Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

11 Strony « < 9 10 11 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Być Szlachetnym [cdn?], czasem trzeba bardzo szybko dorosnąć...

Co sądzicie o tym opowiadaniu?
 
Dobre - zostawić [ 122 ] ** [93.13%]
Gniot - wyrzucić [ 8 ] ** [6.11%]
Zakazane - zgłoś do moderatora [ 0 ] ** [0.00%]
Suma głosów: 131
  
Tinsley
post 12.08.2007 20:50
Post #251 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 5
Dołączył: 12.08.2007
Skąd: Czeladź

Płeć: Kobieta



Super:)Naprawde:)
Ale mogła być wkleić coś nowego:)<prosi>
Ładnie prosze:) blush.gif czarodziej.gif
N wene twórczą-----> landrynki.gif


--------------------
Kolejny przykład na to jak człowiek stał się szmatą...!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tissaya de Vries
post 17.08.2007 21:15
Post #252 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2
Dołączył: 26.07.2007




ff o fantastycznym rozpoczęciu

dialogi między parami są nieco nudnawe

tak samo jak i relacje HG/DM
wtrące że czytałam twoje poprzednie ff z tym paringiem i wiem na co Cię stać (muszę przyznać że taki paring interesuje mnie bardziej niż Potter +granger czy jakikolwiek inny, przedewszystkim najczęściej akcja takich opowieści jest ciekawsza)

z kolei "ręka Boga" jest świetna i pod względem treści, tam odczucia bohaterów są opisane perfekcyjnie jak również i akcja."Być szlachetnym" momentami wudaje mi się zbyt przedłużane i cukierkowe a nawet choć rzadko się to zdarza nudnawe i według schematów.
nie to że jestem za przemocą chodzi mi raczej o błędy które wytknięto ci wcześniej a ja żeby nie zanudzać napisałam w skrócie.

pozdrawiam i czekam na następny rozdziałsmile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
trf
post 03.09.2007 10:35
Post #253 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1
Dołączył: 31.08.2007




Świetny ff. Gratuluję i nie mogę się doczekać kolejnego rozdziału!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mary_czerwona_czarownica
post 14.09.2007 16:22
Post #254 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 14
Dołączył: 06.09.2007
Skąd: Łódź

Płeć: Kobieta



To jest pierwszy ff, jaki w ogóle przeczytałam. I jest boski, nie spodziewałam się że z książek p. Rowling można czerpać inspiracje do takich opowiadań. Masz niesamowity styl pisania, strasznie wciągający, czytałam to do 3 w nocy i nie żałuję. Bardzo mi się podoba postać Dracona, a jego wewnętrzna przemiana jest ukazana z jakąś psychologiczną precyzją. Przekonałaś mnie też do Severusa, za którym wcześniej nie przepadałam. Masz bardzo bujną wyobraźnię i dziel się nią z czytelnikami. Błagam Cię nie porzucaj tego ficka! Będę wdzięczna za nawet bardzo malutki rozdzialik smile.gif tongue.gif

Życzę dalszej fantastycznej weny twórczej czekolada.gif landrynki.gif

Żeby Ci się słodko pisało biggrin.gif

Ten post był edytowany przez Mary_czerwona_czarownica: 14.09.2007 16:25
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
KeyeM
post 14.09.2007 16:32
Post #255 

Unregistered









tak Kitiaro pisz dalej! smile.gif
prosze Cie !! smile.gif

nie moge wytrzymac, jak wchodze na twojego ff, a tu brak nowego rozdzialu sad.gif
napisz cos jeszcze..chociaz zeby nas troche pocieszyc tongue.gif

to dla Ciebie czekolada.gif ..na wene smile.gif

pozdrawiam i czekam z niecierpliwoscia na kolejna czesc smile.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
Magic
post 15.09.2007 17:07
Post #256 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1
Dołączył: 31.08.2007




Nigdy nie byłem zbyt wygadany tym razem tez nie bede ;p ale musze powiedziec ze tekst dobrze mi sie czyta nie mozna narzekac ze jest nudny i z cała pewnoscia moge go ocenic na jeden z najlepszych jakich przeczytałem. Ogolnie bardzo podobaja mi sie twoje teksty ale najbardziej te ktore sa skonczone(taka mała aluzja) Mam nadzieje ze dokonczysz pisanie i nas nie zawiedziesz ;d Na zachete czekolada.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
VirginiaPotter
post 04.11.2007 17:37
Post #257 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 4
Dołączył: 19.10.2007
Skąd: Zawidów

Płeć: Kobieta



Na ten ff trafiłam przydatkiem. Zaczęłam go czytać z nudów. I bardzo dobrze że się wtedy nudziłam. To jeden z najlepszych ff jakie kiedykolwiek czytałam. A czytałam wiele: od kilku beznadziejnych nieznanego autorstwa po "razem z Danger" :) i "I belive..." oczywiście Twojego autorstwa. Dlatego mam prośbę: napisz następny rozdział tego opka...taki ff nie może "umrzeć"

pozdro VP
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alcis
post 19.12.2007 21:16
Post #258 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 12
Dołączył: 12.12.2007

Płeć: Kobieta



Suuper! Mogę powiedzieć, zupełmnie szczerze, że Twoje FF są najlepsze z całego, calusieńkiego Magicznego Forum. A juz najbardziej z wszystkich podobaja mi sie "I believe.." i "Zmowa ...". I napisz coś, (najlepiej książkę) bo piszesz wyśmienicie.
Z życzeniami weny twórczej,
Alcis


--------------------
Podobno szczęściem można się zarazić jak chorobą. Ale jakoś nigdy nie widać epidemii.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Iglak17
post 09.01.2008 21:26
Post #259 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1
Dołączył: 04.01.2008
Skąd: Jasło

Płeć: Kobieta



To naprawdę najlepszy fanfick, jaki do tej pory czytałam. Podoba mi się, bardzo podoba... to za mało powiedziane. Jestem pod wrażeniem. Tekst jest naprawdę świetny! Wciągnął mnie, jak prawdziwa książka. Kit, masz prawdziwy talent! Ale jesteś też okrutna... Tak dawno nie dodałaś nic nowego sad.gif smutno mi... bo to tak, jakby z książki - przyjaciela wyrwano kilka ostatnich rozdziałów cry.gif pusto... Kitiaro, proszę, błagam, wklej następną część czekolada.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alicja Spinnet
post 28.01.2008 14:22
Post #260 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 13
Dołączył: 14.07.2007

Płeć: Kobieta



Kitaro!! ;]
Przeczytałam. Raz. Potem drugi.
Kurczę podobało mi się, bardzo.
Oczywiście troszkę literówek się znajdzie, ale powala mnie twój styl pisania. Jejj... normalnie czuję, że jest on lepszy od Rowling. Uczeń przerasta mistrza, a raczej czytelnik 'poprawia' książkę.
Jeszcze do tej pory jestem w szoku, bo nie wierzę, że mogłabyś porzucić to dzieło.
Proszę nie poddawaj się, bo nie warto osierocać takiego cudownego tworu. To żyje swoim życiem.
Uważam, że powinnaś zakończyć (jakoś) "Być szlachetnym", ale oczywiście niczego Ci nie narzucam.
Pozdrawiam i życzę weny...

A.S.

P.S. Będę okrutna, ale mam nadzieję, że dręczy Cię poczucie winy za tak długotrwałe katusze dla Twoich fanów biggrin.gif hehe


--------------------
"Gwałt jest niemożliwy - kobieta z podniesioną spódnicą biegnie szybciej niż mężczyzna z opuszczonymi spodniami."

user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pycia
post 29.02.2008 18:16
Post #261 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 7
Dołączył: 17.12.2007

Płeć: Kobieta



Droga Kitiaro,
słowa wielkiego uznania za to co robisz. Muszę powiedzieć, że "Być Szlachetnym" to najlepsze opowiadanie jakie czytałam do tej pory. Wciąga, trzyma w napięciu, rozśmiesza do łez, wzrusza... Naprawdę to wszystko można poczuć czytając ten TEKST (należą się Jemu wielkie literki biggrin.gif ).
Jednak minusem są błędy i literówki, lecz przy tak obszernym opowiadaniu nie dziwię się, iż takie się pojawiły.
Mam nadzieję, że ciąg dalszy za niedługo się ukarze.... To moja nieśmiała prośba tongue.gif
Powodzenia w dalszym, twórczym pisaniu
Pycia

Ten post był edytowany przez Pycia: 29.02.2008 18:18


--------------------
"A droga wiedzie wprzód i wprzód,
Skąd się zaczęła, tuz za progiem -
I w dal przede mną mknie na wschód,
A ja wciąż za nią - tak jak mogę...

Skorymi stopy za nią w ślad -
Aż w szersza się rozpłynie drogę,
Gdzie strumień licznych dróg już wpadł...
A potem dokąd? - rzec nie mogę."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Anaphora
post 05.04.2008 22:22
Post #262 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2
Dołączył: 24.03.2008




Kitiaro jestem pod wrażeniem, naprawdę.
Opowiadanie jest długi, wielowątkowo i o tych wątkach nie zapominasz. Nie zaczynasz, by je potem zostawić bez zakończenia lub przypomnieć sobie o nich kilka rozdziałów dalej i ewentualnie dokończyć (jak to wiele osób robi).

Twój styl jest lekki i przyjemny, dlatego z wielką chęcią czytuję Twoje (lub Twoje i Nagini lub Sonki) opowiadania. Co więcej, mimo że piszesz nieskomplikowanie potrafisz zamieścić skomplikowane i poważne treści, a w tekście znajduje się miejsce na radość i łzy, miłość i nienawiść, lojalność i zdradę oraz wiele, wiele innych rzeczy.
Co więcej życie bohaterów nie składa się z pasma nieszczęść lub samych szczęśliwych wydarzeń, lecz jest warkoczem. Przeplata w sobie powodzenia, niepowodzenia i coś jeszcze.
Sam pomysł wydaje mi się być naprawdę ciekawy, warty rozwinięcia, pisania o nim i czytania przez długi, długi czas.

Kitiaro, chylę przed Tobą tiary w dwornym ukłonie i życzę Wena, na każde Twe skinienie.
Pełna podziwu

Anaphora


--------------------
Kłamstwo ma krótkie nogi... ale moje i tak ucieknie.
Jestem Snaperką.
Jestem Ślizgonką.
LOMS.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
!Nagini!
post 30.04.2008 13:44
Post #263 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 14
Dołączył: 09.04.2008
Skąd: Z Daleka

Płeć: Kobieta



Moim zdaniem ten ff jest świetny... aż brak mi słów. Dopiero od niedawna czytam ff-y z takim zapałem jak teraz ale widzę że najlepsze pisze nie kto inny jak ty Kitiaro. A to dla ciebie za wszystkie Twoje Fanfictiony: czekolada.gif landrynki.gif krowki.gif nutella.gif zelka1.gif


--------------------
"Zobaczył, że rzuca się na nich wielka, ognista chimera, i prawie w tej samej chwili Ron przy pomocy Hermiony wciągną Goyle'a na swoją miotłę. Natychmiast poderwali się w górę, przetaczając się na bok ostrym wirażem, a Malfoy wgramolił się na miotłę za plecami Harry'ego
- Drzwi, do drzwi, do drzwi - wrzeszczał mu Malfoy w ucho i Harry przyśpieszył, lecąc za Ronem, Hermioną i Goyle'm przez kłęby czarnego dymu"

[Harry Potter i Insygnia Śmierci, rozd. "Bitwa o Hogwart"]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
reachel_riddle
post 30.04.2008 17:03
Post #264 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 9
Dołączył: 03.04.2008
Skąd: Z końca świata

Płeć: Kobieta



Wiem że może sie powtarzam ale to jest jeden z moich ulubionych ff, (a inne moje ulubione też są twoje). Tylko szkoda że go nie skończyłaś. Za to, że tak super piszesz daje ci: nutella.gif czekolada.gif zelka1.gif landrynki.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
em
post 30.04.2008 17:09
Post #265 

ultimate ginger


Grupa: czysta krew..
Postów: 4676
Dołączył: 21.12.2004
Skąd: *kṛ'k

Płeć: buka



ostatnia część pojawiła się w czerwcu zeszłego roku, zatem jakieś 11 miesięcy temu, więc opowiadanie ląduje w LW. jeśli autorka zdecyduje się na kontynuację, proszę PM do moda.


--------------------
all you knit is love!
każdy jest moderatorem swojego losu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

11 Strony « < 9 10 11
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 28.03.2024 13:00