Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

15 Strony < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Miasto Cieni [NK], zostaje w LW

Mara
post 12.04.2003 15:11
Post #51 

Szukający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 485
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Słupsk ;D




oCywiście marcia musi skomentować! No to jest poprostu debeściarskie biggrin.gif Mi sie bardzo podoba biggrin.gif


--------------------
'Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą'
Profesorze Włodku... na zawsze w naszych sercach ;*


Give me a whisper And give me sigh
Give me a kiss before you tell me godbye
Don't you take it so hard now
And please don't take it so bad
I'll still be thinking of you
And the times we had ... Baby

'Don't cry' Guns N'Roses

"Bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Brenda
post 12.04.2003 17:56
Post #52 

realistka


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 288
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z czocha (:




psajcho.. z kazda czescia jest coraz lepsze.. nie wiem jak Ty to robisz.. *_*
cudo :* masz wspaniały, wyrobiony styl.. im wiecej piszesz, tym lepiej ci to wychodzi.. =)


--------------------
Nie wierzę w to, że koniec nadejdzie
Nie wierzę w to, że coś rozumiem
Nie wierzę w to, że kochać umiem...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mara
post 12.04.2003 19:24
Post #53 

Szukający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 485
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Słupsk ;D




Ja sie brendziu zgodzę...ona świetnie pisze, aloe ona woli rysowac biggrin.gif


--------------------
'Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą'
Profesorze Włodku... na zawsze w naszych sercach ;*


Give me a whisper And give me sigh
Give me a kiss before you tell me godbye
Don't you take it so hard now
And please don't take it so bad
I'll still be thinking of you
And the times we had ... Baby

'Don't cry' Guns N'Roses

"Bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psychopatka
post 12.04.2003 19:31
Post #54 

Prefekt Naczelny


Grupa: czysta krew..
Postów: 518
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Glajwic

Płeć: Kobieta



Nie ze wole... ale rysuje lepiej niz pisze... no i rysuje od zawsze a pisze od hmm, niedawna.


--------------------
Hey you little Jesus bride why have you smiled to me ?
Hey you little Jesus bride why have you sang to me ?
They say that God is inside us all, and sometimes
He is not in the way that I have preached for to wish to
but God is my lover and I love him too

//F.Ribeiro//
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cornelia
post 12.04.2003 20:25
Post #55 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 111
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: się biorą dzieci?

Płeć: Kobieta



Jeśli rysujesz lepiej niż piszesz to ja chcę zobaczyć twoje rysunki O_O Pewnie są prześliczne!

A co do ficka : czytam dalej i zdania nie zmieniam : jest wprost cudowny. Nic tylko czekać na dalsze części happy.gif


--------------------
brak interesującej sygnaturki
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tajemnicza
post 12.04.2003 23:16
Post #56 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 385
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: Tureeeek/Poznań

Płeć: Kobieta



Psycho Nie mogę powiedziec cio otym myślę. Nie potrafie znaleźć słów. Lubię ten ff bardzo, nieee to mało powiedziane. Ja ten FF KOCHAM !!!!!!!!!!!!!!!& #33;!Jak ty tio robisz.?? Ten klimat ta akcja bohaterzy. Niesamowite.nio moshe bledaski malutkie sąAle na tio sie nie zwraca uwagi gdy czyta się ten genialny Fick. Nie mogę się doczekac next parta. Pisz go jak naj naj szybciej jak mozesz!! Plissssssss. Kocham was i ciebie szczególnie Psycho !!!


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psychopatka
post 13.04.2003 15:04
Post #57 

Prefekt Naczelny


Grupa: czysta krew..
Postów: 518
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Glajwic

Płeć: Kobieta



Trochę dużo dialogu wyszło... no nic, dialog też musi być =) Starałam się go jak najbardziej poprzetykać opisami... sami oceńcie jak mi wyszło.


Nagle do sadu wpadła dwójka ludzi. Jeden miał słomiane włosy i szczurzą twarz, Aria nie widziała go wcześniej, drugim był Szakal. Widząc ją, podbiegł spiesznie, ale zatrzymał się w połowie drogi.
- Dobrze, że cię spotykam. Napadli mnie, ale ten człowiek mi pomógł i...- Urwała, widząc, że Szakal wcale jej nie słucha. Jego spojrzenie skierowane było na jej wybawiciela. Byli w tej chwili niemal tak samo bladzi, bladzi i nieruchomi jak dwa kamienne posągi. Oczy Szakala upiornie odbijały księżycowe światło. Dziewczynie wydało się, że stoi przed nią zupełnie obcy człowiek, że to nie ten sympatyczny mężczyzna z gospody. Wyglądał o wiele groźniej, a zarazem majestatyczniej. Poruszył się pierwszy, zrobił krok i w tym samym momencie zielonooki zniknął w gęstych zaroślach niczym sprawna puma. Aria drgnęła nerwowo. Stali tak chwilę w bezruchu. Wreszcie ciszę przerwał głos człowieka o szczurzej twarzy.
- Nic ci się nie stało? Aria dopiero teraz spojrzała w jego stronę. Nie mogła wiedzieć, że od czasu pojawienia się w sadzie bacznie ja obserwował.
- Nie, wszystko w porządku - odparła szybko. - Napadła mnie jakaś grupa zbirów, ale wtedy zjawił się ten dziwny mężczyzna... Zerknęła na Szakala, nie odezwał się ani słowem. Powoli podszedł do miejsca, w którym stał jej wybawca. Uklęknął i dotknął suchej trawy, Aria podchodząc bliżej zauważyła na niej krople krwi.
- No tak - wyszeptała do siebie - był ranny. Szakal uniósł spojrzenie i przyjrzał się jej wnikliwie.
- Napadł cię stary Dren ze swoją bandą - rzekł spokojnie. - Krążą jak psy po mieście i wyłapują wszystko co się rusza. Tutaj nie wolno włóczyć się po zmroku...
- Hej, Szakal!- Wtrącił się drugi człowiek. - Skoro jest ranny to może go złapiemy?
Szakal zmierzył go morderczym spojrzeniem.
- Czemu chcecie go łapać? - Aria zmarszczyła brwi. Bądź co bądź tamten dziwak jej pomógł, może nawet ocalił życie
- Bo on... - Zaczął jasnowłosy, ale drugi mężczyzna przerwał mu spiesznie.
- Bo on ciągle zapomina o tym, jakie prawa panują w tym mieście. Ale to nie ważne, takich kręci się tutaj na pęczki... Przynajmniej raz się na coś zdał - dodał kwaśno.
- Kim on jest? Był, był jakiś dziwny. - Zająknęła się, nie chcąc by zauważyli, że zielonooki wzbudził w niej strach. Szakal wykrzywił usta jakby chciała powiedzieć coś obraźliwego, w końcu rzekł tylko:
- Pantera...
- Słucham? - Aria nie bardzo zrozumiała,
- Nazywają go Pantera. - Wyjaśnił, a jego jasnowłosy towarzysz zaśmiał się kpiąco.
- Nie wiem jak on ma naprawdę na imię - ciągnął. - Właściwie chyba nikt nie wie. Pantera rzadko się chwali, w ogóle rzadko się odzywa. Mawiają, że żyję w przekonaniu, że jest zwierzęciem, co jest po części prawdą....Aria przypomniała sobie dziwne oczy tego mężczyzny i ciarki przeszły jej po plecach.
- Ale dość tego - skwitował Szakal. - Cmentarz to nie najlepsze miejsce do pogadanek w nocy...
- Cmentarz?!... Rozejrzała się niepewnie. Dopiero teraz oczom jej zaczęły ukazywać się kolejne krzyże. Wszystkie tak samo stare, zniszczone, pokryte zgnilizna i siecią pajęczyn, które niczym welon powiewały na lekkim wietrze. Momentalnie zrobiło jej się zimno na widok tych zapomnianych mogił.
- Mawiano, że Margonowie spuszczają na siebie klątwie zamieszkując dom przy cmentarzysku. Wreszcie musiała się dopełnić przepowiednia. - Rzucił z lekką drwiną jasnowłosy.
- Jaka przepowiednia?- Aria była już nie tylko przestraszona, teraz zaczynał się w niej pojawiać ciekawość.
- Kiedyś ci opowiem, teraz się zbieramy... - Rzekł niedbale Szakal, zerkając z ukosa na towarzysza.
- O tak, Szakal bardzo lubi takie opowieści - zachichotał jasnowłosy. - Wręcz je uwielbia i nigdy nie zawaha się raczyć nimi wszystkich wkoło... Aria dojrzała tylko, jak z nozdrzy Szakala wyrwał się obłok ciepłej pary. Miała wrażenie, że zaraz zionie ogniem niczym smok. Dopiero po chwili zorientowała się że para jest skutkiem chłodu, na który wcześniej nie zwracała uwagi. Kiedy wyszli z sadu, znów ujrzała wąską uliczkę, którą przed paroma chwilami mknęła bez tchu..
- A tak poza tym to nazywam się Artreus, jestem synem burmistrza, a zarazem jego następcą.- Jasnowłosy wypiął dumnie pierś. Szakal znów wypuścił większy kłąb pary, tym razem towarzyszyło temu ciche parsknięcie.
- Miło mi. Aria. - Uśmiechnęła się lekko, wciąż zerkając na Szakala. Przypomniała jej się opowieść o demonach, czy to faktycznie jakieś zmyślone historyjki, którymi ten człowiek po prostu lubi straszyć?
- On ma fioła... - Zaczął znów Artreus, wskazując na barczyste plecy mężczyzny, idącego przed nimi. - Ciągle gada o demonach, strzygach, topielcach i kto wie, jakich okropieństwach. Mało ludzi wierzy w te bajki , ale Szakal dalej prawi swoje. Nigdy nikt mu nie wmówi, że czarty i potwory nie istnieją. W tym momencie mężczyzna przystanął i odwrócił się do nich. W jego oczach ujrzała dziwne ogniki. - Daj spokój Arti. - Rzucił ponuro.
- Pora by nasza Pani zjadła i odpoczęła, a nie wysłuchiwała twoich wywodów. To był chyba pamiętny dzień w Asghard...Mam nadzieje ze inne będą pomyślniejsze.
Aria nie bardzo wiedziała, co odpowiedzieć - Nie będzie innych dni... -Zaczęła niepewnie. - Jutro stąd wyjeżdżam. Szakal otworzył szerzej oczy, ale nie powiedział nic, natomiast jasnowłosy wyglądał na zawiedzionego.
- Jutro? Dlaczego? To miłe miasto. Nie przejmuj się banda gburów,nie
zdążyłem nawet cię poznać. - Dodał z uśmiechem, który Aria ku jego nie ukrywanej radości odwzajemniła.
- Nie o to chodzi - pokręciła głową. - Naprawdę... Musze już jechać, i tak za dużo czasu straciłam. - W tym momencie głos jej się lekko załamał.
Nie wiedziała, kiedy stanęli przy niewielkiej karczmie. Jasnowłosy odłączył się mówiąc, że idzie sprawdzić czy w stajni wszystko w porządku. Aria ruszyła ku wejściu gospody, ale Szakal chwycił ja za ramie. Odwróciła się. Stał tuż przed nią. Dziewczyna wiedziała, że jest dość wysoka, ale mężczyzna przerastał ją o głowę. Poczuła się dziwnie mała i zagubiona w jego obliczu.
- Dokąd pojedziesz? - Zapytał tak cicho, że ledwo zdołała to usłyszeć. Wpatrywał się w nią, spod opadających na czoło,ciemnych włosów. Jego wzrok zatrzymał się na siniaku, którego nabawiła się przy spotkaniu z gburami. Aria rozchyliła usta. Przez moment miała ochotę wylać przed tym człowiekiem wszystkie swoje bóle i troski, opamiętała się w ostatniej chwili
- Do domu - skłamała krótko. Szakal spojrzał na nią uważnie. Zdawało jej się, że ujrzała w jego oczach cień współczucia.
- W takim razie życzę miłej podróży - rzekł powoli. - Ale najpierw dobrze się najesz i odpoczniesz, to się przyda. I na bogów dzięki, że Pantera był tej nocy w mieście...- uśmiechnął się do niej przyjaźnie


--------------------
Hey you little Jesus bride why have you smiled to me ?
Hey you little Jesus bride why have you sang to me ?
They say that God is inside us all, and sometimes
He is not in the way that I have preached for to wish to
but God is my lover and I love him too

//F.Ribeiro//
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Villemo
post 13.04.2003 15:37
Post #58 

Unregistered









nie mogę się chyba przyczepić, szkoda tylko, że tak mało o Panterze i jest tu opisana TYLKO droga do gospody=)
Go to the top of the page
+Quote Post
Sumiko
post 13.04.2003 17:51
Post #59 

>>blondynki są głupie.<<


Grupa: czysta krew..
Postów: 876
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z dupy.

Płeć: Mężczyzna



Psycho tylko proszę nie przesadź z dialogiem, bo naprawdę jest fajnie...


--------------------
dupa.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mara
post 13.04.2003 18:03
Post #60 

Szukający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 485
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Słupsk ;D




No no nieźle biggrin.gif Haha...ja sie nie czepiam nie patrze na literówki i na przecinki mi się podoba, więc z kim ona bedzie romansować wreszcie? biggrin.gif


--------------------
'Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą'
Profesorze Włodku... na zawsze w naszych sercach ;*


Give me a whisper And give me sigh
Give me a kiss before you tell me godbye
Don't you take it so hard now
And please don't take it so bad
I'll still be thinking of you
And the times we had ... Baby

'Don't cry' Guns N'Roses

"Bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psychopatka
post 13.04.2003 18:13
Post #61 

Prefekt Naczelny


Grupa: czysta krew..
Postów: 518
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Glajwic

Płeć: Kobieta



QUOTE (Sumiko @ 13-04-2003 17:51)
Psycho tylko proszę nie przesadź z dialogiem, bo naprawdę jest fajnie...

Nie mam zamiaru... w tym parcie wyszlo troche duzo tego dialogu... a porownujac do wczesnijeszych to sie wszystko rownowmiernie rozmieszcza... chyba =)


--------------------
Hey you little Jesus bride why have you smiled to me ?
Hey you little Jesus bride why have you sang to me ?
They say that God is inside us all, and sometimes
He is not in the way that I have preached for to wish to
but God is my lover and I love him too

//F.Ribeiro//
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tajemnicza
post 13.04.2003 18:45
Post #62 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 385
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: Tureeeek/Poznań

Płeć: Kobieta



Psycho....nie ma sie do czego przyczepić jak jusz tio do literówek ale mnie tio nie przeszkadza. Najlepiej wychodza Ci opisy. Tio jest zaletą tego Ficka. Nie przesadzaj tesz właśnie z dialogami do bedzie takie ... gadane =]=] Nio poprostu super FF. To jest ten mój ukochany na nowym forum. Pierwsza klasa normalnie Koffam was wszystkich!!!!!!!!!!!!


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ikar
post 13.04.2003 19:07
Post #63 

Mały człowieczek...


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 368
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: Wawa :D

Płeć: Mężczyzna



He he - zawsze zna się znaleźć jakiś błąd - nie ma tak, żeby było idealnie ^^ a ja serio widzę, że poziom wszystkich piszących fice się podwyższa ^^ - a ten fic jest (przynajmniej) jednym z lepszych tongue.gif. No i zgodnie z zapowiedzią dało się coś (poza interpunkcją) wyłapać smile.gif.

"- Mawiano, że Margonowie spuszczają na siebie klątwie zamieszkując dom przy cmentarzysku. Wreszcie musiała się dopełnić przepowiednia. - Rzucił z lekką drwiną jasnowłosy.
- Jaka legenda?- Aria była już nie tylko przestraszona" <- w tym fragmenciku jest pewna niekonsekwencja - albo legenda, albo przepowiednia smile.gif.

Niom - przez przypadek, ale się pojawiła smile.gif


--------------------
"At least we had a chance to say... Goodbye"
Nie ma opowiadań doskonałych - są tylko takie, w których jeszcze nie znaleziono błędów... (albo już je poprawiono :D)
Tolerancja, Wolna wola, Miłość (:)), Optymizm :)
Największe polskie forum RPG by Forum: Strefa Forumowych RPG ^^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Raven
post 13.04.2003 21:07
Post #64 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 132
Dołączył: 06.04.2003

Płeć: Kobieta



Psycho (mogę),twój ff całkowicie mnie oczarował.Piszesz zupełnie jak zawodowiec.Nic więcej nie potrafię powiedzieć.(żadne słowa nie wystarczą,by wyrazić,jak ulwielbiam twojego fica)Błędów niezauwarzyłam.


--------------------
Świąteczne spotkania z osobami, którym nie ma się nic do powiedzenia, są opanowaną do perfekcji sztuką uników.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sumiko
post 13.04.2003 22:27
Post #65 

>>blondynki są głupie.<<


Grupa: czysta krew..
Postów: 876
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z dupy.

Płeć: Mężczyzna



QUOTE (Psychopatka @ 13-04-2003 18:13)
QUOTE (Sumiko @ 13-04-2003 17:51)
Psycho tylko proszę nie przesadź z dialogiem, bo naprawdę jest fajnie...

Nie mam zamiaru... w tym parcie wyszlo troche duzo tego dialogu... a porownujac do wczesnijeszych to sie wszystko rownowmiernie rozmieszcza... chyba =)

No narazie jest ok. boję się tylko tak na zapas żebyś się nie rozchulała ^^


--------------------
dupa.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aeth
post 14.04.2003 08:30
Post #66 

Ice Queen


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 97
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: krakowskie czeluście




Oj, bo znowu się powtórzę - super! Coraz bardziej mnie się to podoba i wciągnęło mnie. Założę się, że coś się w nocy stanie... biggrin.gif
Nie wiem, czemu czepiacie się dialogu. Umiejętnie napisany może całkiem porządnie służyć za treść a myślę, że tu jest naprawdę sprawnie wpleciony. Mnie się w każdym razie podoba. No i ten klimacik, taki mroczniutki ... ]:->


--------------------
"May it be a light for you in dark places, where all other lights go out."
"The dwarf breathes so loud we could have shot him in the dark."
"Haldir o Lórien. Henio aníron, boe ammen i dulu lîn. Boe ammen veriad lîn."
"In the jungle the mighty jungle I've got a lovely bunch of coconuts"!
"Ohana to znaczy rodzina, a w rodzinie nie można nikogo odtrącić ani porzucić."

MovieForum, Strefa Forumowych RPG!!, FanfikPl - Pierwszy Polski Portal Fanfikowy!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Silda
post 14.04.2003 12:40
Post #67 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 58
Dołączył: 05.04.2003




jestem pod wielkim wrażeniem. ktoś wcześniej napisał, że Twój styl przypomina Sapkowskiego, i ja się z tym zgadzam. =)nie piszesz banalnie i to jest też zaletą. poza tym, co się czepiacie dialogów, jest dobrze, a nawet bardzo, nie za mało opisów. znajdzie się trochę błędów [strUżka], ale nie rzuca się to w oczy zbytnio i nie psuje całokształtu. mogę powiedzieć: niech ta wena będzie z Tobą jeszcze długo =)


--------------------
sekai no hatemade
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sumiko
post 14.04.2003 12:44
Post #68 

>>blondynki są głupie.<<


Grupa: czysta krew..
Postów: 876
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z dupy.

Płeć: Mężczyzna



Dobra, dobra, nie sypcie tu za dużo komplementów, bo nam się Psycho rozbestwi.
A tak poważnie to ona już na pewno sama dobrze wie, że pisze bardzo dobrze.


--------------------
dupa.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psychopatka
post 14.04.2003 14:19
Post #69 

Prefekt Naczelny


Grupa: czysta krew..
Postów: 518
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Glajwic

Płeć: Kobieta



Naprawde bardzo, bardzo sie ciesez ze sie podoba =) Moze tego nie widac ale serio wkladam w tego ficka troche czasu... wiec dobrze ze to ktos czyta =) A co dialogu... tesh uwazam ze jest oki, ale nie moshna pisac samym dialogiem... bo wtedy robi sie monotonna gadanina. Jeszcze raz dzieki za opinie aaa i Sumiko nie rozbestwie sie =) to nie w moim stylu. Pozdro.


--------------------
Hey you little Jesus bride why have you smiled to me ?
Hey you little Jesus bride why have you sang to me ?
They say that God is inside us all, and sometimes
He is not in the way that I have preached for to wish to
but God is my lover and I love him too

//F.Ribeiro//
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cornelia
post 14.04.2003 22:05
Post #70 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 111
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: się biorą dzieci?

Płeć: Kobieta



Nie mam się czego czepiać, jest wprost cudowne.
Tylko czasem denerwujące jest to, że wiele nazw[imiona bohaterów, nazwa miasta...] rozpoczyna się na literę'a' i [np. mi] się myli. Chociaż się mną nie przejmujcie - ja lubię wyolbżymiać niektóre rzeczy ^^
powiem krótko : pisz dalej ^^


--------------------
brak interesującej sygnaturki
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psychopatka
post 14.04.2003 22:10
Post #71 

Prefekt Naczelny


Grupa: czysta krew..
Postów: 518
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Glajwic

Płeć: Kobieta



Na "A" powiadasz... no nie wiem... czy tak latwo pomylic Aria z Asghrad ... w kazdym razie Szakala z Pantera nie mylcie =) Bo w sumie i to i to zwierzak... ale tak wyszlo =) Pozdro.


--------------------
Hey you little Jesus bride why have you smiled to me ?
Hey you little Jesus bride why have you sang to me ?
They say that God is inside us all, and sometimes
He is not in the way that I have preached for to wish to
but God is my lover and I love him too

//F.Ribeiro//
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sumiko
post 16.04.2003 10:56
Post #72 

>>blondynki są głupie.<<


Grupa: czysta krew..
Postów: 876
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z dupy.

Płeć: Mężczyzna



No, ale czemu nie ma next parta... =(


--------------------
dupa.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
DarkLady
post 16.04.2003 12:23
Post #73 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 11
Dołączył: 16.04.2003




To forum jest po to, by sie wypowiedziec, a wiec: Psychopatko, zarejestrowalam sie tu ponownie z powodu Twojego ff (czyt. bez tego nie moge wystukac recki), ale zanim zaczne, slowko do czytajacych. Ludzie, jestescie bezkrytyczni, Wasza sprawa, ale nie piszcie badziewia, pt. 'bledziki sie zdazaja, ale mi to nie przeszkadza'! Czytac nie umiecie?! A jak rzeczywiscie nie przeszkadza, to sobie takie komentarze darujcie. Tylko wkurzaja zwiedzajacego. Jedynie Ikar stara sie na tyle, zeby zawrzec tu sensowne mysli i jestem pewna, ze one Ci pomagaja. W koncu chyba po to umiescilas tu ten ff. Ale do rzeczy. Gdzies juz przeczytalam jakas prochniczna recke na Twoj temat, wiec jak zobaczylam cos Twojej produkcji, musialam sprawdzic. I przyznaje, ze pod wzgledem fabulki wyglada calkiem niezle. Wiecej nie napisze, bo na razie samego zrodla jest niewiele. Ale niestety zdazaja sie bledy w warsztacie tworczym. Po pierwsze: czasowniki zawierajace 'ą', w 3 os. lp. koncza sie na 'ł', np. krzyknąŁ, dotknąŁ, itp. Na poczatku myslalam, ze to literowka, ale to sie przewija caly czas, wiec w lekkim szoku, postanowilam Ci to zasygnalizowac. Poza tym interpunkcja. W zdaniach zlozonych brakuje sporo przecinkow. Rozumiem, ze w podrzednych z czasownikiem to zwykle przeoczenie, ale kladziesz sie w zdaniach z imieslowami. Jak dla mnie to spory zgrzyt. Poza tym w niektorych zdaniach zloznych zawierasz wiecej niz jedna mysl i przez ten przecinek robi sie chaos. Nie wiadomo, ktora z nich jest wazniejsza. Lepiej takie zdania rozbijac. W niektorych miejscach logika cos szwankuje. Wrzucilabym przyklady, zeby samej wody nie lac, ale dyskietka mi siadla. Jesli chcesz, dam je pozniej.
Btw dialogu, o ktory ktos sie rzucal. A niby jak przedstawia sie akcje? Samymi opisami? To nie pamietnik. Czytalam to tylko raz, ale moim zdaniem jest w porzadku. Tyle na dzis. C.d.n., jak odratuje dyskietke. Au revoir.


--------------------
Follow the white rabbit
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psychopatka
post 16.04.2003 13:25
Post #74 

Prefekt Naczelny


Grupa: czysta krew..
Postów: 518
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Glajwic

Płeć: Kobieta



Dziekuje Dark Lady za twoj komentarz =) Masz racej co do interpunkcji bywam cienka zdo do l... klawiatura ucina mi czesto polskie litery.... i choc wiem ze to l powinno byc to po prostu go urywa... po czesci moja. wina. Dzieki jeszcze raz za komentarz. Ale starac sie bede zeby te bledy wyeliminowac =) W koncu nikt mistrzem nie jest, a oceny Ikara faktycznei sa bardzo pomocne.
P.S. Co do bledow natury logicznej, to bylabym wdzieczna gdybys mi je wskazala, bo najbardziej sie ich boje.


--------------------
Hey you little Jesus bride why have you smiled to me ?
Hey you little Jesus bride why have you sang to me ?
They say that God is inside us all, and sometimes
He is not in the way that I have preached for to wish to
but God is my lover and I love him too

//F.Ribeiro//
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
DarkLady
post 16.04.2003 13:35
Post #75 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 11
Dołączył: 16.04.2003




Alez prosze bardzo. To chcesz te przykladziki? To nie ze zlosciwosci, tylko wskazowki na przyszlosc. Zreszta powiedzialam, ze dam, to tak zrobie. Ja wiem, ze moje komentarze bywaja wredne, ale krytyka konstruktywna zwykle na dobre ludziom wychodzi. Info dla ambitnych: Wojewodzki nie wie, co to znaczy 'konstruktywnie'. On zdupia ludzi dla ogladalnosci.


--------------------
Follow the white rabbit
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

15 Strony < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 16.04.2024 10:04