Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

20 Strony « < 2 3 4 5 6 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Jak sie zaczela wasza historia z Harrym ?!

Martyna
post 29.02.2004 18:02
Post #76 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 24
Dołączył: 24.02.2004




Ja przeczytałam połowę książki i mi się znudziło a potem zobaczyłam film i każdą część teraz mam przeczytaną po 3 razy...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Myśka
post 29.02.2004 18:12
Post #77 

nigeryjski chłopiec


Grupa: czysta krew..
Postów: 1196
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: podróżny busik the kooks

Płeć: Kobieta



QUOTE (Spiżobrzuch - Ironbell @ 11-01-2004 20:32)
chodzi mi o to, zeby wszyscy pisali jak pierwszy raz napotkaliscie sie na Harry'ego skad wzieliscie ksiazke kto was namowil (jesli do czytania Harry'ego mozna namawiac biggrin.gif) no to do roboty ja napisze pozniej bo nie mam czasu

Poszłam do Świata Książki i kupiłam HP, bo podobno bestseller.


--------------------
she moved so easily all i could think of was sunlight
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
peggy_brown
post 29.02.2004 18:56
Post #78 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 79
Dołączył: 15.12.2003
Skąd: Wałbrzych




QUOTE (Martyna @ 29-02-2004 17:02)
Ja przeczytałam połowę książki i mi się znudziło a potem zobaczyłam film i każdą część teraz mam przeczytaną po 3 razy...

Hmm... szczerze mówiąc, to ten film nigdy nie zaczęciłby mnie do przeczytania książki dry.gif No cóż, każdy jest inny
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Khamul
post 29.02.2004 19:45
Post #79 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 198
Dołączył: 27.11.2003
Skąd: Skwierzyna (13267 mieszkańców)




QUOTE (Martyna @ 29-02-2004 17:02)
Ja przeczytałam połowę książki i mi się znudziło a potem zobaczyłam film i każdą część teraz mam przeczytaną po 3 razy...

To ty uważasz że film jest lepszy? blink.gif I to z dubbingiem?


--------------------
user posted image

Tu cząstkę swą zostawiłem: TW1 | TW2 | bree | hmpge | fantasy frm | quiz | kal-form | twfrm | txt-hitria | lord-tolk | bg-nd | tor-tplta | lynkz | lppl |
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
moniczka
post 29.02.2004 19:49
Post #80 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 143
Dołączył: 26.02.2004

Płeć: Kobieta



oby dwa filmy widzialam i musze stwierdzic, ze mogly byc zrobione lepiej
a ja dostalam 1 czesc harry'ego na gwiazdke no i przeczytalam:)


--------------------

trzaba wiedziec kiedy ze sceny zejsc
niepokonanym
wsrod tandety lsniac jak diament
byc zagadka ktorej nikt
nie zdarzy zgadnac nim minie czas

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jlv
post 29.02.2004 20:08
Post #81 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 23
Dołączył: 02.02.2004




O Harrym Potterze słyszałem dużo, bo człowiek, choćby nie chciał - musiał słyszeć. Samemu mi na niej początkowo niezbyt zależało, bo z zasady podchodzę nieufnie do silnie i nachalnie reklamowanych rzeczy. A że HP i CO miało inaugurację o północy, to się zastanawiałem, czy to już nie przegięcie. Problemu zasadniczo nie było, choć od tego i owego młodego w rodzinie słyszałem, że książka fajna. Dopiero, jak córka zaczęła chodzić do szkoły się zaczęło. Harry Potter to, Harry Potter tamto. Zacząłem się zastanawiać. Opinie słyszałem różne od skrajnie negatywnych po skrajnie pozytywne. Sam czytam stosunkowo szybko. Tak się jakoś trafiło, że miałem okazję kupić 4 pierwsze tomy i to ze sporą zniżką w księgarni. Wymówiłem sobie (bo mnie sprzedawca zachęcał), że jeżeli dokonam zwrotu do godziny 11 następnego dnia, gdyż książka mi się nie spodoba, to uznają to i zwrócą forsę. A była 17. Zanim dojechałem do mieszkania służbowego (byłem w trasie), zanim to i tamto była 20. Zacząłem czytać. Ok. północy byłem za połową I tomu i zdecydowałem, że go nie zwrócę. Ponieważ następnego dnia wracałem już do domu pociągiem i miałem 5 godzin czasu, to wykończyłem I tom i zdążyłem poprawić II. Wróciłem po południu i tego samego dnia (no, poprawnie, do 2 w nocy następnego) wykończyłem III. Następny dzień skończył się solidnym OPQ od kumpla, bo czytając IV tom zapomniałem, że byliśmy umówieni w sprawie jego kompa, a ten mu zdechł i nie mógł otworzyć w poniedziałek hurtowni. Tylko to mnie uratowało, że jego dziecko akurat dostało I część i "wsiąkło" ignorując wszystko, co się dzieje w domu.
Potem się zaczęło. Cóż - ośmioletnie dziecko trochę za małe na takie cegły, więc czytałem jej jeszcze raz wszystko na głos. Oczywiście szło to dużo wolniej, tym bardziej, że z wielu przyczyn był na to czas tylko w soboty i niedziele. Pamiętam, jak brnęliśmy przez III część i w takiej firmie położył się SQL wraz z danymi Płatnika, no i trzeba było robić to w niedzielę. Jakby się nie bała mała ojca, to by tego szefa firmy objechała z góry na dół, bo aż 6 godzin wypadło z obiegu. V część kupiłem z podwójną zniżką (20%) i przeczytałem w jeden dzień (w sobotę). Wczoraj właśnie skończyłem czytać córce. Uff.
Potteromaniakiem może nie zostałem, ale wciągnęło mnie, jak i wielu innych z tego forum. Co prawda, chodzenie po bagnach też wciąga - więc nie daję się za bardzo zwariować.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
moniczka
post 29.02.2004 20:14
Post #82 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 143
Dołączył: 26.02.2004

Płeć: Kobieta



jlv alez sie rozpisales:)
ale to prawda, na poczatku slyszalam tylko jaki to harry jest zajebisty itd
a potem dostalam na gwiazdke 1 czesc i postanowilam sie przekonac jak z ta ksiazka jest naprawde, do sylwestra mialam przeczytane wszystkie 4 czesci:)


--------------------

trzaba wiedziec kiedy ze sceny zejsc
niepokonanym
wsrod tandety lsniac jak diament
byc zagadka ktorej nikt
nie zdarzy zgadnac nim minie czas

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Golden Phoenix
post 17.07.2004 15:35
Post #83 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 351
Dołączył: 16.07.2004
Skąd: Bydgoszcz / Toruń

Płeć: Kobieta



Ja podobnie jak jlv słyszałam dużo o HP, ale jakoś wcale nie czułam potrzeby koniecznie go mieć. Aż w końcu ciocia kupiła mi komplet pierwszych trzech części i dała jako prezent. Na początku przeczytałam dwie strony I tomu i stwierdziałam, że książka jest nudna... laugh.gif
A potem jak zaczęłam czytać dalej, to nie przestałam do dziś biggrin.gif


--------------------
"Nightingale in a golden cage..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
mayi
post 17.07.2004 15:59
Post #84 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 190
Dołączył: 18.06.2004
Skąd: poznan




moja przygoda czyli o tym jak zaczelam czytac HP
moj Tata kupil ksiazke dla mojego brata ktory nie lubi czytac i on mial obowazek zeby codzienie choc troch poczytac i ja pomyslalam ze tez poczytam ale po pierwszych stronach uznalam ze to bzdet potem o harrym zrobilo sie glosno i kolezanki zachecil mnie do przeczytanie i mi sie spodobalo smile.gif


--------------------
szkoła :( :( :(
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hermiona z Krakowa
post 17.07.2004 16:00
Post #85 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 81
Dołączył: 29.06.2004
Skąd: gród króla Kraka =P




Ja dostalam kamien filozoficzny na gwiazdke, pod choinke od taty. Tak sie zakochalam w tej ksiazce biggrin.gif , ze zostalam potteromaniakiem. Przeczytalam II czesc, potem zaraz po premierze III. A Bylam na premierze IV i V czesci... To zdecydowanie najlepsza ksiazka jaka w zyciu czytalam Takie ksiazki mi brakowalo.. czarodziej.gif Hehe, tylko szkoda, ze hogwart nie istnieje....


--------------------
"Wymagajcie od siebie, chocby inni nie wymagali" Jan Pawel II ['] ['] [']
~~~~~~~~~~~~~~
user posted image I've been sorted:)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
alexa0900
post 17.07.2004 16:20
Post #86 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 39
Dołączył: 19.06.2004
Skąd: wroclaw

Płeć: Kobieta



U mnie pottermania zaczela sie tak:
W drugiej klasie podstawowki zachorowalam(juz nie pamietam na co,ale mniejsza z tym).W teleranku tongue.gif zobaczylam reklame pottera,oczywiscie w postaci pozytywnej.Nastepnego dnia pomyslalam sobie"A co mi tam,chce ta ksiazke przeczytac"Wiec wyslalam mamuske do ksiegarni.Noi jak dostalam tak nie moglam wypuscic z rak.Szybko siegnelam po II i III czesc,a gdy oczekiwalam naVI bylam chora, tym razem na pottermanie biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Motorolcia
post 17.07.2004 16:45
Post #87 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 29
Dołączył: 28.02.2004
Skąd: z Szafy XD




Siedziałam od tygodnia na działce i potwornie mi się nudziło. Przyjechała mama, rzuciła mi książkę do przeczytania. Bo teraz o niej głośno więc warto wiedzeć o czym mówią. Okładka mnie nie zaciekawiła, wręcz przeciwnie. Zniechęciła mnie do tego stopnia że zaczęłam czytać dopiero 2 dni później. Pierwsze dwie strony? Nie wciągnęło mnie specjalnie. Doszła do przyjazdu Harry'ego do Hogwartu i do jego pierwszego snu. Potem położyłam się spać i miałam straszne koszmary, przez wrednego profesora Snape'a ziejącego zielonym przerażającym światłem XD obudziłam się o 2 w nocy i doczytałam książkę do końca smile.gif
A potem za całe oszczedności zakupiłam pozostałe tomy...


--------------------
"Baśnie są bardziej niż prawdziwe: nie dlatego, iż mówią nam, że istnieją smoki, ale że uświadamiają, iż smoki można pokonać."

Z naszej trumny trup jest dumny! (Zakład Pogrzebowy "Game Over")...
Oferujemy również wmontowane pozytywki z melodią "Wstań powiedz nie jestem sam"... Skusiusz sie? :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
olagia
post 17.07.2004 16:56
Post #88 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 5
Dołączył: 12.06.2004




Ja Harry'ego dostałam od mamy. Pierwszy rozdział czytałam dwa tygodnie, bo myślałam że to jakieś nudziarstwo. Chciałam przestać go czytać, ale z ciekawości otworzyłam książkę w połowie i spodobało mi się. Zaczęłam od początku i pierwszą część przeczytałam już 21 razy (drugą 20, trzecią- najfajniejszą 9, czwartą 6,a piątą 3 razy) cool.gif


--------------------
UWAGA!:laska
"Jej ulubionym filmem jest "Lessi,wróć!". Lubi go za efekty specialne."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaola
post 17.07.2004 17:59
Post #89 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 50
Dołączył: 17.06.2004
Skąd: warszawa




aaach, to byla ksiazka kolezanki mojej przyjaciolki... biggrin.gif przeczytalam ja, kiedy jeszcze nie byla w Polsce popularna (mialam takie szczescie, ze dostala mi sie z raczki chyba w miesiac po jej wydaniu w Polsce), i tez polecalam kazdemu, komu sie dalo! mnie zachwycila... chociaz, gdy ja czytalam, jak wlasnie nie byla jeszcze znana, jak nie bylo nigdzie zadnych "gadzetow" zwiazanych z HP to byla to byl to dla mnie zupelnie inny HP niz teraz...


--------------------
...i już mnie tu nie ma!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Moon daughter
post 17.07.2004 21:09
Post #90 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 43
Dołączył: 07.07.2004
Skąd: Moon Lake




Hp to była chyba wogle pierwsza książka któą przeczytałam bez przymusu...
A to było tak:
Wszyscy czytali tego potera a ja jak zwykle nie chciałameć o żadnej książce, więc jakiś czas miałam spokój... Ale mamusia się uparła i kupiła mi HP na urodzinki... I chwała jej za to laugh.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pottermenka
post 17.07.2004 22:51
Post #91 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 545
Dołączył: 03.07.2004
Skąd: Proxima Centauri

Płeć: Mężczyzna



Ja przeczytalam Harry'ego jeszcze jak bylam w 2 klasie (tzn. 1 czesc). Tak wlasciwie o tej ksiazce powiedzial mi moja ciotka ktora mieszka w Niemczech i ta ksiazka byla tam jush bardzo slawna. No wiec mama kupila mi ta ksiazka i zmiejsca mi przypadla do gustu. Pozniej jush po kolei kupowalam tomy ... biggrin.gif


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Teodora
post 18.07.2004 11:05
Post #92 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 260
Dołączył: 18.06.2004
Skąd: dworzec kurski

Płeć: Kobieta



ponad 4 lata temu pewna mała 11-letnia dziewczynka miała mame polonistke która zamartwiała sie owa nie chce czytać książek na pomoc przyszła siostra matki czyli ciotka dziewczynki i przysłała małej pierwsze dwa tomy Harry'ego no i mała złapała bakcyla a mama ma problem bo dziewczynka czyta jusz tylko książki fantazy

heheh to jest moja historia przeczytałam każda część pottera kilkanaście razy i wcale nie żałuje jest super biggrin.gif


--------------------
m
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Inciaa
post 19.07.2004 12:29
Post #93 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 118
Dołączył: 13.04.2003
Skąd: Elbląg




Mam ok. 9-10 lat. Wchodze do działu z ksiązkami w Empiku. Jestem z rodzicami.
- O, patrzecie! Jakieś nowe ksiazki o czarodziejach! Kupicie miiii?
- To może być ciekawe. Później ci kupimy.
- Ok.
Czasy, gdy ksiązka nie była sławna, III cześci jeszcze nie było etc. etc.

24 grudnia. Inka otwiera prezenty (och, może coś ciekawego będzie? Prosze, tylko nie książka, nienawidze czytać :/). Ksiązka :/ A to ta... No cóż, przeczytam...
- Och, jak fajnie! Od kąd zobaczyłam tą książkę w Empiku to chciałam ją mieć XD
Tej samej nocy moja mama zaczęła czytać HP. A ja chciałam skończyć książke szybciej niż moja mama, więc pierwsza połowa książki, która była okropnie nudna czytałam na wyscigi z moją mamą. Dopiero od połowy ksiązka mi się podobała. Dwa dni później dostałam II częśc. Potem czychałam na IIIcią =P


--------------------
user posted image
Po co się męczyć i tak wszyscy zginiemy! :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hermiona13
post 19.07.2004 18:24
Post #94 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 113
Dołączył: 14.05.2004
Skąd: Sosnowiec




U mnie to było tak książke dostałam bardzo wcześnie zaraz po premierze dzięki mojej mamie, pewnego dnia kupiła mi ją i tak zaczęła się moja przygoda z Harry'm!!:)smile.gif


--------------------
user posted imageuser posted imageuser posted image





Let's go the library! Let's go crazy and omit words to show off how good our English really is! Also, let's put a lot of shiny pictures to irritate the s... out of modem users.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
cedrik_diggory
post 22.07.2004 14:03
Post #95 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 36
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: Mysłowice




Mi książke kupiła mama smile.gif
Jeszcze przed premierą I filmu, zaraz jak się ukazała !
A potem dostałem II i III.... byłem na filmach (wszystkich),

Heh, jeszcze pamiętam jak stronka była na elisie ! Ale wtedy jescze na forum nie byłem sad.gif


--------------------
"Z daleka, gdzieś sponad jego głowy, napłynął piskliwy, zimny głos:
- Zabij niepotrzebnego.
Coś świsnęło i drugi głos zaskrzeczał w noc:
- Avada kedavra!
Harry miał zaciśnięte powieki, ale błysnęło przez nie zielone światło. Usłyszał, jak coś ciężkiego pada na ziemię tuż obok niego. Ból w czole osiągnął takie natężenie, że poczuł gwałtowne mdłości, a potem nagle ustąpił. Bojąc się tego, co zobaczy, otworzył piekące powieki.
Tuż obok niego leżał z rospostartymi ramionami Cedrik. Był martwy."

Pub TrZy MIOTŁY - REAKTYWACJA - Moja Super Stronka. ZZZapraszam. PO REAKTYWACJI.

Forum - REAKTYWACJA
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
czadowa_
post 22.07.2004 14:12
Post #96 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 225
Dołączył: 21.03.2004
Skąd: Białystok




Cały czas wszyscy trąbili jaka to ta książka jest cudowna i ach i och więc na przekór nie chciałam nawet do niej zajrzeć. Już po premierze czwartej części kupiłam kumpeli książkę - II część bo chciała mieć. Ale oczywiście jej nie czytałam. no skąd. i potem któregos dnia coś mnie wzięło i zajrzałam do I cześci którą mój brat pozyczył od kolegi. i wciągnęło. na początku robiłam sobie listy bohaterów- jakieś mc gonagalle i dumbledory - żeby potem wiedzieć o kogo chodzi. ale okazało się że Jo pisze tak że wszystko jest jasne - przynajmniej jeśli chodzi o postacie.

a teraz jestem już starym i doświadczonym potteromaniakiem tongue.gif


--------------------
Jestem Tobą zafascynowana, M.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Longina
post 23.07.2004 18:06
Post #97 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 35
Dołączył: 16.05.2003
Skąd: NDM

Płeć: Kobieta



Na poczatku jak patrzylam na Ellie( moja przepsiole) czytajaca czare stwierczilam, ze jest inna. No, bo jak mozna cztac takie opasle tomiska z wlasnej nie przymuszxonej woli. Nawet uczyc sie przestala a kiedy zaczelam ja wkuzac dala mi pierwsza cz. no i zaczelo sie tongue.gif . W 7 dni przeczytalam 4 tomy. Zaczelam kilka dni po premierze 4 tomu. Kilka dni po przeczytaniu zaczelam pisac juz swoje ff biggrin.gif.
Mialam ciezko bo kazda ksiazke mialam od kogos innego. Swoje zdobylam niedawno i to podstepem. I tak od tamtej pory Longina jest poteromaniakiem czarodziej.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alexa666
post 23.07.2004 18:44
Post #98 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 306
Dołączył: 06.04.2003

Płeć: Kobieta



kumpela mi poleciła, kupiłam I tom, II pożyczyłam od kumpla, III znów kupiłam, IV pożyczyłam od kupeli, która mi poleciła, V też kupiłam
i się zakochałam, bynajmniej nie w osobie Harry`ego
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ren.Asiek
post 24.07.2004 09:42
Post #99 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 553
Dołączył: 23.11.2003
Skąd: Kraków :)))

Płeć: Kobieta



...było ciepłe lato choć czasem padało dużo wina sie piło i mało sie spało, tak zaczęła się wakacyjna przygoda książka HP była swietna a ja jeszcze młoda!...głupawka totalna:-].

Hmm no ja dopiero zabrałam sie za HP kiedy wyszła już III część, bo jakoś wczesniej byłam taka głupia ze nie miałam ochoty czytac tej ksiązki o której wszyscy wokoło trąbili.:-D. Jednak kiedy przeczytałam już I częśc reszta poszła szybciutko, bo mnie to tak badzio wciągnęło. A i zabrałam sie za to z własnej ciekawości, bo w końcu wszystkim to czytadełko tak badzio przypadło do gustu wiec czemu mi by sie miało nie spodobac. :-]


--------------------
Być nikim innym jak samym sobą w świecie, który każdego dnia próbuje zrobić nas kimś innym.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ismena_virgo
post 24.07.2004 19:42
Post #100 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 13
Dołączył: 08.05.2004
Skąd: Dąbrowa Górnicza




Jak usłyszałam o Harrym pomyślałam, że jest to jakaś głupia książka dla dzieci. Moja kuzynka dostała 4 część na gwiazdke, pewnego wieczoru nie miałyśmy co robić to sobie czytałyśmy na zmiane i tak sie zaczęło. Żałuje, że zaczęłam od tej części ale i tak dobrze że przeczytałam Harry'ego.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

20 Strony « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 23.05.2024 16:55