Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

3 Strony  1 2 3 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Percy Weasley, Opinie

Mesthop
post 08.07.2005 14:30
Post #1 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1
Dołączył: 08.07.2005




Jak sądzicie, jaka będzie reakcja Percy'ego Weasleya na wiadomość, że jego rodzina jednak miała rację, mówiąc o powrocie Czarnego Pana? Czy podkuli ogon i przeprosi za swoją bezmyślność, czy jednak nie będzie potrafił się na to zdobyć? Moim zdaniem to idealny kandydat na zdrajcę - ambitny, zarozumiały, mocno pragnący władzy. Czy sądzicie, że okaże się czarną owcą?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Joan P.
post 08.07.2005 14:36
Post #2 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 70
Dołączył: 29.06.2005
Skąd: z ciemnego zaułka Nokturnu. No i Lunatycznego.




Mała uwaga: on już okazał się czarną owcą.

A ogona raczej nie podkuli. Mimo, że powinien iść błagać na kolanach całą rodzinę o wybaczenie. Wciąż będzie udawał, że nie ma braci.


--------------------
''To rewolwer w twojej kieszeni czy po prostu przyjemnie ci mnie widzieć?''

(Mae West)

Członkini zarządu THE MARAUDERS -Fanklubu Huncwotów ( Peteromaniaczka Naczelna )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Luna Lovegood
post 08.07.2005 22:08
Post #3 

Absolwent Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 673
Dołączył: 16.02.2004
Skąd: wJakimś mieścieNaJakiejśUlicyW jakimśPomieszczeniu

Płeć: Kobieta



Heh... jeśli Knot( napewno) nie będzie już MM to myśle, że Percy będzie próbował pogodzić się z rodziną... No ale zapewne i tak ich nie przeprosi, bo będzie uważał że mimo wszystko miał racje ;p


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mimoza
post 09.07.2005 14:36
Post #4 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 4
Dołączył: 09.07.2005
Skąd: ...




Na pewno sie pogodzi z rodziną, ale zawsze będzie między nimi jakaś przeszkoda.
Percy to taki typ, który uważa, że zawsze ma rację. Myśli tylko o sobie i nie liczy się z braćmi, którzy stoją za nim.


--------------------
Życie jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiesz na co trafisz...

"Forrest Gump"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
grlouiee
post 09.07.2005 14:59
Post #5 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 393
Dołączył: 06.07.2005

Płeć: Kobieta



Z nim to nigdy nic nie wiadomo, ale uważam, że Percy podkuli ogonek i wróci do domku! Moim zdaniem, on jest "odważny" gdy "stoi" za nim ktoś mocny i poprostu gdy ma "plecy". W przeciwnym razie to straszny slabeusz ! dry.gif


--------------------
' proszę pożycz mi swój grzebień. '
***

Członkini The Marauders - fanklubu Huncwotów
***

user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Wera:)
post 10.07.2005 21:30
Post #6 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 21
Dołączył: 08.01.2004
Skąd: Warszawa




A mym zdaniem Voldemort może go wykorzystać by dowiedzieć się gdzie znajduję sie Zakon Feniksa... czyli Percy pogodzi się z rodzinką, ale to jush nie będzie ten sam Percy tylko Percy pod kontrolą Czarnego Pana... blush.gif spomplikowane... blush.gif


--------------------
"CZAS SIĘ PRZYDAJE, ALE NIE ISTNIEJE..."

"...Jeżeli mnie nie kochacie, to lepiej żeby was tu nie było..."

"Wiem, że mnie kochacie!"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Klaud ze Slytha
post 10.07.2005 22:50
Post #7 

Ślizgonka


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 430
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Mazańcowice

Płeć: Kobieta



Uch, dalej po głowie chodzi mi Percy Weasley z opowiadania „Wigilia w Norze” autorstwa Arthura Weasleya. Może dlatego nie widzę Percivala w roli zdrajcy. Może wróci, może nie. Teraz, gdy Ministerstwo uwierzyło w powrót Czarnego Pana, Percy ma dużą szansę na powrót do rodziny, z racji tego, że Knot wreszcie przejrzał na oczy, a Weasley nie mając wyboru, również musiał przejrzeć, biorąc przykład z ministra magii (mam nadzieję, że byłego), którego był asystentem. Ciekawi mnie tylko, jakby go przyjęli. Rodzice rudej gromadki na pewno z radością (zwłaszcza Molly), choć pewnie też niejaką nieufnością. Bracia natomiast zapewne by dokuczali (mam na myśli głównie bliźniaków).
Wykluczam przyłączenie się Percivala do śmierciożerczych szeregów. Zdecydowanie. Był przecież kiedyś asystentem Bartemiusza Croucha, który niegdyś miał obsesję, by wyłapać wszystkich Śmierciożerców i czarnoksiężników. http://www.tvdarek.republika.pl/heroes.html
Jednym słowem – albo powróci, albo nie będzie miał na to odwagi i zostanie w swoim mieszkaniu, nie umiejąc przyznać się do błędu. Merlin jeden wie. No i oczywiście pani Rowling.

Ten post był edytowany przez vampirka: 06.10.2016 14:27
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lupek
post 12.07.2005 11:15
Post #8 

Forumowy Śmierciożerca


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 580
Dołączył: 08.07.2005

Płeć: Mężczyzna



Tutaj odpowiedz jest raczej prosta biggrin.gif Percy wróci na kolanach do rodzinki,ale narazie wybaczy mu tylko matka.Artur Weasley będzie zbyt obrażony na syna aby mu odrazu wybaczyć,a reszta braci pójdzie śladem ojca.Percy pewnie także będzie chciał przebaczenia Harry'ego w końcu nie uwierzył w jego wersje o powrocie Sami-Wiecie Kogo
a w liście do Rona napisał że Harry jest niebezpieczny itd.. No i dobrze należy mu się pożądne lanie za zdrade rodziny mad.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eowina
post 12.07.2005 15:53
Post #9 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 200
Dołączył: 09.03.2004
Skąd: Lublin




A ja uwazam ze nie pogodzi sie z rodziną.

Dlaczego ?

Dlatego ze pozostanie wierny ministerstwu bo bedzie bal sie im sprzeciwic.


--------------------
"Nie każdy bładzi,kto wędruje..." J.R.R Tolkien

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anagda
post 12.07.2005 16:56
Post #10 

Członek Zakonu Feniksa


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1994
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



QUOTE
Dlatego ze pozostanie wierny ministerstwu bo bedzie bal sie im sprzeciwic.



ministerstwo już wie o powrocie voldemorta i jest za dumblem. więc działają po tej samej stronie tak w gwoli ścisłości dry.gif



Percy przejdzie na stronę Voldzia.


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nimbuska2000
post 12.07.2005 17:45
Post #11 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 166
Dołączył: 13.05.2004

Płeć: Kobieta



Sądze, że Percy dopiero po dłuuuuuższym czasie wroci do rodziny i wydaje mi się, że nikt nawet Molly nie wybaczą mu. Zostanie przyjęty, ale dopiero kiedyś przełamie barierę między rodziną, a nim, która powstała, gdy... no wiadomo... biggrin.gif Percy, śmierciożerca? Wyobrażacie sobie? Bo ja nie biggrin.gif


--------------------
-To żałosne. No, mam nadzieję, że będziesz się świetnie bawić. Wiesz co, może zaczniesz chodzić z McLaggenem, wtedy Slughorn mianuje was królem i królową Ślimaków...
-Możemy przyprowadzić gości-powiedziała Hermiona, która z jakiegoś powodu zrobiła się purpurowa na twarzy- i zamierzałam zaprosić ciebie, ale skoro uważasz, że jesteś ponad takie głupoty, nie będę nawet próbowała! (...)
-Zamierzałaś mnie zaprosić?- Zapytał Ron zupełnie innym tonem.
-Wyobraź sobie, że ta.- Odpowiedziała ze złością Hermiona.- Ale jeśli wolisz, żebym chodziła z McLaggenem... (...)
-Nie, nie chcę- powiedział bardzo cicho Ron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eowina
post 12.07.2005 20:49
Post #12 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 200
Dołączył: 09.03.2004
Skąd: Lublin




Anagda,dzieki za poprawe smile.gif Dawno nie bylam na forum i nie jestem zorientowana(musze przeczytac jeszcze raz V tom.)

Jezeli wrocilby do rodziny to przeciez Molly mu wybaczy - przeciez to taka dobra kobieta...

pozdrawiam tongue.gif


--------------------
"Nie każdy bładzi,kto wędruje..." J.R.R Tolkien

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anagda
post 12.07.2005 21:19
Post #13 

Członek Zakonu Feniksa


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1994
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



QUOTE(Eowina @ 12.07.2005 21:49)
Anagda,dzieki za poprawe  smile.gif Dawno nie bylam na forum i nie jestem zorientowana(musze przeczytac jeszcze raz V tom.)
*





blink.gif blink.gif masz wyjątkowo krótką pamięć tongue.gif


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eowina
post 12.07.2005 21:25
Post #14 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 200
Dołączył: 09.03.2004
Skąd: Lublin




No wiesz,niestety dry.gif prawie 1,5 roku temu po przeczytaniu V tomu powiedzialam sobie ze nigdy go wiecej nie przeczytam no i sie zapomnialo... blush.gif

pozdrowionka biggrin.gif


--------------------
"Nie każdy bładzi,kto wędruje..." J.R.R Tolkien

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Milina
post 12.07.2005 21:31
Post #15 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 125
Dołączył: 05.05.2005
Skąd: Kraina Marzeń

Płeć: Kobieta



Według mnie nie podkuli ogona, żeby pokazać jaki jest twardy, nie mientki. I twardo będzie dążył do zostania Ministrem Magii albo zdbycia jakiejkolwiek innej władzy. Pragnie jej tak bardzo, więc możliwe, tak jak pisze Anagda, że przejdzie na złą stronę.
A taka kochająca mugoli rodzina na nic mu nie jest potrzebna.

Ten post był edytowany przez Milina: 12.07.2005 21:38
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Daga
post 12.07.2005 22:03
Post #16 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 295
Dołączył: 07.03.2004
Skąd: Opalenica




a ja sądzę wręcz przeciwnie do powyższego. Percy jest zbyt wielkim tchórzem. Jest zbyt miętkim graczem żeby mieć swoje zdanie. Pójdzie za ogółem. Będzie robił wszystko co mu karzą. I w końcu przez to stanie się sprzymierzeńcem Volda. Donosicielem. Może i nieświadomie.. I moim zdaniem jeszcze nie w VI tomie. Na ten czas będzie grzecznym, zahukanym chłopczykiem. Potem się zobaczy.. Percy przypomina mi w tym trochę za bardzo Petera. Naprawdę bardzo.


--------------------
"Jeśli nie masz po co żyć - żyj na złość innym"


user posted image
Główny Alchemik (hehehe)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GooD AnGeL
post 19.07.2005 11:27
Post #17 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 15
Dołączył: 18.07.2005




Według mnie Percy pogodzi się z rodziną ,ale tak naprawdę jest strasznym egoistą. Mysli że wszystko wie.


--------------------
Za pisanie postów nie na temat i zakładanie durnych topiców. Wiesz co się dostaje za prace nie na temat. - kubik
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
joancostam
post 14.09.2006 18:27
Post #18 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 10
Dołączył: 09.09.2006
Skąd: Małe miasteczko w zachodniopomorskim

Płeć: Kobieta



Co sądzicie o Percym Weasley'u. Percy, Naczelny Prefekt, prymus, zawsze miał bzika na punkcie przestrzegania regulaminu. Ze swojego urzędu Prefekta był bardzo dumny. Czasem aż za bardzo, bo chodził po szkole dumny jak paw. W V części jego rodzina uwierzyła Harry'emu, tylko on trzymał stronę Ministerstwa. Zaślepiony ambicją, nie dostrzegał swego błedu, nie pomyślał, iż jego rodzice na pewno mają powód, by trzymać stronę Harry'ego. Nie dostrzegał błedów Ministerstwa. Najważniejsze było dla niego pięcie się coraz wyżej. Marzyła mu się wielka kariera. Co o nim sądzicie ? Chętnie poznam Wasze opinie o bracie Rona, najlepszego kumpla Harry'ego.

QUOTE
,,Krytykowanie naszych rodziców sprawia mi ból, ale obawiam się, że nie mogę mieszkać z nimi pod jednym dachem, skoro przyłączyli się do niebezpiecznego grona wielbicieli Dumbledore'a".


estiej: połączyłem dwa tematy w jeden. Usunąłem też kolory (czarny do postowania, niebieski i reszta do moderowania).

Ten post był edytowany przez estiej: 15.09.2006 13:43


--------------------
[FONT=Times][SIZE=1][COLOR=blue][QUOTE],,Muzyka łagodzi obyczaje".
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hermiona1900
post 02.10.2006 22:17
Post #19 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 518
Dołączył: 10.06.2006
Skąd: ja to znam??

Płeć: Kobieta



No według mnie to Percy straszny palant. Po pierwsze - dość, że nie szanuje własnej rodziny ( rozumiem, każdy może miec jakieś ale do rodziców - nikt rodzinki sobie nie wybiera, ale żeby aż tak?? )...po drugie - przestał w V części ufać Harry'emu i namawiać Rona do zerwania przyjaźni z nim. Oczywiście wielkie brawa za zasługi Ministerstwa w tej sprawie mad.gif . Po trzecie - no kto jak kto, ale trzecią osobą po Crauchu i Knocie ubustwiającą Ministerstwo jest właśnie Percy. Zaślepiony przez swoją "karierę", zapomina o wszystkim..
Oby jak ajszybciej zdjął te ciemne okularki i zaczął NORMALNIE się zachowywać - w stosunku do rodziny, znajomych i wogóle wszytskich...


--------------------
Gryffindor

KLL
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Death Eater
post 05.10.2006 18:03
Post #20 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 12
Dołączył: 17.09.2006




Według mnie Percy jest po prostu nudny. Gdy jest jakaś scena z jego udziałem, aż nie chce się czytać. Ale kto wie, może kiedyś będzie miał jakiś większy wpływ na rozwój wydarzeń.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
moniczka
post 05.10.2006 19:54
Post #21 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 143
Dołączył: 26.02.2004

Płeć: Kobieta



Mysle ze Percy mial juz swoje piec minut w ksiazkach i ostatni czesc vedzie w wiekszosci o tym jak pokonac Voldiego

eureka.


Ten post był edytowany przez emoticonka: 05.10.2006 20:46


--------------------

trzaba wiedziec kiedy ze sceny zejsc
niepokonanym
wsrod tandety lsniac jak diament
byc zagadka ktorej nikt
nie zdarzy zgadnac nim minie czas

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Evans Lily
post 21.10.2006 21:06
Post #22 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 15
Dołączył: 23.09.2006
Skąd: Hogwart

Płeć: Kobieta



nie to przesada. percy jest wredny ale nie do tego stopnia. wydaje mi sie ze w koncu zrozumie blad i wroci. przyzna sie do bledu i przeprosi. zgadzam sie ze molly wybaczy mu od razu ale pan weasley nie tak szybko. reszta tym bardziej. a blizniaki na pewno beda mu docinac i przypominac o tym zeby czul sie jeszcze gorzej i maja racje tongue.gif blizniaki rulezz!!!

bez przesady a co moze zrobic percy? zacznie przepychac sie przez tluma pierwaszakow i powie "przepraszam,przepusccie mnie jestem percy wealey skonczony dupek i niemota oraz prefekt nadenty" blizniuaki mieli racje jest i nadenty i bezczelny. biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ailith
post 19.11.2006 17:02
Post #23 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 77
Dołączył: 01.08.2006

Płeć: Kobieta



Wg mnie Percy dość niechętnie przyzna się do błędu, pogodzi się z rodziną (a raczej z matką), ale jego stosunki z braćmi i ojcem będę raczej chłodno-uprzejme.
Sam Percy? Heh... cóż... zawsze widziałam go jako zimengo drania, który robi wszystko dla własnej wygody i własnego dobra, nie zwraca na nikogo uwagi, a zależy mu tylko na karierze i wysokiej pozycji... jak dla mnie to taki mniej wpływowy, brzydszy i posiadający mniej klasy Lucjusz Malfoy. Tyle.


--------------------
"Experience is the name everyone gives to their mistakes."

"A friend is someone who will bail you out of jail, but your best friend is the one sitting next to you saying "that was f***ing awesome" (- J-Dub)

"Stand up for what you believe in, even if it means standing alone."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
wickie
post 19.11.2006 22:20
Post #24 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 58
Dołączył: 19.11.2006

Płeć: Mężczyzna



mam 3 wersie

1:
Będzie błagał na kolanach matka mu przebaczy, Artur nie przyjmie go do swego domu
, a jego bracia będą źli i wcieklii jak nie wiem co..........

2:Przyjdzie do domu nikogo nie będzie , bo ukryją sioe kaś...Percy będzie zrozpaczony będzie ich szukał , znajdzie ich a oni mu przebaczą bo wrócił do nich jako marnotrawny syn i będzie błagał o wybaczenie.

3:(najgorsza)
Percy'ego wyleją z roboty (MM) do domu nikt go nie prtzyjmie zostanie wyrzucony za drzwi..........i przechodząc zabije go jakiś auror bo myślał że to śmierciożerca (bo Percy zrobi sobie tatuaż żeby wyróżniac sie z tłumu)

No i mam tyle do powiedzenia! wink2.gif




--------------------
Wróciłam, ha ha ha!!

HEHEHE
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 19.11.2006 23:59
Post #25 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Musi być jakaś forma odkupienia. Ale trudno powiedzieć jaka. Raczej mocno dramatyczna.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Strony  1 2 3 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 30.04.2024 03:04