Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

17 Strony « < 3 4 5 6 7 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Draco Malfoy, Co o nim myślicie?

Wrona
post 13.02.2006 17:56
Post #101 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 368
Dołączył: 03.12.2005
Skąd: Z drugiej strony lustra




QUOTE(saya @ 12.02.2006 21:54)
Z Harrym raczej się nie skuma może w 7 części jakoś przyczyni się do unicestwienia Voldzia:(, ale zaprzyjaźnić się z Harrym o nie nigdy!!^^. A co sądzę o Draco??. Jest boooooski^^. Ej, ale zauważyłam ostatnio jakąś dziwną manię Snejpowo-Dracowo-Voldziową^^.
*



Ble... Snape? Nie, nie... Jakośnie zauważyłam, żeby był pociągający blush.gif

Zastanawiam sie nad pewną sprawą: Jak niby Draco chciał wykończyć Dumbledora? No bo chyba nie Avadą? W Czarze Ognia (cytować nie będę, bo siostra mi książkę zakosiła sad.gif , ale jest to na stronie 232) Moody mówi, że uczniowie mogliby rzucić w niego Avadą, a nawet pewnie krwotok z nosa mu się nie puści, bo tego zaklęcia (skutecznie) może używać tylko czarodziej o dużej mocy... Nie jestem pewna, czy Draco posiada, aż taką dużą moc...


--------------------
"My jesteśmy Farben Lehre - niby nic, a znaczy wiele" :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hazel
post 14.02.2006 00:57
Post #102 

czym jest fajerbol?


Grupa: czysta krew..
Postów: 3081
Dołączył: 24.12.2005
Skąd: panic room

Płeć: kaloryfer



No w sumie to racja. Tak jak w "Zakonie Feniksa" Harry próbował rzucić Crucio na Bellatrix i mu nie wyszło, może tak samo marnie zakończyłby swoją misję Draco. Choć z drugiej strony to nie podejrzewam go o brak bezpodstawnej nienawiści do świata i najbliższych okolic.


--------------------
user posted image
The voice in my head doesn’t think I’m crazy.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Savvage
post 14.02.2006 16:39
Post #103 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 116
Dołączył: 10.02.2006
Skąd: TBG

Płeć: Mężczyzna



Mi tez sie wydaje ze jemu by to sie nie udalo ale Snape był włśanie po to zeby to zrobic za niego....


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mesjasz Ciszy
post 15.02.2006 19:36
Post #104 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 13
Dołączył: 11.12.2005




Ja tam lubię Dracona... fakt jest zrozumiały, uważa się za lepszego i ma masę innych wad, ale muszę przyznać, że to jeden z niewielu czarnych charakterów które jednak wzbudzają moją sympatię. Jego postępowanie to tez po części wina wychowania, przeciez od małego wychowywany był na poplecznika Voldemorta. Może lepiej już skończe bo zaraz zacznę wypisywać rzeczy typu: on tak na prawde nie chiał być zły itd. tongue.gif


--------------------
Nie ma już słońca ni deszczu bez Ciebie.
Czekam na chwilę, gdy spotakam cię w niebie...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tofik
post 16.02.2006 09:28
Post #105 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 48
Dołączył: 14.02.2006
Skąd: Warszawa




Draco jak Draco zawsze z mojej strony postrzegany był pozytywnie lubiłam go. Tzn. dalej lubię. Ciemne charakterki zawsze mnie fascynowały a i tak Draco to dla mnie trochę pozer jest i wiem, że się wyłamię stając po stronie dobrej. Możliwe, że będziemy świadkami jego śmierci, bo czy w 7 tomie przeżyje nie wiem, ale ma takie głupie przeczucie, że jednak umrze no cóż bywa^^.


--------------------
Jestem nietolerancyjna tylko wobec nietolerancji
user posted image
Cała Prawda O Jóście i Madzi
.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Evita
post 16.02.2006 09:34
Post #106 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 29
Dołączył: 12.02.2006




QUOTE
Możliwe, że będziemy świadkami jego śmierci, bo czy w 7 tomie przeżyje nie wiem, ale ma takie głupie przeczucie, że jednak umrze no cóż bywa^^.

zauważyliście, że Rowling (może przypadkiem?) uśmierca drugoplanowe (czyli nie harry, ron, herma) postacie które przypadły do gustu czytelnikom? Syriusz, Dumbledore... Tak mi się wysunęło to skojarzenie.

Och nie... Czy to znaczy, że uśmierci Tonks?


--------------------
*** Członkini "The Marauders - fanklubu Huncwotów" ***
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tofik
post 16.02.2006 09:39
Post #107 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 48
Dołączył: 14.02.2006
Skąd: Warszawa




Kogo uśmierci nie wiadomo, ale akurat o niej najmniej myślę. W ogóle nie za bardzo ją polubiłam ech taka jakaś dziwna a w 6 tomie to przez chwila nawet myślałam, że jest pod wpływem zaklęcia, bo taka jakaś osowiała chodziła. I tak przypuszczam, że zginie ktoś z Weslejów^^ albo Draco no ostatecznie Snape, chociaż wątpię w to ostatnie.


--------------------
Jestem nietolerancyjna tylko wobec nietolerancji
user posted image
Cała Prawda O Jóście i Madzi
.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ren.Asiek
post 16.02.2006 22:22
Post #108 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 553
Dołączył: 23.11.2003
Skąd: Kraków :)))

Płeć: Kobieta



Nie, to nie będzie Tonks. Tak przynajmniej myślę. Za mało jej w tej książce, żeby ją uśmiercić. Na pewno nie wywołałoby aż takiego poruszenia jak Syriusz czy Dumbledore ( który jak sądzę i tak żyje =D).
Co do Dracona ... On nie jest zły. Nie robił tego z czystej ochoty, bał się o swoje życie i o życie swojej rodziny, a przynajmniej matki. Bał się zemsty Voldemorta za nieposłuszeństwo. Zauważmy, że nie zabił Dumbledore'a. Albo raczej, że nie próbował, bo zapewne i tak by mu się to nie udało. Przypuszczam, że w końcu zrozumie swój błąd, którym było uwielbienie dla Czarnego Pana i przejdzie na stronę dobra. Może przyczyni się do pokonania Zła ? Może pomoże jakoś Harry'emu ... przypuszczam, że ich konflikt na pewno zostanie jakoś załagodzony. Po tym jak Harry zobaczył go płaczącego, po tym co usłyszał na wieży. Po przeczytaniu tej części polubiłam i jego i Snape'a. Myślę, że przynajmniej Snape jest w porządku w stosunku do dyrka.


--------------------
Być nikim innym jak samym sobą w świecie, który każdego dnia próbuje zrobić nas kimś innym.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Wrona
post 16.02.2006 22:55
Post #109 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 368
Dołączył: 03.12.2005
Skąd: Z drugiej strony lustra




QUOTE(Tofik @ 16.02.2006 09:39)
I tak przypuszczam, że zginie ktoś z Weslejów^^
*



Biorąc pod uwagę ich liczebność prawdopodobieństwo jest duże laugh.gif


ren.Asiek - No nie, Draco jest zły (przynajmniej jak dla mnie...) I nie chodzi tylko o to, że próbował zabić Dumbledora... Już od pierwszego tomu był wredny dla innych i dokuczliwy... (co nie zmienia faktu, że z postaci męskich w HP najbardziej go lubię happy.gif )


--------------------
"My jesteśmy Farben Lehre - niby nic, a znaczy wiele" :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ren.Asiek
post 17.02.2006 00:19
Post #110 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 553
Dołączył: 23.11.2003
Skąd: Kraków :)))

Płeć: Kobieta



Wredny i dokuczliwy, chodzą po świecie tacy ludzie, ale to nie oznacza od razu, że są źli. Próbował go zabić (warto zauważyć, że bardzo niezdarnie =D), ale z rozkazu Czarnego Pana. Może z początku cieszył się, że to właśnie jemu powierzono tak ważne zadanie, ale potem zdał sobie sprawę, co tak naprawdę ma zrobić. Bał się zemsty swojego Pana, pamiętasz jak płakał i "żalił się" Marcie w łazience ? On nie jest zły. Rodziny się nie wybiera, a to właśnie ona wplątała go w takie kontakty, to poniekąd przez jej wpływ musiał się zmagać z tym zadaniem.

A i nie sądzę by zginął jeszcze ktoś z Weasley'ów ... Tyle się wokół nich dzieje. Najpierw Ginny, potem prawie Rona otruto, teraz ostatnio Bill i ten wilkołak.
Teraz padnie na kogoś innego, albo będzie więcej ofiar. Pamiętajmy, że to ostatnia część, coś jak ostateczna rozgrywka =P hehehe =)


--------------------
Być nikim innym jak samym sobą w świecie, który każdego dnia próbuje zrobić nas kimś innym.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
gryfon
post 17.02.2006 21:14
Post #111 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 3
Dołączył: 09.02.2006




Ja tam go nie lubie. Chce byc niby taki twardy i dorosly, a wcale taki nie jest, do tego jest chamski i denny dementi.gif wink2.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Wrona
post 17.02.2006 23:08
Post #112 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 368
Dołączył: 03.12.2005
Skąd: Z drugiej strony lustra




QUOTE(gryfon @ 17.02.2006 21:14)
Ja tam go nie lubie. Chce byc niby taki twardy i dorosly, a wcale taki nie jest, do tego jest chamski i denny dementi.gif  wink2.gif
*



Na jakiej podstawie wysnuwasz takie wnioski? wink2.gif

Tak, bał się, ale najpierw czuł sie zaszczycony (?) powierzonym mu zadaniem... A jak dla mnie, jeśli ktoś czuje się wyróżniony dlatego, bo dostał rozkaz zabicia kogoś innego to raczej dobry nie jest...


--------------------
"My jesteśmy Farben Lehre - niby nic, a znaczy wiele" :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hazel
post 18.02.2006 00:21
Post #113 

czym jest fajerbol?


Grupa: czysta krew..
Postów: 3081
Dołączył: 24.12.2005
Skąd: panic room

Płeć: kaloryfer



Mnie się wydaje, że po tym wszystkim Draco zacznie trochę inaczej traktować służbę u Voldemorta i jego świty. Przedtem mu to imponowało, ale chyba przestanie, jak wszystko przestało być opowieściami a stało się rzeczywistościa. Szok może zmienić pszychikę, a mam wrażenie, że młody Malfoy takowy przeżył i Rowling nie omieszka tego wykorzystać.

Ten post był edytowany przez hazel: 18.02.2006 00:24


--------------------
user posted image
The voice in my head doesn’t think I’m crazy.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
erleen
post 18.02.2006 01:38
Post #114 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 47
Dołączył: 03.02.2006
Skąd: wiesz. ?




i bedzie dzialal w partyzantce jak snape? ;P

[znam osobiscie typa jak malfoy. da sie przezyc wink2.gif]


--------------------
[ każde piekło w raju ma swój kres ]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hazel
post 18.02.2006 02:18
Post #115 

czym jest fajerbol?


Grupa: czysta krew..
Postów: 3081
Dołączył: 24.12.2005
Skąd: panic room

Płeć: kaloryfer



Nie wiem , czy będzie dział w partyzantce, raczej nie bardzo, nie będzie miał tyle odwagi. Może się ukryje, albo dopiero w decydującym momencie objawi.


--------------------
user posted image
The voice in my head doesn’t think I’m crazy.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
georgegeorge
post 19.02.2006 19:52
Post #116 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 41
Dołączył: 19.02.2006
Skąd: Pułtusk




Według mnie, Malfoy to kupa nietoperzego łajna. Nie zaprzeczę, że ma w sobie coś, co przyciąga uwagę czytelnika, ale utwierdziłem się w tym przekonaniu, kiedy w pociągu złamał Harry'emu nos z kopniaka. Zawsze będzie dla mnie tchórzem, który po prostu zgrywa ważniaka z dwoma osiłkami za plecami.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
erleen
post 19.02.2006 20:05
Post #117 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 47
Dołączył: 03.02.2006
Skąd: wiesz. ?




ale postac nie moze byc albo zla albo dobra. musi miec po polowie. jezeli malfoy nie odwali czegos dobrego to sie zawiode na pani rownling ;]


--------------------
[ każde piekło w raju ma swój kres ]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
HUNCWOTKA
post 19.02.2006 21:33
Post #118 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 213
Dołączył: 06.06.2005
Skąd: :]




Jak nie może??A Voldemort to co? A Dumbledor?
Ja tam uważam ,że Malfoy jest zły ,bo tak go wychowano i kropka.Mając rodziców,dla których zabijanie jest na porządku dziennym nie ma się co dziwić nad charakterem Dracona.


--------------------
"Członkini The Marauders-fanklubu Huncwotów"
Kociaki:]
user posted image
UWAGA GRYZIE:P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Wrona
post 19.02.2006 22:55
Post #119 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 368
Dołączył: 03.12.2005
Skąd: Z drugiej strony lustra




QUOTE(georgegeorge @ 19.02.2006 19:52)
Według mnie, Malfoy to kupa nietoperzego łajna. Nie zaprzeczę, że ma w sobie coś, co przyciąga uwagę czytelnika, ale utwierdziłem się w tym przekonaniu, kiedy w pociągu złamał Harry'emu nos z kopniaka. Zawsze będzie dla mnie tchórzem, który po prostu zgrywa ważniaka z dwoma osiłkami za plecami.
*



Hmm... No wiesz... spójrzmy na to z innej strony... Kopnąć kogoś w twarz i zostawić w pociągu... Trzeba być odważnym... A co jakby wtedy Harry'emu coś z głową sie stało i by zginął? Malfoy'a by zlapali i by poszedł siedzieć laugh.gif


--------------------
"My jesteśmy Farben Lehre - niby nic, a znaczy wiele" :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Absolution
post 19.02.2006 23:38
Post #120 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 264
Dołączył: 06.10.2005

Płeć: Kobieta



Draco Malfoy jest tylko dzieckiem i ma jeszcze całe życie przed sobą. Jego charakter i światopogląd z pewnością się zmienią. Jak nie na dobre to na złe.A to, że go tak wychowano to nie jego wina, lecz rodziców.

from harrypotter.org.pl
about Harry Potter i ????? ?????


Pan Nelson powiedział, że Harry i Draco będą pracować razem, żeby zatrzymać zło

Ten post był edytowany przez Absolution: 19.02.2006 23:38
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hazel
post 20.02.2006 00:38
Post #121 

czym jest fajerbol?


Grupa: czysta krew..
Postów: 3081
Dołączył: 24.12.2005
Skąd: panic room

Płeć: kaloryfer



Kto to jest "pan Nelson"?


--------------------
user posted image
The voice in my head doesn’t think I’m crazy.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Gem
post 20.02.2006 20:19
Post #122 

Magik


Grupa: Prefekci
Postów: 749
Dołączył: 24.07.2005
Skąd: z oślizłego lochu >:]

Płeć: Kobieta



Co ja o nim myślę? Ciężka sprawa. Na pewno lubię o nim czytać. I mnie pociągają czarne charaktery, jak już wspomniało parę osób. Ale wg mnie on nie jest zły do końca i w ostatniej rozgrywce opowie się po tej lepszej stronie. W każdym razie, Draco zawsze "ożywia" dialogi w bardzo malowniczy sposób smile.gif. Poza tym, często jest tak, że się podświadomie utożsamiamy z tymi bohaterami, którzy posiadają jakieś znaczące nasze cechy. A mnie się wydaje, że mamy trochę wspólnego ;P... Tak czy inaczej on jest jednym z moich ulubionych postaci.


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ulunia
post 23.02.2006 21:05
Post #123 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 13
Dołączył: 29.12.2005
Skąd: Z Antarktydy, aaaaa....ale zimno




Draco Malfoy-co ja o nim myślę , cóż o min mogę powiedzieć . Draco Malfoy mając złych rodziców stał się taki sam ja oni , to nie jego wina że takim się stał ,
" jaki ojciec , taki syn " to przysłowie do niego pasuje . Tylko tyle moge o nim powiedziec . Książka nie jest o Draco Malfoy tylko o Harrym Potterze , nie do końca wiadomo jaki on jest.!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pomyloona
post 23.02.2006 21:10
Post #124 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1
Dołączył: 23.02.2006




sad.gif starsznie go nie lubie blush.gif uważa się za lepszego od innych, a wcale tak nie jest, nadęty bufon i tyle
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubaj0
post 23.02.2006 21:15
Post #125 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 150
Dołączył: 05.02.2006
Skąd: Mińsk Mazowiecki

Płeć: Mężczyzna



Ale nikt nie powinien się do niego za bardzo przywiązywać ponieważ on i tak zginie
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

17 Strony « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 30.05.2024 11:47