2003
Skąd: Skwierzyna (13267 mieszkańców)




Quiditch to ostra gra. Ryzykowna. Niebezpieczna. A jak się obije tłuczka i trafi we wroga, to co, niby faul??? PECHA miał koleś, tyle.


--------------------
user posted image

Tu cząstkę swą zostawiłem: TW1 | TW2 | bree | hmpge | fantasy frm | quiz | kal-form | twfrm | txt-hitria | lord-tolk | bg-nd | tor-tplta | lynkz | lppl |
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Natalia-Hermi
post 29.01.2004 17:04
Post #7 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 90
Dołączył: 18.07.2003
Skąd: Hogwart-Gryffindor




"pecha miał koleś..." heh dobre stwierdzenie, no jest tak że albo specjalnie ze zemsty odbije pałką albo niechcący, w Slytherinie zawsze mszczą się i tylko czekają aby wygryźć innych. Zgadzam się że niebezpieczna bo ile razy Harry był potrubowany, a najpoważniejsze to był zaczarowany tłuczek przez Zgredka i Harry oberwał, a pogorszył mu jeszcze Lockhart. I jest problem z tym niebezpieczeństwem...bo albo gracze sobie szkodzą, albo piłki i miotła są owinięte urokiem.....a jeśli faul to zagrywa się i już, albo punkty karne...


--------------------
"Odbijam nie Twą twarz, ale Twego serca pragnienia..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Meave
post 29.01.2004 17:07
Post #8 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 127
Dołączył: 07.07.2003
Skąd: Bydgoszcz

Płeć: Kobieta



QUOTE (Natalia-Hermi @ 29-01-2004 15:31)
Oceniłam i rozważałam pozycje graczy, zwłaszcza tych książkowych postaci, ich opisu, ich gry, i uważam że lepszej gry nie ma.

Czy ja wiem czy lepszej gry nie ma? Na przykład taka gra w ping ponga, albo w unihoka w naszym wykonaniu na wf niczego nie przebije. ^^
A teraz do tematu. Obrońcą nie chciałabym być... trzy obręcze to stanowczo za dużo do pilnowania biggrin.gif, a po za tym jest to trochę nudnawe. Ścigająca? Nie... Nie ma na tyle cierpliwości, aby uganiać się za takim małym czymś wink.gif. Pozycja pałkarza jest dobra raczej dla chłopaków. No i zostaje pozycja ścigającego i to jest chyba to ^^


--------------------
"Nazwanym i bezimiennym, pamiętanym i zapomnianym - wszystkim udała się ta sama sztuczka, niezależnie od tego czy zmarli natychmiast czy minutę czy godzinę póżniej. Hokus-pokus: z żywej istoty w nieboszczyka. Najszybsza przemiana na świecie."
/Robert McLiam Wilson, "Ulica Marzycieli"/

Champagne for my real friends, and real pain for my sham friends!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Khamul
post 29.01.2004 17:07
Post #9 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 198
Dołączył: 27.11.2003
Skąd: Skwierzyna (13267 mieszkańców)




Ale obijanie w przeciwników jest całkiem normalne! Przecież w I części, jeśli pamięc nie myli, Fred i George przedstawili sie Harry'emu jako napastnicy. A jakoś nie słyszałem, żeby jakiś Ślizgon ich nabił za bezfaulowe granie, naprawę.


--------------------
user posted image

Tu cząstkę swą zostawiłem: TW1 | TW2 | bree | hmpge | fantasy frm | quiz | kal-form | twfrm | txt-hitria | lord-tolk | bg-nd | tor-tplta | lynkz | lppl |
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Natalia-Hermi
post 29.01.2004 17:17
Post #10 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 90
Dołączył: 18.07.2003
Skąd: Hogwart-Gryffindor




dobra Khamul, oboje mamy racje. Ale nie wiesz jacy są Ślizgoni? w pierwszej części, zwłaszcza na filmie widać jak ścigający ze Slytherinu blokują ścigającą z Gryffinoru! Ślizgoni zawsze grali i będą grali nieuczciwie! I racją jest to że pałkarze są to załatwiania innych:P ale tak żeby sędzia nie zauważył:P


--------------------
"Odbijam nie Twą twarz, ale Twego serca pragnienia..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Khamul
post 29.01.2004 17:24
Post #11 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 198
Dołączył: 27.11.2003
Skąd: Skwierzyna (13267 mieszkańców)




Film? Film ma na celu zarobienie forsy. Bo to film sie robi. A robi sie go efektownie, czasem odbiegając od treści ksiązki. Czy ja powieziałem, że Ślizgoni grają nieuczciwie? A sędzia? Zauważy i co? Przecież tłuczki są tylko "popychane" przez pałkarzy, po straceniu rozpędu kierują się same na kgoś.


--------------------
user posted image

Tu cząstkę swą zostawiłem: TW1 | TW2 | bree | hmpge | fantasy frm | quiz | kal-form | twfrm | txt-hitria | lord-tolk | bg-nd | tor-tplta | lynkz | lppl |
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Natalia-Hermi
post 29.01.2004 17:30
Post #12 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 90
Dołączył: 18.07.2003
Skąd: Hogwart-Gryffindor




w książce też była ścigająca przyblokowana przez ścigających ślizgonów. Owszem że tłuczki lecą "same" ale najpierw co? najpierw muszą być odbite przez pałkarzy, i o tym decyduje też kierunek ich lotu i siła odbicia..


--------------------
"Odbijam nie Twą twarz, ale Twego serca pragnienia..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Khamul
post 29.01.2004 17:35
Post #13 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 198
Dołączył: 27.11.2003
Skąd: Skwierzyna (13267 mieszkańców)




Nie wiem, czy to przyblokowanie to faul. Może nie. Zależy, jak się przyblokuje. A lepiej przyblokować, niż na przykład pozwolić zdobyc punkty. Porównam do piłki nożnej: Czy, jeśli biegniesz za przeciwnikiem, który ma przed sobą pustą bramkę i już szykuje się do strzału, i na pewno trafi, bo odległość jest napradę bliska, to lepiej pozwolić strzelić gola czy jednak sfaulować go?


--------------------
user posted image

Tu cząstkę swą zostawiłem: TW1 | TW2 | bree | hmpge | fantasy frm | quiz | kal-form | twfrm | txt-hitria | lord-tolk | bg-nd | tor-tplta | lynkz | lppl |
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Natalia-Hermi
post 29.01.2004 17:41
Post #14 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 90
Dołączył: 18.07.2003
Skąd: Hogwart-Gryffindor




oczywiście masz racje że należy do

sfaulować, ale jest wiela różnica między piłką nożną a Quidditchem i to w

powietrzu na miotłach! i czarodzieje nie znają piłki nożnej i mają swoje

zasady. no i też łatwo zauważyć że większość "zrywek miotłowych w

powietrzu" pojegają na wszelkiej rywalizaji.....

Ten post był edytowany przez vampirka: 06.10.2016 13:36


--------------------
"Odbijam nie Twą twarz, ale Twego serca pragnienia..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Atlashia
post 29.01.2004 17:41
Post #15 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 79
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Ja tu tylko na chwilę.




Pałkarz ;D
Bo jestem sadystką, i uwielbiam bić^^ A takim mini-kijem do bejsbola można przywalic ;'D


--------------------
Poszła, aha! ;D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Khamul
post 29.01.2004 17:49
Post #16 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 198
Dołączył: 27.11.2003
Skąd: Skwierzyna (13267 mieszkańców)




QUOTE (Natalia-Hermi @ 29-01-2004 16:41)
oczywiście masz racje że należy do sfaulować, ale jest wiela różnica między piłką nożną a Quidditchem i to w powietrzu na miotłach! i czarodzieje nie znają piłki nożnej i mają swoje zasady. no i też łatwo zauważyć że większość "zrywek miotłowych w powietrzu" pojegają na wszelkiej rywalizaji.....

Ale ja nie sugerowałem żadnych podobieństw czy różnic pomiędzy Quidditchem a piłka nożną, tylko porównałem sytuacje. Lepiej rzut wolny niż gol.


--------------------
user posted image

Tu cząstkę swą zostawiłem: TW1 | TW2 | bree | hmpge | fantasy frm | quiz | kal-form | twfrm | txt-hitria | lord-tolk | bg-nd | tor-tplta | lynkz | lppl |
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Natalia-Hermi
post 29.01.2004 17:56
Post #17 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 90
Dołączył: 18.07.2003
Skąd: Hogwart-Gryffindor




chyba mi przyznasz rację że kiedy w trzecim tomie w grze Slytherin-Gryffindor jak Malfoy pociągnął miotłę Harry'ego to było to nieuczciwe! albo jak pałkarz ślizgonów w pierwszym tomie zbił Olivera Wood'a na obronie i spał na dół na murawę bioska...to jest dowód że ślizgoni to wredne,oślizgłe, podstępne żmije!


--------------------
"Odbijam nie Twą twarz, ale Twego serca pragnienia..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Khamul
post 29.01.2004 18:02
Post #18 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 198
Dołączył: 27.11.2003
Skąd: Skwierzyna (13267 mieszkańców)




Przyznać mogę, że Ślizgoni grają nieuczciwie, ale nie wyobrażaj sobie t\gry fair play! Zawsze znajdą się nieuczciwi, którzy oszukują, bo uczciwą walką nie dorównują przeciwnikom. Ale Gryfoni też nie są święci. Założę się, że gdyby mieli okazję, Fred i George na pewno wrzuciliby im do zupy czy do soku jakies środki przeczyszczające, tuż przed meczem... laugh.gif laugh.gif laugh.gif


--------------------
user posted image

Tu cząstkę swą zostawiłem: TW1 | TW2 | bree | hmpge | fantasy frm | quiz | kal-form | twfrm | txt-hitria | lord-tolk | bg-nd | tor-tplta | lynkz | lppl |
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriusz_Black
post 29.01.2004 18:15
Post #19 

Cichociemny.


Grupa: czysta krew..
Postów: 1910
Dołączył: 17.08.2003
Skąd: stąd nie widać

Płeć: jedyny w swoim rodzaju



Ja bym chciał być napastnikiem - czyli grać na pozycj Weslay' ów, albo ścigającym biggrin.gif
To dwie najfajniejsze pozycje w Quidditchu biggrin.gif


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Natalia-Hermi
post 29.01.2004 18:18
Post #20 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 90
Dołączył: 18.07.2003
Skąd: Hogwart-Gryffindor




no nie wiem, w końcu w żadnej z części nie było napisane że bardzo sadystycznie Fred i George zwalczają ślizgonów, ale oczywiście że mają swoje zagrywy, szajbusy jedne:P ale też wątpię aby kogoś uderzyli pałkami aż do wylądowania w Skrzydle Szpitalnym....


--------------------
"Odbijam nie Twą twarz, ale Twego serca pragnienia..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Khamul
post 29.01.2004 18:20
Post #21 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 198
Dołączył: 27.11.2003
Skąd: Skwierzyna (13267 mieszkańców)




A czemu nie? Przecież w ksiązce co rusz, odpowiadając na chamstwo Ślizgonów, przypadkowo "zahaczają" pałkami o główy przeciwników. Prędzej czy później, ktoś wyląduje na szpitalnym.


--------------------
user posted image

Tu cząstkę swą zostawiłem: TW1 | TW2 | bree | hmpge | fantasy frm | quiz | kal-form | twfrm | txt-hitria | lord-tolk | bg-nd | tor-tplta | lynkz | lppl |
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Natalia-Hermi
post 29.01.2004 18:29
Post #22 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 90
Dołączył: 18.07.2003
Skąd: Hogwart-Gryffindor




zgoda, ale kto w końcu jest poszkodowany? Gryffindor, a najbardziej Potter, raz tylko Malfoy wylądował w skrzydle szpitalnym w drugiej części jak się ścigali i Malfoy wpadł na biosko i poturbował się. Ale ile tego jest? Sprytniejsi podstępczo Ślizgoni niż Gryfoni, Snape podjudza ślizgonów, a rodzice ślizgonów też od czarnej magii pochodzą, i wiesz mi, nie są potulnymi aniołkami, tylko wyrachowanymi, brutalnymi zawodnikami!


--------------------
"Odbijam nie Twą twarz, ale Twego serca pragnienia..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 29.01.2004 18:31
Post #23 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



"Life and quidditch is brutal" - jak to powiedział pałkarz do ścigającego, kiedy tłuczek łamał mu rękę.
I taki właśnie pałkarz ma najlepiej - walnie każdego i nic mu nie zrobią, "Bo takie jest jego zadanie". Pozycja idealna dla mnie.


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aylet
post 29.01.2004 19:52
Post #24 

shinigami


Grupa: Prefekci
Postów: 1465
Dołączył: 16.04.2003
Skąd: z lodówki

Płeć: Kobieta



Ja mogłabym być pałkarzem. Ścigającym nie

chciałabym być, bo to odemnie zależało by ile strzelimy bramek, obrońcą też

nie, bo pewno przepuściłabym wszystkie bramki, a szukający, to dopiero

odpowiedzialność! http://zdrowy.5v.pl/ Za nic w świecie nie chciałabym nim być...

Ten post był edytowany przez vampirka: 04.02.2019 13:38
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vigga
post 29.01.2004 20:02
Post #25 

Szukający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 489
Dołączył: 06.07.2003
Skąd: Olsztyn




moze szukajacym...? chociaz nie wiem... albo palkarz (hehe jak chesz sie na kims wyrzyc to mozesz tutaj biggrin.gif )


--------------------
mądrzejsi mówili nie rób
mówili
trzymaj się z daleka
nie pozwalali mi
sam się dowiedziałem
czym jest kłamstwo
zło i krzywda
dziękuje Wam
za okaleczenie mojej duszy...


all we see or seem is but a dream within a dream
*************
nierealne jak bajka...prawdziwe jak bajka...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

7 Strony  1 2 3 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 28.03.2024 21:50