Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

4 Strony  1 2 3 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Will Harry Die ?

Absolution
post 15.12.2005 20:56
Post #1 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 264
Dołączył: 06.10.2005

Płeć: Kobieta



Cytując za onet.pl:
Narrator kaset audio z powieściami J.K. Rowling twierdzi, że Harry Potter umrze w ostatnim tomie słynnej sagi

Aktor Jim Dale wyjawił, że Rowling jest zmęczona postacią Harry'ego i postanowiła uśmiercić go w siódmym tomie cyklu, aby ostatecznie się z nim pożegnać. Daniel Radcliffe, który w kolejnych ekranizacjach wciela się w postać młodego czarnoksiężnika, również uważa, że przeznaczeniem Harry’ego jest śmierć w ostatnim tomie. - Chciałbym, żeby Harry umarł pod koniec siódmego tomu. Myślę, że to byłoby bardzo dobre zakończenie, ale nie chcę, żeby było zbyt sentymentalne, ponieważ nie cierpię sentymentalnych zakończeń filmów lub książek. Moim zdaniem sentymentalny finał podkopałby mroczny charakter dotychczasowych tomów – powiedział


Ten post był edytowany przez Absolution: 23.12.2005 22:50
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lupek
post 15.12.2005 21:08
Post #2 

Forumowy Śmierciożerca


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 580
Dołączył: 08.07.2005

Płeć: Mężczyzna



Już od dawna jestem orędownikiem teorii o śmierci Harry'ego w VII tomie. Nie jestem tylko pewny czy zginie razem z Voldemortem cry.gif czy samotnie smile.gif . Choć z drugiej strony może Rowling specjalnie zaczyna mówić wszystkim na około, że ma już dość postaci Harry'ego żeby wszystkich przekonać, że Harry zginie, a będzie na odwrót huh.gif . Takie jej typowe zagranie wink2.gif .
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mroczny Wiatr
post 15.12.2005 21:26
Post #3 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 223
Dołączył: 07.09.2005
Skąd: Mroczny Zakątek

Płeć: Mężczyzna



Ja jakoś nie widze tego że Harry zginie, a może powiem inaczej. Przeżyje albo narodzi się na nowo czy coś w tym rodzaju by niby pokazac potęge miłości która to niby tak bardzo ma go odróżniać od Toma. huh.gif


--------------------
Jeżeli sądzisz że w dobie Harry'ego Potter sztuka komputerów zanika ....... zapraszam do centrum chłodzenia i wyciszania PC cooling

The Dark Lord shall raise again!.....Give me your hand Wormtail.....Yes Master, thank you Master!.....The other hand!
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hito
post 15.12.2005 21:38
Post #4 

Magik


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 751
Dołączył: 11.10.2005
Skąd: Częstochowa/Wrocław

Płeć: Mężczyzna



Ja za to gdzieś czytałem, że to tylko opinia Dale`a, ewentualnie on powiedział to żartem. Taka ważna informacja nie miała prawa wydostać się na światło dzienne przed wydaniem ostatniego tomu.

Teoria śmierci Pottera - możliwe. Osobiście preferowałbym, by nikt z Trio nie zginął, ale kto wie, co Rowling planuje? Jednakże śmierć Harry'ego na końcu trochę by nie pasowała do profilu serii HP, trochę dziwny morał by z tego wyszedł. Lepiej, gdyby Harry po pokonaniu Voldzia w końcu znalazł jakieś stałe szczęście.


--------------------
Mój nowy fic

One in Fire Two in Blood
Three in Storm Four in Flood
Five in Anger Six in Hate
Seven Fear Evil Eight
Nine in Sorrow Ten in Pain
Eleven Death Twelve Life Again
Thirteen Steps to the Dark Man’s Door
Won’t be turning back no more
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ronald
post 15.12.2005 21:44
Post #5 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 815
Dołączył: 26.08.2005
Skąd: stolec:/

Płeć: Mężczyzna



"Wszystko się moze zdażyć, gdy głowa pełna wiary, gdy tylko czegos pragneisz, gdy bardzo chcesz hoho wszystko moze zdazyć się jeje." smile.gif
Ja tam myślę, ze Harry się wylize jkaoś.
I myśle tez, ze takei pogłoski to celowo zagranie specjalistów od marketingu wydawnictwa Bloombsbry(czy jakoS tak:) ). żeby zachęcić ludzi do kupowania kolejnych części.


--------------------
- A mugole...nie widzą nas?
- Mugole? Oni nie potrafią patrzeć...
- Nie, ale jak ich pokujesz widelcem to ich boli. Hahaha!


"Dopóki człowiek się śmieje, nie przegrał" Adrew Vachss
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Absolution
post 15.12.2005 23:29
Post #6 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 264
Dołączył: 06.10.2005

Płeć: Kobieta



Roland, jakich kolejnych części ?
Przecież ma być 7 ... ale słyszałam, że Rowling ma napisać 8 tom, tyle że nieco odbiegajacy od pozostałych...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
itachi
post 15.12.2005 23:35
Post #7 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 100
Dołączył: 16.07.2005




Die Harry, die!
[just kidding of course]

koniec Harry'ego to dobra wymówka by nie pisać więcej ksiązek HP....fani nie będą nudzic o 8 tom...może JR chce to w ten sposób rozwiązać


--------------------
www.animevisions.net
Rivieres pourpres / Oblivion? Bramy otwarte...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Verita
post 15.12.2005 23:35
Post #8 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 90
Dołączył: 27.07.2005

Płeć: Kobieta



Hm... prawdopodobne ze Harry zostanie usmiercony w 7 tomie. Przynajmniej nikty by nie naciskal Rowling do pisania kolejnych czesci. http://wachlarz.strefa.pl/dywersja.html
Ale z drugiej strony jakos nie wierze w ta zakonczenie. Taka informacja nie wydostalaby sie na swiatlo dzienne tak latwo.

Ten post był edytowany przez vampirka: 06.10.2016 16:31
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 16.12.2005 10:30
Post #9 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



Jaka informacja, przecież to jest opinia, OPINIA!!!

Inna sprawa że to niesprawiedliwe bo ja taką opinię na tym forum wyrażałem zdaje się około terminu wydania 4 tomu, a o mnie nie napisali w gazecie ;(


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dominisia888
post 16.12.2005 10:45
Post #10 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 325
Dołączył: 30.10.2005
Skąd: Trójmiasto

Płeć: Kobieta



usmiercenie Harry'ego w VII tomie zamknie usta glodnym fanom i ona o tym wie... smierc w obronie przyjaciol i dobra... hmm... wolalabym jednka zeby nie zginal... nei jest moja ulubiona postacia ale niech sobie chlopak ulozy zycie tongue.gif tongue.gif tongue.gif


--------------------
Czlonkini The Marauders fanklubu Huncwotow

"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą..."
[ks. Jan Twardowski]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hito
post 16.12.2005 11:47
Post #11 

Magik


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 751
Dołączył: 11.10.2005
Skąd: Częstochowa/Wrocław

Płeć: Mężczyzna



Mat>>widzisz, wszystko przez to, że nie jesteś narratorem kaset audio :]

Ten 8 tom Pottera to ma być encyklopedia o świecie HP, jednak, z tego co wiem, Rowling jeszcze nie jest pewna, czy takową napisze. Ostrzy sobie zęby na nową serią przeznaczoną dla młodszych dzieci.
Teoretycznie Harry nie musi ginąć, jeśli tylko autorka okaże się słowna i cykl HP faktycznie skończy się na VII tomie - w czym problem? To, że ją fani będą męczyć o ciąg dalszy - ich pech, że go nie będzie.


--------------------
Mój nowy fic

One in Fire Two in Blood
Three in Storm Four in Flood
Five in Anger Six in Hate
Seven Fear Evil Eight
Nine in Sorrow Ten in Pain
Eleven Death Twelve Life Again
Thirteen Steps to the Dark Man’s Door
Won’t be turning back no more
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Absolution
post 16.12.2005 15:12
Post #12 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 264
Dołączył: 06.10.2005

Płeć: Kobieta



... ja mam nadzieję, że zakończenie powieści Harry'ego Potter'a będzie efektowne, a nie, główny bohater zwalczy zło, zakocha się, ożeni, będzie mieć mase dzieci i będzie żył długo i szczęśliwie dementi.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ronald
post 16.12.2005 18:45
Post #13 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 815
Dołączył: 26.08.2005
Skąd: stolec:/

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Absolution @ 16.12.2005 00:29)
Roland, jakich kolejnych części ?
Przecież ma być 7 ... ale słyszałam, że Rowling ma napisać 8 tom, tyle że nieco odbiegajacy od pozostałych...
*


Tak mi się jakoś napisało blush.gif

QUOTE(itachi @ 16.12.2005 00:35)
Die Harry, die!
[just kidding of course]

koniec Harry'ego to dobra wymówka by nie pisać więcej ksiązek HP....fani nie będą nudzic o 8 tom...może JR chce to w ten sposób rozwiązać
*


QUOTE(dominisia888 @ 16.12.2005 11:45)
usmiercenie Harry'ego w VII tomie zamknie usta glodnym fanom i ona o tym wie... smierc w obronie przyjaciol i dobra... hmm... wolalabym jednka zeby nie zginal... nei jest moja ulubiona postacia ale niech sobie chlopak ulozy zycie tongue.gif tongue.gif tongue.gif
*


Ja się nie zgodzę z tym, ze jak Harry zginie to ludzi enie będa nudzić. Wg mnie ci fani, którzy od Harry'ego wolą dużo bardziej Rona czy Hermionę będą nudzić dalej. BO przecież harry jest główną i tytułowa postacią, ale Ron i Hermiona sa rownie ważni i fajni. Jeśli nie fajniejsi.


--------------------
- A mugole...nie widzą nas?
- Mugole? Oni nie potrafią patrzeć...
- Nie, ale jak ich pokujesz widelcem to ich boli. Hahaha!


"Dopóki człowiek się śmieje, nie przegrał" Adrew Vachss
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ahmed
post 16.12.2005 18:53
Post #14 

The Fallen


Grupa: czysta krew..
Postów: 2027
Dołączył: 16.07.2005
Skąd: 20eme arrondissement de Paris

Płeć: Mężczyzna



Harry będzie miał trwały uraz psychiczny i nie będzie mógł zwyczajnie funkcjonować w społeczeństwie czarodziejskim. Dlatego podda się licznym kuracjom antydepresyjnym w Szpitalu Św. Munga oraz operacji plastycznej na bliznę, po czym napisze wiele książek o swoich przygodach w Hogwarcie i o tym co go naprawdę łączyło z Voldemortem. Ministrem Magii nigdy nie zostanie bo stwierdzi że posiada on zbyt małe uprawnienia jak na jego wymagania. Do końca życia będzie prowadził tajemniczą korespondencję z niejakim Ronaldem W. i Hermioną G.(W?). Na starość zostanie konduktorem Hogwart Expressu i będzie co roku woził dzieci do szkółki, w wolnym zaś czasie zajmie się wychowywaniem małego stadka poł-olbrzymków hagridowo-maximowych.


--------------------
w nocy spać i grzecznym być za dnia.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ronald
post 16.12.2005 19:05
Post #15 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 815
Dołączył: 26.08.2005
Skąd: stolec:/

Płeć: Mężczyzna



Całkiem ciekawy pomysł Ahmed biggrin.gif Chodź myśle, że zapomniałes Dodać, że oprócz dzieci haghridowo-maximowych będzie wychowywał włąsne(tzn. swoje i starszej czarownicy od wózka ze słodyczami) wink2.gif


--------------------
- A mugole...nie widzą nas?
- Mugole? Oni nie potrafią patrzeć...
- Nie, ale jak ich pokujesz widelcem to ich boli. Hahaha!


"Dopóki człowiek się śmieje, nie przegrał" Adrew Vachss
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Absolution
post 16.12.2005 21:10
Post #16 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 264
Dołączył: 06.10.2005

Płeć: Kobieta



heheh dobre to biggrin.gif

Ron i Hermiona się pobiorą. Draco Malfoy zostanie woźnym Hogwartu.
Profesor Sprout pójdzie na emeryturę, N.Longbottom zajmnie jej miejsce , a nieco później zostanie dyrektorem Hogwartu. McGonnagal chajtnie się z Moody'm i założą hodowlę szalonookich kotów.


P.S Co z tego , że Harry jest głównym bohaterem ? A to, że fani będą się nudzić to żadna wymówka. I tak przygody o małym czarodzieju muszą się jakoś skończyć. Nic nie trwa wiecznie.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 17.12.2005 12:23
Post #17 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Nie wykluczam, że Harry zginie, jakkolwiek dziwią mnie opinie niektórych, że akurat to będzie super fajne i oryginalne i mroczne i takie niekomercyjne i wogóle. Napewno zginie Voldemort. To pewne jak amen w pacierzu. Inaczej obserwowalibyśmy finałowy tryumf zła, a przeciwnicy autorki i jej twórczości okazaliby się przewidującymi ludźmi, którzy mieli racje. Ja osobiście uważam, że Potter przeżyje. Ale niekoniecznie musi się to wszystko skończyć różowiutko. Frodo też przeżył. "WP" kończy się dobrze, a jednak to zakończenie jest przejmująco smutne. Myśle, że może być podobnie. Voldemort zginie, ale wszystko się skończy...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hito
post 17.12.2005 14:16
Post #18 

Magik


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 751
Dołączył: 11.10.2005
Skąd: Częstochowa/Wrocław

Płeć: Mężczyzna



Ewentualnie Harry wielką mocą miłości uzdrowi duchowo Voldemorta.
Uch.


--------------------
Mój nowy fic

One in Fire Two in Blood
Three in Storm Four in Flood
Five in Anger Six in Hate
Seven Fear Evil Eight
Nine in Sorrow Ten in Pain
Eleven Death Twelve Life Again
Thirteen Steps to the Dark Man’s Door
Won’t be turning back no more
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ździszek
post 17.12.2005 22:19
Post #19 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 7
Dołączył: 15.12.2005




Ta, podleci Zgredek i wysadzi się w powietrze koło Voldemorta mówiąc: "Nikt nie będzie próbował od 17 lat zabić Harry'ego Pottera, Zgredek się poświęci". A Voldemort zdziwiony jak skrzat domowy może poświęcić życie dla czarodzieja nie zdąży zaaragować... A tak poważnie to myślę, że zginie ktoś z najbliższych przyjaciół Harry'ego (Ron, Hermiona, Neville, Ginny albo chociaż Luna), lub sam Harry. Niemożliwe, żeby wszyscy ocaleli to by było kapiate zakończenie :]


--------------------
VIVE L'ANARCHE

"Zaiste, zlote jest gówno, które plynie z twoich ust."" ...Stephen King "WIELKI MARSZ"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dominisia888
post 18.12.2005 00:26
Post #20 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 325
Dołączył: 30.10.2005
Skąd: Trójmiasto

Płeć: Kobieta



mysle, ze sie nie zawiedziemy i Rowling napisze naprawde swietne zakonczenie... moim zdaniem rowniez dotrzyma slowa i bez wzgledu na to czy Harry zginie czy nie bedzie VII czesci Potter'a... a encyklopedia po swiecie czarodziejow czemu nie biggrin.gif biggrin.gif


--------------------
Czlonkini The Marauders fanklubu Huncwotow

"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą..."
[ks. Jan Twardowski]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ronald
post 18.12.2005 00:54
Post #21 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 815
Dołączył: 26.08.2005
Skąd: stolec:/

Płeć: Mężczyzna



Napewno będzie VII części Pottera. I jesli nie dlatego, ze pani R pragnie ukończyć swoją serię, go dlatego, ze on zarabia na tym tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyle kasy i jeszcze więcej. A encyklopedia wiedzy o HP do świetny pomysł, bo jest jeszcze wiele rzeczy, których nie można wyjasnić, a które ceikawią i nurtują.


--------------------
- A mugole...nie widzą nas?
- Mugole? Oni nie potrafią patrzeć...
- Nie, ale jak ich pokujesz widelcem to ich boli. Hahaha!


"Dopóki człowiek się śmieje, nie przegrał" Adrew Vachss
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 18.12.2005 08:46
Post #22 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



Powiem więcej, podejrzewam że śmierć Voldemorta będzie oznaczać połączenie światów czarodziei i mugoli, oraz koniec magii taką jaką ją znamy.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 18.12.2005 11:15
Post #23 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



Eee nie Matti ;p Jo powiedziała, ze światy mugoli i ludzi nigdy się nie połącza... i nie pytaj mnie o źródło bo nie pamiętam ;D


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lupek
post 18.12.2005 11:18
Post #24 

Forumowy Śmierciożerca


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 580
Dołączył: 08.07.2005

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(matoos @ 18.12.2005 09:46)
Powiem więcej, podejrzewam że śmierć Voldemorta będzie oznaczać połączenie światów czarodziei i mugoli, oraz koniec magii taką jaką ją znamy.
*


Racja i w zasadzie nieważny jest wynik walki Czarnego Pana z Harrym ponieważ :
-jeśli wygra Czarny Pan to wybije najprawdopodbniej wszystkich mugoli więc można mówić o połączeniu dwóch światów.
-jeśli wygra Harry (lub zginie razem z Czarnym Panem) to być może raz na zawsze świat czarodziejów zniknie (bo czarodzieje postanowią, że trzeba skończyć, aby nie spowodować powstanie nowego potężnego czarnoksiężnika, który by zagroził mugolom) albo może to świat mugoli przestanie istnieć i wszyscy staną się czarodziejami i wtedy nie będzie mowy o szlamach itd. huh.gif i to także zachamuje działalność niebezpiecznych czarnoksiężników cry.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ahmed
post 18.12.2005 15:42
Post #25 

The Fallen


Grupa: czysta krew..
Postów: 2027
Dołączył: 16.07.2005
Skąd: 20eme arrondissement de Paris

Płeć: Mężczyzna



Owoce zła są wieczne, prędzej czy później i tak pojawi się następny Czarnoksiężnik i dojdzie do kolejnej wojny. Tak jak Dumbledore był bohaterem poprzedniej ( Grindelwald) tak teraz Harry nim zostanie. A historia lubi się powtarzać.... Zresztą analogicznie jest w naszym świecie, wojna/pokój/wojna....błędnek koło.


--------------------
w nocy spać i grzecznym być za dnia.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Strony  1 2 3 > » 
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 16.04.2024 09:33