Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

[ Drzewo ] · Standardowy · Linearny+

> Brytyjska Premiera Wa Na Dvd

kkate
post 19.11.2004 14:33
Post #1 

Czarodziej


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 894
Dołączył: 10.03.2004

Płeć: Kobieta



Wczoraj w Londynie odbyło się przyjęcie z okazji wydania filmu "Harry Potter i Więzień Azkabanu" na wideo i DVD.

Obecna na nim była większość aktorów, m.in. Dan Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, bliźniaki Phelps (Fred i George), Matthew Lewis (Neville), Devon Murray (Seamus) Tom Felton (Draco) i Chris Rankin (Percy). Z dorosłych aktorów można było zobaczyć Davida Thewlisa (prof.Lupin), Warwicka Davisa (prof. Flitwick) i resztę rodziny Weasleyów. Główni aktorzy (trio) przyjechali trzypiętrowym, fioletowym autobusem - filmowym Błędnym Rycerzem.

James i Olivier Phelps (bliźniacy Weasleyowie) powiedzieli:

"DVD jest fantastyczne, szczególnie możliwość zwiedzenia sklepu Miodowego Królestwa."

"Każde kolejne DVD jest coraz lepsze. Dodatkowe sceny są bardzo zabawne."

Była to także okazja, aby dowiedzieć się czegoś o pracy nad czwartą częścią filmu. Rupert powiedział:

"Jesteśmy mniej więcej w połowie pracy, idzie nam to naprawdę dobrze. Zrobiliśmy już Bal Bożonarodzeniowy, gdzie każdy ma sobie znaleźć partnerów, więc to będzie całkiem interesujące. Musiałem nosić te okropne szaty odświętne na balu, więc nie wspominam tego najlepiej" smile.gif

Emma natomiast wyznała, że musiała nauczyć się nowej umiejętności do roli Hermiony - uczyła się tańczyć! "I to nie jest zwykły taniec. Poznawałam kroki tanga, foxtrota, walca... to całkiem imponujące" - śmiała się.

A oto parę fotek:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Przypominam, ze polska premiera bedzie miala miejsce 26 listopada.

Źródła: Veritaserum, MuggleNet, HarryLovesHermione

Ten post był edytowany przez kkate: 19.11.2004 14:36


--------------------
just keep dreaming.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Closed TopicStart new topicStart Poll
Odpowiedzi
Szanon
post 30.11.2004 15:17
Post #2 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 54
Dołączył: 06.09.2003




QUOTE
Chyba nie do końca wiesz, co Szani miała na myśli...


Dziekuję biggrin.gif

QUOTE
Szczerze to Was nie rozumiem. Dla mnie Dan ma zarabista fryzure. Gdyby byl lysy tak jak wiekszosc chlopaków teraz to by wygladal okropnie. Dlugie wlosy rulezzzz!!!!!! I jezeli Dan i Rupert wg. Ciebie Szanon sa obwiechami to masz dosyc dziwne wyczucie smaku. Co najmneij dwudziestu z moich znajomych widzialo te foty i wszyscy przyznali ze obaj wygladaja calkiem fajnie. Uwazasz ze lepiej zeby byli lysi w bluzach z kaptuerem i szerokich spodniach? To by dopiero byla wiocha... A Emma psuje swoja ladna buzie glupimi strojami. Chyba raz ubrala sie sensownie, to bylo o ile dobrze pamietam na premierze KT w Londynie... ale moge sie mylic...


Boże mój drogi! Gdzie ja napisałam, ze Daniel jest obwiesiem? ja go uwielbiam a tu sie nagle dowiaduje, ze go uważam za jakieś wieśniaka. Wlosy ma dobre nie narezkam, ale ten przedziałek na boku głowy mu nie pasuje. On najlepiej wyglada jak żandych przedziałków nie ma! (Patrz nie najnowszej świezości plakat z Popcornu)
Co do Ruperta, on poprostu przesadził. Można mieć długie włosy ok, ale nie podoba mi sie w tym. Wyglada nizbyt ładnie. Tylko ja nie wiem jak on z tymi włosami pracuje nad CO. Spina je wsówkami czy jak?:>

A co do Emmy, to ona potrafi sie fajnie ubrac jak zechce. Podobalo mi się jak była ubrana na premierze w Nowym Jorku. Ale ta marynarka, to jej tak kosmzarnie pasuje....No już niech lepiej nosi włosy rozpuszczone, bo jak prtzyszła do mnie kuzynka i zobaczyła jej plakat z prmiery HP i WA w Londynie to stwterdziła, ze w związanych włosach, lub w koku wyglada jak stara babcia.


QUOTE
Szani, i ja też. Po prostu w WA chłopaki wyglądali ładnie... nie byli łysi (i bardzo dobrze!), ale nie mieli też takich bardzo długich włosów, które wyglądają tak sobie, wg mnie. W WA szczególnie Dan był... miodzio  I w filmie, i po nim, np. na premierach itd.


Wyglądał cudnie. Mma HP i WA na DVD i codziennie go oglądam.

P.S. jesli macie tą płyte to looknijcie na wywiad z bohaterami. Nie sadzicie, że Daniel i Emma zepchnęli nieco Ruperta na bok? Moim skromnym zdaniem to oni gadali tylko ze sobą biggrin.gif Coś w tym jest dry.gif dry.gif


--------------------
When words mean so much...

Myślę, iż w swoim pisaniu podobna jestem do Ani z Zielonego Wzgórza, bowiem zawsze towarzyszy mi górnolotna paplanina, która uniemożliwiła pannie Shirley znalezienie poklasku wśród znanych pisarzy i krytyków ówczesnego świata.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic
kkate   Brytyjska Premiera Wa Na Dvd   19.11.2004 14:33
vigga   o siet, kto tak ubrał watson? żakiecik to dżin...   21.11.2004 17:13
Agnessa  
  21.11.2004 19:04
Nimfka   A Danielek ma fajniutka fryzurkę...
QUOTE   22.11.2004 20:58
kubik   Jestescie okropne zazdrościuchy jedne Emmuśiuń...   22.11.2004 23:57
kkate   Oj kubik, kubik... Szanon   RANY BOSKIE!
  23.11.2004 20:21
Tonks!   Taaa...ja jej nie za bardzo lubie...
P.S ...
  26.11.2004 19:05
czadowa_   Luźne i spuszczone jest przeciesz seksi:/   26.11.2004 19:24
Luna Lovegood   emma wyglada jak obwieś Rupert nie jest tak zl...   26.11.2004 20:56
Rekin   Szczerze to Was nie rozumiem. Dla mnie Dan ma ...   27.11.2004 23:37
skicia  
  28.11.2004 15:32
Aylet   No wiecie, tak szczerze, to moja babcia która ...   28.11.2004 22:10
kkate  

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 30.04.2024 16:07