Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

15 Strony  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Miasto Cieni [NK], zostaje w LW

Psychopatka
post 05.04.2003 12:01
Post #1 

Prefekt Naczelny


Grupa: czysta krew..
Postów: 518
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Glajwic

Płeć: Kobieta



No wiec umieszczam moj fick znowu... mamnbadzieje ze tym razem forum nei wysiadzie =)


Miasto Cieni

Promienie nieśmiałego, porannego słońca padały na szeroką piaszczystą drogę. Śpiew ptaków i bezchmurne, lazurowe niebo podkreślały piękno tego świeżego poranka. Delikatny wiatr muskał twarz młodej dziewczyny. Szła dość szybko malowniczą drogą, prowadząc za sobą wychudzonego konia. Odgarnęła swoje rude loki i zmarszczyła brwi, jakby w niechęci przed jasną kulą słońca. Po jej obdartym ubraniu i zakurzonymwierzchowcu odgadnąć można było, że jest w drodze już dłuższy czas. Koń parskał co chwilę i gniewnie potrząsał bujną grzywą, jakby na znak otwartej niechęci przed dalszym żmudnym marszem. Poklepała go po pieszczotliwie po pysku.
- Spokojnie Tajfunie, przed nami zabudowania jakiejś osady. Wkrótce napełnisz te puste boki taką ilością owsa jaką zdołasz - wyszeptała mu do kosmatego ucha.
- Przynajmniej taką mam nadzieję. - Dodała do siebie, przyglądając się murom wyrastającym ponad horyzontem. Przyzwyczajona była do tego, jak różnie traktuję się obcych w takich miastach jak to. Nie oczekiwała gorącego przyjęcia. Liczyła tylko na miskę ciepłej strawy i wygodne łóżko na kilka nocy. Resztka złotych monet, pobrzękujących w kieszeni jej płaszcza powinna wystarczyć jako zapłata za te przyjemności, a jeśli nie starczy to zdobędzie ich szybko więcej - uśmiechnęła się pod nosem. Przeleciała spojrzeniem równiną wkoło traktu, którym szła. Było całkowicie pusto. Nie licząc faktu, że co kilkanaście metrów, z trawiastej ziemi wyłaniało się jakieś drzewo, lub biała, goła skała, a ponad tym wszystkim przelewały się co jakiś czas chmary smolistych wron. Nagle jej spojrzenie przykuł jeden z jasnych kamieni, który minęła. Przystanęła i odwróciła się mrużąc błękitne oczy. Na skale oddalonej o kilka metrów od drogi leżała jakaś postać. Jej czarny strój kontrastował z bielą kamienia. Postać nawet nie drgnęła pod wpływem wzroku rudowłosej. Leżała dalej z rękami skrzyżowanymi za głowa. Wiatr powiewający potarganym płaszczem nadawał osobnikowi jakiegoś dziwnego, mrocznego uroku. Rudowłosa przez chwile stała w rozterce. Może powinna zamienić z tym kimś parę słów zanim wjedzie do miasta? Jednak szybko zmieniła zdanie. W jej głowie ciągle tkwiła przestroga ojca, by nie rozmawiać z obcymi. Tak często ją łamała, a tym razem cos ją powstrzymało przed odezwaniem się do tego człowieka, o ile w ogóle jest to człowiek.... Ruszyła dalej szybkim krokiem, nawet nie oglądając się za siebie. Jak się okazało, wejście do osady wcale nie było trudne. Nie spotkała czegoś takiego jak brama wjazdowa czy straże. Pewnie obcy tak rzadko zapędzają się w te rejony, że tego typu formy ochrony nie są potrzebne. Obrzuciła wzrokiem ulicę. Ludzie przechodzili nie zwracając na dziewczynę większej uwagi. Niektórzy gdy już ją minęli, spoglądali ukradkiem i szeptali cicho miedzy sobą.
Rozglądała się za jakąś karczmą. Chciała nawet zapytać, ale jegomość, do którego się zwróciła, wydał z siebie przeciągłe chrząknięcie i odszedł bez słowa.
- Gościnnością to się nie wyróżniacie - syknęła do siebie, ale zanim zdołała powiedzieć cos jeszcze, jakiś twardy głos rozerwał powietrze tuż za nią.
- Przejezdna szukająca noclegu i stajni dla konia? Odwróciła się błyskawicznie. Za nią stał wysoki, dosyć barczysty mężczyzna. Ręce miał skrzyżowane na piersi. Ciemne włosy opadała mu na czoło, a blady uśmiech wykrzywił wąskie usta.
- Można to tak określić. - Przytaknęła, siląc się na śmiały ton.
- A więc proszę za mną - skiną dłonią. - Ludzie tutaj nie są zbyt wyrachowani dla przejezdnych, trzeba im to wybaczyć, rzadko ich widza...
- Tak tez myślałam - odrzekł nie spuszczając go z oczu.
- Więc witamy w Asghard - wyszczerzył równe zęby. - Nie przedstawiłem się nawet. Nazywam się Miquel vel Tiran - wyciągną do niej rękę i mocno uścisną jej dłoń.
- Ale wszyscy nazywają mnie po prostu Szakalem. - Dodał z dziwnym błyskiem w oczach.
- Tacy jak ja pilnują porządku w tej osadzie - ciągną, wychwytując jej zaciekawione spojrzenie. - Burmistrz lubi mieć wszędzie porządek, zaprowadzę panią do Szubienicy... to taka karczma - rzekł wyjaśniającym tonem. - A może... może... dowiem się z kim mam przyjemność?
Rudowłosa otworzyła lekko usta, zadał dobre pytanie...tylko co ma mu powiedzieć? Nie wyrzuci tu wyznania, że jest kimś, kto z powodu własnej głupoty i zawodu miłosnego włóczy się od miasta do miasta szukając zapomnienia....
- Mam na imię Aria - uśmiechnęła się najbardziej naturalnie jak zdołała - Jestem przejazdem. Wracam do domu z... z daleka - dodała pod wpływem miażdżącego wzroku nowego znajomego. Ku jej zdziwieniu nie zadawał pytań. Uśmiechał się tylko dziwnie gdy starała się coś więcej powiedzieć na temat swojej historii.


Prosze o komentarze =) z góry dzieki.

Ten post był edytowany przez Psychopatka: 05.04.2003 12:26


--------------------
Hey you little Jesus bride why have you smiled to me ?
Hey you little Jesus bride why have you sang to me ?
They say that God is inside us all, and sometimes
He is not in the way that I have preached for to wish to
but God is my lover and I love him too

//F.Ribeiro//
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anagda
post 05.04.2003 12:05
Post #2 

Członek Zakonu Feniksa


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1994
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



Jak piszesz w Wordzie to najpierw kopiuj do notatnika, a dopiero później na forum, bo pojawiają się "krzaczki" które bardzo utrudniają czytanie. Ogółem w pozo


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psychopatka
post 05.04.2003 12:08
Post #3 

Prefekt Naczelny


Grupa: czysta krew..
Postów: 518
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Glajwic

Płeć: Kobieta



tak, tak ja wiem, jush usunęłam...


--------------------
Hey you little Jesus bride why have you smiled to me ?
Hey you little Jesus bride why have you sang to me ?
They say that God is inside us all, and sometimes
He is not in the way that I have preached for to wish to
but God is my lover and I love him too

//F.Ribeiro//
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aeth
post 05.04.2003 12:09
Post #4 

Ice Queen


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 97
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: krakowskie czeluście




Hehe, już mówiłam, że mi się podoba, ale sie powtórzę, a co. Bardzo lubię klimat fantasy. A co do samego opowiadania, naprawdę niezla robota. Świetnie stopniujesz akcję. Ale wydaje mi się, że nie poprawiłaś tych przecinków. Niektóre zdania, zamiast przedzielone przecinkiem, powinny zaczynąc się od nowa, bo to taka mieszanka się robi i nie wiadomo, co, jak, gdzie i kiedy. Ale reszta jest naprawdę OK i mi się bardzo podoba! ; smile.gif


--------------------
"May it be a light for you in dark places, where all other lights go out."
"The dwarf breathes so loud we could have shot him in the dark."
"Haldir o Lórien. Henio aníron, boe ammen i dulu lîn. Boe ammen veriad lîn."
"In the jungle the mighty jungle I've got a lovely bunch of coconuts"!
"Ohana to znaczy rodzina, a w rodzinie nie można nikogo odtrącić ani porzucić."

MovieForum, Strefa Forumowych RPG!!, FanfikPl - Pierwszy Polski Portal Fanfikowy!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psychopatka
post 05.04.2003 12:10
Post #5 

Prefekt Naczelny


Grupa: czysta krew..
Postów: 518
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Glajwic

Płeć: Kobieta



Masz racje zapomnialam o poparawie tych przecinkow... potem sie za to wezme. =)


--------------------
Hey you little Jesus bride why have you smiled to me ?
Hey you little Jesus bride why have you sang to me ?
They say that God is inside us all, and sometimes
He is not in the way that I have preached for to wish to
but God is my lover and I love him too

//F.Ribeiro//
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Silda
post 05.04.2003 13:01
Post #6 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 58
Dołączył: 05.04.2003




Masz bardzo fajny styl, taki juz wyrobiony jakby. ^^ Każda postać mówi charakterystycznie dla sibie, co jest wielkim plusem każdego opowiadania.
Nie widać błędów, krzaczków też już nie ma, całkiem niezła robota =)


--------------------
sekai no hatemade
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Itilien
post 05.04.2003 13:06
Post #7 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 42
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z Manill




Bardzo mi się podoba ten fick masz dobry styl. Mam nadzieje że niedługo pokaże się następna część czekam z niecierpliwością.


--------------------
"Nie mogę utrzymać duszy, która o wolność krzyczy"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Triad
post 05.04.2003 14:19
Post #8 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 180
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



Psychopatko brawo. Naprawdę bardzo intersujące, i mi się podoba. Cieszę się,że tu trafiłam.Czekam oczywiście na c.d =)


--------------------
wybawca much.


User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ling
post 05.04.2003 15:19
Post #9 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 9
Dołączył: 05.04.2003




jak na mój gust to jest bardzo fajne, ciekawie napisane. ktoś tu już wspomniał, że masz swój wyrobiony styl. zgadzam się smile.gif


--------------------
Uśmiechnij się, jutro możesz być martwy.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Brenda
post 05.04.2003 17:01
Post #10 

realistka


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 288
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z czocha (:




psycho, ja juz Ci nie raz mowilam, co sadze o Twoich ffickach =)
sa naprawde na poziomie, masz swietny styl, tworzysz swój własny klimat.. jak dla mnie troche mało, ale mimo wszystko bardzo mi sie podoba biggrin.gif


--------------------
Nie wierzę w to, że koniec nadejdzie
Nie wierzę w to, że coś rozumiem
Nie wierzę w to, że kochać umiem...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
alchemiczka
post 05.04.2003 17:52
Post #11 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 98
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z lochów

Płeć: Kobieta



Tylko imie ma ten gość za długie =P (i dobrze że ma ksywe, bo bym go nie zaamietała, chyba inni tez nie pamietajom i stąd ksywa =P)


--------------------

Myśka (31-05-2003 12:35):
Hazel, legendo forum..((;
(...) i erotycznych snów [z udziałem dementiego^^] (...)


- o to im chodzi, Dem? Ja też w ogóle tego nie rozumiem
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psychopatka
post 05.04.2003 18:07
Post #12 

Prefekt Naczelny


Grupa: czysta krew..
Postów: 518
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Glajwic

Płeć: Kobieta



Dokladnie, poza tym w ficku bedzei wystepoala tylko ksywa... specjalnei maialo byc jebniete imie =)


--------------------
Hey you little Jesus bride why have you smiled to me ?
Hey you little Jesus bride why have you sang to me ?
They say that God is inside us all, and sometimes
He is not in the way that I have preached for to wish to
but God is my lover and I love him too

//F.Ribeiro//
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Witch
post 05.04.2003 18:21
Post #13 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 3
Dołączył: 05.04.2003




Bardzo fajne, lużnie napisane, niezła tematyka, pomysłowość, jednym słowem na 5+


--------------------
Give me a reason to believe...
That your gone.
J see your shadow, so J known...
They all wrong.

We will never forget you Padfoot...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mara
post 05.04.2003 21:02
Post #14 

Szukający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 485
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Słupsk ;D




Naprawdę to opowiadanie bardzo m isie podoba chociaż nie ma jesce akcji biggrin.gif


--------------------
'Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą'
Profesorze Włodku... na zawsze w naszych sercach ;*


Give me a whisper And give me sigh
Give me a kiss before you tell me godbye
Don't you take it so hard now
And please don't take it so bad
I'll still be thinking of you
And the times we had ... Baby

'Don't cry' Guns N'Roses

"Bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psychopatka
post 06.04.2003 13:17
Post #15 

Prefekt Naczelny


Grupa: czysta krew..
Postów: 518
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Glajwic

Płeć: Kobieta



Dzieki za przychylne komentarze =) niedługo kolejna część.


--------------------
Hey you little Jesus bride why have you smiled to me ?
Hey you little Jesus bride why have you sang to me ?
They say that God is inside us all, and sometimes
He is not in the way that I have preached for to wish to
but God is my lover and I love him too

//F.Ribeiro//
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psychopatka
post 06.04.2003 16:43
Post #16 

Prefekt Naczelny


Grupa: czysta krew..
Postów: 518
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Glajwic

Płeć: Kobieta



Kolejna część. Dla maniaków opowiadań, w których od pierwszej linijki jest szybka akcja: Nie czytajcie tego... Ja mam zasadę, najpierw przedstawić sytuację i bohaterów, potem wprowadzać zamieszanie. Więc jeszcze jeden, nieco - przynudnawy - dla niektórych part...


Po niedługiej chwili marszu weszli do niewielkiej gospody. Jak się okazało w środku była tak samo obskurna jak z zewnątrz. Odrapane ściany ozdobione były gustownymi czaszkami, a kwaśny odór wina otulał wszystko niczym gęsty, mglisty welon. Okna były małe i bardzo brudne, dlatego w izbie było dosyć ciemno.
- Witamy w karczmie starego Trida - rzucił Szakal rozglądając się leniwie. Kilka osób ukłoniło mu się służalczo. Rudowłosa pomyślała, że musiał być kimś liczącym się. Mężczyzna kazał jej usiąść przy ustawionym w kacie stoliku, a sam ruszył w stronę szynkwasu, gdzie zatopił się w rozmowie z właścicielem oberży. Karczmarz kilka razy zerkną na dziewczynę z ukosa. W czasie rozmowy z Szakalem pulchny człowieczek jąkał się lekko i zaciskał małe dłonie. Aria jednak nie miała czasu na wnikanie, co jest tego przyczyną, bo Szakal wrócił do stolika i postawił przed nią kufel z winem - Za nową znajomość - uśmiechną się siadając naprzeciw dziewczyny. - Powiedziałem Tridowi by użyczył ci pokój na nocleg.
Spojrzała na niego nie kryjąc zdziwienia. - Zawsze jesteś taki uczynny dla nowych znajomych?
Brązowowłosy wygodnie oparł się o poręcz lawy. - Wolimy tu od razu poznać, z kim ma się do czynienia. To oszczędza nam późniejszych, hmmm kłopotów, których i tak mamy dużo.
Rudowłosa zmarszczyła brwi.
- Nie wyglądacie na ludzie, których trapią jakieś zmory. - Stwierdziła obrzucając spojrzeniem zebrany w gospodzie, hałaśliwy tłumek. Szakal wydął z siebie bliżej nie zidentyfikowany dźwięk. Aria uznała go za ciche parsknięcie.
- Pozory mylą - rzekł pociągając kolejny łyk wina. - Tutaj krąży trochę dziwaków - dodal wpatrując się gdzieś w blat stołu. Aria od razu pomyślała o postaci spotkanej na przedmieściach, ale zachował tą myśl dla siebie.
- Powinienem cię chyba od razu uprzedzić, że w tym mieście od pewnego czasu mają miejsce dziwne rzeczy. Mawiają, że brukowanymi uliczkami pełza śmierć - w tym momencie jego przenikliwe, brązowe oczy uniosły się i zatrzymały na jej twarzy. Aria drgnęła, wylewając wino na stół. Trudno powiedzieć czy to dziwne wyznanie Szakala, czy raczej jego świdrujące spojrzenie przyprawiło ja o ciarki.
- Śmierć...?
Szakal skiną nieznacznie głową. - To dziwne miasto. Od paru lat, każdej wiosny znika tutaj kilkanaście osób... Dosłownie znika - tutaj zaakcentował.
Rudowłosa zmarszczyła brwi, a Szakal ciągną dalej. - Mówię ci to, bo myślę, że powinienem cię uprzedzić. To niebezpieczne miejsce. Zawsze ostrzegamy nowych przed tym, co może ich spotkać... Człowiek wychodzi z domu rano i na kolacje już nie wraca. Ludzie mawiają, że demony obrały sobie to miasto za kryjówkę... Przesypiają zimę, a wiosną budzą się wygłodzone, łaknące ludzkich dusz...
Aria zagryzła wargi. Głos Szakala powoli przemienił się w szept.
- Wypełzają z mrocznych, przegniłych szczelin, ślepe i osłabione. Szukają ofiary...
Nie jednej, lecz kilku, bo przywrócić siły swoim zatęchłym, martwym ciałom.
Dziewczyna przełknęła z trudem wino. W myslach widziała już widok okropnego demona, podobnego do rozkładającego się trupa. Demon ten rozpościera swe czarne skrzydła, a szponiastymi łapami chwyta jakiegoś nieszczęśnika... Starała się wyrzucić taki obraz z głowy. - I co dzieje się potem z tymi ludźmi? - Zapytała niepewnie.
- Gdy złapie ich demon? - Szakal uśmiechną się cynicznie. - Wtedy już nie ma ratunku. Nikt nie wie, co demony robią ze swoimi ofiarami. Nikt nie przeżył spotkania z nimi, a przynajmniej nie pozostał o zdrowych zmysłach.... Dlatego radziłbym być ostrożnym - zakończył ponuro. Aria nie odpowiedziała. Poczuła, że ma skostniałe ręce. Sposób mówienia Szakala przyprawiał ją o dreszcze. Coś było dziwnego w tym mężczyźnie. Miała wrażenie, że bije od niego ogromny, nieznany chłód.
- To wszystko to oczywiście domysły - rzekł Szakal zwyczajnym już tonem, drapiąc się po karku. - Równie dobrze ludzi może porywać coś innego. Jakieś zwierze albo grupa bandytów - wzruszył ramionami. Aria nie odpowiedziała. Nigdy nie była podatna na historię o demonach i potworach, porywających dziewice i dzieci. Jednak teraz z niewyjaśnionych powodów nie podeszłą do tego tak sceptycznie. Poczuła senność. Kwaśny odór i parna atmosfera karczmy przyprawiały zmęczoną dziewczynę o ból głowy.
- Przepraszam, ale chyba pójdę odpocząć. Powinnam zdrzemnąć się trochę po tej długiej podróży - uśmiechnęła się lekko. - Dziękuję za wszystko. Za miłe przywitanie, wino, ostrzeżenie...
- Nie lubię mieć długów wobec przyjezdnych - odrzekł z błyskiem w oczach.
- No, więc...No, więc do zobaczenia. - Rzuciła na odchodnym podążając za
karczmarzem, który miał wskazać jej pokój. Szakal w odpowiedzi uśmiechną się przyjaźnie. Jednak gdy dziewczyna znikneła w ciemności przegniłych schodów, na jego twarzy pojawił się zupełnie inny, trudny do odgadnięcia wyraz.

Ten post był edytowany przez Psychopatka: 06.04.2003 20:18


--------------------
Hey you little Jesus bride why have you smiled to me ?
Hey you little Jesus bride why have you sang to me ?
They say that God is inside us all, and sometimes
He is not in the way that I have preached for to wish to
but God is my lover and I love him too

//F.Ribeiro//
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ikar
post 06.04.2003 19:57
Post #17 

Mały człowieczek...


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 368
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: Wawa :D

Płeć: Mężczyzna



Wow... Psychopatko... Twoje opowiadania to jeden wielki haczyk... po prostu przykuwają uwagę i nie można się od nich odessać... a akcja tu była... stłamszona i utajona, ale wręcz cieknąca ze zdań...

Oczywiście bez małych literówek i pewnych rzeczy do przyczepienia się nie obyło... wink.gif - ale toto wsio jest do załatwienia smile.gif.

Jej.. brak mi słów... czekam więc dalej i oby następne części były przynajmniej równie "nieciekawe" biggrin.gif wink.gif


--------------------
"At least we had a chance to say... Goodbye"
Nie ma opowiadań doskonałych - są tylko takie, w których jeszcze nie znaleziono błędów... (albo już je poprawiono :D)
Tolerancja, Wolna wola, Miłość (:)), Optymizm :)
Największe polskie forum RPG by Forum: Strefa Forumowych RPG ^^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mara
post 06.04.2003 20:22
Post #18 

Szukający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 485
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Słupsk ;D




B. fajne biggrin.gif Mi się tak podoba piszesz tak fajnie ja nie mam zastrzeżen biggrin.gif


--------------------
'Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą'
Profesorze Włodku... na zawsze w naszych sercach ;*


Give me a whisper And give me sigh
Give me a kiss before you tell me godbye
Don't you take it so hard now
And please don't take it so bad
I'll still be thinking of you
And the times we had ... Baby

'Don't cry' Guns N'Roses

"Bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psychopatka
post 07.04.2003 11:44
Post #19 

Prefekt Naczelny


Grupa: czysta krew..
Postów: 518
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Glajwic

Płeć: Kobieta



Ach Ikar bo popadne w samozachwyt =) skrobne cos dzis pewnie bo rekelokcje mam i zero nauki =) acha , ludzisk ajak jush zadaliscei se trud by to przeczytac to bitte , skomentujcie, zebym wiedziala co sie podoba a co nie. Niom. To by bylo na tyle =)


--------------------
Hey you little Jesus bride why have you smiled to me ?
Hey you little Jesus bride why have you sang to me ?
They say that God is inside us all, and sometimes
He is not in the way that I have preached for to wish to
but God is my lover and I love him too

//F.Ribeiro//
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sumiko
post 07.04.2003 11:45
Post #20 

>>blondynki są głupie.<<


Grupa: czysta krew..
Postów: 876
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z dupy.

Płeć: Mężczyzna



Psychopatko to może daj tej Monice of Gryfindor jakieś lekcje czy cóś... Wiem, że z talentem człowiek się rodzi, albo nie, ale może udziel jej paru rad.
Co do fficku to już się wypowiadałam przed 'kasacją' forum, więc się powtarzać nie będę. szkoda tylko, że tak mało jest dobry fficków, a tak dużo chłamu...


--------------------
dupa.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Villemo
post 07.04.2003 13:47
Post #21 

Unregistered









skoro tak upominasz się o tego komenta, to proszę: ;D

śliczne! wolę długie opisy niż akcję, więc mi się podoba.
jedno malutkie zastrzeżenie - troszkę za dużo razy powtarza sie tam demon pod koniec, ale to zauważą tylko czepliwi, a masy i tak będą zachwycone.
pędzę pisać swój fic, żebyś miała jakąś konkurencję, bo na razie IMO to najlepsze opowiadanie na forum happy.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
alchemiczka
post 07.04.2003 14:39
Post #22 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 98
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z lochów

Płeć: Kobieta



hehehe, ale Szakal zagadał, najpierw straszy tymi demonami, a potem tak ni z gruchy ni z pietruchy "Równie dobrze ludzi może porywać coś innego. Jakieś zwierze albo grupa bandytów", hehehehehee, dalej ;D


--------------------

Myśka (31-05-2003 12:35):
Hazel, legendo forum..((;
(...) i erotycznych snów [z udziałem dementiego^^] (...)


- o to im chodzi, Dem? Ja też w ogóle tego nie rozumiem
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psychopatka
post 07.04.2003 14:44
Post #23 

Prefekt Naczelny


Grupa: czysta krew..
Postów: 518
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Glajwic

Płeć: Kobieta



Szakal jest nieco ekscentryczny... ale o tym sie dopiero przekonasz siostro =)


--------------------
Hey you little Jesus bride why have you smiled to me ?
Hey you little Jesus bride why have you sang to me ?
They say that God is inside us all, and sometimes
He is not in the way that I have preached for to wish to
but God is my lover and I love him too

//F.Ribeiro//
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
alchemiczka
post 07.04.2003 14:54
Post #24 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 98
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z lochów

Płeć: Kobieta



mama nadzieje, ze niedługo =D


--------------------

Myśka (31-05-2003 12:35):
Hazel, legendo forum..((;
(...) i erotycznych snów [z udziałem dementiego^^] (...)


- o to im chodzi, Dem? Ja też w ogóle tego nie rozumiem
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cornelia
post 07.04.2003 18:46
Post #25 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 111
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: się biorą dzieci?

Płeć: Kobieta



No poprostu brak mi słów. Pięknie, chodź oczywiście są malutkie błędy (literówki i interpunkcja - każdemu się zdarza). Gratuluję, już dawno żaden fick mnie tak nie wciągnął. Pisz dalej, będę czekać happy.gif


--------------------
brak interesującej sygnaturki
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

15 Strony  1 2 3 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 29.03.2024 12:47