Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

[ Drzewo ] · Standardowy · Linearny+

> Jak Wygląda Scenariusz Do "czary Ognia"?, Co zostanie wycięte, a co nie? [spoiler]

kkate
post 22.08.2004 17:08
Post #1 

Czarodziej


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 894
Dołączył: 10.03.2004

Płeć: Kobieta



Osoba, która pracowała nad scenariuszem Czary Ognia wysłała do strony Mugglenet informacje na temat tego, jakie sceny są w nim w całości, jakie w części, a jakich nie ma wcale. UWAGA! Jeśli nie chcecie wiedzieć, nie klikajcie na „więcej”....


Są to informacje nie do końca potwierdzone, ale jednak…

„- Co zostało częściowo wycięte: całkowicie wątek z W.E.S.Z, początkowe sceny z Dursleyami, ekspres do Hogwartu (są ujęcia z nim, ale nie to, co było w pociągu), oraz sprawdzanie różdżek.

- Co na razie zostało: pierwsza scena z Voldemortem, Glizdogonem i Nagini, sceny z Mrocznym Znakiem, kawałek z „Potter cuchnie”, sklątki, zadanie z rogogonem, zadanie z trytonami (może być super!) oraz ostatnie zadanie, chociaż pająk może się NIE pojawić (informator nie pamiętał tego). Jest za to sfinks. Więc są Zgredek i Mrużka, świstokliki, szaleństwo Croucha, scena z myślodsiewnią i koniec Cedrika.

- Sceny wycięte w całości: Bal Bożonarodzeniowy (nie… jaka szkoda! bardzo szkoda! – K.), Mistrzostwa świata w quidditchu, bzdury wypisane przez Ritę Skeeter (pojawia się w filmie, ale nie tak dużo jak w książce), stres Harry’ego spowodowany zagadką jaja, sceny ze Snapem (nie ma go za dużo), historia miłości Hagrida i madame Maxime (jest, ale zredukowana do krótkich, zwięzłych momentów dla humoru), humor Dumbledore’a (znowu.. nigdy nie zostawią go w spokoju).

Muszę wam powiedzieć, że zawiodłam się, gdy usłyszałam, że skrócili to z dwóch filmów do jednego, ale wygląda na to, że naprawdę to ścisnęli. Drugie zadanie naprawdę odgrywa rolę tej akcji w środku obrazu, kiedy wszyscy zapomną o tym, co dotychczas widzieli w filmach. Ostatnie zadanie także wygląda niesamowicie (mowa oczywiście o scenariuszu), a koniec będzie taki, że aż dreszcz przechodzi po plecach. Wiem, że mówią to przy każdym filmie, ale ten powinien być naprawdę pełen grozy (nie „mroczny”) z powodu scen z Voldemortem. Nie jestem pewna, co będą o tym myśleć młodsi. Ale ten film będzie wierny książce, i będzie najlepszym z serii (a po tym, co zrobił Cuaron, to coś chyba mówi!)”

Mój komentarz: no cóż, ja żałuję, że prawdopodobnie wycięta będzie ta scena z balem, a szkoda. Chciałabym zobaczyć Hermionę z Krumem i Harry’ego z Parvati. Nie jest wspomniane nic o kąpieli Harry’ego w łazience prefektów (chyba że to ten jego „stres”?). W każdym razie według mnie szkoda, że nie będzie z tego dwóch filmów. Zresztą, oceńcie sami.

Źródło: Mugglenet

Ten post był edytowany przez kkate: 22.08.2004 17:10


--------------------
just keep dreaming.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic
<...   23.08.2004 11:02
Elendil!   oj szkodaaaa bardzo wielu fajnych scen których...   23.08.2004 11:12
justine   [SIZE=1][COLOR=blue] oby to były tylko plotki,...   23.08.2004 12:00
kubik   Ktoś tu o ostrzezeniu spojleorwym chyba zapomn...   23.08.2004 12:11
kkate   Tak mówisz? W opisie tematu jest napisane [spo...   23.08.2004 17:36
kkate   UWAGA! Na Mugglenet pojawił się kolejny n...   23.08.2004 17:49
czadowa_   ciągle o tej łazience...   23.08.2004 22:10
kkate  
  24.08.2004 10:08
Hermiona13   Mogliby ją nakręcić byłoby zabawnie...   24.08.2004 12:25
Will12   Ja uważam, że to jest po rpostu śmieszne, wyci...   24.08.2004 16:36
ANASTAZJA BLACK   ...   24.08.2004 19:45
kkate   A żebys wiedziała, Anastazjo Black!

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 11.05.2024 11:30