Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

4 Strony  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Popmjuzik

Katon
post 10.03.2006 15:48
Post #1 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Dobra, dobra. Wszyscy tu są tacy strasznie tru, że aż można kitę odwalić, a ja i tak wiem, że prawie każdy czasem słucha jakiegoś shitradia albo ogląda vive czy inne forfany. I ja oglądam. Jakie nowości was kręcą? Który łańcuchowy raper jest najfajniejszym ziomem? W których teledyskach są najfajniejsze mulatki? Który singiel Goyi był najlepszy? Czy Britney rozwiedzie się z Kevinem? W popie nie da się odzielić muzyki od imidżui, zresztą po zabraniu go mało zostaje. Proponuje luźną rozmowę o całym tym wesołym światku. Ja tam lubię Toxic i możecie mnie pocałować.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hefaj
post 10.03.2006 15:59
Post #2 

Cenzor


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 851
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Katofaszystów k./ Ciemnogrodu

Płeć: Mężczyzna



to chyba do kultury idzie.


--------------------

Ciemnogrodzkie ogłoszenie:
Jestem strasznym , agresywnym i wojującym katofaszystą , używam nieekologicznego mydła , nienawidzę wszystkiego co się rusza łącznie z Żydami i Arabami , kocham Hitlera i jest on dla mnie Bogiem , biję gejów , lesbijki i murzynów , jestem łysy , mam bejzbola , należę do 8 bojówek neofaszystowsko/nazistowsko/frankistowsko/skinowskich , codzień palę flagę Izraela , kocham Mein Kampf , słucham Radia Maryja , popieram PiS , LPR i PPN , mam moherowy beret , podejdź a odgryzę ci lewe ucho.

W obawie przed życiem i zdrowiem nie klikaj tego linka!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 10.03.2006 16:04
Post #3 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Masz racje. Modem niby jestem, a tu takie błędy.

Ten post był edytowany przez Katon: 10.03.2006 16:04
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cat
post 10.03.2006 16:31
Post #4 

Unregistered









Na 3/4 pytań nie jestem ci w stanie odpowiedzieć, ale jeżeli chodzi o Britney, to podobno znowu jest w ciąży ;)
Oglądam nałogowo mtv i się nie wstydzę, vivy niestety nie trawię, bo mam tylko polską, a prezenterzy na niej mnie odrzucają (swoją drogą organizowali casting na prezenterkę vivy i już już się miałam zgłaszać, ale się doczytałam, że pracuje się w Berlinie).
Pop, hop hopy te wszystkie amerykańskie, shake that assy itp są świetne jeżeli chodzi o pogibanie się przy nich, bo mimo mojego całego zrozumienia dla metalu i metali, nie jestem w stanie przetrawić "imprez" przy skandynawskim tru bleku.
Moje wieeelkie popmjuzikowe miłości to Black Eyed Peas i zawsze w wielkim stylu powracająca Madonna. A ostatnio męczy mnie wyjątkowo buracka piosenka pt "Kylie".
Plus jeżeli chodzi o wizeunki gwiazd, polecam celebrities.blog.pl, codziennie udaje się im podłapać coś ciekawego ;p
Go to the top of the page
+Quote Post
Myśka
post 10.03.2006 17:36
Post #5 

nigeryjski chłopiec


Grupa: czysta krew..
Postów: 1196
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: podróżny busik the kooks

Płeć: Kobieta



ja to lubie pudelka, np. tu lub tu.

kajli jest boska, jak juz wejdzie w uszko to nie wyjdzie, strzezcie sie!
poza tym BEP podoba mi sie najnowsza 'pump it', raczej za ta wstawke z pulp fiction. no i jestem od dawna in love w justinie timberlake'u i jego 'senoricie'. na mtv czasem leci disco 2000 to tez z przyjemnoscia poslucham.


--------------------
she moved so easily all i could think of was sunlight
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katarn90
post 10.03.2006 21:52
Post #6 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 826
Dołączył: 13.07.2005

Płeć: Mężczyzna



pop to shit. idiotyczna muza, a 90% proc. tegoż showbiznesu to, jak to nazwałeś, imidż. Cóż, jak się gra taki shit, to się dupą nadrabia.
Wszystkie te blondynki i różowe pop-lafiryndy (Carey, Spears, Connor i 100 innych) są takie same, mają te same piosenki, takie same teledyski (taniec, taniec, taniec) i, co najgorsze, są promowane w takich zapóźnionych krajach jak IV Rzesza Pospolita. Spójrzcie sobie na Norwegie, Finlandie albo Danię, gdzie na pierwszym miejscu jest... rock, a nawet metal. To jest promowane w tych krajach, to leci w telewizji, a nie amerykański pop. Widział, albo słyszał, ktoś kiedyś listę wszechczasów na jakiejś TV stacji, albo w radiu? Nie było na nich ani jednego, ANI JEDNEGO utworu pop ani hip-hop, co najwyżej pop-rock w stylu U2. A reszta? Led Zeppelin, Pinki Floyd, Black Sabbath - rock! sory za mocne słowa.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cat
post 10.03.2006 22:00
Post #7 

Unregistered









omen zwei, willkommen!
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 10.03.2006 22:20
Post #8 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



widać nie jestem tak super true inteligentna jak Katarn90, ale dla mnie nie trzeba być na liście wszechczasów, żeby mi wpaść w ucho. swoją drogą współczuję ludziom, którzy nucą pod nosem Black Sabbath zamiast głupich lafirynd ;> a na marginesie, czy Ozzy przypadkiem swojego czasu nie zrobił z siebie i swojej rodziny pośmiewiska w show biznesie, którego tak nienawidzisz? ;>
a zresztą.

a jeśli chodzi o moje popmjuzikowe gusta. zgadzam się z Cat co do Black Eyed Peas- są niesamowici ;> podobnie z Madonną, chociaż jej ostatni powrót wcale nie przypadł mi wyjątkowo do gustu. lubię posłuchać Robbiego Williamsa i pierwszych płyt- uwaga sensacja- Michaela Jacksona (; swojego czasu miałam fazę na Pointer Sisters z ich ''I'm so excited'', potem na Savage Garden.
czasem wpadnie mi w ucho jakaś głupia piosenka- na mnie też ostatnio np. podziałała ''Kylie''. ale gdyby nie Wy to bym się chyba nie przyznała ;P jakiś czas temu często słuchałam ''La Tortura'' Shakiry i Alejandro Sanza, a po ME w łyżwiarstwie figurowym- nałogowo ''You're Beautiful''.
ostatnio też plączą mi się po głowie ''trochę'' głupie ''Rewolucje'' Jamala (moment w kiblu z równie beznadziejnego ''Tylko mnie kochaj'').

i wiele innych.
jak widać jestem płytka ;>


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katarn90
post 10.03.2006 22:25
Post #9 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 826
Dołączył: 13.07.2005

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Potti @ 11.03.2006 00:20)
widać nie jestem tak super true inteligentna jak Katarn90, ale dla mnie nie trzeba być na liście wszechczasów, żeby mi wpaść w ucho. swoją drogą współczuję ludziom, którzy nucą pod nosem Black Sabbath zamiast głupich lafirynd ;> a na marginesie, czy Ozzy przypadkiem swojego czasu nie zrobił z siebie i swojej rodziny pośmiewiska w show biznesie, którego tak nienawidzisz? ;>
a zresztą.
*




tak to jest jak się czyta posty nieuważnie. Fanem Black Sabbath nie jestem, ale byli na liście wszechczasów więc ich wypisałem. W kategorii: lista wszechczasów, nie w kategorii mój ulubiony zespół. Ozzy zrobił z siebie pajaca, sam jest chodzącą maszynką do robienia kasy, a poza tym ma beznadziejny głos. Ale to on był na liście wszechczasów a nie Britney Spears. Ja jestem za Iron Maiden, których zresztą nie puszcza się w mediach w myśl zasranej zasady: Polska promuje hip-hop. Dzięki, ale lansering mi nie odpowiada, wolę obcować z ludźmi takimi jakimi są.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
em
post 10.03.2006 22:30
Post #10 

ultimate ginger


Grupa: czysta krew..
Postów: 4676
Dołączył: 21.12.2004
Skąd: *kṛ'k

Płeć: buka



Ach, ja.
La tortura było (i jest, a co!) dżezi. Wpadło mi swego czasu w ucho Pon De Replay niejakiej Rihanny i We'll be burnin' Seana Paula. A, i podoba mi się ostatnia piosenka Pink smile.gif
Wystarczająco popmjuzikowo?


--------------------
all you knit is love!
każdy jest moderatorem swojego losu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
avalanche
post 10.03.2006 22:40
Post #11 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1391
Dołączył: 11.04.2003
Skąd: Mementium Morium

Płeć: Kobieta



Katarn weź wrzuć na luz bo zadyszki dostaniesz ;d

mi ostatnio wryło się "check on it" beyonce. to jest jak pranie mózgu, ale piosenka nawet fajna. do pewnego czasu ;dd
i ten zajebisty róz w teledysku. nioha nioha.
a tak jeszcze poza tym to kanye west "diamonds from sierra leone" ;d <kwalifikuje się do tematu? ;dd> nie wiem czy to nowe czy stare, bo ja się zupełnie nie orientuje czasami ale w radiu leciało ;dd

na studniówce to sie tańczyło przy la camisa negra hehe ;ddd


--------------------
"Oznaką inteligencji najwyższej klasy jest zdolność do uznawania dwóch przeciwstawnych idei jednocześnie."
F. Scott Fitzgerald
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
em
post 10.03.2006 22:50
Post #12 

ultimate ginger


Grupa: czysta krew..
Postów: 4676
Dołączył: 21.12.2004
Skąd: *kṛ'k

Płeć: buka



Ach, racja - "La Camisa Negra" (czarna koszula, uhuh) wymiata biggrin.gif A podoba mi się jeszcze Madonny "Sorry".
A miałam wyjść na rockfana. Wyszło szydło z worka.

Do tego popmjuzika kwalifikują się też te wszystkie programy na MTV w stylu 'nowożeńcy' czy insi 'wanna come in'? To jest dopiero popkultura. Leci u mnie w kółko, siostra ogląda, ja zerkam kątem oka wink2.gif

Ten post był edytowany przez emoticonka: 10.03.2006 22:51


--------------------
all you knit is love!
każdy jest moderatorem swojego losu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 11.03.2006 00:10
Post #13 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



"La Camisa Negra" - *_*
Ma po prostu nieodparty urok ten kawalek :d

Nie wiem do konca czy to wstyd ale jestem bardzo z tylu z najnowszymi perelkami popu, nie ogladam prawie telewizji czym odcinam sie niestety od tego swiatka. Ale oczywiscie nie zmienia to faktu ze tak jak polowe spoleczenstwa nurtuje mnie plec wokalu tokio hotel. No nie moge tego zglebic! :d


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hefaj
post 11.03.2006 00:11
Post #14 

Cenzor


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 851
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Katofaszystów k./ Ciemnogrodu

Płeć: Mężczyzna



a ja cholera polubiłem ostatnio Madonnę.
no i BEP rządzi.


reszty jakoś nie teguję specjalnie , co najwyżej nie pachać się , pojedynczo.


--------------------

Ciemnogrodzkie ogłoszenie:
Jestem strasznym , agresywnym i wojującym katofaszystą , używam nieekologicznego mydła , nienawidzę wszystkiego co się rusza łącznie z Żydami i Arabami , kocham Hitlera i jest on dla mnie Bogiem , biję gejów , lesbijki i murzynów , jestem łysy , mam bejzbola , należę do 8 bojówek neofaszystowsko/nazistowsko/frankistowsko/skinowskich , codzień palę flagę Izraela , kocham Mein Kampf , słucham Radia Maryja , popieram PiS , LPR i PPN , mam moherowy beret , podejdź a odgryzę ci lewe ucho.

W obawie przed życiem i zdrowiem nie klikaj tego linka!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ahmed
post 11.03.2006 00:14
Post #15 

The Fallen


Grupa: czysta krew..
Postów: 2027
Dołączył: 16.07.2005
Skąd: 20eme arrondissement de Paris

Płeć: Mężczyzna



A pamięta ktoś The Corrs? Kupiłem sobie nawet kasetę jakieś x lat temu. Irlandzki zespół, pięknie grali (grają?). Chłe chłe....Niedawno wygrzebałem skądś tą kasetę i znowu osobie troszki posłuchałem. Pikny kołwer Hendrixa "Little Wing".
A z tego co ostatnio wpadło w ucho: Bob Sinclair "Love generation" i "la camisa negra". Madonna roxx ze swoim nowym albumem, im częściej ją widuję tym młodsza mi się wydaje. A MTV i Vivy nie mam bo jestem zacofany i ograniczony do polshitu, tvn, jedyneczki i dwójeczki. Telewizję oglądam średnio 2 razy w tygodniu...radia słucham tylko gdy jeżdzę samochodem. Nie wiedziałbym co się w świecie dzieje gdby nie gazety.


--------------------
w nocy spać i grzecznym być za dnia.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 11.03.2006 00:54
Post #16 

Unregistered









QUOTE(Katarn90 @ 10.03.2006 23:25)
QUOTE(Potti @ 11.03.2006 00:20)
widać nie jestem tak super true inteligentna jak Katarn90, ale dla mnie nie trzeba być na liście wszechczasów, żeby mi wpaść w ucho. swoją drogą współczuję ludziom, którzy nucą pod nosem Black Sabbath zamiast głupich lafirynd ;> a na marginesie, czy Ozzy przypadkiem swojego czasu nie zrobił z siebie i swojej rodziny pośmiewiska w show biznesie, którego tak nienawidzisz? ;>
a zresztą.
*




tak to jest jak się czyta posty nieuważnie. Fanem Black Sabbath nie jestem, ale byli na liście wszechczasów więc ich wypisałem. W kategorii: lista wszechczasów, nie w kategorii mój ulubiony zespół. Ozzy zrobił z siebie pajaca, sam jest chodzącą maszynką do robienia kasy, a poza tym ma beznadziejny głos. Ale to on był na liście wszechczasów a nie Britney Spears. Ja jestem za Iron Maiden, których zresztą nie puszcza się w mediach w myśl zasranej zasady: Polska promuje hip-hop. Dzięki, ale lansering mi nie odpowiada, wolę obcować z ludźmi takimi jakimi są.
*



ale głupotki piszesz.
samo pisanie, że Polska promuje hip-hop jest idiotyzmem,
Polska promuje tandetny rock.
hip-hop wycofuje się z mediów, było boom
w którym uczestniczyły te wszystkie Donie itp.
ale to już mija, poza tym tylko w oczach
szarego słuchacza muzyki nie samego hip-hopu
Doniu będzie robił hip-hop.


Diamonds are Forever moim zdaniem świetne [lubię produkcje KW],
całą mi znaną twórczość Boba Sinclair'a lubię [czyli jakieś 3-4 kawałki]
Madonna jakoś trzyma fason, zawsze łapałem się na jej singielki
Sean Paul to może nie pop, ale na pewno muzyka puszczana w tv,
radiu, tak samo jak BEP, zresztą i SP i BEP mają bardzo dużo klasy
w tym co robią.
no ale Kylie mnie nie uwiodła wink2.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
Sumiko
post 11.03.2006 01:51
Post #17 

>>blondynki są głupie.<<


Grupa: czysta krew..
Postów: 876
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z dupy.

Płeć: Mężczyzna



hehe doniu debeściak =)

a w 'pod gradobiciem pytań' był ostatnio onomatopeja. myślałam, że się posikam. widział ktoś?


--------------------
dupa.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 11.03.2006 09:38
Post #18 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
samo pisanie, że Polska promuje hip-hop jest idiotyzmem,
Polska promuje tandetny rock.
hip-hop wycofuje się z mediów, było boom
w którym uczestniczyły te wszystkie Donie itp.
ale to już mija, poza tym tylko w oczach
szarego słuchacza muzyki nie samego hip-hopu

Ja telewizji zasadniczo nie oglądam, gazet zasadniczo nie czytam, więc nie jestem na czasie, ale czasami jak mama coś ogląda w telewizji a ja akurat jestem w domu to mogę posłuchać. I naprawdę jedyne co tam słychać to jest jakiś HipHop z zapędami do popu, albo pop z zapędami do rocka - vide ostatnie odkrycie "Metali" Tokyo Hotel czy smth.

Przepraszam, ostatnio słyszałem w telewizji U2. Też pop imho i ich niezbyt lubię ale muzę grają znośną w porównaniu z na przykład peją.

A, zapomniałem dodać, mam tylko podstawowe kanały TV bez kablówki i niczego, więc może coś mnie omija. Na przerwach w robocie czasami w telewizji oglądam polskie MTV i tam też sam hiphop leci. Może ja po prostu mam pecha i źle trafiam?

Ten post był edytowany przez matoos: 11.03.2006 09:38


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Magya
post 11.03.2006 13:03
Post #19 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 874
Dołączył: 01.08.2004

Płeć: Kobieta



Ostatnio Kelly Clarkson, BEP i The Pussycat Dolls ;]

Emo - Stupid girls? smile.gif


--------------------
Motylem jestem.


user posted image

Członkini The Marauders - fanklubu Huncwotów
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 11.03.2006 14:46
Post #20 

Unregistered









samo posunięcie vivy cos oznacza - wycofali w zasadzie wszystkie
programy hip-hopowe, po czym wprowadzili tam Pezeta
do jakiegos programu

no i powiedzialbym ze masz niefarta, szczegolnie jezeli
mowisz o telewizji publicznej
no ale meza to tam puszczaja wink2.gif


Go to the top of the page
+Quote Post
Katarn90
post 11.03.2006 15:11
Post #21 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 826
Dołączył: 13.07.2005

Płeć: Mężczyzna



voldius ----> to może ty masz jakąś inną "polską" telewizję. W polsce promuje się hip-hop i pop, a to że na razie trochę przystopowali to nie znaczy, że od razu zmienili front. Sorry, ale nawet stare poczciwe TSA nie puszczą nigdy, bo nie mają szerokich gaci i smyczy na szyi.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 11.03.2006 15:32
Post #22 

Unregistered









hyhy.
dowiedz sie ile osob w polsce slucha TSA, a ile slucha hip-hopu.
troszke bardziej im sie to oplaca.
a poza tym telewizja ktora puszcza duzo hip-hopu jest obecnie 4fun, ale to
tez zalezy.

a poza tym telewizja nie promuje hip-hopu
tylko na nim zarabia. bo jak mozna promowac
muzyke ktora z zalozenia miala byc muzyka buntu
a przeksztalcila sie bardzo roznie
bo mimo wszystko Snoopa czy chociazby Dre
nie puszcza w TVP1, OSTRego nawet nie puszcza
co dopiero jakies WWO czy cos bardziej wyszukanego

w Polsce promuje sie tani pop-rock i tandetny pop
no i troche mniej tandetnego.


podaj mi przyklady promowanego w Polsce hip-hopu.
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 11.03.2006 19:49
Post #23 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



QUOTE(Sumiko @ 11.03.2006 02:51)
hehe doniu debeściak =)

a w 'pod gradobiciem pytań' był ostatnio onomatopeja. myślałam, że się posikam. widział ktoś?
*



Nie widziałem jeszcze mojego ojca płaczącego ze śmiechu aż tak. Ja omało nie dostałem dysfunkcji żuchwy - wogóle uwielbiam Andrzeja Strzelbę, Misia Push-upka i całe 4funTV, szczególnie od kiedy w Rebelu wyszydzili Tajemnicę Gejowskiej Góry. Nikt inny nie miał odwagi.

Co do innych wątków - wychowałem się na rocku i klasyce, ale w porównaniu do takiego shitu jak Fear Of The Dark Maidenów (nie obchodzi mnie jak są szacowni) wiele utworów O.S.T.R.a czy już napewno Kalibra44 to arcydzieła. Nie mówiąc już o jakichś wymalowanych satanistach, którzy opanowali tylko ryczenie i nadupcanie na twinie. Sto razy bardziej wolę sobie posłuchać (o patrzeniu wogóle nie mówię, bo to jest oczywiste) Rihany dididididadidididadidej, so just call me whenever you're lonely. Wogóle wynalzca Rihany jak dla mnie powinien dostać Grammy, bo takiej fajnej laski dawnom w telewizorni nie widział. Lubię hengap. I lubię toxic. I lubię let's get blown. A nawet kajli po piątym piwie lubię. Nie lubię tego specyficznego antypopowego kołtuństwa. Słucham Slayera jestem fajny jak cholera. Metal szczególnie szkodzi na urodę dziewczynom, które zamiast się ładnie ubrać robią z siebie wampiry. Że pop to pop wie każdy. Odkrycia w stylu 'komercyjne gówno' naprawdę nie mają nic do tego. Wielu prawdziwym tru masakratorom dobrze by zrobiło na nerwy jakby się przy Sean'ie Paulu pogibali.



Ten post był edytowany przez Katon: 11.03.2006 20:01
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katarn90
post 11.03.2006 20:33
Post #24 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 826
Dołączył: 13.07.2005

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(voldius @ 11.03.2006 17:32)
hyhy.
dowiedz sie ile osob w polsce slucha TSA, a ile slucha hip-hopu.
troszke bardziej im sie to oplaca.
a poza tym telewizja ktora puszcza duzo hip-hopu jest obecnie 4fun, ale to
tez zalezy.

a poza tym telewizja nie promuje hip-hopu
tylko na nim zarabia. bo jak mozna promowac
muzyke ktora z zalozenia miala byc muzyka buntu
a przeksztalcila sie bardzo roznie
bo mimo wszystko Snoopa czy chociazby Dre
nie puszcza w TVP1, OSTRego nawet nie puszcza
co dopiero jakies WWO czy cos bardziej wyszukanego

w Polsce promuje sie tani pop-rock i tandetny pop
no i troche mniej tandetnego.


podaj mi przyklady promowanego w Polsce hip-hopu.
*





muzyka buntu? nie, nie, ja mówię o polsce. Nie znasz przykładów promowanego w polsce hip-hopu (albo jak niektórzy mówią: hip-hopolo czy jak to sie pisze)? A to, że na każdym festivalu, czy w Opolu, czy gdzie indziej w TV, leci sam pop i hip-hop? A jakiekolwiek listy przebojów? Rozumiem, czasem jest coś z rocka, czasem nawet klasyka, ale zbija się kase na hip-hopie.
I jeszcze jedno. TSA ma o wiele mniej fanów, masz rację, ale to też ma swoją przyczynę w promowaniu hip-hopu. Gdy np. takie 10-letni dzieciak słucha codzień radia, albo w samochodzie wystarczy, to czego ma słuchać jak nie hip-hopu? Bo rocka słyszy od czasu do czasu albo w ogóle. A w klasie wszyscy słuichają h-h więc on też musi. Takie kółko. I pewnie od razu zapytasz o przykłady - proszę bardzo - ja. Do 2003 roku słuchałem Pezeta, Donia, WWo i innych polskich wykonawców. W życiu nie słyszałem (z ręką na sercu) wtedy Black Sabbath, Iron Maiden, a z Zeppelinów to tylko Stairway To Heaven. Więc nie lubiłem rocka, dopóki jeden z moich kolegów nie porzyczył mi kilku płyt. I doszło do tego, że nienawidzę h-h i w ogóle nie słucham radia (chyba, że trójkę nocami, ale to też rzadkość, bo przed szkołą wolę się wyspać).



Katon ---> są gusta i guściki, Maiden są wyjątkowo różnie odbieranym zespołem bo stoją wręcz na krawędzi. Więc dla jednych jest tandetą, dla innych przeciwnie.
Poza tym, jakiekolwiek pozytywne uczucie do muzyki pop koliduje z uwielbieniem wobec Iron Maiden, po pięknych słowach ich wokalalisty na temat Britney Spears biggrin.gif

A nie koliduje czasem?


aleś się czepiła mnie biggrin.gif

Ten post był edytowany przez Katarn90: 12.03.2006 11:07
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cesair
post 11.03.2006 21:39
Post #25 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 31
Dołączył: 28.04.2003
Skąd: z Wasrawu




Co do promowania hh, to dla mnie po prostu ludzie z telewizji odkryli hip-hop, bo się nagle okazało, że na to jest popyt, jak sam mówisz Katarn, to co jest na topie to się promuje, dzięki temu oglądalność większa.


A popmjuzika lubię bardzo, bo jest taki pozytywny, żyłowiowy i energiczny, można potańczyć, pośpiewać, obejrzeć videoclipy i powiesić sobie wykonawców nad łóżkiem. Mtv oglądam, chociaż ostatnio lecą prawie same programy, płakać mi się czasem chcę jak na to patrzę, szczególnie gdy oglądam "My super sweet sixteen". Ostatnio męcze B5, Tylera Hiltona, próbowałam Paris Hilton, jednak się nie da, BEP, PCD itp. właściwie nigdy nie wiadomo co mi do ucha wpadnie.


--------------------
Without you believin’ in always picking up and thinking about leaving
Once you stick around then that's when I'll show you happiness the world can see
That's how love should be
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Strony  1 2 3 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 29.03.2024 16:40