Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

8 Strony < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> mundurek

Lousie
post 21.03.2004 21:32
Post #26 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 165
Dołączył: 29.11.2003
Skąd: Z daleka XD




Ja również uważam, że bez mundurków jest lepiej. W przemyśli jest jedno gim., w którym rzekomo chodzą w mundurkach, ale weźcie sobie pierwszą lepszą dziewczynę, szczupłą, pewną siebie i mającą tyle pieniędzy, że może sobie pozwolić na markowe ciuchy i ona ma chodzić w mundurku.Ta dziewczyna napewno by się na to nie zgodziła, bo chciałaby pochwalić się tym, co jej kupują rodzice itd. Może nie wszystkie, ale większość. Poza tym, w szkole byłoby nadzwyczaj nudno, gdyby wszyscy chodzili ubrani w taki sam strój. JA jestem za tym, aby każdy mógł się ubierać, jak zechce.


--------------------
One day you will ask
me what's more
important, your life or
mine? And I will say,
my life, then you will
walk away, never
knowing that you are
my life.

----------------------------

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Voldia
post 21.03.2004 22:04
Post #27 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 10
Dołączył: 12.05.2003
Skąd: Szczecin




U mnie nie ma mundurków, ale chciałabym, żeby były... Nie miałabym co dzień rano problemów z wybraniem czegoś do ubrania. No i nikt by się nie wyróżniał.
Z drugiej strony ubranie pozwala wyrazić siebie...
Może pójść na kompromis i powiedzieć uczniom, co można nosić do szkoły?( np. spódnice szerokości paska odpadają). To by było dobre...


--------------------
I need to lose
To make it right
I'll confront the stars tonight
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vampirka
post 21.03.2004 22:04
Post #28 

Renia


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 367
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



a jak ja zobaczylam te mundurki Edenki to normalnie nabralam wieeeelkiej ochoty zeby miec u siebie!!
ale po prostu.. boskie =D


--------------------
Morning, sunshine. How do you feel?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Meave
post 21.03.2004 23:22
Post #29 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 127
Dołączył: 07.07.2003
Skąd: Bydgoszcz

Płeć: Kobieta



Mundurki? Nie na razie nie są wprowadzone u mnie w szkole. Ale w grudniu było o tym dość głośno, że niby chcą je wprowadzić w moim i sąsiednim liceum. Powodem miało być „podkreślenie elitarności” tych dwóch szkół laugh.gif Ostatecznie w mojej szkole pomysł upadł, natomiast w sąsiednim liceum były nawet gotowe projekty mundurków. Ci którzy mieli okazje je zobaczyć wymyślili następujące hasło: „armia Hitlera prosto od Szeflera”. Tam też pomysł mundurków nie wejdzie w życie.
Natomiast w gimnazjum mieliśmy na specjalne okazje birety. laugh.gif


--------------------
"Nazwanym i bezimiennym, pamiętanym i zapomnianym - wszystkim udała się ta sama sztuczka, niezależnie od tego czy zmarli natychmiast czy minutę czy godzinę póżniej. Hokus-pokus: z żywej istoty w nieboszczyka. Najszybsza przemiana na świecie."
/Robert McLiam Wilson, "Ulica Marzycieli"/

Champagne for my real friends, and real pain for my sham friends!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
..::Black Beauty::..
post 22.03.2004 14:18
Post #30 

KAFEL


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 70
Dołączył: 26.04.2003
Skąd: Zion




U mnie nie ma mundurkow i sie ciesze wink.gif Kazdy moze ubierac sie jak chce... A u mnie sie wiekszosc dziwnie ubiera biggrin.gif (dziwnie = fajnie)


--------------------
I luv P.O.D.! =)

user posted image

"The Truth is love and The Truth is peace kid!"

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonai
post 22.03.2004 15:26
Post #31 

Jolene


Grupa: czysta krew..
Postów: 3818
Dołączył: 20.10.2003
Skąd: z nizin.

Płeć: Kobieta



Kiedyś myślałam, że mundurki to dobra rzecz. Patrząc na to z dystansu stwierdzam, że po prostu znudziłoby mi się non stop chodzić do szkoły w tych samych ciuchach. Jak dla mnie to pewien rodzaj stopienia się z resztą, przecież strojem również wyrażamy siebie. Tak więc stracilibyśmy pewną (choć małą) cząstkę naszej indywidualności.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 22.03.2004 15:53
Post #32 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



też jestem przeciw mundurkom.
nie umiem wytrzymać w stroju galowym kilka razy do roku, a co dopiero codziennie chodzić w czymś podobnym. nie do wytrzymania jest dla mnie kiedy muszę być zapięta 'na ostatni guzik' i swoim ubiorem stosować się do z góry ustalonych zasad. lubię nosić to... co lubię poprostu. co więcej nienawidzę spódnic, a są one nieodłączną częścią damskiego mundurku.
pozatym 'zmundurkowane' szkolne korytarze wyglądałyby dość ponuro. nikt by się nie wyróżniał, wszyscy (jak powiedziała Neonai) byliby pozbawieni wg. mnie dużej części indywidualności. bo w szkole chyba właśnie najbardziej zwraca uwagę strój zewnętrzny.
są oczywiście dobre strony. wyeliminowanie większości podziałów, przedewszystkim. ale gdyby nie było wszystkich pozerów i różowych lal- kogo byście obsmarowywali? :] zresztą oni też pewnie nie mogliby przeżyć, że pozbawia się ich (nawet tandetnego lub skopiowanego) własnego stylu.

na koniec dodam, że dostaję ataku śmiechu, kiedy wyobrażam sobie moich znajomych w mundurkach. bleh. zdecydowanie, jestem na nie.


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alexa666
post 22.03.2004 16:01
Post #33 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 306
Dołączył: 06.04.2003

Płeć: Kobieta



Mundurki u Eden sa cudowne, ahh *_*

QUOTE
też jestem przeciw mundurkom.
nie umiem wytrzymać w stroju galowym kilka razy do roku, a co dopiero codziennie chodzić w czymś podobnym. nie do wytrzymania jest dla mnie kiedy muszę być zapięta 'na ostatni guzik' i swoim ubiorem stosować się do z góry ustalonych zasad. lubię nosić to... co lubię poprostu. co więcej nienawidzę spódnic, a są one nieodłączną częścią damskiego mundurku.
pozatym 'zmundurkowane' szkolne korytarze wyglądałyby dość ponuro. nikt by się nie wyróżniał, wszyscy (jak powiedziała Neonai) byliby pozbawieni wg. mnie dużej części indywidualności. bo w szkole chyba właśnie najbardziej zwraca uwagę strój zewnętrzny.
są oczywiście dobre strony. wyeliminowanie większości podziałów, przedewszystkim. ale gdyby nie było wszystkich pozerów i różowych lal- kogo byście obsmarowywali? :] zresztą oni też pewnie nie mogliby przeżyć, że pozbawia się ich (nawet tandetnego lub skopiowanego) własnego stylu.

na koniec dodam, że dostaję ataku śmiechu, kiedy wyobrażam sobie moich znajomych w mundurkach. bleh. zdecydowanie, jestem na nie.


Potti - ale zauwaz, ze np. w mundurkach w szkole Eden gora jest bardziej na luzie, kazda z dziewczyn na zdjeciu ma inna bluzke. Tylko spodnice te same, moim zdaniem fajne krojem, wzorem i kolorem.

QUOTE
Ja również uważam, że bez mundurków jest lepiej. W przemyśli jest jedno gim., w którym rzekomo chodzą w mundurkach, ale weźcie sobie pierwszą lepszą dziewczynę, szczupłą, pewną siebie i mającą tyle pieniędzy, że może sobie pozwolić na markowe ciuchy i ona ma chodzić w mundurku.Ta dziewczyna napewno by się na to nie zgodziła, bo chciałaby pochwalić się tym, co jej kupują rodzice itd. Może nie wszystkie, ale większość. Poza tym, w szkole byłoby nadzwyczaj nudno, gdyby wszyscy chodzili ubrani w taki sam strój. JA jestem za tym, aby każdy mógł się ubierać, jak zechce.


Taki tok rozumowania po prostu powala na kolana ==' Chyba jestes wlasnie jedna z takich dziewczyn, ktore chca sie popisac kasa i markowymi ciuchami, skoro tak gadasz. Skromnosc przede wszystkim, a takie 'lasencje' to po prostu dno total ==' Pozatym biedniejszym uczniom nie lezy patrzenie na bogatszych i lepiej ubranych, nie pomyslalas o tym?

Ten post był edytowany przez Alexa666: 22.03.2004 16:02
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
avalanche
post 22.03.2004 16:15
Post #34 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1391
Dołączył: 11.04.2003
Skąd: Mementium Morium

Płeć: Kobieta



QUOTE
Pozatym biedniejszym uczniom nie lezy patrzenie na bogatszych i lepiej ubranych, nie pomyslalas o tym?


ale w tym rzecz że bogatych to nie obchodzi i nic nie poradzisz na to

A osobiście tez jestem przeciw mundurkowi. Fajnie może to wygląda ale na dłuższą metę bym nie wytrzymała. Dla mnie to jest za sztywne i monotonne. W pracy się jeszcze zdążymy nachodzić w "mundurkach".


--------------------
"Oznaką inteligencji najwyższej klasy jest zdolność do uznawania dwóch przeciwstawnych idei jednocześnie."
F. Scott Fitzgerald
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 22.03.2004 16:54
Post #35 

Unregistered









szczerze powiedziawszy, jakby w jakiś prestiżowych lub bogolskich szkołach, to ok. a ja bym sobie pewnie mundurek przrobił, albo bym w nim nie chodził.

Ten post był edytowany przez voldius: 22.03.2004 16:54
Go to the top of the page
+Quote Post
Lousie
post 22.03.2004 20:45
Post #36 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 165
Dołączył: 29.11.2003
Skąd: Z daleka XD




QUOTE
Taki tok rozumowania po prostu powala na kolana ==' Chyba jestes wlasnie jedna z takich dziewczyn, ktore chca sie popisac kasa i markowymi ciuchami, skoro tak gadasz. Skromnosc przede wszystkim, a takie 'lasencje' to po prostu dno total ==' Pozatym biedniejszym uczniom nie lezy patrzenie na bogatszych i lepiej ubranych, nie pomyslalas o tym?



Nie, nie jestem jedną z takich dziewczyn, wręcz przeciwnie. Nie jestem skromna, ale chwalenie się przed ludźmi biedniejszymi ode mnie nie sprawia mi przyjemności. A teraz jest coraz więcej osób, które chcą się właśnie pochwalić, tym co mają. Biedniejszym może nie leżesz, ale nie uważam, żeby ci bogatsi zwracali na to uwagę. Tak, jakby każdy, kto jest bogaty, podchodził do biedniejszego od niego człowieka i pytał się, czy może chodzić w markowych ciuchach, czy lepiej w takiech robionych na drutach.


--------------------
One day you will ask
me what's more
important, your life or
mine? And I will say,
my life, then you will
walk away, never
knowing that you are
my life.

----------------------------

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vigga
post 22.03.2004 20:53
Post #37 

Szukający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 489
Dołączył: 06.07.2003
Skąd: Olsztyn




ja tez jestem raczej na nie. najpierw wydawala mi sie to fajne, ale kiedy sie nad tym dluzej zastanowilam to po pierwsze bardzo szybko by sie to wszystkim znudzilo, po drugie chyba zadna dziewczyna nie bylaby zbyt szczesliwa, gdyby miala chodzic przez caly rok w spodnicy, a po trzecie jak juz wczesniej bylo wspomniane stracilabym czastke ze swojej indywidualnosci. wszytsko byloby takie nudne i monotonne. zeschizowac by moznabylo.


--------------------
mądrzejsi mówili nie rób
mówili
trzymaj się z daleka
nie pozwalali mi
sam się dowiedziałem
czym jest kłamstwo
zło i krzywda
dziękuje Wam
za okaleczenie mojej duszy...


all we see or seem is but a dream within a dream
*************
nierealne jak bajka...prawdziwe jak bajka...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alexa666
post 22.03.2004 21:29
Post #38 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 306
Dołączył: 06.04.2003

Płeć: Kobieta



QUOTE (Lousie @ 22-03-2004 19:45)
QUOTE
Taki tok rozumowania po prostu powala na kolana ==' Chyba jestes wlasnie jedna z takich dziewczyn, ktore chca sie popisac kasa i markowymi ciuchami, skoro tak gadasz. Skromnosc przede wszystkim, a takie 'lasencje' to po prostu dno total ==' Pozatym biedniejszym uczniom nie lezy patrzenie na bogatszych i lepiej ubranych, nie pomyslalas o tym?



Nie, nie jestem jedną z takich dziewczyn, wręcz przeciwnie. Nie jestem skromna, ale chwalenie się przed ludźmi biedniejszymi ode mnie nie sprawia mi przyjemności. A teraz jest coraz więcej osób, które chcą się właśnie pochwalić, tym co mają. Biedniejszym może nie leżesz, ale nie uważam, żeby ci bogatsi zwracali na to uwagę. Tak, jakby każdy, kto jest bogaty, podchodził do biedniejszego od niego człowieka i pytał się, czy może chodzić w markowych ciuchach, czy lepiej w takiech robionych na drutach.

Nie chodzi o to, ze ich to nie obchodzi. Jakby byly mundurki, wtedy nikt nie musialby sie wstydzic przed tymi bogatszymi - rownosc turned.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
avalanche
post 22.03.2004 21:35
Post #39 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1391
Dołączył: 11.04.2003
Skąd: Mementium Morium

Płeć: Kobieta



też mi równość...równość w ubiorze nic nie zmieni...jak się jest zarozumiałym i lubi się chwalić to nawet jak będziesz mieć to same ubranie to nadal nie będziecie równi sobie...to tylko zlikwidowanie jednego czynnika, że nie będą juz mogły dane osoby zaszpanować ubiorem....co z tego..zaszpanują biżuterią, plecakiem lub kosmetykami...


--------------------
"Oznaką inteligencji najwyższej klasy jest zdolność do uznawania dwóch przeciwstawnych idei jednocześnie."
F. Scott Fitzgerald
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alexa666
post 22.03.2004 21:46
Post #40 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 306
Dołączył: 06.04.2003

Płeć: Kobieta



Ava jak zwykle szuka utrudnienia ;]
Mimo wszystko jestem za mundurkami - fajne sa, zazdroszcze Edence *_*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 22.03.2004 21:56
Post #41 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



Alexa -> jesteś za mundurkami, bo odpowiadają Twojemu stylowi. lubisz krawaty, białe bluzki i spódniczki. bardzo by Ci się podobało gdyby taki strój był obowiązujący, bo wtedy ani metale, ani nikt inny nie mogliby się do niego przyczepić. prawda?
ale wyobraź sobie, że w Twojej szkole wymyślają różowe mini i różowe bluzeczki, albo coś w tym rodzaju. nadal byłabyś 'za'?


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lousie
post 22.03.2004 22:01
Post #42 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 165
Dołączył: 29.11.2003
Skąd: Z daleka XD




QUOTE
Alexa -> jesteś za mundurkami, bo odpowiadają Twojemu stylowi. lubisz krawaty, białe bluzki i spódniczki. bardzo by Ci się podobało gdyby taki strój był obowiązujący, bo wtedy ani metale, ani nikt inny nie mogliby się do niego przyczepić. prawda?
ale wyobraź sobie, że w Twojej szkole wymyślają różowe mini i różowe bluzeczki, albo coś w tym rodzaju. nadal byłabyś 'za'?





Jedna z przyczyn, która powoduje, że jestem przeciw mundurkom, to spódnica. Źle wyglądam i źle się czuję w spódnicy, a ja nie mogę chodzić w czymś, w czym źle się czuję, bo wtedy tracę pewnośc siebie. Gdyby nosiło sie spodnie, może by coś z tego było, ale tez zależy od koloru. Czarny, granatowy, ostatecznie zielony czy czerwony mogą byż, ale gdybym miała nosić różowe, nieważne czy spodnie czy spódnice, mundurki, to wolałabym sie ubraż w worek po kartoflach. W różowym wyglądam jak lalka barbie i , tak samo jak w spódnicy, źle się czuję nie tylko w tym, ale we wszystkich pastelowych kolorach.


--------------------
One day you will ask
me what's more
important, your life or
mine? And I will say,
my life, then you will
walk away, never
knowing that you are
my life.

----------------------------

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
korniszonek
post 22.03.2004 23:17
Post #43 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 65
Dołączył: 16.03.2004
Skąd: W krainie błazna ....

Płeć: Kobieta



Mundurek?
Jestem przeciw tak jak Potti (:*)

U nas w szkole stanęło na tym, że każdy musi mieć białą bluzkę, spodnie dowolne i takie mamy dałnowate krawaty z logiem szkoły.
I co z tego?
Może i ładnie to wygląda.
Ale jeśli widzę, jak dzieciaki szarpią sie za te krawaty bądź tarzają po ziemi (co w naszej szkole jest normalką) to robi mi się niedobrze.

Czemu jestem przeciw? Mi samej jest trudno wytrzymać w białej koszuli w każdy poniedziałek i jakieś ważne swięto. Jeśli ktoś ma 8 lekcji, do tego w-f i taki spocony zakłada tą koszule białą na siebie, to nie powiem aby było to jakieś wygodne.
Moim zdaniem każdy powienien chodzić w tym w czym mu wygodnie, a nie gnieść się ładnie ubranym i jeszcze uważać, zeby nie podrzeć rajstopek lub nie mieć plam na koszuli.


--------------------
"Kiedy spłonęła pustka, zazieleniły się pola"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
karolka
post 23.03.2004 18:43
Post #44 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 87
Dołączył: 11.02.2004
Skąd: szczecin

Płeć: Kobieta



Może uściślę swoją wypowiedź. W mundurkach chodzimy w poniedziałki i w święta. Strój składa się z: kamizelki i spódnicy w kratkę takich, jak mają wszyscy, a sami dobieramy sobie: buty, bluzki i rajstopy. W święta i na pokaz (tzn. np. na dni otwarte szkoły) to wszystko co wymieniłam oprócz bluzki, bo musi już być biała koszula + krawat. A na co dzień mamy czrne koszulki i zielone bluzy, a reszta jak chcemy. I to by było na tyle... krowki.gif
Aha, dyrekcja chce, żeby liceum od przyszłego roku taż miała munurki wink.gif. (Ale fajnie! )

Ten post był edytowany przez karolka: 23.03.2004 18:45


--------------------
Jeśli czsem Polka Panu Bogu się uda, to już mówiąc po prostu, klękajcie narody!"
Henryk Sienkiewicz


WEJDŹ KONIECZNIE ! ! !

user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alexa666
post 23.03.2004 22:50
Post #45 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 306
Dołączył: 06.04.2003

Płeć: Kobieta



QUOTE (Potti @ 22-03-2004 20:56)
Alexa -> jesteś za mundurkami, bo odpowiadają Twojemu stylowi. lubisz krawaty, białe bluzki i spódniczki. bardzo by Ci się podobało gdyby taki strój był obowiązujący, bo wtedy ani metale, ani nikt inny nie mogliby się do niego przyczepić. prawda?
ale wyobraź sobie, że w Twojej szkole wymyślają różowe mini i różowe bluzeczki, albo coś w tym rodzaju. nadal byłabyś 'za'?

Potti - lubie, ale mimo wszystko mam wiekszy sentyment do spodni ;] I mysle, ze masz racje. Rozowego bym nie wlozyla =P A metale moga sie do wszystkiego przyczepic... *wiem to z wlasnego doswiadczenia =='*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 23.03.2004 22:53
Post #46 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



Alexa -> gdyby w szkole były ścisłe zasady dotyczące mundurków, a ich nienoszenie byłoby karane- nie sądzę żeby metale się wyłamali. dlatego nie mogliby się w takich sytuacjach czepiać... chyba, że samych siebie.


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
mroffka
post 23.03.2004 23:40
Post #47 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 111
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: tam ,gdzie rosną poziomki

Płeć: Kobieta



U mnie w szkole chcieli wprowadzić mundurki ale sie rodzice nie zgodzili. A ze dyrektorka słucha rodziców więc mundurków nie ma. W sumie ja mogłabym mieć. Pod warunkiem ze byłby jakiś normalny. Zresztą w mojej głupiej szkole i tak są same "grzeczne dzieci" które ubierają się na czarno- biało, w spudniczki i czysciutkie bluzeczki itp. więc chyba by im to różnicy nie zrobiło.

Ten post był edytowany przez mroffka: 23.03.2004 23:41


--------------------
Członkini KLL
Gryfonka

Boisz się śmierci?
Nie wiem, nigdy nie próbowałem .
Cobra Verde
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anna_maria
post 24.03.2004 10:37
Post #48 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 105
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: krózganki-gnief!!!




a w moim liceum nigdy nie bylo i napewno niebedzie nigdy żadnych mundórków.
a szkoda..
my nawet butów niemósimy zmieniac i wogóle kurtek zdejmowac..... jej.. wogóle my niemamy prawie rzadnych zakazów =/

Ten post był edytowany przez anna_maria: 26.12.2004 16:44
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
..::Black Beauty::..
post 24.03.2004 15:14
Post #49 

KAFEL


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 70
Dołączył: 26.04.2003
Skąd: Zion




QUOTE (anna_maria @ 24-03-2004 10:37)
w moim bylym gimnazjum sa mundurki
oczywiscie od tego roku dpiero (czyli mósieli je zroibc jak odeszlam ==')

a w moim liceum nigdy nie bylo i napewno niebedzie nigdy żadnych mundórków.
a szkoda..
my nawet butów niemósimy zmieniac i wogóle kurtek zdejmowac..... jej.. wogóle my niemamy prawie rzadnych zakazów =/

eee a po co zmieniac buty w szkole? albo po co siedzieć w klasie w kurtce? heh troche dziwne to... ja bym sie tam cieszyla jakby zadnych zakazow nie bylo ;D ostatnio nasza kochana dyrektorka wymyslilia że nie mozemy rzucać tornistrów na środek korytarza boi wezwie brygade antyterrorystyczną żeby sprawdzili czy tam nie mam bomby! Już jeden "podejrzany" samochód odcholowali spod szkoły... laugh.gif


--------------------
I luv P.O.D.! =)

user posted image

"The Truth is love and The Truth is peace kid!"

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lousie
post 24.03.2004 16:45
Post #50 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 165
Dołączył: 29.11.2003
Skąd: Z daleka XD




QUOTE
eee a po co zmieniac buty w szkole? albo po co siedzieć w klasie w kurtce? heh troche dziwne to... ja bym sie tam cieszyla jakby zadnych zakazow nie bylo ;D ostatnio nasza kochana dyrektorka wymyslilia że nie mozemy rzucać tornistrów na środek korytarza boi wezwie brygade antyterrorystyczną żeby sprawdzili czy tam nie mam bomby! Już jeden "podejrzany" samochód odcholowali spod szkoły... 



U nas buty zmienia się po to, żeby nie zabrudzić parkietów i nie zetrzeć farby czy coś w tym rodzaju, a kurtek nie możemy trzymać w klasie, bo od tego jest szatnia. U mnie jest więcej zakazów niż powinno być.


--------------------
One day you will ask
me what's more
important, your life or
mine? And I will say,
my life, then you will
walk away, never
knowing that you are
my life.

----------------------------

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

8 Strony < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 04.05.2024 05:52