Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

2 Strony  1 2 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Wybory

Katon
post 28.10.2004 17:37
Post #1 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Długom się wahał czy zapodać to tutaj czy na tokszoł, ale skoro mój arcypopularny temat był tutaj, jako "poważna dyskusja" to temat polityczny chyba tez powinien...

Krótka piłka. Na kogo będziecie głosować w nadchodzących bardzo powoli wyborach do Parlamentu i dlaczego właśnie na tą a nie inną partyję?

Wersja alternatywna:
Na kogo byście głosowali gdybyście w dniu wyborów mieli ukończone 18 lat?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 28.10.2004 19:08
Post #2 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



Hmmm.... no nie wiem, na PO, reformę ustrojową maą sensowną, moze w koncu zmniejszymy liczbę posłów, zabiorą trochę urzędasom...


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sumiko
post 28.10.2004 20:55
Post #3 

>>blondynki są głupie.<<


Grupa: czysta krew..
Postów: 876
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z dupy.

Płeć: Mężczyzna



a mi się nie chce iść w ogóle.
wszyscy równi złodzieje =P
no jak już bym poszła /mam 5 minut od domu/ to chyba na PO albo socjaldemokracje polską, choć ja się w sumie na tym nie znam. na PO głosują moi rodzice, a Borowskiego jakoś tak lubie, no ale to subiektywne strasznie. i tak sobiemyślę, że ludzie co się na tym nie znają /ja/ nie powinni chodzić na wybory, wtedy nie byłoby żadnych problemów z leperem itd.

edit: a w ogóle to uważam /jak zresztą głosi napis na murze przystanku skm, z którego codziennie wracam ze szkoły do domu/ "gdyby wybory coś zmieniały, dawno byłby zakazane" =PPPP

Ten post był edytowany przez Sumiko: 28.10.2004 21:00


--------------------
dupa.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 28.10.2004 21:45
Post #4 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



No tak, i 50% polakównie pójdzie do głosowania, z takim stwierdzeniem, do głosowania pójda ci o Romcia albo Andrzejka i wtedy będziemy mieli w polsce dopiero rozpierduchę....


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nadzieja
post 28.10.2004 22:46
Post #5 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 217
Dołączył: 31.08.2003
Skąd: Nibylandia




QUOTE
to chyba na PO albo socjaldemokracje polską

Mały rozstrzał, ale z czystej ciekawości. Czemu akurat tak? Zasugerowane wyrazistymi liderami?


A ja gdy myślę o wyborach mam przed oczyma jeden wielki znak zapytania. Kandydatury są 3:
Platforma. Po prostu nie umiem uwierzyć, ze oni naprawdę będą potrafili wprowadzić te wszystkie zmiany. Poza tym w życiu nie poprę likwidacji Senatu. Tusk z Rokitą są przekonywujący, ale podstawowe pytanie brzmi czy to starczy, żeby im ten kraj powierzyć?
PiS. Tu z kolei nie mam wątpliwości, ze jak się Kaczyński z Kaczyńskim uprą to postawią na swoim i faktyczne coś się zmieni. Ale, jest natomiast takie, ze ich program nie do końca mi odpowiada.
No i trzymajcie się mocno. Bo wstrząs może być odczuwalny.
LPR. Wiem śmiech na sali. Ojciec mi walizki zaczął pakować jak mu o tym wspomniałam smile.gif . I to nawet nie dlatego, że Romek mi się ostatnio jawi jako szalenie interesujący facet. Tak sobie od dłuższego czasu słucham różnych rzeczy jakie wydobywają się z jego dorodnych ust i z przerażeniem spostrzegam, ze z sporą częścią z nich nawet się zgadzam. Takie myśli wprowadzają mnie w niemałą konsternację, zważywszy na pozostałą część, którą można podpiąć tylko pod dwie tabliczki BZDURY i TOTALNE BZDURY. Ech, pozycja stracona, pozostaje mi wstąpić w szeregi Młodzieży Wszechpolskiej... Ale, na serio to raczej nie zdecyduję się oddać na nich głosu. To już nawet jak na mnie zbyt wielki Hardcor.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 29.10.2004 07:17
Post #6 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



Glosowac na wszystko co nie jest LPRem lub Samoobrona. Nadzieje naprawde Romek jest ciekawym facetem ale jak sie dorwa do wladzy to chyba nawet z UE nas wypisza.
PiS nie jest dla mnie. Jak kto kiedys spiewal kabaretk Olgi Lipinskiej
'Hej jada z forsa wory,(HEJ!) a na nich Kaczory.(HEJ!) Jadą poraz drugie (HEJ) jadą poraz drugi, znow se forsa zgubi.'
Dla mnie wielki obronca sprawiedliwosci p Kaczynski odpada.
PO tez zbyt cudowne nie jest Rokita przypomina Millera jak SLD dochodzilo do wladzy.
Dobra ide sie jeszcze obudzic bo zamulony caly czas jestem =='


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nadzieja
post 29.10.2004 09:58
Post #7 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 217
Dołączył: 31.08.2003
Skąd: Nibylandia




QUOTE
Nadzieje naprawde Romek jest ciekawym facetem ale jak sie dorwa do wladzy to chyba nawet z UE nas wypisza.

No, a najgorsze jest to, ze ja sobie z tego doskonale zdaję sprawę (i Boże broń nie popieram!) smile.gif . Nie, mam pojęcia skąd ten mój dobry humor się bierze;]. Ale, do rzeczy. Już zdążyłam uwierzyć Rokicie, że Polska potrzebuje silnego przywódcy, tyle tylko, ze paradoksalnie na takiego właśnie wygląda mi bardziej Romek, niż Jan Maria. A punkty Rokity lecą na łeb na szyję przede wszystkim dlatego, ze ja również nie mogę się oprzeć porównaniu z Millerem. U mnie to już praktycznie wyrok politycznej śmierci. Giertych, natomiast, pozostawiając z boku niektóre fanaberie programowe, ma wielkiego plusa za, jak to ładnie ujął sam zainteresowany, polowanie na Prezydenta.
A Kaczorków lubić nie trzeba, ale uroku z jakim się oburzają ze ich telewizja dyskryminuje, ośmiesza i lekcewazy, odmówić im w żaden sposób nie można smile.gif .
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 29.10.2004 10:13
Post #8 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



Ja tam do Millera nic nie miałem jak był premierem. No, prawie. Był pierwszym premierem który nie właził ludziom w dupę tylko robił to co do niego należało. Jak już mówiłem, prawie biggrin.gif

A w wyborach będę głosował na PO.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nadzieja
post 29.10.2004 10:35
Post #9 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 217
Dołączył: 31.08.2003
Skąd: Nibylandia




Oglądałam sobie wczoraj 'Prześwietlenia' z Millerem i dochodzę do wniosku, że panu premierowi przymusowa polityczna emerytura zaskakująco dobrze zrobiła. Wyluzowany, wypoczęty, jakiś taki szczęśliwszy. Nawet żart mu się na powrót wyostrzył. Popatrzcie co kilka dni wolnego może zrobić z człowiekiem. Jak Kulczyk wróci to też go nie poznamy...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 02.11.2004 11:20
Post #10 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Moi rodzice będą głosować na PiS. Ja prawdopodobnie na PO. Kryje się za tym ból serca i oportunizm pewien bo moje poglądy reprezentuje UPR, ale w moim mózgu jest silnie zakorzeniony "syndrom straconego głosu" i chyba nie będę w stanie go przełamać. A mój ranking partii od najbardziej przeze mnie lubianej do tej najbardziej znienawidzonej:

1. UPR
2. PO
3. PiS
4. LPR (no serio serio)
5. SKL - Cośtam cośtam
6. Samoobrona
7. Ferajna Jagielińskiego
8. PSL i SDPL (wolę już Leppera bo to są takie partie - k...y)
9. SLD (to już jest nioenawiść w stanie klinicznym wyssana z mlekiem matki i ojca)
10. PPS (do gazu)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 02.11.2004 17:14
Post #11 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
Oglądałam sobie wczoraj 'Prześwietlenia' z Millerem i dochodzę do wniosku, że panu premierowi przymusowa polityczna emerytura zaskakująco dobrze zrobiła. Wyluzowany, wypoczęty, jakiś taki szczęśliwszy. Nawet żart mu się na powrót wyostrzył. Popatrzcie co kilka dni wolnego może zrobić z człowiekiem. Jak Kulczyk wróci to też go nie poznamy...

Jakos Miller byl tez w sumie tygodnia cholera gdzie nie spluniesz tam Milleruser 

posted image
Kulczyk nie wroci. Jak to pan Wasserman z komisji sledczej bodajze powiedzial "Ja na jego miejscu bym nie wracal" zobacyzmy jak to bedzie.

QUOTE
4. LPR (no serio serio)

Giertych to prawdziwy chlop z mazur i polak! Jak on i jego polecznicy dojda do wladzy to bedzie trzeba uciekac. Ja z przyjemnoscia uciekne wtedy do Szkocji.


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nadzieja
post 02.11.2004 19:02
Post #12 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 217
Dołączył: 31.08.2003
Skąd: Nibylandia




QUOTE
Kulczyk nie wroci. Jak to pan Wasserman z komisji sledczej bodajze powiedzial "Ja na jego miejscu bym nie wracal" zobacyzmy jak to bedzie

A gdzie twoja wiara w ludzi tongue.gif ? Już nawet Kulczykowa wyjechała, zeby męża do powrotu nakłonić, ekhm, się znaczy, wesprzeć go w chorobie.
QUOTE
Giertych to prawdziwy chlop z mazur i polak!

Jaki on tam chlop z mazur. Z Kurnika chłopina, ot co. I o jakich ty polecznikach mówisz? Jak się Romek dorwie do władzy to z nikim się zabawkami nie podzieli smile.gif .
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 02.11.2004 22:27
Post #13 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
Kryje się za tym ból serca i oportunizm pewien bo moje poglądy reprezentuje UPR


hm... oj podpisze się pod tym, gdzie jest nasza drogaUnia Polityki Realnej! Gdzie! Gdzie jest Janek! No niestety... nie ma co marzyć, UPR nie wejdzie... wiec mówię zagłosowałbym na PO... nie zagłosuje... dowód dopiero w marcu ehhh....



--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 03.11.2004 08:39
Post #14 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(nadzieja @ 02.11.2004 19:02)

A gdzie twoja wiara w ludzi tongue.gif ? Już nawet Kulczykowa wyjechała, zeby męża do powrotu nakłonić, ekhm, się znaczy, wesprzeć go w chorobie.

A do ktorego on ma wrocic? Do 7?

QUOTE(nadzieja @ 02.11.2004 19:02)
Jaki on tam chlop z mazur. Z Kurnika chłopina, ot co. I o jakich ty polecznikach mówisz? Jak się Romek dorwie do władzy to z nikim się zabawkami nie podzieli smile.gif .
*


Chlop z warmi i mazur! Z miasta Olsztyn dokladniej. Boze kogo to wyprodukowano.


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 03.11.2004 11:41
Post #15 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



MisieK, z moich obliczeń wynika że jednak zagłosujesz, bo coś mi się nie widzi żeby wybory były przed marcem.

A co wy tak do tego Giertycha... Normalny polityk. Mozna się z nim zgadzać albo się nie zgadzać, można go lubić albo nie, ale robienie z niego jakiegoś zagrożenia dla Polski zakrawa na paranoję.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriusz_Black
post 03.11.2004 17:07
Post #16 

Cichociemny.


Grupa: czysta krew..
Postów: 1910
Dołączył: 17.08.2003
Skąd: stąd nie widać

Płeć: jedyny w swoim rodzaju



[quote]Giertych to prawdziwy chlop z mazur i polak![/quote]
Jaki on tam chlop z mazur. Z Kurnika chłopina, ot co. I o jakich ty polecznikach mówisz? Jak się Romek dorwie do władzy to z nikim się zabawkami nie podzieli smile.gif .
*

[/quote]

A ja chcę powiedzieć, że Giertych to człowiek bardzo wykształcony i wolę jego niż czerwone mordy komuchów, dlatego też będę głosował następująco.

1. UPR (Tak Katonie, tak.. Ziemiański też popiera UPR biggrin.gif)
2. PiS (choćby za to co zrobili dla Warszawy w tym roku)
3. LPR
4. PO

Nie ma innych kandydatów...
Komuniści i lewica - jeden cel - szubienica...


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 04.11.2004 17:32
Post #17 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
Ziemiański też popiera UPR


Od początku mówiłem że swój chłop;D

Katon, ano może.. nie wiem, nie liczyłem,ostatnio jakoś jestem d tyłu z tym wszystkim,matura i te sprawy


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
karolka
post 13.12.2004 19:36
Post #18 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 87
Dołączył: 11.02.2004
Skąd: szczecin

Płeć: Kobieta



hehehe! wiecie co mi pierwsze przyszlo na mysl jak zobaczylam tytul 'wybory'??? wybory miss!!
a co do wypowiedzi syriusza_blacka, to ja sie nie zgadzam, ze pan romcio jest mniej wyksztalcony od pani posel renatki beger.


--------------------
Jeśli czsem Polka Panu Bogu się uda, to już mówiąc po prostu, klękajcie narody!"
Henryk Sienkiewicz


WEJDŹ KONIECZNIE ! ! !

user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nadzieja
post 13.12.2004 19:58
Post #19 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 217
Dołączył: 31.08.2003
Skąd: Nibylandia




Hej no! Odczepić mi się od Renatki. Ja z panią poseł na jednym wydziale jestem, kształci się kobieta, kształci;]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Teodora
post 13.12.2004 21:00
Post #20 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 260
Dołączył: 18.06.2004
Skąd: dworzec kurski

Płeć: Kobieta



gdybym to...
pewnie PO

odpadają w przedbiegach
sdpl ( chociaż lubie prof. Nałęcza za felietony )
sld
i reszta lewicowych

tak dla zasady


--------------------
m
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Miaka
post 13.12.2004 21:06
Post #21 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 64
Dołączył: 16.05.2004




QUOTE
nawet z UE nas wypisza.

Bosh...z UE NIE MOŻNA się od tak wypisać:/ Ponieważ ani traktat o UE, ani traktaty wspólnotowe nie przewidują żadnej z tych możliwości (chyba że odwołaja się do klauzuli rebus sic stantibus, albo wystąpią za zgodą reszty państwa członkowskich) to taka mała dygresja, wracając do tematu:
NIe wiem czemuście czepili się tej lewicy i z taką nienawiścią o niej piszecie. Śmiem sama odpowiedzieć sobie na to pytanie, twierdząc, iż antypatia wasza została podsycona różnymi aferami, ale moim zdaniem to nie wyjaśniałoby waszego podejścia. Przez to że w parti znalazły sie czarne owce, nie znaczy, że jej założenia zmieniły się, czy są gorsze.
polacy podchodzą do wyborów dziwnie. W SLD były afery, nic takiego nie zrobili, to może spróbujemy zagłosować dla odmiany na PO (nie twierdzę, że akurat Wy tak myślicie,nie znam Was i waszych poglądów).
Mimo że do wyborów jeszcez duuużo czasu scena polityczna zamieniła się w istny wyścig o stołek. A politycy imają się różnych forteli :/
Pan Gruszka z komisji zręcznie dopuszcza do głosu tylko siedzących po swojej prawej stronie. NIekoniecznie głosy te są pytaniami kierowanymi do świadka...;/
PO ze swoją "doskonałą" propozycją zmiany Konstytucji (4xtak).
Wydaje mi się, że należy te ich ruchy, poczynania i działania traktować z duużym dystansem i oceniać nie tylko założenia programowe, ale także zachowania polityków na codzień. Nie tylko "od święta".
Okropna jest mentalność Polaków, którzy zdążyli wybrać przez te 15 lat wszystkich, którzy byli możliwi.

Ten post był edytowany przez Miaka: 13.12.2004 21:09
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 13.12.2004 21:25
Post #22 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



PO powtorzy sytuacje SLD jestem tego prawie pewien.



--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 14.12.2004 14:47
Post #23 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



O ile zakład Omen, że nie powtórzy?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriusz_Black
post 14.12.2004 17:25
Post #24 

Cichociemny.


Grupa: czysta krew..
Postów: 1910
Dołączył: 17.08.2003
Skąd: stąd nie widać

Płeć: jedyny w swoim rodzaju



Ja do PO mam mieszane uczucia...
Wolę UPR i PiS...


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 14.12.2004 18:02
Post #25 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Katon @ 14.12.2004 14:47)
O ile zakład Omen, że nie powtórzy?
*


Pozyjemy zobaczymy jakos mam stracha aby sie z toba zakladac user 

posted image A na serio to wszystko jest IMHO bo poczatek maja aktualnie zblizony do poczatku jakie mialo SLD. A pozniej u lewakow nastepowaly obsowy i kolejne itd. Moze ja poprostu w nich nie wierze?

"Bo juz w nic nie wierze!"
cytacik z Dnia Świra


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Strony  1 2 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 19.04.2024 14:56