Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Wyniki Sondy Na Stronie Jkr!, coś o ciotce Petunii....

kkate
post 05.10.2004 16:01
Post #1 

Czarodziej


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 894
Dołączył: 10.03.2004

Płeć: Kobieta



Joanne Rowling ogłosiła wyniki sondy na swojej stronie w dziale F.A.Q. Dotyczyła ona wyboru pytania, na które będzie musiała udzielić odpowiedzi. Zwyciężyło pytanie dotyczące wyjca Dumbledore’a do ciotki Petunii. (V tom)

Co znaczył wyjec Dumbledore’a do ciotki Petunii (‘Pamiętaj o moim ostatnim’?)??

JKR: Cóż, naprawdę odczuwam ulgę po tym fiasku z Markiem Evansem. Tym razem, dwa z trzech pytań z sondy miały interesujące odpowiedzi (lub ja tak sądzę) i dziękuję, że wybraliście właśnie jedno z nich.

Więc: Dumbledore odnosi się to swojego ostatniego listu, co znaczy oczywiście - do listu, jaki zostawił na progu Dursleyów kiedy Harry miał jeden roczek. Ale dlaczego potem nie powiedział po prostu ‘pamiętaj o moim liście’? Dlaczego nie powiedział ‘moim ostatnim liście’? Dlatego, oczywiście, ponieważ przedtem były inne listy...

Teraz zaczną się spekulacje, i mam nadzieję że dobrze wytypujecie, będę was obserwowała…

Zasugerowałam, że popełniłam błąd mówiąc, że ostatni list Dumbledore’a to ten, który zostawił na progu wraz z małym Harrym, i że wysłał list odnośnie nielegalnego lotu Harry’ego do szkoły. Natomiast zarówno Dumbledore, jak i ja odróżniamy listy wysłane do Dursleyów jako pary, i wiadomości kierowane TYLKO do ciotki Petunii. I to już moje ostatnie słowa na ten temat – jednak wątpię, że będą one wasze… smile.gif

P.S. Wkrótce postaram się przetłumaczyć odpowiedzi pisarki na nowe pytania z działu F.A.Q. Ale jeszcze troszkę mi z tym zejdzie, bo jest ich sporo... blink.gif - Kasia

Ten post był edytowany przez kkate: 05.10.2004 16:02


--------------------
just keep dreaming.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ania*
post 14.10.2004 20:59
Post #2 

Unregistered









Jak się zamyka temat? Nie chce zamknąć twojego, ale tak na przyszłość...
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 14.10.2004 21:12
Post #3 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



w lewym dolnym rogu masz "moderation options" i tam masz "close this topic"

Ten post był edytowany przez kubik: 14.10.2004 21:13


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
eNoPe
post 14.10.2004 21:37
Post #4 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 105
Dołączył: 25.01.2004
Skąd: Las Venturas

Płeć: Mężczyzna



Ania nie baw sie tylko modem bo nam wszystkie tematy pozamykasz bez powodu i co bydzie? I nie usowaj postow jak beda mialy slowa krytyki :>>>>


--------------------
;] wiadomo 24
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kkate
post 15.10.2004 12:02
Post #5 

Czarodziej


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 894
Dołączył: 10.03.2004

Płeć: Kobieta



QUOTE
Ania nie baw sie tylko modem bo nam wszystkie tematy pozamykasz bez powodu i co bydzie? I nie usowaj postow jak beda mialy slowa krytyki :>>>>


Jak pozamyka, to najwyżej pootwieramy tongue.gif

A poza tym chce dziewczyna wiedzieć, jakie cuda może na tym forum wyczyniać... jak może, to niech je robi, tylko wtedy gdy taka potrzeba jest wink.gif

W ogóle... to nie na temat...

Więc co do tematu, to... jak myślicie, o czym Dumbledore pisał w innych listach do ciotki Petunii??


--------------------
just keep dreaming.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ania*
post 16.10.2004 19:19
Post #6 

Unregistered









Dzieki Kubik! A co do innych listów do Petunii, to myślę, że pisał tam to, co zapomniałnapisać w innych listach tongue.gif i wskazówki dotyczące Harego, np. jak Petunia ma sie zachować gdy ktoś nieznajomy będzie ściskał dłon Harry'emu
Go to the top of the page
+Quote Post

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 19.04.2024 14:01