Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

11 Strony  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Muzyczne Perełki, coś niepowtarzalnego

BlackOmen
post 26.10.2004 21:33
Post #1 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



Wlasnie czy znacie jakies muzyczne fenomeny. Styl ktory zupelnie odcina sie od wiekszosci rzeczy jakie mozna spotkac albo bylo spotkac na rynku w owczesnym czasie? Cos co zauroczylo i bylo cudowna jedyna niepowtarzalna rzecza.
Jak dla mnie takimi rzeczami sa 'Dead Can Dance' i 'This Mortal Coil' no i oczywiscie Mike Oldfield user posted image . Cos wiecej napisze o nich pozniej. Narazie czekam na wasze typy na muzyke nietypowa, godna polecenia.


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 27.10.2004 13:25
Post #2 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Pierwsza płyta zespołu Kaliber 44 - Prolog. Absolutny fenomen w historii polskiej muzyki. Album który zjeża włosy na głowie. Album, który jest wciąga w paranoiczny klimat tak głęboko, że ciężko jest później wyjść... Oj ciężko.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 27.10.2004 20:55
Post #3 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



Coma! Coma! Coma!
a tak poważnie, to Coma;)

no. Coma.

[dlaczego nikogo nie dziwi to co mówię?]

nigdy przedtem nie spotkałam się z czymś takim w polskiej muzyce.. już po kilku przesłuchaniach stało się dla mnie jasne, że to wyjątkowy zespół. który potrafi stworzyć nieuchwytny, niespotykany wśród innych kapel klimat. jest przesycona tyloma emocjami... kiedy po raz pierwszy usłyszałam Leszka Ż., to ten kawałek dosłownie rozbił mnie... dla mnie są fenomenem. ta muzyka nie może mi się znudzić, 'przejeść' czy co tam jeszcze. za każdym razem znajduje, odkrywam w niej coś nowego. zwracam uwagę na inny jej aspekt. na inne detale. coś niesamowitego. tylko oni potrafią mnie tak zaczarować. poza tym... sa dla mnie wyjątkowi z jeszcze innego powodu... kompletnie zrewolucjonizowali moje życie. tak naprawdę.

oprócz tego...oczywiście Tool. który otworzył mi drogę do poznania nowego, innego, niesamowitego i tak naprawdę niepowtarzalnego stylu. nie wiem, czy jakikolwiek inny zespół potrafi stworzyć taki chory, psychodeliczny klimat rodem z jakiegoś horroru.

i Children of Bodom. bo nigdy wcześniej nie spotkałam takiej formy ekspresji... takiego przekazu.. agresji, szybkości... 'zniekształconego' wokalu i zapieprzania solówek. jak usłyszałam Follow the Reaper to mnie zatkało... i w tym zdumieniu trwam po dzis dzien ;] ze mozna stworzyc cos takiego... szalonego, spontanicznego, dzikiego i... genialnego ^^

to sa moje perełki ; ) coś zupełnie odmiennego i kompletnie różnego od wszystkiego, co mozna znalezc w ~ niemałym ~ muzycznym swiatku.


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mara
post 27.10.2004 21:24
Post #4 

Szukający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 485
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Słupsk ;D




Guns N'Roses...i ich pierwsza plyta jeśli nie liczyć koncertówki.
Uwielbiam.


--------------------
'Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą'
Profesorze Włodku... na zawsze w naszych sercach ;*


Give me a whisper And give me sigh
Give me a kiss before you tell me godbye
Don't you take it so hard now
And please don't take it so bad
I'll still be thinking of you
And the times we had ... Baby

'Don't cry' Guns N'Roses

"Bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 27.10.2004 21:35
Post #5 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



Mara, ja tez, ale co z tego;p


QUOTE
Children of Bodom. bo nigdy wcześniej nie spotkałam takiej formy ekspresji... takiego przekazu.. agresji, szybkości... 'zniekształconego' wokalu i zapieprzania solówek. jak usłyszałam Follow the Reaper to mnie zatkało... i w tym zdumieniu trwam po dzis dzien ;] ze mozna stworzyc cos takiego... szalonego, spontanicznego, dzikiego i... genialnego ^^


Wcalenie jest zniekształcony, inowiejak się wydzierają to tak mająXD ale ogólnie to się podpisuję a oprócz Dzieciaków fenomenem dla mnie jest Metka...znaczy była kiedyś cry.gif


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kelyy
post 27.10.2004 21:43
Post #6 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 202
Dołączył: 23.04.2003
Skąd: Jelenia Góra




bjork, bjork i jeszcze raz bjork. niepowtarzalny głos, muzyka i klimat. cudeńko


--------------------
Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujmy zdefiniować kształt gruszki.
Jaskier, "Czas Pogardy"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 27.10.2004 22:17
Post #7 

Unregistered









I. hm płyty Rage Against The Machine od pierwszej do... nie wiem. wszystkie. za niepowtarzalnie przkonywujący przekaz, który na dodatek jest kłamstwem niszczącym młodzież, a jednak w dalszym ciągu ma tylu słuchaczy. walczyli przeciwko czemuś czym sami byli, a jednak z jaką klasą, z jaką siłą. właśnie z pokazem czegoś, co jest najbardziej wartościowe w muzyce. zespół z przekonaniem, zakłamanym, które zmieniło coś. w muzyce i w głowach ludzi. u większości to przechodzi, a jednak niektórym zostaje. a oni potrafili, ludzie im wierzyli, a oni do końca ich nie okłamywali. ale do końca co jest prawdą? jakieś prawdy w sobie mieli, ale oni budzili bunt, nienawiść do systemu. jeden najlepszych gitarzystów świata[ wg niektórych oczywiście ], najlepszy rapujący wokalista. który jeszcze potrafi śpiewać.


II. Paktofonika - Kinematografia. wiem że nie każdego to musi ruszać, jednak kamień milowy to jest i jest dla mnie bardzo nastrojową, specyficzną płytą, na której można usłyszeć, to co często jest najważniejsze. MAgik, Rahim i Focus, jeden z najlepszych składów jakie były na polskiej scenie hip hopowej. polecam całą płytę, wielki sukces. wielki sukces dla nas.

oczywiście mógłbym napisać to co napisał Katon. Kaliber i jego 44 ;] niesamowita, przełomowa, pierwsza, najważniejsza, psychodeliczna. tak jak u Paktofoniki. Magik, Joka i dAb to jeden z najlepszych składów, jakie były na scenie.

jeszcze dopiszę.

Łona - obie płyty - najlepszy przekaz otaczającego nas świata, w ironizujący, przyjemny sposób, nie męczący, ani nie narzucający się. można słuchać przy prawie każdej okazji, z każdym, a nie dostaniesz po mordzie. koi nasze bóle, walczy z tym co złe mieści się w głowie. tylko nie takie do końca było założenie. ale wyszło chyba jeszcze lepiej.

ostr - mistrz freestylu, jedyny niepowtarzalny, starający się pokazać Łódź, taką jaką jest, robiący samemu bity, dający całego siebie na płytach [ no co prawda, on ma cały zasób niewykorzystanych piosenke ;]]. walczy ze wszystkim. rapujący o tym co mozemy zobaczy, ale często nie dostrzegamy.

faithless - dla mnie jeden z najważniejszych zbiorów muzycznych, jakie udało mi się usłyszeć. klimat, odpoczynek. zastanowienie, medytacja. tak, to by mogło być, psaować do większości ich muzyki. chociaż to muzyka kulbowa, jakby nie było. zainteresujcie się.

dj shadow - robiący wszystko co najlepsze, przetwarzający takie dźwięki, że najlepszy znawca muzyki, zastanawia się co to był. co to przypominało. i jest głos [nie jego, chociaż nie wiem do końca]. robiący z różnych prościzn, wielkie rzeczy.


Ten post był edytowany przez voldius: 27.10.2004 22:35
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 28.10.2004 11:47
Post #8 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Tak, Rage to było coś... Tyle pasji w imie takich bzdur.... No i genialna muzyka.

Ostatnio przezywam wielki powrót do Paktofoniki. Ależ to ma klimat.

Faithless. Słyszałem ich jeden singiel i mnie wmurowało. Rewelacja.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 28.10.2004 14:02
Post #9 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



QUOTE(MisieK @ 27.10.2004 22:35)
QUOTE
Children of Bodom. bo nigdy wcześniej nie spotkałam takiej formy ekspresji... takiego przekazu.. agresji, szybkości... 'zniekształconego' wokalu i zapieprzania solówek. jak usłyszałam Follow the Reaper to mnie zatkało... i w tym zdumieniu trwam po dzis dzien ;] ze mozna stworzyc cos takiego... szalonego, spontanicznego, dzikiego i... genialnego ^^


Wcalenie jest zniekształcony
*



właśnie dlatego napisałam w cudzysłowiu... nie do końca o to mi chodziło, nie wiem jak to określic. jest dziwny i inny. ja sie w kazdym razie jeszcze z takim nie spotkałam. ale moze to dlatego, ze nie słucham metalu.


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Norriśka
post 30.10.2004 01:13
Post #10 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 155
Dołączył: 07.04.2003
Skąd: currently riding the lightning




QUOTE(Kira @ 27.10.2004 20:55)
oprócz tego...oczywiście Tool. który otworzył mi drogę do poznania nowego, innego, niesamowitego i tak naprawdę niepowtarzalnego stylu. nie wiem, czy jakikolwiek inny zespół potrafi stworzyć taki chory, psychodeliczny klimat rodem z jakiegoś horroru.


zgadzam się, zwłaszcza jesli chodzi o płytę Lateralus. czek dys ałt: http://www.bofe.org/overthinking.htm << długie i po angielsku, ale naprawde WARTO (jeszcze raz WARTO) przeczytać, bo to jest niesamowite co autor tego pisze, zwaliło mnie to z krzesła prawie. jak ktoś nie rozumie, to ja mogę ogólnikowo wytłumaczyć. nie zrozumiałam wszystkich szczegółów, ale kontekst wydaje mi się jasny. gorąco polecam fanom Tool'a, ludziom, którzy szukają w muzyce rzeczy z rodzaju "Nie do wiary", jak i oczywiście tym, dla których muzyka jest nieodłaczną częścią życia.

Björk jest dla mnie bardzo utalentowaną artystką, mającą własny styl i własny sposób przekazu. Cenię ją za jej niepowtarzalny głos, ale gatunek muzyki jaki uprawia, nie bardzo mi odpawiada. Słucham jej tylko po to, żeby po raz kolejny wbiła mnie w ground swoja barwą i skalą głosu.

perełkami mogę nazwać pojedyncze piosenki, nie płyty. jeszcze nie spotkałam chyba takiej płyty albo może nie moge sobie przypomnieć... no, nieważne tongue.gif tak czy fuck oto moje perełki: INXS - Never Tear Us Apart, Metallica - Orion, Metallica - Nothing Else Matters, Dire Straits - Sultans Of Swing, Tool - Parabola, wszystkie te utwory, które pobudzają mnie do tańczenia (chodzi głównie o piosenki latynoskie) i wieeele wieeele innych.
Ja bym musiała za każdym razem jak mi się przypomni jakiś rodzynek to go spisać, bo to jest niemożliwe, żeby to wszystko zapamiętać naraz.


--------------------
user posted image
hiiil de łooooord, mejkit beter pleeeeejs, for juu end for miii end di entaaaajr hjumyn reejs!

-Zapraszam na moje Forum Motoryzacyjne-

WinAmp zapodaje:
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pawelord2
post 30.10.2004 18:30
Post #11 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 587
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Przeworsk

Płeć: Mężczyzna



Hm..
mnie ostatnio bardzo zaciekawił utwór Pixies - Where is my mind
Poprostu wspaniały :] Tyle o nim napiszę ;]

A w przesżłości takim objawieniem był dla mnie Generator (Bad Religion) w wersji CD i live z albumu Tested (no i każdej wersji live, absolutnie rządzi ta z 2004 Rock am ring) Swego czasu byłem też uzależniony od utworu "Skyscraper" tejże kapeli

Tyle ;]
Jeszcze Kat Purpurowe Gody wydały mi się czymś bardzo ciekawym ;]
"...P..."


--------------------
now everybody's praying, don't pray on me
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Norriśka
post 30.10.2004 18:43
Post #12 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 155
Dołączył: 07.04.2003
Skąd: currently riding the lightning




QUOTE(Pawelord2 @ 30.10.2004 18:30)
A w przesżłości takim objawieniem był dla mnie Generator (Bad Religion) w wersji CD i live z albumu Tested (no i każdej wersji live, absolutnie rządzi ta z 2004 Rock am ring) Swego czasu byłem też uzależniony od utworu "Skyscraper" tejże kapeli


"Skyscraper", o ile się nie mylę, to była taka płyta Davida Lee Rotha, byłego wokalisty Van Halen


--------------------
user posted image
hiiil de łooooord, mejkit beter pleeeeejs, for juu end for miii end di entaaaajr hjumyn reejs!

-Zapraszam na moje Forum Motoryzacyjne-

WinAmp zapodaje:
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psychopatka
post 30.10.2004 18:52
Post #13 

Prefekt Naczelny


Grupa: czysta krew..
Postów: 518
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Glajwic

Płeć: Kobieta



Dead can dance... jedyne w swoim rodzaju.


--------------------
Hey you little Jesus bride why have you smiled to me ?
Hey you little Jesus bride why have you sang to me ?
They say that God is inside us all, and sometimes
He is not in the way that I have preached for to wish to
but God is my lover and I love him too

//F.Ribeiro//
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 30.10.2004 20:49
Post #14 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



QUOTE(Pawelord2 @ 30.10.2004 18:30)
A w przesżłości takim objawieniem był dla mnie Generator (Bad Religion) w wersji CD i live z albumu Tested (no i każdej wersji live, absolutnie rządzi ta z 2004 Rock am ring)
*


Tos mi bratem, ze sie tak wyraze. Kocham Generatora w absolutnie wszystkich wersjach.

Ostatnio taka perelka moge nazwac Opetha (oczarowana jestem) no i wspomnianych wczesniej CoB. Maksymalna dawka dzwiekow, niesamowite wrazenia, ilez to mozna wyrazic 'darciem mordy' ;d Dalej absolutna swietoscia jest dla mnie Chop Suey SOAD'a, a fenomenem dAb (wiele szacunku mam dla faceta pomimo tego ze odpowiada mi jedynie Szyderrap). Poza tym wiele wspomnianych wczesniej artystow to takie perelki, jedyne w swoim rodzaju i fenomenalne, nawet jesli na mnie osobiscie nie zrobily ogromnego wrazenia.


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mellisa
post 30.10.2004 21:45
Post #15 

Czarodziej


Grupa: fikcyjnie głodni
Postów: 911
Dołączył: 29.06.2003
Skąd: gd

Płeć: Mężczyzna



Tool - Lateralus
to naprawde świetna płyta
naprawde świetna
specyficzna muzyka
która potrzebuje duzo czasu

jedyny zespół
ktorego płyta
po kolejnym już przesłuchaniu
nie znudziła mi się ani troche
a wręcz przeciwnie
zawsze odkrywa coś nowego

oryginalność pod kazdym względem

Zresztą Aenima tez jest świetna


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Norriśka
post 30.10.2004 22:29
Post #16 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 155
Dołączył: 07.04.2003
Skąd: currently riding the lightning




aha, no i oczywiście Queen - The Show Must Go On i cały Dżem

Ten post był edytowany przez Norriśka: 31.10.2004 14:21


--------------------
user posted image
hiiil de łooooord, mejkit beter pleeeeejs, for juu end for miii end di entaaaajr hjumyn reejs!

-Zapraszam na moje Forum Motoryzacyjne-

WinAmp zapodaje:
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 30.10.2004 22:55
Post #17 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



zgadzam się co do Opetha. fantastyczna muzyka. mają wspaniałe ballady i świetne, death - progresywno, ciężkie i jednocześnie naprawdę piękne numery. które mają w sobie coś hipnotyzującego. po prostu nie sposób się oderwać.
dla mnie największe fenomeny tegoz zespołu to Black Rose Immortal - totalny chaos, ale jakże słodki i pełen skrajmych emocji. To Bid You Farewell - piękne. Harvest - za klimat i cudnie uchwycony smutek. The drapery falls - po prostu brak słów, tego trzeba posłuchac, nie da sie opisac. By the Pain I See In Others - ma taki chory, niepokojący klimat. i [ say the word and I'll depart, upon your lips dwells nothing but the meaning of my cause ]. uwielbiam ten numer.A Fair Judgement - mniam. piękna ballada plus powalające gitary. całe My arms... które jest concept albumem. coś wielkiego. ostatnio słuchałam i stwierdzam, że to dla mnie najlepsza płyta Opeth'a. uwielbiam ja za klimat i brzmienie. i za te spójnosc... lubię też Deliverance. choc wiele osób twierdzi, że to najgorsza płyta Szwedów. ale mi się podoba. natomiast ostatnio dosc rzadko słucham Morningrise'a, który z kolei uznawany jest za najlepszy krązek. w ogóle jakoś wolę te późniejsze płyty Opeth'a. są mniej surowe i mniej niepoukładane. słuchając Mornigrise i Orchid ma sie wrażenie, ze Mikael po prostu nagrał mnostwo riffow i połączył je w calosci. brak im jakiejs takiej spójnosci własnie. dalsze płyty [od My arms w górę. razem z ta płytą włącznie oczywiście] sa bardziej przemyślane i dojrzalsze. ciekawsze i bardziej rozbudowane. maja inny klimat. wolę je.

a ostatnio tak słuchałam i doszłam do wniosku, że podoba mi się głos Piotrka Cugowskiego. naprawdę fajny jest... [głos oczywiście =P ty już nic nie mów, Elva =P]. i lubię też Sojkę... ma w sobie coś takiego... niesamowitego na swój sposób... jak to ktoś kiedys powiedział - 'bo kiedy śpiewa, słyszę jego radość życia'.

no to się rozpisałam, ale czasami tak musze =D


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 30.10.2004 22:58
Post #18 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



A teraz Kirus nie pozostaje ci nic innego tylko napisac w Muzycznych Marzeniach ze 'chcesz byc na Piotrze Cugowskim i na Sojce" XDDDD

A ja kocham Bleak, bo choc trwa ponad 9 minut, to nie nudze sie w zadnej sekundzie trwania tego utworu.


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 30.10.2004 23:03
Post #19 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



Elvuś, Czarna Róża Nieśmierelna trwa trochę ponad 20 minut =P ale i tak jest wspaniała. cała. od początku do końca.

co do reszty posta to - XDDDDDD
a najbardziej na świecie chce być na Roguckim jak coś ;] ach, och! widziałam ostatnio jakieś zdjęcia z koncertów i on tam był taki zmęczony, spocony i ledwo żywy i to było takie sweet, ze aż musiałam wyłączyć te strone, bo... hehe, dobra, niewazne xD


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 30.10.2004 23:06
Post #20 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



Jestem na etapie zaglebiania sie w Opetha wiec wybacz, ale wszystkiego jeszcze nie pochlonelam i nie czuje sie kompetentna by dalej sie na ten temat wypowiadac ;d

Och ty nawet nie wiesz na ilu ja bym chciala byc ;p Jannemoge!


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 30.10.2004 23:14
Post #21 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



więc polecam Black rose... chyba najbardziej kultowy utwór Opeth'a. jest niesamowity, zróżnicowany, tempo i nastrój zmienia się tyyle razy... jest wysmakowany, po prostu idealny. a po uslyszeniu ostatnich dźwięków czuje sie niedosyt i chce sie jeszcze. więcej! więcej krzyczy dusza ;D

(...)
Until we rejoice in the meadow
Of the end
When we both walk the shadows
It will set ablaze and vanish
Black rose immortal
(...)


a myślisz, że {J} byłbym dobrym materiałem na spłodzenie zdrowego potomstwa? xD z takim to niejedna chciałaby przedłuzyc rodzaj ludzki........ hehehe tongue.gif

[zaczynam pieprzyc głupoty ;D przywołajcie mnie do porzadku zanim bedzie za późno xD]


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 30.10.2004 23:18
Post #22 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



Chcialabym dostac plyte Opetha w swoje rece, ale niestety ani w zrodlach mniej legalnych nie moge odszukac, nie mowiac juz o sklepie.

Och jak ja lubie taki rubaszny nastroj XD
Male, utalentowane, dlugowlose Janne-juniorki ;d Czyz to nie piekna wizja?


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 30.10.2004 23:20
Post #23 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



tutaj jest chyba cała dyskografia Opeth'a

pięnkne siak tatuś, prafda? XS

edit: nie zapomnijcie przestawić zegarkoof, narrrrra biggrin.gif

Ten post był edytowany przez Kira: 30.10.2004 23:22


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 30.10.2004 23:24
Post #24 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



I mamusia XD (czyt. ja!)

Kirus, bogini moja! Jak tylko nagram ojcow chrzestnych to zabieram sie za pobieranie.


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 30.10.2004 23:26
Post #25 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



mamusia... [ty? chyba chrzestna najwyżej XD]

ty sobie kup, a nie ściągasz, bo jeszcze se jakiegoś wirusa ściągniesz xP.

dobra, nie zatrzymywac mnie juz, ide, bo cóż to za pora na siedzenie przy kompie ;]


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

11 Strony  1 2 3 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 28.03.2024 14:06