Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

4 Strony « < 2 3 4 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Czym jest dla Was tak naprawde Harry Potter, postac z ksiazki, idol,a moze przyjaciel

Eowina
post 18.09.2005 18:57
Post #76 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 200
Dołączył: 09.03.2004
Skąd: Lublin




Chciałabym rozwinąć ten temat poniewaz ciekawi mnie coś - jezeli dla niektórych jest to cos wiecej niz ksiazka to czym jest ? Drugą Biblią z zasadami jak mamy zyc ? Nie obrazcie sie,ale to chore... sad.gif

Ja tam zostaje przy fan fickach tongue.gif Czytelnicy,oni to mają wyobraznie...


--------------------
"Nie każdy bładzi,kto wędruje..." J.R.R Tolkien

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Doti
post 19.09.2005 22:37
Post #77 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 34
Dołączył: 19.09.2005




Eghm, no więc Harry Potter jako książka jest dla mnie bardzo ciekawą opowieścią, którą śledzę namiętnie, ale nie jestem jakąś tam fanatyczką smile.gif Książka jest warta przeczytania biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ronald
post 20.09.2005 17:51
Post #78 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 815
Dołączył: 26.08.2005
Skąd: stolec:/

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Eowina @ 18.09.2005 19:57)
Chciałabym rozwinąć ten temat poniewaz ciekawi mnie coś - jezeli dla niektórych jest to cos wiecej niz ksiazka to czym jest ? Drugą Biblią z zasadami jak mamy zyc ? Nie obrazcie sie,ale to chore...  sad.gif

Ja tam zostaje przy fan fickach tongue.gif Czytelnicy,oni to mają wyobraznie...
*



Zgadzam się. Jezeli dla kogos jest więcej niż tylko książka to ma coś nietentego tam pod kopułą. Mimo wszystko to jest tylko książka. Fascynuje nas ponieważ nasze zycie jest jednak troche nudne: szkoła/praca, dom i to wszystko. Każdy marzy o czymś ciekawym i niezwykłym-innym. Dlatego fascynuje nas HP. Lae nie można popadać w paranoje. Trzeba rozgraniczać fikcje i realny świat.


--------------------
- A mugole...nie widzą nas?
- Mugole? Oni nie potrafią patrzeć...
- Nie, ale jak ich pokujesz widelcem to ich boli. Hahaha!


"Dopóki człowiek się śmieje, nie przegrał" Adrew Vachss
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alynn
post 20.09.2005 18:07
Post #79 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 7
Dołączył: 19.09.2005




Harry Potter jest na pewno książką niezwykłą. Może nawet *prawie* idealną. To nie jest rzecz, którą się przeczyta i zapomni. Przede wszystkim chyba ze względu na niezwykle wciągającą narrację, bardzo przekonującą kreację świata magii... Czy ja wiem, takich dzieł to się może parę w życiu spotyka.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
roxia
post 30.09.2005 11:13
Post #80 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1
Dołączył: 30.09.2005




Sądzę, że każda postać książkowa powinna być przyjacielem czytelnika. Dla mnie Harry Potter jest oczywiście przyjacielem, który nie zawodzi w złych chwilach. Jest także fantastyczną postacią książkową, która posiada wiele moich cech i odnajdujduję w niej samą siebie rolleyes.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Gem
post 30.09.2005 14:23
Post #81 

Magik


Grupa: Prefekci
Postów: 749
Dołączył: 24.07.2005
Skąd: z oślizłego lochu >:]

Płeć: Kobieta



Przede wszystkim pozwala się oderwać od świata i wierzyć przez te pare chwil, ze jest jeszcze cos poza nudną, szarą rzeczywistością. Dla takich osób, które poszukują sensu, nie poprzestają na "zadowalającym" stanie rzeczy, nie mogą zasnąć spokojnie ta książka jest azylem, inspiracją. Nie mówię tylko o HP, ale ogólnie o fantasy. To cięzko opisać, ale chyba każdy przez to przeszedł czytając HP. W końcu do tego służy to forum http://forum.freeware.info.pl/viewforum.php?f=18 smile.gif.

Ten post był edytowany przez vampirka: 04.02.2019 16:08


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Herma
post 03.10.2005 15:13
Post #82 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 136
Dołączył: 28.09.2005

Płeć: Mężczyzna



idol raczej nie, ale... pomyślmy... dobry kolega tongue.gif i bohater mojej ulubionej ksiązki oczywiście! wink2.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Strony « < 2 3 4
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 27.04.2024 21:33