Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

4 Strony « < 2 3 4 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Ubiór A Muzyka

Meryl
post 26.08.2005 22:39
Post #76 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 25
Dołączył: 10.04.2005
Skąd: Białystok




Ja, podobnie jak ktośtam wyżej ubieram się na czarno, głównie dlatego że poprostu dobrze mi w ciemnych kolorach. Glany mam, nosze dlatego że je poprostu lubie, podobają mi się a do tego są to jedne z niewielu butów w których dłuższy spacer nie grozi odciskami na stopach. Słucham rocka z lat 80 i troche punka. W mojej szafie zdecydowanie przeważa kolor czarny. I nie są to jakieś wyszukane naszpikowane agrafkami rzeczy tylko zwykłe ciuchy z tych samych sklepów w których ubierają się /mandaryny/. Lubie też malować usta na mocną czerwień. I to wystarcza żeby babcie na ulicach mi krzyże pokazywały.


--------------------
Zrozum to najlepiej od zaraz
nie ma możliwości żeby zabić ten hałas
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Vilanda
post 26.08.2005 22:44
Post #77 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 558
Dołączył: 25.05.2004
Skąd: israel

Płeć: Kobieta



ha! bo polskie społeczeństwo jest nietolerancyjne!

brawo dla pani powyżej.


--------------------
jestem w nastroju nieprzysiadalnym,
FREE percy!
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cat
post 26.08.2005 23:07
Post #78 

Unregistered









ojezu, ojezu.
ja nie wiem po co się bulwersowac opinią starszego człowieka.
brawa? za co?
czarne ciuchy i czerwona szminka nie są dla mnie absolutnie żadnym osiągnięciem.

a "mandaryny" to podejrzewam dziewczęta niesłuchające "dobrej" czyli waszej muzyki. używanie tego typu określeń, a potem chrzanienie o nietolerancji jest raczej nie na miejscu.

do samej mandaryny nie mam absolutnie nic, bo dziewczyna super ciężko pracuje i jeszcze musi wytrzymywać to ciągłe jeżdżenie po niej.
a że ma tipsy i powiększone cycki?
no jej, przecież zawsze powtarzacie, że każdy powinien nosić się jak mu się żywnie podoba.

Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 26.08.2005 23:10
Post #79 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Cat @ 26.08.2005 20:22)
phi, really, really.
*


user posted image


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cat
post 26.08.2005 23:15
Post #80 

Unregistered









nudne to już jest XP
Go to the top of the page
+Quote Post
Meryl
post 27.08.2005 21:10
Post #81 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 25
Dołączył: 10.04.2005
Skąd: Białystok




Ja się nie bulwersuje. Pisze tylko że aby dostać etykietke szata wystarczy nałożyć dżinsy i czarną bluzkę. Pisząc /mandaryny/ nie chciałam obrażać ani wokalistki ani dziewczyn słuchających muzyki innej niż ja. Chodziło mi o osoby które w doborze swoich ubrań kierują się tym co modne, i ja wcale nic do nich nie mam.


--------------------
Zrozum to najlepiej od zaraz
nie ma możliwości żeby zabić ten hałas
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 27.08.2005 23:39
Post #82 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



tak, z pewnością ''Mandaryny'' to był tylko skrót myślowy i pisząc go, uważałaś dziewczyny określone tym zaszczytnym mianem za wartościowe oraz inteligentne, prawda?
nie wiem czy masz nieukształtowane poglądy czy tylko Cat tak na Ciebie działa, ale zdecyduj się ;p


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Meryl
post 28.08.2005 00:00
Post #83 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 25
Dołączył: 10.04.2005
Skąd: Białystok




Wierz mi że pisząc słowo /mandaryny/ miałam na myśli dziewczyny ubierające się jak najnowszy tręd głosi. Nie wnikam czy są inteligente, wartościowe ani jakiej słuchają muzyki. Chodziło mi tylko i wyłącznie o ubiór.


--------------------
Zrozum to najlepiej od zaraz
nie ma możliwości żeby zabić ten hałas
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cat
post 28.08.2005 01:32
Post #84 

Unregistered









Podobno czerń jest zawsze w modzie.
I wyszczupla, ha ha.

Pomyśl, dziecko. Ty mówisz "mandaryny", ludzie mówią "sataniści". Jedna broszka jak dla mnie.
Go to the top of the page
+Quote Post
Sacha
post 02.09.2005 14:38
Post #85 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 3
Dołączył: 11.06.2004




QUOTE(Kira @ 31.10.2004 15:10)
więc wiadomo ło co chodzi.
czy

uważacie, że strój powinien mówić o tym jakiej słucha się muzyki? czy wy

sami uzewnętrznacie swoje gusta muzyczne, manifestujecie poprzez swój ubiór

to czego słuchacie? jeśli tak to dlaczego. i jeśli nie to też dlaczego. co

myślicie o ludziach, którzy słuchają np. rocka a wyglądają jak dresy albo

rożowe landrynki ? itd., itd. ..........
*




No wiesz, ja słucam cięższej muzyki, ale ubiaram się hmm no nie wiem, normalnie (?) To jeszcze zalezy od chumoru, bo potrafie chodzić pare dni całkowicie na czarno a następnego włożyć żółtą bluzke i moje trampołki na obcasie żółto różowe smile.gif (od babci dostałam biggrin.gif ). Więc, czy tak, czy tak too zwracam na siebie troche uwage.... ale to jest chyba przykład, że ludzie nie ubierają się zawsze stosownie do słuchanej muzyki smile.gif.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 02.09.2005 21:22
Post #86 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



Ja wczoraj od drecha w morde dostalem w autobusie jak stalem przy wyjsciu i wracalem zluz rocka. Przyjebal sie do moich wlosow ja go splawialem a jak wylazil jebna mnie w morde z piachy i spierdolil...huhuhu \m/ am I a martyr now?


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psychopatka
post 02.09.2005 22:15
Post #87 

Prefekt Naczelny


Grupa: czysta krew..
Postów: 518
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Glajwic

Płeć: Kobieta



ej co do subkultur... wyjasni mi ktos na czym polega SUBKULTURA metali?
bo ja w sumie nie wiem....

kiedys ( nie tak dawno temu) sama nosilam sie na czarno, biegalam w glanac h i mowilam o sobie " metalówa" mineło... bo to bez sensu.

jaka subkultura? Czarne koszule? Zaloba nad swiatem? =)

muzyki slucham dalej ciezkiej, ubieram sie zwyczajnie... o chyba bardziej jak "Mandaryna" niz " Metalówa"... nie oszukujac sie, kolorowa sukienka wyglada korzystniej niz czarny golf w parze z bordowa szminką.


a i nie przesadzajcie ze wam dyskryminuja za czarne ciuchy... tylu ludzi chodzi na czarno po ubieranych ze nawet stare dewotki maja to w dupie


--------------------
Hey you little Jesus bride why have you smiled to me ?
Hey you little Jesus bride why have you sang to me ?
They say that God is inside us all, and sometimes
He is not in the way that I have preached for to wish to
but God is my lover and I love him too

//F.Ribeiro//
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 02.09.2005 22:52
Post #88 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



A bzdura z ta czernia, czasem mam wrazenie, ze piszac teksty w stylu 'nosze sie na czarno i mam glany, babcie od razu pluja i krzycza ze w radio maryja mowia ze szatan' po prostu sie podbudowuja w pewnym wieku swojego dojrzewania <wiadomo, im bardziej böse und evil, tym lepiej>. Potem stwierdza ze to nie ma zadnego sensu ni znaczenia, skonczy im sie bunt przeciwko wszystkim i wszystkiemu, zdejma siegajace kolan rozmymłane koszulki vejdera i zapinane na srebrne klamry glany po same kolana, zakladajac na siebie sukienki i sandalki, jak na porzadny ubiorek letni przystalo. Ha.
Wiem, bo stwierdzilam ze trampki to jednak obuwie do dupy, a glany sa duze, ciezkie, nie grzeja i sie slizgaja na sniegu. Przynajmniej moje gryndersy. <co nie znaczy ze ich zima nie zaloze> Stwierdzilam rowniez ze wole byc 'seksowna' niz 'brudna' ;p <mam nadzieje ze nie musze pisac ze to zdanie ma byc traktowane z przymruzeniem oka>


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sayaka
post 03.09.2005 00:15
Post #89 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 194
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Poznań

Płeć: Kobieta



Oj Omen a wiesz, dresi mają to w zwyczaju.
Kiedyś sobię idę do sklepu z moich bratem, który miał wtedy jeszcze długie włosy a tego dnia do tego koszulkę czarną z tym pentagramem koziołka matołka.
Whatever.
Przed sklepem stały dresiki, jakoś udało nam się wejść do środka, ale po wyjściu nie obyło się bez kilku tekstów skierowanych w strone Misia:
"Ty pierd.olony szatanisto zaraz ci uszy utne k.urwa"

Nie smialismy sie ani z SZatanisty ani z uszu tych ktore nie wiadomo skod wzial, bo ich bylo z 7, a nas dwóch:)

W kazdym razie dresik jeszcze splunął na Michała od tyłu, dzięki Bogu nie trafił, bo michał na skraju wytrzymania psychicznego był.

Die Masakre
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Egwadien
post 18.09.2005 13:12
Post #90 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 234
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Szare Góry

Płeć: Kobieta



Hehe... Psyho, Elva... skądja to znam...
Mi też powoli przechodzi... Choć ja "noszę się na czarno" bo lubię =P
Ostatnio zauważyłam u mnie tendencje- w lecie bardziej sexy, w zimie mniej.
Choć zawsze będę lubiła nościć glany, bo to dla mniej najwygodniesze buty na świecie, to w upalne dni patrzyłam z politowaniem na tych wszystkim metali w glanach i wyobrażałam sobie jak im nogi śmierdzą XD

Z typowymi docinkami ze strony 'dresów' się nie spotkałam. 80% mojej szkoły to ludzie słuchający takiem muzyki jak ja, dresiarza, na szczęście, nie ma żadnego...
Często smieszą mnie docinki 'znajomych' pokroju "a po kim jesteś w żałobie?" "po moim psie, który zdechł 2 lata temu"

Satanistką nie jestem... Kiedyś w kościele Ksiądz mi zwrócił uwagę, że mam nieodpowiednią koszulkę, bo miałam z koziołkiem matołkiem =P
I od tamtej pory (głupio mi było na prawdę) staram się bardziej uważać. Nadal czasem zakładam koszulki z logiem ulubionych zespołów, ale nie do kościoła =P

/edit/
a mój chłopak po tym jak dzisiaj pomógł starszemu państwu z mojego bloku wnieść zakupy, to najpierw usłyszał mase pochwał i komplementów... a potem, że długie włosy są niemęskie _-_

Ten post był edytowany przez Egwadien: 18.09.2005 13:13


--------------------
z podpisów pod postami:
"Elfy powinny się nauczyć żyć w symbiozie z toporem w dupie!"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldzia
post 24.09.2005 19:15
Post #91 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 367
Dołączył: 20.08.2004
Skąd: Łódź

Płeć: Kobieta



A ja sie ubieram zupelnie nizaleznie od muzyki sluchanej. Dla mnie przyporzadkowywanie sie do jakis subkultur jest hm... srednim pomyslem. Smieszy mnie troche to, ze takie black dziewczynki mowia, ze one chca byc inne od tego calego gowna... a przeciez nie sa inne jak zapakuja sie w czarny sweter i spodnie, a na nogi wcisna glany. Tym bardziej, ze to teraz jest modne, przynajmniej moim zdaniem. Oczywiscie nie we wszystkich kregach ze tak powiem, ale moim zdaniem, ubieranie sie na czarno i noszenie glanow to taka innego rodzaju moda. Ja tam nie patrze na ubrania w kategoriach typu: tego nie zaloze, bo to nie wystarczajaco {tutaj nazwa gatunku muzycznego}.

Swoja droga, moj ulubiony gatunek muzyki jeszcze nie doczekal sie chyba charakterystycznego ubioru, i dobrze.

Wole swoja oryginalnosc akcentowac tym, co mi sie podoba, niz swoja "oryginalnosc" akcentowac tym, co ma polowa ludzi w moim wieku.

W dupie mam czy to, co na siebie zaloze jest rozowe, czarne czy zarowkowe - wazne ze mi sie podoba. Pierdzielic trędy i nie trędy tongue.gif.

Aha, a glany mam, bo mi sie podobaja, i daja poczucie bezpieczenstwa (juz im troche zawdzieczam tongue.gif).
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 24.09.2005 19:49
Post #92 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



Elfi, u niektórych długie włosy wyglądają niemęsko, choć nie mówię, że akurat u Twojego chłopaka.
myślę, że każdy kto przejmuje się swoim wyglądem (a teoretycznie- jeśli ktoś ubiera się na czarno, to mu to nie zwisa zupełnie) powinien zdawać sobie choć trochę sprawę, w czym mu dobrze.


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Egwadien
post 25.09.2005 23:16
Post #93 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 234
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Szare Góry

Płeć: Kobieta



To kwestia gustu, ale moim zdaniem większośc facetów jacy są godni uwagi mają długie włosy =) I co w tym najlepsze, najcześciej jączy ich ta sama muzyka i zainteresowania.
Z tego co zauważyłam, większość graczy RPG ma/miało/chce mieć długie włosy i słucha cieższego brzmienia (choć to nie zasada, bo z hip-hopowcami też grałam, choć znam jednego z długimi włosami =)

Voldzia... widzisz. Tobie wsztsrko jedno co załozysz, byleby Ci się podobało. Mi nic różowego się nie podoba, dlatego nic w kolorze świnek lub majtek nie założę.
Myślę, że wiekszość ludzi ubierających się na czarno lubi ten kolor, a nie ubiera się tak dla zasady.
Myślę, żę wiekszość owych "czarnych" nie marzy o tym, żeby przywdziewać inny kolor i nie męczy się w tym, co ma na sobie.


--------------------
z podpisów pod postami:
"Elfy powinny się nauczyć żyć w symbiozie z toporem w dupie!"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cat
post 26.09.2005 00:31
Post #94 

Unregistered









Tak z czystej przekory- pokaż mi świnkę o odcieniu fuksji.
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Strony « < 2 3 4
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 28.03.2024 14:37