Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

28 Strony  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Sny

David
post 27.07.2003 20:07
Post #1 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 10
Dołączył: 07.07.2003
Skąd: Zamość




Tak sobie myślałem o pewnym zdażeniu i wymyśliłem aby może założyć temat o waszych snac: głupich, strasznych, fajnych, śmiesznych. O tym co gadacie przez sen lub wasza rodzina. Jeżeli ten temat już był to powiedzcie a go skasuję.

Mi się przytrafiło że po obejżeniu jakiegoś horroru położyłem się spać i w środku nocy (nieświadomie) usiadłem na łużku i zacząłem liczyć do 100 wstała moja mama i się mnie pyta David co się stało ?? A ja na to STO mama STO !!! Uspokoiłem się zmieniłem piżamę (byłem oblany potem) wink.gif
Albo śpię sobię i we śnie gram w piłkę i chcę odbić główką gdy to zrobiłem walnołem się w drewnianą barierkę obok łużka (ale się wściekałem) laugh.gif biggrin.gif laugh.gif biggrin.gif
Śpię i czuję jakbym zapadał się w łużko nagle obudziłem się przydysiany ręce mi się telepały i nie mogłem ruszać nogami tak się przestraszyłem myślałem że zaraz wykorkuję.

A bym zapomniał. Słyszałem że niektórzy ludzie mają czarno-białe sny a wy ??
Ja mam kolorowe.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zdzihó
post 27.07.2003 20:31
Post #2 

Unregistered









Ja częst miałem sny, o tym, że spadam z balkonu z 4 piętra.
Często też miałem takie sny, że wstawałem gwałtownie.
Miałem pecha, ponieważ nad moim łóżkiem jest półka sad.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 27.07.2003 20:32
Post #3 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



Mi sie podobala relacja Amandy, jak opowiadala nam, ze podobno gadala przez sen w obcym jezyku.=)
A sama nie wiem, chyba nie gadam...
Snia mi sie rozne rzeczy i zaobserwowalam ciekawe zjawisko. Zwykle snie tak, ze wiem, ze to sen, moge go przerwac, czy tez zaraz po przebudzeniu usnac znowu zeby go dokonczyc. A na LSM mialam 'nieswiadome' sny i nie moglam nic z nimi zrobic.


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
_Sophie_
post 27.07.2003 20:35
Post #4 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 21
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: ee? a gdzieś mieshkam? =DD




Ja coś takiego:
sobie śpię słodko, jest wszystko oki, nagle wstaje, idem do szafki z butami, otwieram ją i zaczynam grzebać, mama wystraszona hałasem patrzy:
"Oleńko, czego szukasz?"
Ja: "GDZIE TE BUTY Z ŻÓŁTYMI GUZIKAMI?!??" - a ja oczywiście takowych nie mam laugh.gif


No i tesh na przykład: jak spałam z mamą, to moja starsza opowiadała mi, że w pewnym momencie (przez sen) zaczęłam histerycznie się śmiać i po jakiś 10 sekundach śmiechu, zaczęłam płakać i to tak żałosnie... laugh.gif laugh.gif


--------------------
Mądrość - jest czymś co każdy by chciał zdobyć, ale mądrości trzeba uczyć się przez lata...
Głupota - jest czymś co każdy w sobie ma, ale głupoty nie można się nauczyć...


I haven't really ever find a place that I call home...
I never stick around quite long enough to make it..
I apologize that once again I'm not in love...
But it's not as if I mind that your heart...
Ain't excatly breaking...

Dido - Life for rent


user posted imageuser posted imageuser posted image

|Moje marzenia..|
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
IceSoul
post 27.07.2003 20:38
Post #5 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 38
Dołączył: 22.07.2003




W dzieciństwie moim najgorszym snem (który na dodatek się powtażał) było to, że błądzę w labiryncie i co chwila wydaje mi się, że widzę niedaleko moją mamę... Ale kiedy tylko podbiegałam, mama znikała i pojawiała się zupełnie gdzie indziej... sad.gif
Teraz raczej rzadko śni mi się coś godnego uwagi... Najczęściej ma to związek z czymś, o czym myślałam w ciągu dnia... Albo zwykłe psychodeliczne sny chorego umysłu wink.gif


--------------------
Sometimes I wake up, and I'm falling asleep,
And I think that maybe the curtains are closing on me,
But I wake up,
Yes I wake up,
Smiling.


"A Dementorów wyśle się do Azkabanu" =P
"Czy gdyby Voldemort miał komórkę, lubiłby grać w wężyka?"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Narine
post 27.07.2003 20:44
Post #6 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 44
Dołączył: 11.06.2003




Co ja robię przez sen... hehe. Potrafię usiąśc na łóżku, otworzyć oczy, gadać, pójść spać dalej... a potem nic nie pamiętam. Czasami śmieję się przez sen lub płaczę. Raz wstałam, podeszłam do mojej mamy (spała =D) i z tekstem "TY DEBILU!!!" uderzyłam ją pięścią w nos =D Śnił mi się mój brat =D Hehe... tongue.gif W tym samym momencie obudziłam się (moja mama też)... ale to było dawno temu =P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Vanessa
post 27.07.2003 20:54
Post #7 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 31
Dołączył: 23.04.2003




Ja miałam latek jedenaście, po przeczytaniu Pottera, który walczył z bazyliszkiem, miałam sen, który wyprowadził mnie z równowagi. Byłam piratem i zamiast szably miałam różdżke i płynęłam na statku coś w stylu Potrójny Hogwartowiec.
Innym snem, po obejrzeniu WP. Było już późno i tata kazał mi wyłączyć komputer. Akurat była scena kwiczenia Nazgula. Śniło mi się, że byłam w labiryncie i mnie goiły Nazgule. Co za stres.
Jakbyłam małą dziewczynką (pięć - sześć lat) noc w noc śniło mi się, że jestem córką prezydenta USA i mieszkam w Białym Domu.

Czasami mama gada, że mamrole niezrozumiale przez sen lub śmieje się histerycznie, a nawet czasami płaczę i błagam kogoś zawzięcie o przebaczenie. biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sayaka
post 27.07.2003 21:34
Post #8 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 194
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Poznań

Płeć: Kobieta



sesese....
Idę przez pokój. Wokół ciemno, w domu cisza i spokoj, zdaje sie ze nic nie moze jego zaklocic...
Kieruje kroki do lazienki. Przeciez zAWSZE, zawsze mnie tak interesowalo, co jest w pojemniku na wode przy kiblu...
Dotarłam. Cała trzęsąca się ze strachu otworzyłam klapke od spluczki.. Ledwo spojrzalam do srodka, woda się tam mieszcząca zaczęła wirowac, a z wnętrza wydobyl się basowy glos:
"Wróg!!"
Nagle woda, wir ktory sie z niej utworzyl zaczął mnie wciągac. Nie wiedzialam co zrobic...Zawolalam o pomoc, kogokolwiek. Przyszla mama... chwycila mnie za nogi, nie pomoglo- byla za slaba..po niej tata... Zadnych pozytywnych wynikow...Powoli zjawila się cała rodzina- od tych najblizszych, do odległych kuzynow i ciotek. Wszyscy starali się wyciągnąc mnie- ciekawą swiata 6cio letnia dziewczynke ze spluczki z wodą:P
Nie udalo sie.
Wpadlismy wszyscy
----------------------------
Ciekawe mialam sny jako 6co latka, no nie??tongue.gif
Do teraz mam schizy, jak msuze pojemnik z wodo przy kiblu otwierac_-_
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aeth
post 27.07.2003 21:39
Post #9 

Ice Queen


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 97
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: krakowskie czeluście




Jak byłam w podstawówce, to śniło mi się, że razem z kumplami obrabowaliśmy bank cool.gif


--------------------
"May it be a light for you in dark places, where all other lights go out."
"The dwarf breathes so loud we could have shot him in the dark."
"Haldir o Lórien. Henio aníron, boe ammen i dulu lîn. Boe ammen veriad lîn."
"In the jungle the mighty jungle I've got a lovely bunch of coconuts"!
"Ohana to znaczy rodzina, a w rodzinie nie można nikogo odtrącić ani porzucić."

MovieForum, Strefa Forumowych RPG!!, FanfikPl - Pierwszy Polski Portal Fanfikowy!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
murof
post 27.07.2003 21:57
Post #10 

Unregistered









Mi bardzo często śniła się winda - albo spadała, albo jechała za wysoko (a tam były jakieś tajne piętra... smile.gif)..., albo zatrzymywała się między piętrami... ach.. mieszkanie w bloku :> (całe szczęscie, że już tam nie mieszkam)...
Poza tym często miałem sny typu: wracam do domu i nagle wszystko się robi nieznajome a ja się gubię, albo zaczynam przed czymś uciekać...

Ostatni moja matka przyszła do mnie, bo na cały głos kląłem na moją wychowawczynię... blink.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
loonatyk
post 27.07.2003 22:01
Post #11 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 146
Dołączył: 14.05.2003
Skąd: z manhattanu




Mi kiedyś często się śniło, że albo latam, albo gonią mnie jakieś ciemne typy, a ja nie potrafię biegać w tym momencie! Albo, że do mojego domu włamują się jacyś złodzieje (jak byłem mały to miałem schizy na tym punkcie, do dzisiaj w nocy jak się przebudze czasami patrze w okno, żeby zobaczyć, że ktoś w nim nie stoi po drugiej stronie biggrin.gif )


--------------------
yesterday i woke up sucking a lemon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mellisa
post 27.07.2003 22:51
Post #12 

Czarodziej


Grupa: fikcyjnie głodni
Postów: 911
Dołączył: 29.06.2003
Skąd: gd

Płeć: Mężczyzna



Slyszalam o czarno-bialych snach. Podobno maja je pesymisci smile.gif Optymisci maja kolorowe sny...
A wogole wiecie, ze postac o ktorej sie sni, zawsze symbolizuje osobe sniącą? rolleyes.gif Jak snicie o kims to tak naprawde Wy "w przenosni" ... Fajowo


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hagrid
post 27.07.2003 23:02
Post #13 

Historyk Forumowy


Grupa: czysta krew..
Postów: 1222
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Szczytno/Olsztyn (Apliakcja Radcowska)

Płeć: Mężczyzna



U mnie sny mają dziwną właściwości. Często jest tak, że nad ranem jest już prawie obudzony mam sen, potem na chwile otwieram oczy, żeby po zamknięciu ich zamknięciu znów być w stanie nieświadomości.
Ze snów niewiele pamiętam. Z tych starszych świta mi że nacisnąlem guzik atomowy i wybichłaa wojna, w innym znów śnie wtrącono mnie do piekła a w jeszcze innym miałem odszukać i ujawnić istnienie Gumisiów^^


--------------------
Dobro zawsze zwycięża, bo zło niszczy się samo!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
murof
post 28.07.2003 00:35
Post #14 

Unregistered









QUOTE (Mellisa @ 27-07-2003 22:51)
Slyszalam o czarno-bialych snach. Podobno maja je pesymisci smile.gif Optymisci maja kolorowe sny...
A wogole wiecie, ze postac o ktorej sie sni, zawsze symbolizuje osobe sniącą? rolleyes.gif Jak snicie o kims to tak naprawde Wy "w przenosni" ... Fajowo

Mogłabyś podać skąd masz takie info?
Go to the top of the page
+Quote Post
Triad
post 28.07.2003 08:59
Post #15 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 180
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



Ja osobiście ostatnio prawktykowałam SD<swiadomy sen> nawet mi się to udawało...Budziłam sie i wydawało mi się,ze oglądam swój telefon komurkowy, i specjalnie odkładam go w inne miejsce......rano przekonywałam sie,że leży on w tym samym miejscu.Kiedy wyjechałam na LSM, zaprzestałam praktyk musze do nich jednak wrócić=)...Przez sen bardzo duuuuuuszo gadam, mówi mi o tym mój brat. Podobno niewyraźnie,ale to może być naciągane;)Kiedy byłam mała, prześladował mnie koszmar oparty na odcinku "Z Archiwum X" dotyczący pirokinetyka (człowieka władającego ogniem) miałam,przez to niemałe problemy...Teraz uwielbiam koszmary i sprawiają mi przyjemność,choć sama nie wiem dlaczego....Jeśli chodzi o ostatnie "senne" wybryki,podczas nocnego straszenia w zamku Gniew,wmówiono mi abym obudziła się o 1.10 i spojrzała w okono, tam miałam ujrzeć Ducha.....To było okropne....miałam przez to niezłą schize,brrrrr....obudziłam sie.....jestem szczęśliwa że okono było przysłonięte otwartą szafką ...bałam sie ....Kocham Śnić i to naprawdę coś przepięknego......


--------------------
wybawca much.


User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
iskra
post 28.07.2003 09:28
Post #16 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 207
Dołączył: 06.06.2003

Płeć: Kobieta



Sen... Wspaniała rzecz =) Niom, ja zazwyczaj jak śnie to mam świadomość, że to sen i wiem, że w kazdej chwili moge go przerwac i zaczac snic cos przyjemnego... ale nigdy nie przerywam happy.gif I bardzo nie lubie jak mam bardzo realne sny, ktorych nie jestem swiadoma dry.gif bo wtedy nie wiem czy to bylo naprawde czy tylko sen... huh.gif (kiedyś nawet jak bylam mala to snilo mi sie ze mi kolega ceglowką w glowe rzucil i wszystkim to rozpowiadalam... nawet pokazywalam guza huh.gif )

W ogóle podoba mi się ten patent, że jak mam jakiś pomysł na opowiadanko i mysle o nim intensywnie przed snem to potem wszystko uklada sie w dalszą czesc (podczas snu). Fajowo, nie? biggrin.gif Minusem jest to, że jak wpadnie mi do glowy cos innego to reszta idzie sie pasc... W ten sposob zaprzepascilam w cholere dobrych pomysloof cry.gif

Raz mi sie snilo, że podchodze do pastucha. W chwili gdy ja zlapalam drut zadzwonila komórka i mnie tak fajnie na łózku potelepało biggrin.gif

QUOTE
A wogole wiecie, ze postac o ktorej sie sni, zawsze symbolizuje osobe sniącą?  Jak snicie o kims to tak naprawde Wy "w przenosni" ... Fajowo


Gosh!!! wez mnie nie strasz!!! tongue.gif


--------------------
...uuuu, powrót.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Narine
post 28.07.2003 09:36
Post #17 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 44
Dołączył: 11.06.2003




Dzisiaj mi się śniło, że na moim podwórku kręcili pewien film =P Tylko, że ja odrazu napisy po polsku widziałam =D laugh.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mellisa
post 28.07.2003 09:41
Post #18 

Czarodziej


Grupa: fikcyjnie głodni
Postów: 911
Dołączył: 29.06.2003
Skąd: gd

Płeć: Mężczyzna



Murof, kiedys z kolezanka przegladalysmy rozne senniki i ksiazki o snach... (tytułów niestety nie pamietam) naczytalam sie paru informacji, ale nie dam glowy, ze sa prawdziwe... Ale na pewno sa ciekawe tongue.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
iskra
post 28.07.2003 09:48
Post #19 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 207
Dołączył: 06.06.2003

Płeć: Kobieta



Kiedyś (chyba na poprzednich wakacjach) lunatykowałam chyba bo obudziłam się w innym łóżku... Dzięki Bogu, sama tongue.gif Kilka razy w moim stosunkowo krótkim życiu zdarzały mi się taka sytuacja...

A sennki? Zaiste, ciekawe =) Tylko, że w każdym dany symbol znaczy coś innego... No, może nie w każdym, ale spotkałam się z takimi rozbierznościami smile.gif


--------------------
...uuuu, powrót.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
muszka Me
post 28.07.2003 09:49
Post #20 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 268
Dołączył: 25.05.2003
Skąd: z tego nieba, w którym już nie ma aniołów




A ja śnię prawie codziennie (ale to jest męczące strasznie, no nie?), ale w życiu przytrafiły mi się trzy sny, które nazywam Snami i które wywarły na mnie niesamowite wrażenie =) ogólnie to nie wierzę w jakieś przesłania, czy coś takiego, ale te trzy mi tak siadły na psychcie, że sama nie wiem co o nich myśleć


--------------------
Poetka, samobójczyni,
Loki rozwiawszy fiołkowe,
Nad wodą stoi...
"Safo, co chcesz uczynić?"
"Chcę morze zarzucić na głowę,
By nikt nie dojrzał łez moich..."
(Pawlikowska-Jasnorzewska)

"Dobrze mi na mojej empirowej równinie. To ona utula mnie do snu jak najczulsza kochanka w rozpiętym między galaktykami hamaku, którego nitki przędzie boży pająk, władca krainy łagodnej melancholii. Kocham ją."
(Łysiak)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
iskra
post 28.07.2003 09:55
Post #21 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 207
Dołączył: 06.06.2003

Płeć: Kobieta



Aż normalnie z tego wszystkiego weszłam sobie na sennik happy.gif

sny...


--------------------
...uuuu, powrót.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mellisa
post 28.07.2003 09:56
Post #22 

Czarodziej


Grupa: fikcyjnie głodni
Postów: 911
Dołączył: 29.06.2003
Skąd: gd

Płeć: Mężczyzna



W sennikach rzeczywiscie sa rozbierznosci dotyczace pewnych rzeczy, ale nie tak wielkie, zeby nie mozna bylo zauwazyc powiazania miedzy nimi...

Moze jeszcze jedna ciekawostka rolleyes.gif : osoby, ktorym wydaje sie ze nie maja snow tak naprawde je maja, tylko ich nie pamietaja... a osoby ktore pamietaja swoje sny sa podobno szczeliwe i bardziej zorganizowane...


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Triad
post 28.07.2003 09:57
Post #23 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 180
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



Ja okropnie wierze w przesłania snów...są dla mnie jak takie lekarstwa na przyszłość....
Uwilbiam śnić, i uważam że noc pez sennych marzeń jest stracona...to są jednak najpiękniejsze opowieści świata........<marzy>


--------------------
wybawca much.


User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
iskra
post 28.07.2003 10:00
Post #24 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 207
Dołączył: 06.06.2003

Płeć: Kobieta



magiczne wrota <---- ta stronka jest lepsza =) Przynajmniej wizualnie biggrin.gif A za Magie (na tej stronce) proszę sie nie brać. To niebezspieczna zabawka tongue.gif


--------------------
...uuuu, powrót.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mellisa
post 28.07.2003 10:01
Post #25 

Czarodziej


Grupa: fikcyjnie głodni
Postów: 911
Dołączył: 29.06.2003
Skąd: gd

Płeć: Mężczyzna



Zgodze sie z Toba, Triad. Ja takze bardzo wierze w przeslania snow, i jak moge to staram sie wyciagnac z nich jakies wnioski. Przeciez cos co sie wytworzylo w naszym umysle nie moze nic nie znaczyc...


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

28 Strony  1 2 3 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 16.04.2024 08:21