Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

7 Strony  1 2 3 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Rowling I Kolejny Tom, wywiad dotyczący VI tomu

Puszczyk
post 04.07.2004 20:54
Post #1 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 236
Dołączył: 14.05.2004
Skąd: się biorą dzieci ? :P

Płeć: Mężczyzna



Na pewnej stronie, natknąłem sie na wywiad z J.K.R i uznałem że może was zainteresować:

Czy Harry otrzyma drugi pocałunek w ciągu jego dwóch ostatnich lat w Hogwarcie?
Może otrzymać kolejny pocałunek (a może i dwa) ale nie zdradzę od kogo...


Czy Harry i Hermiona będą razem?
Nie powiem... ale chyba już mieliście dość wskazówek na ten temat?!


Co się stało z latającym motorem Syriusza?
O, dobre pytanie. Dowiecie się, ale prawdziwi detektywi spośród was mogą to odgadnąć.


A co z Glizdogonem? Czy jest nadzieja na jego odkupienie?
Zawsze jest nadzieja. Dowiecie się więcej o naszym szczuropodobnym przyjacielu w tomie szóstym.


Co stało się z dziadkami Harry'ego? Czy dowiemy się cokolwiek na ich temat?
Jego dziadkowie zmarli i nie są szczególnie ważni dla całej historii, ale trochę się o nich dowiecie.


Czy dwukierunkowe lusterko, które Syriusz dał Harry'emu, pojawi się jeszcze w książkach?
Oooooo, dobre pytanie. I niech to będzie waszą odpowiedzią.


Czy Harry powie Neville'owi o Przepowiedni?
Harry powie o niej najbliższym i najdroższym osobom, kiedy będzie gotowy. Na razie potrzebuje czasu by samemu przetrawić te informacje.


Czy Harry zakocha się w kolejnej dziewczynie w tomie szóstym, czy też będzie zbyt zajęty by znaleźć czas na miłość?
Będzie zajęty, ale czym jest życie bez odrobiny miłości?


Jak się zmieniły podświadome uczucia Harry'ego od tomu 1 do 5?
Oczywiście, wiele przeszedł od tomu 1, a tom 5 był książką, w której trochę się załamał. W tomie 6, świat czarodziejów jest naprawdę znowu w stanie wojny i Harry musi sobie poradzić ze swoimi uczuciami by mógł być pomocnym.


Czy zamierza Pani napisać książkę o życiu Harry'ego, gdy już skończy szkołę?
Najprawdopodobniej nie, ale nigdy nie mówię nigdy, gdyż za każdym razem, gdy to robię natychmiast łamię tę obietnicę!


Czy świat czarodziejów i mugoli się połączy?
Nie, stosunki między tymi dwoma światami zostały zerwane na zawsze, chociaż tom szósty pokazuje, że teraz, kiedy Voldemort powrócił, mugole zauważają coraz więcej dziwnych zdarzeń.


Czy to prawda, że Harry odniesie bardziej trwałe obrażenia w tomie szóstym?
Czytałam o tej plotce w sieci i nie mam pojęcia skąd ona się wzięła. Naprawdę nie chcę wchodzić w szczegóły na temat tego, co przytrafi się Harry'emu w tomie szóstym. Ale z pewnością nigdy nie powiedziałam, że odniesie "bardziej trwałe obrażenia".


Czy Voldemort urodził się zły?
Nie wierzę w to, by ktokolwiek mógł urodzić się złym. Więcej o okolicznościach jego narodzin dowiecie się z następnej książki.


Czy Tonks będzie odgrywała większą rolę w następnych częściach lub i w życiu Harry'ego?
Tonks będzie kręciła się w pobliżu. Też ją bardzo lubię.


Czy Lord Voldemort będzie miał więcej "czasu antenowego" w następnych częściach?
Znowu się z nim spotkacie ale tak jak większość dyktatorów woli, by jego podwładni zajęli się czarną robotą.


Czy zobaczymy znowu Jęczącą Martę?
O tak, uwielbiam Martę, nie mogłabym trzymać jej długo w zamknięciu.


Czy Neville będzie miał większą rolę do odegrania?
Uważam, że już ma większą rolę. Neville się bardzo zmienił. Stał się starszy i bardziej pewny siebie. Tom piąty był punktem zwrotnym dla Neville'a.


Czy dowiemy się więcej na temat znaczenia kształtu blizny Harry'ego następnych książkach?
Kształt nie jest najważniejszą cechą blizny i to wszystko, co mam do powiedzenia na ten temat!


Czy biedny Harry utkwi u Dursley'ów na całe lato?
Nie na całe lato. W zasadzie to będzie jego najkrótzy pobyt u Dursley'ow jak dotąd.


Czy zobaczymy więcej Narcyzy Malfoy, teraz gdy Luciusz jest nieosiągalny?
Tak, zobaczycie.


Zaraz na początku, kiedy Voldemort próbował zabić Harry'ego, jak to się stało, że obaj przeżyli?
Jest to bardzo ważne pytanie i jeśli odpowiedziałabym, to nie byłoby sensu pisania tomu szóstego i siódmego, więc nie odpowiem.


Co zobaczył Dudley kiedy spotkał dementora w piątym tomie?
Dobre pytanie. Dowiecie się!


Czy ma Pani jakieś plany dotyczące Draco Malfoya?
Mam plany dotyczące wszystkich moich bohaterów. W zasadzie, to dobre miejsce by odpowiedzieć na pytanie na temat Draco i Hermiony. Czy będą oni razem z tomie 6/7? NIE! Problem w tym, że dziewczyny bardzo lubią Toma Feltona, ale Draco NIE jest Tomem!


Jak idzie pisanie części szóstej i kiedy będzie wydana?
Nie mogę powiedzieć kiedy zostanie wydana, gdyż to zależy od moich wydawców. Ale pisanie idzie naprawdę dobrze. Uwielbiam ją pisać.


Czy zobaczymy wkrótce Kruma?
Spotkacie jeszcze raz Kruma, ale nie tak szybko.


Czy zamierza Pani, by Ginny stała się jedną z głównych bohaterek następnych części?
Cóż, teraz gdy Ginny zaczęła się odzywać w towarzystwie Harry'ego, chyba sami zauważyliście, że ma raczej silny charakter (i zawsze miała, pamiętacie jak Ron mówił o niej "ona nigdy się nie zamyka" w Komnacie Tajemnic)?


Czemu Syriusz wysłał Snape'a do Bijącej Wierzby?
Ponieważ Syriusz nienawidził Snape'a (nienawiśc ta była całkowicie odwzajemniona). Dowiecie się więcej na ten temat we właściwym czasie.


Czy Ron kiedykolwiek dostanie się do drużyny quidditcha Gryfindoru?
Przecież on już w niej jest! Pytanie powinno brzmieć, czy nowy kapitan pozwoli mu zostać!


Co się stało z Glizdogonem?
Dowiecie się z części szóstej.


Czy Harry zostanie dyrektorem Hogwartu?
Chyba nie widziałabym Hary'ego na żadnym naukowym stanowisku, widział zbyt wiele akcji!


Czy moce Harry'ego staną się jeszcze potężniejsze?
Tak, on naprawdę rozwija się jako czarodziej (na szczęście, bo wiem co go czeka).


Czemu zabiła Pani Syriusza? Bardzo mnie to zasmuciło:(
Naprawdę bardzo mi przykro. Nie chciałam tego zrobić, ale był ku temu powód. Jeśli sądzisz, że potrafisz mi wybaczyć, czytaj dalej, dowiesz się. (czuję się teraz bardzo winna).


Czy Glizdogon spłaci dług Harry'emu?
Zobaczycie...czytajcie dalej!


Kim jest śmierciożerca, który 'nigdy nie wróci'?
Musicie sami na to wpaść, ale wiele stron poświęconych HP już to rozszyfrowało.


Czy Mrużka kiedykolwiek dojdzie do siebie?
Biedna Mrużka...obawiam się, że nigdy nie wyleczy się całkowicie z uzależnienia piwem kremowym.


Ile czasu zajmuje Pani obmyślenie planu książki zanim zacznie ją Pani pisać? Czy może planuje Pani w trakcie pisania?
Trudno powiedzieć. Część szósta była zaplanowana od lat, ale zanim zaczęłam ją pisać, spędziłam dwa miesiące na sprawdzaniu planu i upewniając się, że wiem co zamierzam zrobić (ucząc się na błędach - nie sprawdziłam planu do "Czary Ognia" i musiałam pisać na nowo jedną trzecią książki).


Co się stanie z przyrodnim bratem Hagrida?
Dowiecie się z części szóstej. Na szczęście, można już nad nim bardziej zapanować.


Czy w następnych tomach będzie nowy minister magii?
Tak. Ha! W końcu mogę podać jakąś konkretną informację. Słyszę jak krzyczycie!


Czy myślała Pani o opisaniu tego, co działo się przed pierwszym tomem (prequel)? Nie, nie będzie prequeli. Nie będziecie ich potrzebowali, gdy już skończę pisać, bo wszystko co chcecie wiedzieć będzie opisane!


--------------------
..user posted image Moje kuly zararzom wasz ptasiatą grypom
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hefaj
post 04.07.2004 20:59
Post #2 

Cenzor


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 851
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Katofaszystów k./ Ciemnogrodu

Płeć: Mężczyzna



to wygląda na to , że VI tom będzie już niezłym i ciekawym obciążeniem - na pierwsze oko można pomyśleć , że to będzie..1200 stron ? ;]
acha - mógłbyś uwiarygodnić adresem strony ?

Ten post był edytowany przez Hefaj of Gryffindor: 04.07.2004 21:00


--------------------

Ciemnogrodzkie ogłoszenie:
Jestem strasznym , agresywnym i wojującym katofaszystą , używam nieekologicznego mydła , nienawidzę wszystkiego co się rusza łącznie z Żydami i Arabami , kocham Hitlera i jest on dla mnie Bogiem , biję gejów , lesbijki i murzynów , jestem łysy , mam bejzbola , należę do 8 bojówek neofaszystowsko/nazistowsko/frankistowsko/skinowskich , codzień palę flagę Izraela , kocham Mein Kampf , słucham Radia Maryja , popieram PiS , LPR i PPN , mam moherowy beret , podejdź a odgryzę ci lewe ucho.

W obawie przed życiem i zdrowiem nie klikaj tego linka!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Galia
post 04.07.2004 21:16
Post #3 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 249
Dołączył: 28.05.2004
Skąd: *From the land of stars *




Tylko jedno przychodzi mi do głowy: jak ona chce zmieścić TYLE informacji w dwóch książkach? One chyba będą naprawdę skondensowane biggrin.gif .


--------------------
Jestem myślicielką niezależną, wolną poszukiwaczką oazy nieskrępowanych istnień. Przemierzam pustynie w poszukiwaniu sensu... Czy odważysz się pójść za mną?

Myśli, marzenia, złudzenia. Moje życie...

Nie można dostać czegoś, nie tracąc czegoś w zamian.
Żeby coś otrzymać musisz poświęcić coś o podobnej wartości.
To zasada równoważnej wymiany.
To prawda o świecie...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Puszczyk
post 04.07.2004 21:26
Post #4 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 236
Dołączył: 14.05.2004
Skąd: się biorą dzieci ? :P

Płeć: Mężczyzna



Cóż. . .zgadzam sie z wami.
Hefaj ==> oto link
TOM 6


--------------------
..user posted image Moje kuly zararzom wasz ptasiatą grypom
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 04.07.2004 22:29
Post #5 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



ciekawa zależność - im Rowling mniej mówi w wywiadach, tym więcej myśli przelewa do książki. a jak widać w tym wywiadzie zbyt rozmowna to nie była wink.gif


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 04.07.2004 22:31
Post #6 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



taaa to jest zapis czata z miedzynarodowego dnia ksiązki a nie rozmowa na temat VI i VII tomu... to raz z ogłoszeń: http://oferty.wypoczynek.turystyka.pl
a dwa ten temat a raczej zapis czata jest juz w jakims temacie... poczekaj kurcze znaleść nie moge XP dobra zostaje.

Ten post był edytowany przez vampirka: 07.10.2016 14:32


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriusz_Black
post 05.07.2004 09:37
Post #7 

Cichociemny.


Grupa: czysta krew..
Postów: 1910
Dołączył: 17.08.2003
Skąd: stąd nie widać

Płeć: jedyny w swoim rodzaju



QUOTE
Co się stało z latającym motorem Syriusza?
O, dobre pytanie. Dowiecie się, ale prawdziwi detektywi spośród was mogą to odgadnąć.

Czy dwukierunkowe lusterko, które Syriusz dał Harry'emu, pojawi się jeszcze w książkach?
Oooooo, dobre pytanie. I niech to będzie waszą odpowiedzią.

Czemu Syriusz wysłał Snape'a do Bijącej Wierzby?
Ponieważ Syriusz nienawidził Snape'a (nienawiśc ta była całkowicie odwzajemniona). Dowiecie się więcej na ten temat we właściwym czasie.

Czemu zabiła Pani Syriusza? Bardzo mnie to zasmuciło:(
Naprawdę bardzo mi przykro. Nie chciałam tego zrobić, ale był ku temu powód. Jeśli sądzisz, że potrafisz mi wybaczyć, czytaj dalej, dowiesz się. (czuję się teraz bardzo winna).


Jak zwykle o Syriuszu nic sensownego nie powiedziała...

QUOTE
Kim jest śmierciożerca, który 'nigdy nie wróci'?
Musicie sami na to wpaść, ale wiele stron poświęconych HP już to rozszyfrowało.

Chyba raczej Snape, nie??


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Holly
post 05.07.2004 12:28
Post #8 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 42
Dołączył: 01.12.2003




niezły wywiadzik
ale gdy wiekszość odp. jest DOBRA PYTANIE POZNACIE NIEDŁUGO ODPOWIEDŹ
to nie wiele można sie dowiedzieć

smile.gif


--------------------
DZIĘKUJĘ ZA PIĘKNY PODPIS.SZCZERE DZIĘKI.

nazywam się Holly. Jakieś wątpliwości??
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaola
post 05.07.2004 12:33
Post #9 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 50
Dołączył: 17.06.2004
Skąd: warszawa




jak ona to zmieści wszystko w 2 tomach...? i moze i jestem glupia / nieuwaznie czytam / nie jestem dobrym detektywem, ale ktoś wie, co się stalo z tym motorem Syriusza...? blink.gif


--------------------
...i już mnie tu nie ma!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sunlight Priestess
post 06.07.2004 11:08
Post #10 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 97
Dołączył: 26.06.2004
Skąd: Privet Drive, Surrey




6 tom miał być nie dłuższy nż piąty, ale jakoś coraz mniej w to wierzę. Podobno
QUOTE
Książka pisze się sama, a słowa płyną jak górski potok
Tak więc jeżeli 6 tom będzie grubszy niż piąty to nic nie szkodzi smile.gif Ważne tylko żeby wszystko trzymało się kupy i wciągalo nas tak jak poprzednie tomy.


--------------------
Nieśmiertelność. Nie ufam. Nie wierzę. Nie toleruję. To nie istnieje.

user posted image

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Luna Lovegood
post 06.07.2004 12:51
Post #11 

Absolwent Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 673
Dołączył: 16.02.2004
Skąd: wJakimś mieścieNaJakiejśUlicyW jakimśPomieszczeniu

Płeć: Kobieta



Z tego wywiadu chyba można się tylko tego dowiedzieć, że będzie nowy Minister Magi. Ciekawe kto nim będzie?? Może w końcu Albus przekonał się, że tylko on może zapanować nad tym magicznym światem?? Hmmmm .... a może to było już napisane w poprzednich książkach tylko, że nie uważnie przeczytałam?? Wydaje mi się, że te dwie kolejne książki będą najciekawsze. Może ona, załóżmy, tom 7 podzieli na dwie książki ?? Wszystko jest możliwe biggrin.gif


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ANASTAZJA BLACK
post 06.07.2004 12:54
Post #12 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 135
Dołączył: 06.07.2004




QUOTE (Luna Lovegood @ 06.07.2004 12:51)
Z tego wywiadu chyba można się tylko tego dowiedzieć, że będzie nowy Minister Magi. Ciekawe kto nim będzie?? Może w końcu Albus przekonał się, że tylko on może zapanować nad tym magicznym światem?? Hmmmm .... a może to było już napisane w poprzednich książkach tylko, że nie uważnie przeczytałam?? Wydaje mi się, że te dwie kolejne książki będą najciekawsze. Może ona, załóżmy, tom 7 podzieli na dwie książki ?? Wszystko jest możliwe biggrin.gif

nie sądzę żeby to był Albus. w końcu on nie chciał zostać ministrem, a w dodatku ma Hogwart na głowie (i Harry'ego, który mu sie wymyka spod kontoli)

myśle, że tyle informacji na dwie książki..........to dosć duzo, ale w końcu to ostatnie tomy powieści..........(chyba)

smile.gif


--------------------
SADZONKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (Osioł, "Shrek2")
http://img.photobucket.com/albums/v480/kka...hp/sadzonki.jpg

obrazek w sygnaturce nie przekracza 200x200
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Luna Lovegood
post 06.07.2004 13:51
Post #13 

Absolwent Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 673
Dołączył: 16.02.2004
Skąd: wJakimś mieścieNaJakiejśUlicyW jakimśPomieszczeniu

Płeć: Kobieta



A może tym Ministrem będzie ktoś z Hogwartu?? Rzecz jasna chodzi mi o naczycieli. Myśle, że zostanie nim osoba, którą już znamy i to nawet dobrze. A Albus może w trosce o całą rase ludzką, właśnie z nim zostać. Ale to są tylko takie moje małe przypuszczenia.


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ewelka
post 08.07.2004 10:40
Post #14 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 145
Dołączył: 15.05.2004
Skąd: ??




Może i tak ale Albus chyba raczej nie chce być ministrem. Wywiadzik nawet fajny chodź nie było zbyt wiele odpowiedzi na zadawane pytania. A moze ministrem zostanie snape ( biggrin.gif ) ??
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
czadowa_
post 08.07.2004 10:51
Post #15 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 225
Dołączył: 21.03.2004
Skąd: Białystok




Nie sądze, żeby to Dumbledore został ministrem - gdyby miła taki zamiar to juz dawno by nim został. Przeciez wszyscy wiedzą, ze jest jedyną osoba której boi się Valdemar. Gdyby został ministrem to by fajowo było biggrin.gif - ale tak nie bedzie. Będzie miał wpływ na różne decyzje- tak jak zawsze:) siła przekonywania. A czy w hogwarcie jest jescze ktoś kto mógłby być Ministrem Magii - zna sie na tym i jest znany społeczeństwu? (przeciez musza na niego głosować).... jakoś nikogo nie widzę...
Myślę, ze Ministrem zostanie ktoś nowy(I mean nowa postać) lub ktoś, kogo znamy z Ministerstwa - Ludo Bagman na przykład.


--------------------
Jestem Tobą zafascynowana, M.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Luna Lovegood
post 09.07.2004 13:52
Post #16 

Absolwent Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 673
Dołączył: 16.02.2004
Skąd: wJakimś mieścieNaJakiejśUlicyW jakimśPomieszczeniu

Płeć: Kobieta



A może i jak jest mówione w temacie "Mały Szczegół..., Ale czy ma znaczenie?"
cytuje;W V tomie Ron powiedział "Drużyna Gryffindoru ma takie szanse na zdobycie pucharu jak tata na zostanie ministrem magii..." taki mały szczegół. Przeciez Gryffindor wygrał, więc pan Weasley...
Może i to prawda ciekawe. Wysley na Ministra tongue.gif


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pottermenka
post 11.07.2004 00:56
Post #17 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 545
Dołączył: 03.07.2004
Skąd: Proxima Centauri

Płeć: Mężczyzna



Pan Weasley jas napewno osoba ktora zaslugiwalaby na tytul Ministara Magi ale napewno nim nie zostanie. Artur bardzo lubi swoja prace i sam Ron powiedzial ze jego ojciec mial proponowany awans ale nie skorzystal. Ministrem Magi moze byc np. Percy??


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anagda
post 11.07.2004 10:21
Post #18 

Członek Zakonu Feniksa


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1994
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



no, no, no. ładnie się zapowiada. chciałabym zobaczyć ten gigantyczny 6 tom. ciekawe, w ile to przeczytam...

szkoda tylko, żenie wiadomo kiedy nawet na oko ukaże się książka.... cry.gif sad.gif


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 11.07.2004 10:59
Post #19 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



Wiadomo ["na oko"] wystarczy chwile pogłówkowac XP
Dopieo z premiera VII jest problem... ale mozna przypuszczac ze jo bedzie chciała aby sie znalazł w księgarniach w 2007 roku na 10 lecie. Wiecie taka ładna rocznica: w 10 lecie wydania pierwszego tomu ukazuje się tom ostatni.


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriusz_Black
post 11.07.2004 11:29
Post #20 

Cichociemny.


Grupa: czysta krew..
Postów: 1910
Dołączył: 17.08.2003
Skąd: stąd nie widać

Płeć: jedyny w swoim rodzaju



Możliwe, możliwe... ale nie sądzę, żeby poprzestała na 7 książkach... biggrin.gif
Za wielki sukces kasowy, zeby kończyć karierę...


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anagda
post 11.07.2004 11:54
Post #21 

Członek Zakonu Feniksa


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1994
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



QUOTE (kubik @ 11.07.2004 10:59)
Wiadomo ["na oko"] wystarczy chwile pogłówkowac XP
Dopieo z premiera VII jest problem... ale mozna przypuszczac ze jo bedzie chciała aby sie znalazł w księgarniach w 2007 roku na 10 lecie. Wiecie taka ładna rocznica: w 10 lecie wydania pierwszego tomu ukazuje się tom ostatni.

ale to tylko domysł. może niekoniecznie na 10 lecie. chociaż to bardzo możliwe. ale szkoda. będę miała już wtedy prawie 20 lat i tak trochę inaczej na pewno będę odbierać książkę dla dzieci. szkoda. na prawdę szkoda


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Luna Lovegood
post 12.07.2004 22:33
Post #22 

Absolwent Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 673
Dołączył: 16.02.2004
Skąd: wJakimś mieścieNaJakiejśUlicyW jakimśPomieszczeniu

Płeć: Kobieta



Myśle, że wiek nie ma znaczenia. Tylko popatrzeć na kubika ten już ma prawie 20 lat i nie myśle, żeby patrzył na to jakoś inaczej. Również my sis ma 19 a też uwielbia Pottera.
Trzeba mieć fantazje i to wystarczy smile.gif
na 10 lecie byłoby taka ładna data. No tak może i właśnie tak se to Jo zaplanowała.

Ten post był edytowany przez Luna Lovegood: 12.07.2004 22:34


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BeBe
post 14.07.2004 11:23
Post #23 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 229
Dołączył: 11.08.2003
Skąd: Gorzów Wlkp. /szary Poznań

Płeć: Kobieta



A ja myślę, że wiek ma znaczenie. Jeszcze kilka lat temu czytając kolejny tom przygód o Harrym ekscytowałam się nim, wczuwałam się w postacie, zastanawiałam się jak mogą się w danej chwili czuć i co przeżywają, a po zakończeniu książki nie mogłam uwierzyć, że to koniec. Teraz następna książka nie sprawia na mnie takiego wrażenia, cała ta promocja nowowydanych części wydaje mi się raczej głupia. Otwieranie księgarni o 24 godz. jest naprawdę stukięte, a i książka traci(przynajmniej u mnie) przez to na wartości.


--------------------
L'amitie doit etre cultivee comme un grain...

Uczę sie Poznania./ Mam go w dupie i uczyć się go już nie zamierzam.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Luna Lovegood
post 14.07.2004 11:59
Post #24 

Absolwent Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 673
Dołączył: 16.02.2004
Skąd: wJakimś mieścieNaJakiejśUlicyW jakimśPomieszczeniu

Płeć: Kobieta



Przepraszam ile masz lat??
No każdy ma jak ma wszystko na swój sposób jedni tracą fantazje podczas dorastania a inni nie biggrin.gif


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Wera:)
post 14.07.2004 17:22
Post #25 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 21
Dołączył: 08.01.2004
Skąd: Warszawa




QUOTE (Luna Lovegood @ 14.07.2004 10:59)
Przepraszam ile masz lat??

BeBe ty staruszku, wiadomo, że ty w takim wieku inaczej to odbierasz smile.gif . Dla Ciebie otwieranie książki o godz. 24:00 jest bez sensu bo chyba nic nie widzisz biggrin.gif (bez urazy smile.gif )

A wracając do tematu.
Jeżeli niektóre strony poświęcone H.P. wiedzą kto jest tym śmierciożercą, który nigdy nie powróci, to może trzeba tego poszukać smile.gif lub się zastanowić, z tym już troche gorzej smile.gif wink.gif
Moim zdaniem JKR specjalnie napisała tak w wypowiedzi rona:"Drużyna Gryffindoru ma takie szanse na zdobycie pucharu jak tata na zostanie ministrem magii..." żebyśmy mogli się domyśleć, że MM będzie p. Weasley smile.gif


--------------------
"CZAS SIĘ PRZYDAJE, ALE NIE ISTNIEJE..."

"...Jeżeli mnie nie kochacie, to lepiej żeby was tu nie było..."

"Wiem, że mnie kochacie!"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

7 Strony  1 2 3 > » 
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 30.04.2024 15:43