Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

3 Strony < 1 2 3 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Bush Vs Kerry, wybory prezydenta USA

Hagrid
post 20.10.2006 19:43
Post #51 

Historyk Forumowy


Grupa: czysta krew..
Postów: 1222
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Szczytno/Olsztyn (Apliakcja Radcowska)

Płeć: Mężczyzna



Może faktycznie temat niezbyt ciekawy( o Bushu) ale widać jednak że jego ocena generalna poszłą na minus raczej. Co do ewolcuji to ja z kolei od 7-mego roku życia uważam ją za coś absolutnie oczywistego z tej przyczyny ze interesowałem się dokładnie rozowjem dinozaurów. Na przestrzeni czasu widziałem jak rozwijały się poszczególne gałęzie od kompletnych knypków i było to dosyć jasne. Właściwie wszystko widać w paleontologii, im dalej w las tym wiecej znajduje się "form przejściowych".

Jaki inny mógł być "cel istnienia" archeopteryxa, małego dino z piórami jak nie ten by dać poczatek ptakom?


--------------------
Dobro zawsze zwycięża, bo zło niszczy się samo!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 21.10.2006 10:47
Post #52 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Sztuka, przyjacielu, sztuka! I poczucie absurdu Pana Boga =)

Nie bierz tego do siebie. Ja po prostu nie znam się na przyrodniczych naukach empirycznych. Nie poruszają mnie. Fizyka np. o tyle, o ile stosuje fascynujące aprioryczne założenia. Kiedy pojawia się zbieracz faktów, ziarnko do ziarnka - ja znikam.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hagrid
post 21.10.2006 23:34
Post #53 

Historyk Forumowy


Grupa: czysta krew..
Postów: 1222
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Szczytno/Olsztyn (Apliakcja Radcowska)

Płeć: Mężczyzna



Ciekawe podejście. Moja teoria co do ewolucji i opiera się na pewnej ważnej przesłance- Naukowcy MUSZĄ mieć naukowe wyjaśnienie większosć zjawisk. Gdyby nie ewolucja to każdy trzeźwo myślący naukowiec zareagowałby na jej brak niczym na okrzyk z niebios "Jestem Bogiem, słuchajcie mnie" plus kilka piorunów dla efektu.

Podobnie ma się sytuacja z potopem, byl a i owszem nawiązaniem do pewnych wydarzeń z okolic Morza Czarnego ale gdyby naprawðę zalał całą ziemię, to nie byłoby miejsca na wiarę. Każdy widziałby że takie wydarzenie jest dziełem Boga i byłoby to zbyt oczywiste.

Ten post był edytowany przez Hagrid: 21.10.2006 23:34


--------------------
Dobro zawsze zwycięża, bo zło niszczy się samo!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Strony < 1 2 3
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 29.03.2024 01:35